Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Moje halucinácie

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moje halucinácie - Stránka 4 Empty Moje halucinácie

Odoslať  Peto2024 Pi 6 september 2024 - 20:27

Ahojte som tu nový a chcel by som sa podeliť o môj zážitok ktorý sa stal asi pred dvoma rokmi tesne pred silvestrom. Zrazu sa mi akoby zbláznila myseľ a túžil som akože darovať srdce I love you samotnej smrti. Možno že som omylom urobil nejaký rituál tancoval som do vyčerpania vyzliekol sa a začali sa mi samé od seba prehrávať pesničky v počítači som rocker metalista tak hrali také rockové lenže zrazu potom sa mi v monitore zobrazilo farebné srdce I love you na čiernom pozadí čo vyzeralo ako oko mimozemšťana. Po Tom to prestalo a na pozadí sa mi zjavila nejaká žena asi v čiernom a písala mi šifrované správy po anglicky jediné čo si pamätám je že spomínala Pegasus buď toho kôň 🐎 z gréckej mytológie alebo to súhvezdíe potom ešte spomínala nejaké divné náboženstvo. Potom ma zrazu napadlo čítať modlitebnu knižku a tam sa mi zjavilo že Ježiš je odsúdený na smrť na tento moment som vybehol von nahý na ulicu a už boli hneď pri mne policajti všimli si že hovorím z cesty úplne bludy tak mi zavolali záchranku a skončil som na psychiatrii s diagnózou paranoidna schizofrénia. Snažil som sa tu nájsť podobnú skúsenosť ale že halucinácie cez počítač som tu nenašiel. Budem rád za vaše reakcie postrehy, príspevky. Teraz som stabilizovaný a beriem lieky
Peto2024
Peto2024
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 2
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 06.09.2024
Vek : 31
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore