Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 11 z 85 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 48 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej So 25 marec 2017 - 11:36

Ahojte. winking

Dnes sa mám lepšie, než včera. Včera prišlo zhoršenie, bol aj depresívny výkyv, túto noc som plakal, prišla na mňa ľútostivosť, plačlivosť, pocity viny, potreba sa trestať a nemať sa rád, haniť sa. Ono to tak vyzerá tu na fóre, že sa Vám tu chválim pomaly aj s tým, koľkokrát za deň idem na záchod, ale v skutočnosti som človek, ktorý ani nechyruje o sebavedomí a dosť sa neznáša a nemá rád. Možno aj preto niekedy paradoxne sa pochválim aj s hlúposťami tu pred Vami, akože v snahe cítiť, že nie všetko je so mnou úplne zle, ale že sú aj úspechy. No po večeroch cítim často práveže únavu, emočnú vyčerpanosť a pocity, že ako človek stojím za deravý groš po mnohých stránkach, vlastne po všetkých (aj fyzickým vzhľadom, aj psychicky, aj povahovo, aj morálne, aj vzťahovo, aj hodnotami, aj platovo, aj úspechovo). Embarassed Včera v noci som mal samovražedné myšlienky, ale dobre som si uvedomoval vzhľadom na svoju náboženskú vieru, že samovraždou sa to neskončí. Trochu som si liečil nervy aspoň muzikoterapiou, počúval som nahlas hudbu v slúchatkách, aby som prehučal nepríjemné myšlienky. Kypel vo mne negativizmus. Cítil som aj magické myslenie, ozvláštnené vnímanie myšlienok, akoby na mňa externe doliehali ako nejaká energia. Cítil som aj úzkosť, triasol som sa, nepokojné končatiny. Vysmrkal som zopár kapesníkov. V práci už na mne visela zhoršená nálada a veľká únava a emočná vyčerpanosť niekedy okolo 14tej hodiny. Čiastočne viním svoj hlad, keďže som sa snažil menej jesť, čo vyústilo do zožrania veľkej porcie číny na olovrant, kedy sa zase naopak zhoršil útlm na základe prejedenia. Z kaluže do blata.

Veľmi zle na mňa pôsobí myslenie na školu, rozmýšľam nad jej úplným vzdaním a uspokojením sa len s bakalárom. Koniec koncov bakalár do značnej miery zodpovedá úrovni mojich vedomostí a schopností v odbore - necítim sa dostatočne fundovaným filozofom na to, aby som vlastnil diplom magistra. Moje medzery vo vedomostiach sú nesmierne. Embarassed K štúdiu mám tiež taký prístup, ako Mischelll, teda že ma nenapĺňa, ba možno ani nebaví. Filozofiu som na začiatku choroby vnímal vždy ako vrchol intelektualizmu a ja som predsa chcel byť pupok intelektuálskeho sveta. scared2 Teraz som v živote už posunutý v takých sférach, že mi veľa ľudí hovorí, že nie som hlúpy, takže ak sa neuplatním ako intelektuál, tak to neznamená už, že by som bol sprostý. Práveže inteligencia má mnoho podôb a všetky sú veľmi vážené a majú svoju cenu. Ak nedisponujem jednou podobou, môžem byť veľmi dobrý v iných podobách, možno azda aj finančne prínosnejších a povahovo napĺňajúcejších. Embarassed

Prajem Vám všetko dobré, priatelia, ďakujem za prečítanie. Ďakujem
Matej
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej So 25 marec 2017 - 20:26

Ja len, že Vás mám rád. giving a hug

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  dzuli08 Ne 26 marec 2017 - 10:35

Ahojte fórumáci,
môj sopľovo-kašľový stav sa veľmi nezlepšuje...dokonca sa k tomu pridal zápal oboch očí čiže zajtra idem na očné plus k obvodnej ....dosť ma to hnevá lebo takto červené oči som už dávno nemala. vyzerám ako angorák...v noci sa mi skoro nedali odlepit od seba ale dvakrat som ich musela odlepit od seba. inak mám taký povaľačský víkend v podobe pitia čaju, exovania sirupu a posteľný režim. vonku je krásne a aj ma to ťahá niekam sa prejsť no neviem či by mi to neuškodilo.
Tak toľko správa odo mňa na dnes držte sa a pekný zvyšok dňa... Smile
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 563
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Ne 26 marec 2017 - 20:24

Čavte, bohužiaľ tento týždeň som bojoval s menšou vírozou a miernymi teplotami ani po týždni ma nechce opustiť. Tak väčšinu dňa trávim len v posteli a pozerám filmy a športy.
Psychicky sa mám dobre, nemám žiadne problémy. Ohodnotil by som svoj psychicky stav ako ustálený. Uvidím ako sa vyrovnám s časovým posunom, lebo v jari mám s ním každoročné problémy...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Ne 26 marec 2017 - 21:36

Prajem Vám, kimi a Dzuli, skoré uzdravenie! Nech Vás soplíky a kašle rýchlo opustia, nakopte tie bacily do zadku. shooting3 Držím silno palce. Posielam smajlíka na povzbudenie. Huge smiley Myslíme na Vás. Super!

Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Ne 26 marec 2017 - 22:11

Jasné Matej, aj ja prajem dni bez nachladenia a chrípok.

...............

Ahojte,
dnešok som si trochu zaexperimentoval s režimom a časom dňa. Už sa opakujem ohľadom takéhoto doporúčania o otca a Mateja. Tak som sa o toho pustil. Vynechal som rutinu, teda okrem prechádzky (bolo tu krásne počasie). Vedomostné, poprípade učebné aktivity som vymenil za relaxačné a celkom som tomu bol rád. Taktiež som nevynechal malé výpomoci v domácnosti, takže som mal aspoň tú "ergoterapiu" v malom. Inak deň bol najmä o práve relaxe a celkom sa to aj dalo. Zajtra ma čaká záhrada aj to akp., takže aj sa po dnešku na to teším.

Zdravotne pomerne dobre. Trochu ma dnes chytala akási clivota na báze menších depresívnych symptómov. Mám vnútorne výčitky síce pre dnes zvládnuteľnejšieho tabakizmu, ale je to silný neduh. Hlasy a vzťahovačnosť OK. Vedľajšie účinky liekov ako sucho v ústach a mierny tras rúk prítomné.

Prajem vám čo najlepší pondelok a reálnu sviežosť pri vstávaní. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan Ne 26 marec 2017 - 23:30

tento tyzden som polovicku prelehnil polovicku porobil dajake veci na zahrade,nemam rad ked nemam co robit,to idem lahnut a drichmat,a tak isto nemam rad ked uz lezim a sa citim prelezano a ja musim z postele vyskocit a nieco robit,takyto PHTR si nezelam a ani nechcem,dovod bol jednoznacny,dajako sa mi nechcelo v zahrade a tak z toho zplynulo to lenosenie a tym padom aj to moje neznasane zombie,musel som znovu premyslat co z nevyuzitym casom,sedet za nb a surfovat po malych divach sa mi nechcelo,tak som hladal inacie alternativy ako zabit cas aspon do tej 18:00,kedy pokracujem vo svojom PHTR.takto som denne premrhal nicnerobenim cca 2-4 hodky za co sa hambim a som nastvany na seba,ako som to mohol dopustit nieco taketo?hlava isla do zblbnutia a telo tiez,tento tyzden hodnotim na slabych 35%,
zajtra mi zacina studijne PHTR a tesim sa ze zase nabehnem na staru kolaj,

ale za to som v zahrade dost pospaloval a nadychal som sa cerstveho vzduchu,svaloviaca uz nabehla vecer,

co sa tyka budky tak za tento tyzden uvazovala nad nicim inym ako sa zaktivizovat a dodrziavat rezim,viem ze by som nemal o svojich problemoch v reale hovorit ved ani s doktorkou nehovorim do detailov,tu na fore som sa par krat vyplakal o DH-divne haluze,preto tieto moje vyjadrenia o mojich DH niesu v poriadku s mojej strany,ak by som mal najst spravne slovo tak napisem ze sa za ne hambim,nuz ale co,nebudem tu vymazavat svoje prispevky a so stipkou charakteru ich tu poneham,a ostanu tu ako nieco co sa tomu hovori a to prave spominane DH,

budem len strucny som zdravy clovek na 25%,co sa tym mysli zdravy clovek?,prave tych zvysnych 75% nesie meno praceschopny clovek co ja niesom,nemam ziadnu pokrivenu tvar a ani amputovanu koncatinu,mam len chorobu o ktorej si myslim ze som s nou zasil kadeco a v poslednej dobe na sebe pocitujem 99% zdravy stav,tych 1% si nehavam len pre seba a uvedomenie ze ozaj som neni v poriadku ak by doslo k vysadeniu antipsychotik....,75% mam na papieri a kazdy kto s tym papierom dojde do styku sa zacne k tebe inac spravat ci na teba pozerat!!!,a navyse ti bude davat take otazky na ktore nechces ani odpovedat a ani nebudes,nesmies!
preto ma mrzi ze tu na fore som popisal kadejake moje DH,ale prt s tim,kto chce nech si ma prehlada a pobavi sa na mojich prispevkoch,neraz tu bolo pohorsenie co admin musel danu tematiku presunut do archivu a uzamknut ju,

preto budem tu na fore opatrny a rozumny ze komu a ocom sa zverujem,clovek nikdy nevie,napr.ak by sa stalo ze by nahodof som spolocensky to dotiahol do takej fazy ze by za mnou chodili alebo ma nahanli ´´paparatzi´´ a vyhladali si toto forum by som asi sa citil dost neprijemno...

toto eto vsio odomna

fajny

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Pankac4
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Po 27 marec 2017 - 19:00

Ahoj @fajny (fajny).  Poklona

Možno to niekto spochybní, ale ja Ťa naďalej vnímam na fóre kladne.  Vybavené Si špeciálny človek, máš svoje špeciálne vyjadrovanie, trnavské, svoju vlastnú povahu, bohatú históriu, dlhú životnú cestu rôznymi peripetiami s tým, že si sa dobre naučil sám seba stabilizovať a korigovať, ba sebavychovávať. Je parádne, že aj Ty zapájaš plánovane psychohygienu do svojho života, pričom si myslím, že ak toto pacient s F20 robí, tak z toho nemá plody len jeho zdravie, ale celkovo má navrch oproti zdravým ľuďom. Trebárs si porovnajme Teba ako pacienta s ID, ktorý je momentálne doma, a zdravého, nezamestnaného človeka. Je spústa nezamestnaných ľudí, ktorí sa len tak povaľujú a márnia čas. Vezmime si ale Teba, Ty všelijako na sebe pracuješ, koriguješ sa, stanovuješ si aktivity, nemožno Ťa obviniť zo záhaľky. V minulý týždeň si možno viacej ležal a pasívnel, ale už aj to, že to na Teba dolieha ako výčitka svedomia alebo "zlý pocit zo seba", tak to znamená, že si na dobrej ceste a nestojíš, stále riešiš svoje dni a stanovuješ si, kam sa zase posunieš. winking Teraz som priam veľmi milo prekvapený, ako si sa pustil do skúmania možností dorobiť maturitu, potom hádam aj ten certifikát z elektro, čo si voľakedy spomínal, či čo to bolo. Pôjde to postupne, pomaly sa odbremeníš od úverov, príde jedna brigáda, druhá (nemaj pocit, že by bola podradná, veď je len načas pre peniaze, kým zas pokročíš ďalej), každodenne riešiš pomaly chudnutie, proste vidím Ťa zo svojho osobného hľadiska perspektívne. Nepatríš do starého železa a určite si nepovedal posledné slovo ešte. Tvoje zajtrajšky vidím na základe Tvojej povahy v lepších farbách. Takže odo mňa ako jedného z forumákov palec hore! it is perfect Super!

S pozdravom
matej
Cvik 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Po 27 marec 2017 - 19:25

Ahojte kamoši. winking

Dnes som mal deň, kedy sa mi striedali únavy, emočné vyčerpania s fázami celkom dobrej nálady. Prevládali dobré nálady, no občas som bol zabrzdený a nič sa mi nechcelo. Raz na mňa v práci doľahla plačlivosť, no kolektív si nič nevšimol, stihol som to nejak zadusiť, potlačiť. Som teda afektívne citlivý, nestály, ovláda ma to, hraje sa to so mnou. Čo do výkonu, okolo jednej ma prehnalo, potom útlm z obeda odišiel... no okolo pol štvrtej prišla ďalšia vlna útlmu, akoby sa nad budovou pracoviska zastavil nejaký čierny mrak negatívnej energie. Celkovo však dávam dňu známku 2+. Embarassed alien

V stredu som si z určitých pracovných dôvodov nemohol dať dovolenku, takže som si ju posunul na utorok, teda zajtra. To znamená, že dnes večer ťahám nočnú seansu a idem písať do školy veci + zajtra celý deň. scared Kúpil som si kofoly bez cukru, Cofi-tabs a tiež 3 litre energeťáku light. Mal by som byť tak pripravený na celkom slušný doping, aby moje telo rešpektovalo, že teraz musí makať. Prokrastinátori majú jednu svetlú vlastnosť v tom mori svojej mizérie. A síce, že keď už im horí pod zadkom, tak vedia náhle všetko zázrakom stihnúť, hoci ich to stojí veľa psychických síl, plaču a úzkosti. Dúfam, že budem aj ja mať túto svetlú stránku... Rolling Eyes

Daňové som odovzdal, mama ho zaniesla, úradníčka opečiatkovala a povedala, že dobre. Smile Nevyšiel mi žiadny preplatok, ani nedoplatok na dani, resp. mám nedoplatok 4 centy, ale to sa podľa zákona zaokrúhľuje na nulu. Coines_Euro

Teším sa, kamoši, na Vaše príspevky... ako sa máte? Čo robíte, ako trávite dni? Čo nové, čo staré? Napíšte vetu-dve, alebo kto chce, aj celý traktát. Very Happy

Želám Vám, drahí čitatelia i pisatelia, krásny večer, dobrú noc, pokojný utorok. Super!
trúbka Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Po 27 marec 2017 - 20:40

Ahoj fajny!
Podobne ako Matej mám rád Tvoje príspevky, okrem iného aj preto, že sa mi zdajú úprimné, a to bez akéhokoľvek pozlátka. Som potešený, že Ťa tu máme a môžeme čítať aj Tvoje riadky a z nich mi vyplýva, že si zaujímavý a skvelý človek, ktorý sa borí zo svojim ochorením a len tak sa mu nepoddá. Prajem Ti pokroky v Tvojom snažení.

................

Ahoj Matej!
Myslím si, že je perfektné, že si si vyčlenil čas na záležitosti okolo školských povinností. Nielen v tomto Ťa v písanom slove podporujem, a viem, že Ty to už dorazíš v dobrom slova zmysle. Prípadné písanie je vlastne taká časť Tvojho života, ktorú ovládaš priam majstrovsky. Samozrejme, nie je to pre rôzne okolnosti ľahké, ale ničoho sa neboj, už je to len kúsok, pri ktorom už ani nezoderieš topánky, doslov to je za rohom... Vydrž!!!

...............

Ahojte všetci, samozrejme vrátane Mateja a fajného!

Pre dnešok som bol už od vstávania akýsi rozladený, krehký. Možno to bolo práve tým zobudením v nie príliš vyhovujúcej hodine. Už na začiatku môjho dňa som vnútorne vrčal na seba, že som si (zasa) doriadil spánkový režim. Uznávam, že je to len mojou vinou, a tak nejako som začal fungovať. Prechádzka však bola OK, spojil som ju aj s malým nutným nákupom a s ním som sa aj pohyboval po meste. Pravdepodobne by bolo na čase rozšíriť trasu. Vonku je sucho, pekne, teda už by bola možná aj nejaká tá príroda, alebo podobne. Ostatok času prebehol rutinne až na večer, kedy prišla teta, ktorú vídam len sporadicky a bola to príjemná návšteva. Celkovo som síce poplnil štandard, ale vnútorne som s endogénnych (vnútorných) príčin so sebou nespokojný.

Zdravotne asi to, že ma "dočahuje" depka, tendencia k pasivite je tiež prítomná. Maličkosti sú OK, trochu viac vyskakuje sucho v ústach, potenie a únava. Inak OK.

Pekný deň a pohodový utorok praje Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan Po 27 marec 2017 - 23:00

ahoj kamaradi vecni forumaci,
prst hore vam obidvom,skusim sa sem nieco spysat ale pred chvilou som si dal davku a neni mi dobre,vcera som nevedel ci som ju uzil tak som ju vynehal,stala sa mi taka vec,mozno mae info o tom mase z brazilie,nikdy nekupujeme maso v kauflande,lidli ci tescu len u masara a to gasparika,a cuduj sa zhodol okolnosti sme vybehli do kaufl.a nakupili maso,je mi zle,na blvanie,vcera som mal crevnu vyrozu,dvakrat ma prehnalo,neska soplim a je mi zima,idem radsej lahnut...zajtra sa ozvem
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  dzuli08 Ut 28 marec 2017 - 7:39

Ahojte, zdravím všetkých, píšucich aj ne-,
no ja sa mám asi tak že od včera som na PN. takže sa doma povaľujem a liečim mám aj antiobiotiká na 10 dní, ale v noci mávam väčšinou záchvaty kašľa. no nič príjemné ...ráno zas keď vstanem tak sa musím odhlieniť....oči sa už dostávajú do normálu pomaly ale ešte stále bielka nie sú biele.
A inak ďakujem všetkým že na mňa myslíte. dnes sa chystám oprať si posteľné prádlo a asi by sa už zišlo konečne utrieť prach v mojej izbe. a ešte včera som si kúpila kabelku cestou z nemocnice....tak aspoň kúsok radosti Smile
pekný deň vám želám majte sa pa
Vaša Dzuli
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 563
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 11 z 85 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 48 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore