Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Spánok - spíte dobre?

Strana 11 z 25 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 11 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  Tuto Ut 23 august 2011 - 1:37

Hmm...

Osobne neviem, aká noc ma čaká práve dnes. Cítim sa v pohode a pomerne kľudný. Môj odhad na šancu zaspať je niekde pri druhej hodine. Pokúsim sa. Na druhej strane noc je až príliš teplá. Nemám to vôbec rád. Pri posteli mi mierne vrčí vetrák, ale sa mi zdá, že aj z neho vychádza skôr teplý vzduch. Navyše trochu cítim ďasno pri zube, čo ma tiež nenadchýna a dúfam, že nebude predstavovať prílišnú prekážku v zaspávaní.

Noc je pomerne tichá ak nerátam občasných chodcov a autá na ceste. Je jasno a krásne vidno hviezdy. Už som ich z balkóna pozoroval.

Som dosť zvedavý na doobedie, či sa mi konečne podarí vstať v primeranej hodine. Niekedy je to vstávanie pomerne na nič. Mrzí ma to podobne ako to zaspávanie.

Zatiaľ...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 11 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  Tuto Pi 26 august 2011 - 6:35

Čaute,
dnes v noci som sa znova nevyspal. Je ráno a už som aj čosi málo vykonal. Aj napriek všetkému som vcelku svieži a spokojný. V noci som sa snažil niekoľko hodín ticho ležať, ale spánok to neprinieslo. Čo už. Pred chvíľou som sa vrátil z obchodu. Bolo tam veľa robotníkov, ktorí si kupovali čosi na desiatu. Bol tam aj čipera dôchodca, aby mal ráno čerstvé rožky a mlieko. Ja som mal v košíku podobne ako on, teda mlieko, acidofilné mlieko a rožky. Cestou z obchodu som si spokojne pobafkával cigaretu. Och, ten tabakizmus. Doma som uvaril čaj, aby mali naši čerstvý k raňajkám a zjedol som dva rožky. Následne som si spravil autogénny tréning a teraz ťukám do notebooku.

Také v pohode ráno.

Želám Vám dobré ráno a aj deň. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 11 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  Tuto Ne 28 august 2011 - 5:01

Za chvíľočku bude päť hodín ráno.
Cítim sa pomerne zvláštne. Od druhej hodiny som ležal v posteli a bol som v akomsi polospánku či čo. Kľudne som ležal, ale vnímal som každý zvuk a každý pohyb. Počasie sa rapídne ochladilo, bola búrka a dosť fúkal vietor. Všetko som to počúval a ležal.

Teraz už varím ranný čaj v kanvici a bol som aj na cigarete na balkóne.

Odhadujem, že odteraz už budem hore. Kvalita doterajšieho spánku sa blíži nule. Dohovie čo to bude teda za deň.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 11 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  Tuto Ut 30 august 2011 - 0:07

Ani neviem čo napísať, dve noci dozadu som vôbec nespal.

Až dnes v skorých ranných hodinách na mňa prišiel spánok. Vlastne som kompletne celý deň prespal. K dennému plánu som sa dostal až na večer a ešte pred hodinou som dočitoval posledné strany. Aj keď som vcelku rád, že som sa aj vyspal a fungoval, čaká ma veľmi pravdepodobne bdelá noc. Asi sa z toho môjho rozbitého režimu už scvoknem. Osobne si neviem predstaviť, keby som s týmto čudom mal chodiť do práce. Myslím, že za týždeň by som bol napoly mŕtvy...

A tak mi dnes navečer vyšlo ranné Slnko. Vlastne, teraz mám približne desiatu.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 11 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  Tuto So 3 september 2011 - 2:21

Hneď ako dopíšem tento príspevok, pôjdem si ľahnúť. Dúfam, že na mňa príde primeraný a osviežujúci spánok. Som príjemne unavený a uvidím ako sa vyvinie situácia.

Noc je na piatok, teda sobotu pomerne kľudná. Ešte ani ožranské partie nehulákali po ulici. Dnes som bol v noci najmä na facebooku a som si aj pochatoval so známymi.

Zajtra nemám žiadne extra plány. Už by bolo načase trochu zažiť niečo nevšedné. Dni sa tak len vlečú a ja neviem ani kam.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 11 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  anonym Po 12 september 2011 - 14:04

tebe ta mania musi aj chybat, tuto scared2
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 11 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  Tuto Po 12 september 2011 - 23:41

Lapaj napísal:tebe ta mania musi aj chybat, tuto scared2

hmm... čo je to toxikománia, keď je tu mánia a navyše pure, teda koncentrát... Tornado
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 11 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  anonym Pi 16 september 2011 - 6:08

spim celkom fajn, v priemere tych 7 hodin, 6
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 11 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  Tuto So 24 september 2011 - 4:54

Zdravím Vás v túto skorú sobotnú hodinu,
práve som zalomil dnešné nočné oddychovanie a dal som si chutnú kávičku spolu s cigaretou na balkóne.

Je pomerne chladná noc. Prespal a predriemal som minulý celý deň, a tak šanca na zaspatie bola nízka. Tentoraz som za svoje nočné bdenie plne zodpovedný ja, a zároveň sa nemusím ani obávať nejakých afektívnych pohybov vyplývajúceho z nedostatku spánku.

Celú noc som sa venoval najmä knihám, pred chvíľou som si dal autogénny tréning, že možno ma aj ukolíše ku spánku. Ako správne vidíte, nestalo sa tak.

Dnes to odhadujem na celkom pekný deň. Mal by som sa zúčastniť malej oslavy v poobedných hodinách, tak sa teším. Som zvedavý, ako to bude s večernou únavou, keď som takto hore. Chcel by som do tej desiatej vydržať bez spania.

Dúfam, že všetko bude OK.

Majte sa pekne. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 11 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  anonym So 24 september 2011 - 5:20

hehe, ja sa tesim, lebo ked sa rozvidnie, tak utekam s gitarou na pole...doma nemozem tak skoro hrat kvoli susedom Shocked Very Happy
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 11 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  psychojane So 24 september 2011 - 12:37

Ahojte,

ja sa mám omnoho lepšie, odkedy mi vysadili Atarax. Veď už som spala aj cez deň a nestačili mi 2 kávy v robote. Konečne som aktívnejšia.

Lapaj, odpoveď pre Teba: hrávam na gitare hlavne cez weekend keď som s deťmi v práci (kluby), takže detské náboženské skladbičky, ale ak ma to pochytí doma, tak si rada zahrám hocičo - od klasiky až po metallicu a slaďáky a rock... podľa nálady. A Ty? Čo hrávaš tak skoro ráno? Aký štýl?

Tuto, to je fajn, že sa dokážeš sústrediť na čítanie. Mne to teraz nejak nejde. Ale aspoň vyšívam, pritom nemusím veľa rozmýšľať.

Pekný deň sunny
psychojane
psychojane
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 46
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 07.09.2011
Bydlisko Bydlisko : juhozápad SR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 11 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  anonym So 24 september 2011 - 13:21

psychojane...no to je super it is perfect

to ja nie som tak daleko ako ty v tej hre, hram zatial len par mesiacov a viem len niekolko piesni...dum holubi, people are strange (doors), nejake punkove pesnicky a tak...

teraz sa ucim Zivot je jen nahoda What a Face
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 11 z 25 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore