Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 53 z 84 Previous  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 68 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav So 24 január 2015 - 14:15

Ahoj Matej, veľké zmeny si to veru porobil. A ešte ten kurz! Gratulujem. Zaujímalo by ma do akej hĺbky ste preberali dane. Či len, že vie kde sa to teraz vyhľadá, alebo by si bol schopný už teraz niekomu vypracovať daňové priznanie. To je veľmi užitočné vedieť. Ja sa s tým každý rok pomaly stresujem... Čo tam dať čo nie, a čo radšej aby nikto nevedel... Ale hentoľko málo spánku - jak si to zvládal? Nebol si zaspatý tie dni? Jop s PC je to niekedy sranda... ja som rad ťažil bitcoiny počítačom. No a k tomu aby to šlo, som zapojil grafiku do neho. Lenže potom to malo veľkú spotrebu, tak som vybral druhý procesor, že ušetrím 50 W a šlo to... lenže čo sa nestalo? Jak som vyhodil kartu a začal počítač používať zas klasicky, nechcel prijať ten druhy procák... takže procesor teraz leží v skrini aj s 8 GB RAM (to bolo spolu na šuplíku takom). Hlavne že už ti to ide a poslúcha. Teší ma vidina veľkého Mateja (myslím to úprimne, pre mňa si veľký ako veľká osobnosť, tajomný atď...) zellu. Netreba "tlačiť na pílu", veď ako sa hovorí, čas si nás niekedy nájde sám či jak to je. Za necelú hoďku príde ten švagor, som rád že som ešte stihol napísať Smile.

xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Robo So 24 január 2015 - 19:44

Ahojte kamaráti. Mám sa celkom dobre. Bolo mi zle, 2 noci som poriadne nespal, zvracal som, bol som za obvodnou doktorkou, tá mi predpísala 2 lieky. A zakázala mi piť bublinkové vody... Chvála Bohu to už mám za sebou. Ples ľudí s dobrým srdcom, ktorý robí charita a SZZP-Klub Deti bude tohoto roku bezo mňa a Mišky Nemôžem ísť na ten ples preto, lebo práve vtedy 18.apríla 2015 sa žení bratranec Viktor a to bude na strednom Slovensku. Keď som sa dozvedel, že kedy je ten ples, tak som mal taký pocit, ako keby mi niekto dal po "papuli"... Z Klub-u deti od nás sa robí zájazd a to 25.apríla 2015 do Olomouca na výstavu kvetov-FLORA. Ani tam nepôjdem, nie že by sa mi nechcelo ísť s Klub-om deti, ale sám nejdem a mama nechce ísť, lebo treba byť aj pri babke. O pol roka pôjdem s rodinou a jednou maminou známou na letnú dovolenku do Chorvátska. Pôjdeme z SN do mestečka Pakoštane. Je to také menšie mestečko, ale keďže pôjdeme tam ôsmi, tak si myslím, že budeme veselá kopa... Pôjdeme autobusom SCANIA s CK LOMNiCA TOUR. Je to super cestovka, nie je až taká drahá, ako napr. SATUR... Poslal som si 2 žiadosti o prijatie do zamestnania- Jedna ponuka je nejaká domácka práca a telepráca a tá druhá ponuka je obsluha pacientov v rehabilitačnom zariadení. Možno že z obidvoch ponúk sa mi ozvú a pozvú ma na pohovor... Potom Vám poviem milí kamaráti, že ako som s tým dopadol... Ja som ZŤP a ID 75%. Vždy, ako poviem na pohovore, že koľko percent som ID, tak mi povedia, že je to pre nich "veľa"... Presne o týždeň v sobotu budem mať krásnych 26 rokov. Vo štvrtok 29.januára pôjdem s mamkou do Košíc na kontrolu k očnej lekárke. Od kedy som mal operované oči v KE, tak od vtedy tam chodíme na pravidelné kontroly-teraz už len raz za rok... V piatok 30.januára mi mamka upečie výborný koláč-nebeské rezy a v sobotu už mi príde zablahoželať k narodeninám moja rodina. Kamarát Martin sa má dobre, teraz má ale skúškové obdobie, tak ho nevyrušujem, aby urobil skúšku. Končí vysokú školu na titul Mgr. Je Bc.sociálna práca... No a 7.februára o 14:30 budeme mať z Klubu Deti pankuškovú zábavu-rodičia prinesú šišky a podobné koláče, ochutnáme si z nich, porozprávame sa a tak...Minule som bol pri psychiatričke a ona mi povedala, že má tiež 31.januára narodeniny... Poznám ešte jednu pani s takým istým dátumom narodenia... Rozmýšľam aj o kúpeľnej liečbe vo Vyšných Ružbachoch-niekedy v lete-v auguste, mamka by bola rada, ak by som šiel až po Chorvátsku do kúpeľov-aby som bol opálený... Minule som bol so synovcami v OC Madaras,v kine na premiéru filmu-novej komédie Zdenka Trošky. BABOVŘESKY 3. Lístok bol "drahý" 4,50 po zľave, ktorú majú deti, študenti a dôchodcovia... Ale oplatilo sa... Milí moji kamaráti, ak bude vo vašom meste v kine film Babovřesky 3 tak Vám veľmi odporúčam si ho pozrieť. Veľmi sa na ňom zasmejete a bude Vám dobre... Ak vyjde DVD Babovřesky 3 predávať napr. hypermarket TESCO, tak si ho určite kúpim-mám jednotku aj dvojku a už sa teším aj na trojku... Chcem sa Vás ešte opýtať, že aký darček by som si mohol kúpiť k tým spomínaným narodeninám, čo budem mať o týždeň. tých krásnych 26. Nie som náročný, ale oblečenie mi netreba-mám dosť, aj kozmetiky mám dosť od Mišky-AVON... Niečo by som chcel, aby to nebolo ani malé, ani veľké, ani drahé a ani lacné...Nejakú vec, ktorú by som aj využil a mal z nej aj radosť... Knihy už až tak veľa nečítam, ako pred tým, tak mi prosím poraďte s výberom darčeka. To je už všetko, čo som Vám teraz, milí moji priatelia chcel napísať... Tak majte sa krásne, majte čím menej depresií a píšte básne-heh. Váš kamarát Robo.albino albino albino albino albino albino flower flower flower flower flower flower elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant jumping2 Basketball sunny cheers jumping
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ne 25 január 2015 - 19:44

Ako sa dnes mám? Úprimne musím povedať, že cítim ranné zabudnutie liekov... To sa mi hádam ešte nestalo. Už som sa cítil tak trošku plnejší energie, ale nikdy to nebolo v spojitosti so zabudnutými liekmi. Dnes som si okolo obeda všimol - ech ráno som si nedal. Tak čo nič sa nedeje, nebudem si dávať na obed a potom zas večer... Dal som si až teraz večer - teda jedno vynechanie. Som trošku hyper, píšem hodne na fb, na stránkach som pridal novú kategóriu na križovatke duše... Tak si hovorím. Kurnik šopa. To si len myslím, že tie moje lieky ma netlmia, tlmia! A jak! Takže sa budem musieť poriadne pripravovať na prípadné úplne vysadenie... majte sa pekne, teším sa na vás vo štvrtok. Možno príde aj niekto iný... písal som totiž na facebooku a sem tam spomenul skupinku... Ale pamätáte si - sme zverejňovali úmyselne zello a nič... takže nedávam tomu veľkú šancu. Ale ak by aj náhodou, tak to snáď nebude naškodu... majte sa pekne, dúfam, že sa dnes vyspím. Tak pokoj v duši prajem nám všetkým.

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ne 25 január 2015 - 20:26

Ahoj Robo. giving a hug Paráda, páčilo sa mi opäť, ako si o sebe zhrnul novinky a plány. Teším sa, že sa máš vcelku dobre, hoci Ti nevyjde ten ples. Čo sa týka tej domáckej práce/telepráce, tam buď veľmi opatrný. Môže to byť ľahko všakovaký podvod. Zistíš to tak, že budú od Teba pýtať peniaze za materiály, alebo ďalšie prístupy k nejakým ich informáciám. Nikdy to neplať a daj od toho potom ruky preč, aj keby to malo byť len 20 eur. Skôr je lepšie to rehabilitačné zariadenie - budem držať palce, aby sa Ti to podarilo. Je fajn, že máš aspoň ten dôchodok, ktorý trošička pomôže situácii. Čo sa týka darčeka pre seba na narodeniny - neviem priveľmi poradiť, lebo ja som sebe na sviatky si nikdy oficiálne nedaroval žiaden darček, takú tradíciu tuná nemáme v našej rodine. Možno maximálne som skúsil si urobiť radosť nejakým dobrým jedlom, zákuskami, mcdonaldom... Držím Ti palce a teším sa na ďalšie príspevky. Všetko dobré! it is perfect winking Pretty good

Ahoj X. Dane sme preberali pomerne dobre, čiže čo sa týka daňových priznaní, tak ich viem spracovať, aj áčkové i béčkové, pričom motorové vozidlá a nehnuteľnosti, tie mám v skriptách, takže to by som si mohol pozrieť poriadnejšie tam. Ak potrebuješ radu, pokúsim sa poradiť, len teda musíš rátať s tým, že by som bol začiatočník, a teda pred poskytnutím odpovede by som si radšej všetko overoval vo svojich poznámkach a skriptách. Very Happy Aby som neporadil nejakú nelegálnu vec. laughing Čo sa týka čulosti dnešnej Tvojej => tuším Ty mávaš nábeh na mániu, že? Ja len reku či tie vynechané lieky nemôžu k tomuto smerovať. Embarassed Alebo asi skôr nie... lebo ja keď som istý čas vynechával ešte starý Rispen voľakedy v r. 2010 či 2011 (neviem presne), tak som cítil úplne evidentný nárast čulosti a iniciativity. Smile A k tej veľkej osobnosti: Very Happy chi, no to sa ešte budem báť viacej ísť na Zello, lebo s takýmito očakávaniami voči mne budem mať práveže strach, ako Ťa strašne sklamem svojou príšernou obyčajnosťou a nudným, tichým, ničnevypovedajúcim prejavom. laughing A mimo to, keď dám dokopy fakt, že som mladší od Teba o rok, a že Ty už máš svoju rodinku, tak v podstate som pri Tebe ešte dieťa. affraid What a Face

So srdečným pozdravom
Matej
it is perfect

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 53 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Po 26 január 2015 - 8:27

Matej, tak oprava... neočakávam od teba žiaden zázrak, nadčloveka,... proste úprimnú bytosť, ktorá sa snaží pomáhať druhým. Každý má svoju cestu, to že sme od seba o rok, neznamená že jeden je viac alebo menej... Sami ani možno nevieme, čo naše duše už majú za sebou... Takže očakávanie žiadne, skôr úprimné tešenie sa na "návštevu"... it is perfect
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Po 26 január 2015 - 11:25

Ahoj X: it is perfect

---

Ahojky všetci Smile

Včera som mal menšiu krízu, keď som bol smutný, koľko zla sa deje vo svete. Chodia mi totiž na facebooku a na maily odkazy na kopec článkov a videí o tom, čo všetko je skazené, nemorálne, zlé. A mňa to dosť deptalo... V rámci zachovania vnútorného mieru a pokoja v duši som prestal sledovať na sociálnej sieti úplne všetky linky, ktoré mi sprostredkovali tzv. nešťastné správy. Neodlajkoval som len tie skupiny a linky, ktoré poskytujú tzv. šťastné správy, motivačné alebo ohľadom chudnutia. Dokonca som žiaľ musel "prestať sledovať" niektorých priateľov, lebo tiež boli šíriteľmi a zdieľateľmi rôznych "nešťastných správ a informácií". Strašne sa bojím, či to nie je z mojej strany akýsi alibizmus, že reku sa uzatváram do svojho "šťastného sveta", kde si budem žiť súkromný pocit, že svet je pekné miesto, niečo na spôsob žitia pre seba samého. Rodičia ma presvedčovali, že to alibizmus nie je, ale presvedčený celkom nie som. Je to taký ten kweckov prístup, si myslím, lebo kwecko niekedy dávnejšie naznačovala, že si všetko to nešťastie vo svete nedá na svoju vnútornú pohodu siahať (to je moja interpretácia, nie jej slová). Chcem veriť a dúfať, že tento môj prístup je dovolený a ok. Embarassed

A tak som si to všetko povymazával. Aj som si prečistil maily. Teď mám gmail len zo 6% zaplnený, pričom asi 1300 mailov som vymazal.

Cítim, že sa tak trošku oslobodzujem. Veľmi sa mi čoraz viac páči jednoduchý život, pokojný život, kde odo mňa veľa vecí nezávisí. Nie som proste vodca a ani mi to nevadí, nechýba. Schopnosť prispôsobovať sa považujem za kľúčovú.

Tak v rámci duševného mieru a pokoja na duši, smelo vpred! jumping

Matej
Embarassed

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 53 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ut 27 január 2015 - 13:30

Ahoj kamoši a kamošky it is perfect

Riešim teraz skôr nudu. Škola začína ešte relatívne zadlho, na brigádu ma do podniku nevolajú, niet ma potreba. A tak som dosť unudený, hoci by som sa mohol venovať učeniu sa jazykov a upratovaniu. Ťažko sa mi do toho núti, takže sa vytvára začarovaný kruh, že sa nudím preto, lebo nerobím to, čo by som dobrovoľne mohol, a ono nerobím preto, lebo sa cítím unudene, rozbito.

Viem, je to hlúposť. Nejedná sa o skutočný problém, skôr ide o časový luxus. Začnem si zháňať nejakú ďalšiu brigádu... je to nutné, lebo na ten podnik sa nedá spoľahnúť. Dúfam, že si niečo nájdem, hoci mám nad 26 rokov a takých do brigád niekedy nechcú (kvôli odvodom). Embarassed

Prednedávnom som hovoril, že neviem hodnotenie ročníkovej práce, tak už viem, dostal som B. Som happy. Pretty good

Mám sa teda pomerne dobre, hoci unudene. Nálady stabilné, večerné pesimá sú slabé, resp. včera bolo trochu silnejšie, ale to bolo skôr len znechutenie zo svojej pasivity, než skutočný výkyv. Neurózy stabilné, flush zlepšená oproti minule. Oxazepam v januári užívam asi 3krát polku za týždeň. O návyku asi teda nebude reč. Chudnutie - trochu sa darí v tom smere, že trpím absťáky a akceptujem túto formu utrpenia relatívne dobrovoľne. Ako cenu za iné, lepšie stavy. Takže už nemám 82 kg, ako som mal, keď som pribral kvôli vianočným a posviatkovým prekrmovačkám, ale 2 kilá sú dole, a mám 80 kg. Dnes na váhe, aj včera, skĺzalo viac k 79,5 kg. Ide to teda pomaly, ale ide... Yes

Želám Vám, drahí forumáci, veľa pohody a pokoja.
S pozdravom
matej
Meditation

PS: A vy sa ako máte všetci? Aké máte dni, čo máte nové a čo staré? Ako sa cítite a čo momentálne najviac prežívate alebo na čo práve najviac myslíte? Smile

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 53 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Ut 27 január 2015 - 15:14

Ahojte Wink

Tak ako sa mám?...no stále relatívne dobre....až je to nudne písať ....nie som ani veľmi smutná ani sklamaná...ako som bola predtým, keď mi niečo nevyšlo.....teda myslím práca.....ale beriem to v pohode.....ja neviem mne chodia po rozume v poslednom čase také veci, že tým som si musela prejsť, aby som vedela, že to zvládnem.....teda nemyslela som hneď chorobou...ale napríklad ohováraním - teraz je to už všetko v poriadku, neúspechom - teraz to tak tragicky neberiem....ako už pomaly všetko zvládam....aj keď si myslím, že to boli dosť náročné lekcie na pochopenie....ale zvládla som to....tak ja to už nejak neriešim....dnes som napríklad vytrieďovala nejaké staré oblečenie sú s toho 3 tašky ešte tam chcem niečo prihodiť a odnesiem to na zbierku....ako ja len raz za čas tak triedim oblečenie aj to musím mať na to takú vytriedovaciu náladu a vtedy vyhadzujem oblečenie zaradom .... Laughing ....ako a to teraz som len začala....takže tak....inak som sa už asi dve hodky učila angličtinu....neviem snažím sa viac naučiť ako som si to určila, že stačí.....a za posledné týždne som nestihla ani to čo som si určila....takže skôr len dobieham..... teraz trošku po slabšie mi ide anglina....neviem očakávala som od toho viac....nie, že by som sa nezlepšila to určite....ale stále robím chyby a neviem slovíčka...a tak....ako nie som z toho zdeptaná...ale, mohlo by to byt aj lepšie.... study ....dnes sa chystám ešte na rýchlochodzu a cvičenie.....chcem aj tento týždeň aspoň 3x cvičiť aby som to mala ako sa povie " odcvičene" ale v dobrom jumping2 ....tak nové nemám nič teda zatiaľ nič....a ani sa v blízkej dobe nikam nechystám.... flower ....inak u nás sa dosť ochladilo.... vonku prichádza, žeby konečne zima Snow 3 aj sa teším.....aj keď tu ešte poriadne nesnežilo...Rain 4  

Prajem pekný deň sunny

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 639
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ut 27 január 2015 - 15:32

Ahoj Mischelll, len sa v krátkosti opýtam - volala si tomu kamarátovi? Či to je to čo to nevyšlo čo si naznačovala v začiatku? Snáď nie...

pekný deň všetkým.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Ut 27 január 2015 - 15:35

Ahoj xkrchnav,

nie tam som nevolala....to som myslela na iné ponuky čo mi nevyšli pravé tento týždeň....ale aj všeobecne...

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 639
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ut 27 január 2015 - 15:38

Tak máš ešte žolíka v zálohe Smile. Ak sa rozhodneš, budem ti držať palce!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Ut 27 január 2015 - 19:12

Ahojte,
dnešok bol taký akýsi všeliaký. Dneškom dominovala pasivita a tak trochu aj smútok. Tak trochu akoby som fázoval do akejsi slabšej depresívnej nálady. Ani neviem, čo ma tak zobralo, aj som sem písal príspevok a neskôr som ho aj zmazal, dosť som polihoval. Pripadá mi to však nepatologické, len akási zimná zmena nálad. Pred chvíľou som mal fajn telefonát, trošku ma to vzpružilo. Väčšinu času trávim doma v izbe a občas zabehnem na NB a Net. Vybehol som aj do obchodu kúpiť dajaké ovocie, mlieko a vody. Trochu som urobil pár drobností v domácnosti a venoval som sa trochu aj práci aj štúdiu.


Ostatné dni som sa mal celkom fajn, len celkovo mi chýba viac pohybu po čerstvom vzduchu, poprípade nejaký šport, čo by napumpoval endorfín. Vôbec ten šport ma akosi trápi. Bol by som rád, keby som vybehol aspoň na pol hodinku dakde do fitka a trochu si zacvičil. Prečo to neurobím? Ani sám neviem. Keby bol dajaký futsal, idem hneď. Ale donútiť sa posilovaniu je akosi nad moje sily. Kúpil som si kreatín aj proteín a mám ich na očiach, aby mi pripomínali, že je najvyšší čas ísť cvičiť a bojovať aj v tejto oblasti, aby som nevyzeral ako knedľa. Žiaľ reálne sa to nekoná. Uvidím, budúcnosť je vždy otvorená.

Majte sa pekne. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 53 z 84 Previous  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 68 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore