Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 55 z 84 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 69 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej So 31 január 2015 - 9:09

Srdečná gratulácia k narodeninám Robo a venusa!

lol!  cool  jumping2  jumping  Great party  Applause  Successful

Prajem Vám, aby sa Vám darilo a v novom roku života ste žali len samé dobré veci, dobré zážitky, radosť, pokoj, šťastie, zdravie a všetko to, po čom túžite.  Huge smiley

Nech sa Vám darí!
So srdečným pozdravom náš drahý Robo a a naša drahá venusa,

Matej
community together  heart

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 55 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto So 31 január 2015 - 10:11

Ahojte venusa a Robo,
pripájam sa k želaniu k narodeninám a prajem najmä pevné zdravie, šťastie a pokoj v duši.

S priateľským pozdravom Tuto.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav So 31 január 2015 - 10:21

Tiež sa pripájam k prianiam, nech to prianie k vám dopoutuje elektronickou alebo inou formou... Tiež želám hlavne pokoj v duši a jasnosť mysli Smile.

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ne 1 február 2015 - 10:10

Ahoj Pretty good

Nuž, čo Vám poviem? Včera som mal zväčša pasívny deň. Ráno som zametal celý byt, ale tým moja extra-činnosť skončila, lebo som následne skysol na celý deň pri PC pri počítačovej hre. Asi by som nemal tak dlho hrávať počas dňa, lebo ma to trochu odťahuje od reality. Totiž viedol som v tej hre národ a robil rôzne politiky, a tak som sa do toho zavŕtal, že som pomaly prestal vnímať svet naokolo, resp. skutočný svet so svojimi skutočnými povinnosťami. Keď sa pre niečo nadchnem, tak úplne vypínam myšlienky na všetko ostatné... Ambulance

Dnes už nechcem tak veľa odpočívať. Asi pôjdem dačo upratovať a samozrejme cvičiť. Včera som cvičil 42 minút na rotopede, ale to som už zdochýnal, lebo som to zobral naraz počas večerného seriálu. Bol som primerane spotený a unavený, roztrasený. Samozrejme som spálené kilojouly hneď vzápätí dojedol, lebo som sa neukočíroval. Ale aj tak nie som sklamaný, lebo malo to zmysel aspoň v smere budovania kondičky, totiž možno dnes alebo pri ďalšom raze vydržím 42 minút aj bez takého silného pocitu námahy.

Nálady mám teraz ustálené, neurózy dá sa, flush ok. Chudnutie - 80 kg, čiže žiadna zmena. Fyzično - zhoršené. Celkovo sa cítim ale dobre. Yes

Želám Vám, drahí priatelia, mnoho pohody a pokoja. Užite si nedeľu. it is perfect
So srdečným pozdravom
matej
rendeer

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 55 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ne 1 február 2015 - 10:59

Ahoj Matej, ver, ze aj ja som bol schopny nevnimat realitu. Napr. transport tycoon. Dokonca som zacinal mat o tom sny, vo sne som vymyslal super krizovatky a dalsi den realizoval. Alebo este horsie, v tej dobe sme nemali pc, mala ho len mamkina kamaradka. Tak som sa tam chcel byvat furt. Pacila sa mi tam ich dcerka, ale pocitacom som bol tak pohlteny, ze ani ju som uz niekedy nevnimal. Mamka mi to tak trochu zakazovala, jej dovody som nepochopil...a teraz neviem ci by som to svojej dcerke zdovodnil...moja mamka nemohla mat ani sajnu co je to zazrat sa do hry, predstavujem si, co tak asi vtedy pocitovala a prezivala...

Ale dnes uz vieme, ze realita je to co stoji za to zit, ze ? I ked niekedy unikame...

Hups, tolko moja dnesna samouvaha. Vcera som bol strasne unaveny. Dnes je to lepsie, vecer dame hadam zas meditaciu.

Jo este jedna novinka. Preladili nam programy na bytovej antene. Pribudlo nam par filmovych anglickych programov. Jt super, doyteraz sme mali len AJ spravy co ma moc nebralo ale filmy a rozpravky su super na nasavanie prizvuku a intonacie :-)

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Ne 1 február 2015 - 12:12

Ahojte Wink

xkrchnav - to mate super, že mate možnosť pozerať anglické rozprávky a filmy....aj pre deti je to výborne keď už v detstve počujú aj iný jazyk a tým, že sa pozerajú na rozprávky sa ho pomaly aj naučia.....budú mat o to ľahšie v škole učenie jazykov...ako na strednej vo vedľajšej triede bol chalan čo od detstva pozeral nemecké rozprávky a nemčinu priam sypal z rukáva.....ako vedel také veci čo dlhoročný učiteľ nevedel....takže určite je to plus.... it is perfect

Matej - tvoj príspevok ma utvrdil v tom, že by som mala viac cvičiť ako ja stále si dám len tých pohodlných 30 minút čo v pohode prejdem, ale mala by som si dať vyššie mety....a teda dnes už si dám hodinu - tak som sa rozhodla....si prijemná motivácia ... bounce

Ako sa dnes mám?....no ako stále v pohode...dobre....nič nové nemám ....už som aj párkrát chcela napísať, ale neurobila som tak aj z dôvodu, že veľa toho nového nemám....akurát ma boli trochu krčná chrbtica asi zo zlého spánku....alebo neviem....dni pomaly bežia a sú podobné akurát dnes je nedeľa tak trochu je to iné....ale nie oveľa každý deň si dám angličtinu aj pocvičím, poprípade pomôžem z varením, alebo pôjdem na prechádzku zo psom...ale už si pripadám ako robot....proste nič nové sa nedeje nič zaujímavé....cítim také vyhorenie....ale nie ako vyhorenie z prace....ale tak vyhorenie zo stále sa opakujúcich činnosti asi je to najhoršie v tom, že si myslím v kútiku duše, že k ničomu to nevedie....tak nad tým rozmýšľam...nie nejak často, ale občas ma to napadne ....


Prajem krásnu nedeľu community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 639
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ne 1 február 2015 - 14:22

No.... dnes sme s tou anglickou TV narazili... ženuške to začalo liezť na nervy. A tak som sa pýtal, prečo keď tu frčí česká a nikto sa na to nedíva, tak to neva ale anglická vadí.

Ale tiež som počul, že jedno dítko sledovalo od mala tiež nemčinu. A potom v škole excelovala. Tak uvidíme čo s tou našou. Už od 1. ročníku majú angličtinu, tak som zvedavý čo ten pokus - že do 3 rokov som s ňou hovoril len anglicky, urobí.

Dnes u mňa trochu pokračuje malátnosť. Ale zvládol som spravil roh steny, celkom sa to podarilo. Už to chce len dokonale zahladiť a nebude to ani poznať.

Majte sa pekne zatiaľ.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Po 2 február 2015 - 7:25

Ahoj osadenstvo cat

Veru, súhlasím, tie anglické rozprávky sú super. Ja som ako malý pozerával stanicu Cartoon Network, a tam bolo všetko po anglicky a dávali skvelé kreslené rozprávky. Aj brat to pozerával, obaja sme mali radi napr. Dexterovo laboratórium, ale zväčša som aj tak nerozumel, čo sa tam rozpráva, hoci pointu epizódy som myslím pochopil. Cool

Mischelll, to vyhorenie chápem veru. Možno predsa len existuje nejaký spôsob, ako si šedé dni osladiť. Ty máš však tých činností dosť veľa, tak sa mi ťažšie hľadá nejaká akási nová, osladzujúca činnosť. Som však rád, že Ti tieto myšlienky napadnú relatívne len občasne, a nie často. To je fajn. Každopádne Ti držím palce, aby si sa tým netrápila vlastne vôbec a v pohode si pokojne nažívala. Posielam objatie. giving a hug Wink

X, prajem aj Tebe, aby Ťa malátnosť a pesimum opustili. giving a hug

---

Dneska som vstal už pred šiestou. Napísal som sem príspevky a teď pôjdem raňajkovať. Pravdepodobne zbehnem do obchodu. Musím sa potom ísť učiť, mám tu vytýčené nejaké dôležité "normy". Pokúsim sa byť dnes aktívny, lebo v posledných dňoch zahnievam.

Mám sa v podstate dobre, hoci sú aj problémy. No čo už. Embarassed
Pekný pondelok všetkým. S pozdravom
matej
jocolor

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 55 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ut 3 február 2015 - 8:11

Krásne zasnežené ráno,
zima sa nám predsa len ukázala. Je krásne bielo, tak si to užime kým sa dá. Dnes mám prvú svojpomocnú skupinku, teším sa. Idem pozrieť ako sa tam dostanem aby som tam bol načas.

Majte sa!
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ut 3 február 2015 - 15:36

Ahoj, X, klobúk dole, ako veľmi dobre zvládaš sociálne interakcie. Ty ich vlastne priam vyhľadávaš, ba čo viac, Ty ich tvoríš a si ich iniciátor. Smile To je obdivuhodné. Ja som človek, zdá sa, úplne opačný. Ja mám sociálne úzkosti v tom zmysle, že sú mi takéto interakcie nepríjemné a nemám ich rád. Ak smiem, tak sa im vyhnem na kilometer. Najlepšie byť sám, prípadne s tými istými zopár ľudkami, ktorým dôverujem a ktorých mám osvedčených. Viem, je to velice obmedzujúce myslenie toto moje, ale neviem sa prekonať, som proste introvertný človek vo svojej podstate, hoci keď ma núti situácia, tak viem nahodiť masku a viem sa pretvarovať, a robiť sa, že som aj v spoločnosti pohoďák. Ale to len zakrývam zúčastneným ľuďom, že ich prítomnosť a dialóg s nimi sú mi nepríjemné a cítim sa vlastne pri nich zle. No do očí im to nepoviem, pretože oni za to nemôžu, je to môj vlastný problém. Ach jo... Teším sa však, že Ty si práveže veľmi interaktívny človek, spoločenský, živý, iniciatívny a kreatívny. Je to super a držím Ti palce v Tvojich cieľoch. it is perfect giving a hug

---

Ahoj všetci king

Ako píšem v sekcii Psychohygiena, tak bol som akurát na prechádzke. Bolo fajn, dodalo mi to nové myšlienky, nový dych a novú perspektívu. Je fajn občas byť len taký šedý okoloidúci, vidieť, ako sa ľudia hemžia po uliciach, každý sa niekam ponáhľa, každý niekam ide, všetci niečo vybavujú. Poukáže mi to na bežné starosti bežných ľudí, a tým mi to vlastne odhalí realitu života, ktorej by som sa mal držať a do ktorej mi je treba sa vnoriť a učiť sa v nej fungovať. Smile

Mám sa pomerne dobre. Veci nejak idú.
Želám všetkým krásny čas a najmä mnoho zdravia a pokoja.
Pokoj, láska, mier a dobro nech je s Vami všetkými. saint Meditation

S pozdravom
matej
Tornado

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 55 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Ut 3 február 2015 - 21:58

Ahojte,
u mňa dnes bol celkom fajn deň. Doobedie som však strvil pasívne t.j. polihovaním, ale poobede som sa už spamätal. Tradične som konal činnosti, na ktoré som si zvykol. Je večer a cítim sa pomerne dobre, že som všetko primerane postíhal a mám dalo by sa povedať, že voľno. Inak ostatné po starom, snažím sa na všetko pozerať optimisticky a s úsmevom.

S pozdravo Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ut 3 február 2015 - 22:03

Dnes bola prva cast fokusu vaclava moravce na ct24 sledoval som len chvilu a prislo mi nejak nevolno z toho. Dnesnu skupinku som meskal 15 minit. Nemaju to absolutne znacene, nechapem, ze som bol jediny meskajuci. Inac zaciatok pozvolny, vyzera to ako skolenie peer konzultanta nez svojpomocna skupinka. Ale kym mi cas dovoli budem tam chodit. Kazdy naznak zlepsenia je dobre pochytit. Inac s tou socialnostou neni co obdivovat. Ja som si to nejaky tazkym usilim nevybojoval. Vzdy som rad navazoval kontakty, diagnoza na to nemala vplyv (nastastie) ale je fakt ze v tej skupine davali socialno za hodne dulezite. Ze ak sa clovek zahrabe sam doma jt najhorsie. A este jedno heslo "nikdy to nevzdavaj "

_________________
Pridajte sa na Zello dialógy, aplikácia pre počitač aj mobil na http://zello.com/
Moje návody na použitie http://krizovatkaduse.osvobodse.cz/zello-dialogy
Stredy a soboty 20:00

Video projekt S duševní ne-Mocí v partnerství môžete sledovať na:
YouTube
Facebook
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 55 z 84 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 69 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore