Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 12 z 85 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 48 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Ut 28 marec 2017 - 18:52

Ahoj fajny,
určite sa polieč ako treba. Pri prípadných otravách je super živočíšne uhlie a zvýšený pitný režim. Dostaň to svinstvo zo seba! Verím, že za pár dní budeš fit, čo Ti aj prajem.

..............

Ahoj dzuli08,
myslím si, že toho podobného je teraz v tomto období veľa. Osobne nerád chodím v podobných časoch príliš medzi ľudí. Niekto kýcha, soplí a kašle a ani sa nenazdám a už som "v tom". Za zaujímavý podukt tak považujem práškové sáčkové teplé nápoje. Drž sa dzuli, aby si bola minimálne OK.

..............

Ahojte píšuci aj len čítajúci!
Ále, veď to bol celkovo krásny deň. Strávil som ho na záhrade a bolo mi tam dobre. Pred chvíľou som dorazil domov a som zo sebou spokojný. Niečo som aj vypomohol, zahral sa s kocúrom Sumbulom III. a aj som mal chvíľku na čítanie. Vedomostnú časť akp. som urobil už v doobedí a aj sa zadarila prechádzka po mestských uliciach. Dostal som aj zásielku z Army shopu, čo som bol veľmi rád. Učil som sa tak s kresadlom vytvoriť iskru a nohavice mi prišli väčšie, ako by som potreboval. V balíčku sa nachádzali aj iné predmety v podobe kompasu, čiapky, píšťalky... Hotový poklad.

Symptómy ochorenia mám dnes relatívne v norme. Stále zostáva tendencia k pasivite a občas (čo nepísavam) akési ohlúpenie na báze zníženej koncentrácie s problematickou krátkodobou pamäťou. Na to posledné mi vyhovovalo Ginko, ale zároveň ma posunie do depresie, tak ho neberiem. Ostatné pomerne fajn.

Kamaráti, majte sa pekne a ak sa vám dá užite si pekné dni Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Mischelll Ut 28 marec 2017 - 20:56

Ahojte Wink

len tak v krátkosti....čítam Vás a povzbudzujem v mysli....ja sa mám dobre....ba až výborne.....povedala by som dokonca zdravo....teda, pred, tak mesiacom....som prisla z prace domov....a bola som K.O.....teraz prídem domov...a ešte sadím cibulky, cesnak, varím polievku....a to všetko len dnes....ako stale ostáva otáznik štvrtok to som doposial vždy bola K.O......ale že uplne.....no verím.....ze toho viac zvládnem.....aj k zodpovednosti za seba/ druhých sa staviam lepšie....a tak no....skrátka mam sa dobre....aj spím...az do siestej....posun času bol dobrý nápad....preto, že spím ked je tma a ked uz je svetlo neviem zaspať....ale to nevadí....

Prajem krásnu stredu sunny flower typing

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 639
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej St 29 marec 2017 - 18:27

Priatelia, Dzuli a Fajny, bojujete o fyzické zdravie statočne, držím Vám palce, nech už Vás bacily opustia. community together

Tuto, oslovila ma tá zásielka z Army shopu. Musí to byť zaujímavé. Smile Znie to proste dobrodružne, prajem Ti hojne využitia a zábavy v súvislosti s danými predmetmi. cyclops Drž sa, nedaj šancu depresívnej rozlade. Myslím na Teba. Super!

Mischelll, rastie Ti odolnosť voči stresu, čo je výborné. Oťukávaš sa, si zahltená tlakmi a už Ti preto rastie určitá hradba, hrošia koža, čo vidím vo veci kombinovania práce a ochorenia ako dobrý signál. Prajem Ti hojne úspechov a nech Ti pocit pokoja a naplnenia vzrastá každým dňom. Super!

***

Ahojte. Zírám
Dnes sa mám aj dobre, ale boli chvíle, kedy som bol smutný, unavený, vyčerpaný. Myslím si, že moje rozlady sú spôsobené terajším častejším ponocovaním, prakticky stále som hore aj do dvoch, do troch, pričom cez víkend som doháňal spánkový cyklus skôr drobným zdriemnutím v poobedňajších hodinách. Takýto štýl nie je ono, má na mňa negatívny dopad, čomu sa nemožno nijak čudovať. Pomaličky sa vytrápujem so školou, veď viete... Ale inak bolo v práci zhruba dobre, vzťahy ok, veci sa stíhali a čo bolo najnutnejšie, tak to sa urobilo. Dnes som skočil aj holičke, solárko žiaľ ale mali obsadené a mne sa nechcelo čakať, tak som šiel domov. Prvý raz v tento rok som mal na očiach slnečné okuliare, no zvliecť vetrovku som sa ešte neodvážil, hoci nakoľko je tmavomodrá až čierna, tak ma v nej trochu pripekalo. Sun 1 Niektoré stromy tu poblíž už púčia, ale väčšina ešte využíva posledné chvíle na spánok. Smile Nálady hodnotím ako trochu haprujúce, som nestabilný, citlivý. Mám sklon nahliadať na skutočnosť a okolnosti negatívne a ťažkopádne. Dnes ma obťažovali aj "zamýšľania", čo sú tzv. chrústy, teda tlak k mysleniu o zmysle môjho konania či nekonania. Tieto chrústy strašne nemám rád, lebo z nich vychádzam zakaždým ako porazený - totiž vždy z nich mám pocit prázdnoty a takmer frustrujúcej ničomnosti. Chrústy ma gniavili asi polhodinu. To je ešte celkom krátky čas, nedávno ma potrápovali aj dlhšie. Smile Základný nástroj ich boja proti mne je vycicanie energie a úplná deštrukcia mojej motivácie o čokoľvek sa snažiť. Rolling Eyes

Inak ale z pohľadu celého dňa aj dobre, asi na známku 2+. Pretty good Ešte teraz ma čaká "seansa", no veľa od nej nečakám, lebo som unavený. Dnes som prijímal kofeín vo forme 5x Cofi-Tabs a 1,5 litra Coca Coly Zero. Obličky už ale asi trpia, lebo keď to nezaberá, tak buď mám vysokú hladinu tolerancie, alebo sú obličky už tak vyčerpané, že sa dostavuje opačný efekt. silent

Prajem Vám, kamaráti a kamarátky, pekný večer, odpočiňte si. community together
S úctou
Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 12 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 St 29 marec 2017 - 20:27

Tak už sa mám lepšie. Dokonca bol som sa aj prejsť po meste na polhodinu. Psychicky stav pohoda, teším sa už na zajtrašok, kedy bude čakať na mňa povinnosť zúčastniť sa jednej peknej akcie spojenú so šachovým klubom (nebudem hrať, ale sláviť). Som zvedavý na občerstvenie, posedenie s milými ľuďmi. Mali by dojsť ľudia aj z áčka, teším sa na prezidenta, ktorý prinesie tradične zaujímavé novinky o našom klube.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  dzuli08 Št 30 marec 2017 - 19:39

Ahojte všetci,
tak mám sa už lepšie, zdá sa že antibiotiká zabrali. aj oči sú už v normále, teoreticky by som mohla ísť už v pondelok do roboty, lenže kontrolu mám až na utorok. tak pôjdem v stredu...priznám sa že sa doma aj tak trocha nudím....síce varím a upratujem a tak ...ale nie je to ono. dnes som aj trocha pocvičila ..aspoň dáke aerobikové prvky som dala trocha poskákala a tak. hodnotím dnešok na 1- ....som zvedavá, čo ma bude čakať v práci budúci týždeň či to tam nejako prežili. decká budú asi vymleté dosť. ale šak aj ja sa musím spamätať. tak prajem ešte pekný zvyšok večera držte saaa Smile
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 563
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Pi 31 marec 2017 - 18:44

Ahoj Mischelll!
Tak mať Tvoj spánkový režim. Ved by som sa vznášal radosťou. Keď som to čítal, iste by som bol šťastnejší podľa Tvojho vzoru spať keď je tma a naopak vstávanie je perfektné, podľa slniečka...

..............

Ahoj Matej!
Tie "chrústy", to je mrzuté. Som si tak myslel, že ši by Ti nepomohlo nejaké čítanie, alebo podobne. Osobne Ti prajem aspoň toľko aby si to mal vždy pod kontrolou.

..............

Ahoj kimi2028!
Mám dojem, že je perfektné, že sa takto zotavuješ a aj oslava Ti iste bude vhod. Šachy je tiež dobrý koníček, ale čo som len tak s kamarátmi hrával (dávnejšie), chcelo by to jednoducho tréning a väčšie sústredenie.

..............

Ahoj dzuli08!
Určite si uži ten čas v zmysle "neplánovanej dovolenky". Možno sa detičky tiež na suplovaných hodinách trochu nudia, tak ich v stredu preberieš.

.............

Ahojte všetci čítajúci tento príspevok!
U mňa v globále dobrý deň. Prekvapilo ma priam ideálne zobudenie sa bez budíka a to v rannej hodine. Ani som sa nenazdal a už som bol na prechádzke, na ktorej som kúpil pár potravinových nevyhnutností. V poobedí nasledovala záhrada, trošku ma mrzelo, že mačky sa tam neobjavili, ale som zasa rád, že som poskúšal vybavenie kúpené online. Zaujalo ma najmä kresadlo, lebo nech som sa snažil akokoľvek, iskry na zapálenie boli nedostatočné. Ostatné bolo OK.

Zdravotne celkom fajn. Tendencia k pasivite po starom, ako zvyknem písať, ale to ostatné sa pohlo smerom k lepšiemu. Tak ma to teší.

Pekné dni vám všetkým prajem a užite si víkend. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej So 1 apríl 2017 - 20:20

Ahoj priatelia.

Trošku sa mám teraz navečer rozcitliveno, ľútostivo. Pravdepodobne sa cítim trošička prepracovane, nakoľko som bol v práci aj dnes v sobotu od rána do tretej dokončiť nejaké sklzy a nedorobky. Aj tak som všetko zďaleka nestihol, no už som potreboval pauzu, tak som šiel "na odpočinok". Doma som zjedol 2 chlebíčky, 3 deci džúsu a zaľahol spať, buvačke som sa oddal od 15:50 do 18:10 asi. Trochu ma pobolievala hlava, tak som si vhodil do seba ibalgin 200. Dnes som to mierne preháňal s kofeínom, ide o stovky miligramov, oveľa vyššie než je štandardných hraničných tristo. Včera večer som nemohol dobre zaspať, zaspával som po dlhej dobe aj viac ako 2 hodiny, pričom zväčša je to u mňa otázka polhodiny. V piatok som potiahol v práci do 20tej. Momentálne je na mňa navalené toho dosť veľa, tak aby som držal krok, zostávam takto cezčas. Ale nemôžem to formulovať ako sťažovanie sa, pretože ma do toho nikto nenúti, a okrem toho mňa osobne to nejak vnútorne baví a napĺňa. Považujem to za zmysluplné a napĺňajúce trávenie času (hoci neplatené), ktoré prispeva k môjmu pocitu šťastia a sem-tam aj k pochvale zo strany kolektívu. Takže určite nemôžem povedať, že "ja chúďa, koľko toho musím robiť"... vôbec nie, nikto ma nenúti - aj šéfka mi sklzy toleruje a chápe ma, že sa to nedá všetko stíhať úplne promptne. Sama mi pomáha a ponúka sa. Takže skôr k celej tejto situácii zaujímam neutrálne, až kladné stanovisko. Napriek tomu telo trošička dáva poznať, že je unavené a že ustavičný doping kofeínom mu nevoní - a občas potrebuje vypnúť. Včera mi v noci dalo spoznať, že som sa prekofeínoval a dnes poobede som zas zdochol k spánku.

Inak týždeň uplynul zhruba dobre. Kolektív ok. Jedenie nula bodov, prežrával som sa jak také prasa, žiadne limity, žiadne korigovanie maškŕt, aj som bol v mekáči sa napchať. Nejak sa to kupodivu vo mne stráca, alebo spaľuje, neviem, či nemám pásomnicu..., ale nie, skrátka nejak to počas dní asi spálim, lebo môžem skonštatovať, že nepriberám napriek 11 tisíc kJ denne (štandard dospelého človeka je asi 8400 až 9000).

Počasie sa mi teraz páči, mávam aj slnečné okuliare, trochu som ale nespokojný, že u nás už nekúria a v noci by sa to zišlo, lebo už chytám z chladnej nočnej izby soplíky. Embarassed

Takže celkovo dnes dávam známku asi 2, možno aj 2+.
Ďakujem Vám za prečítanie, mávajte sa pekne, kamaráti, všetko dobré. community together

Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 12 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Mischelll Ne 2 apríl 2017 - 11:39

Ahojte Wink

Matej - nový vzhlad stránky sa mi páči.....musím ta pochváliť za neho.... it is perfect

Tuto - tak no ano podla slniečka.....len to vies občas stresy zasiahnu alebo slniečko skor vstáva a som hore bola aj o 4 ...ale to je uz naštastie minulosť....Sleep

Dzuli - hmm tak som rozmyšlala, že povolanie učitelky...je skor poslanie....a že je to velmi namahave....z mojho pohladu nerealne.....ale držím ti palce v tvojom poslaní.... jumping

Ako sa mám?....no velmi dobre....ako fakt...nechcem sa chváliť ani nič....ale proste...zatial pohoda....aj spánok sa mi upravil....aj som oddychnuta.....štvrtok uz nebol zabijak....proste pohoda....dnes by som chcela behat....a byt vonku na slniečku aspon na kave....cez obed...nech nachytám vitamín D..... cheers


Prajem krásny slnečný deň sunny flower Sun 1

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 639
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Ne 2 apríl 2017 - 13:13

Mischelll, super, palec hore. Ďakujem za pochvalu dizajnu, len ma mrzí, že fórum nefunguje na prehliadači Safari na macintoshoch. Teším sa, že sa máš dobre, prajem Ti pokračovanie stability a dobrej nálady, nech sa Ti darí. Super!

Ahoj Tuto, fakt mi to príde veľmi dobrodružné sa učiť robiť s tým kresadlom. Ja osobne som v tomto dosť nemotorný, asi by som skautom byť nemohol. Vylámané zuby Páči sa mi však, keď by si niekto vedel v otvorenej prírode poradiť. Prajem Ti, aby Ťa mačičky dnes potešili pri pravidelnej návšteve záhrady a nech sa máš celkovo k spokojnosti. Tuším mávaš v poslednej dobe dosť veľa dobrých nocí - všimol som si, že vo zvýšenej miere píšeš o dobrom vstávaní a menej prispievaš do nočnej témy. Mám také tušenie, že sa Ti to teda trochu pohlo s tým spánkom smerom k prijateľnému. Ak je to tak, tak je to paráda a gratulujem. No viem na druhej strane, že je to boj aj naďalej a pokračuješ statočne v zápase aj v ďalších dňoch a nociach. Želám Ti k tomu úprimne, nech sa Ti darí. Super!

***

Ahoj priatelia.

Dnešná nedeľa sa mi zatiaľ vyvíja dobre, ale skôr pasívne. Ráno som po hygiene a raňajkách skočil do kostola na nedeľnú sv. omšu. Psychicky bola fajn, len som ju prestál, takže ma boleli kríže, musím si nabudúce sadnúť riadne do lavice. Som síce akože mladý, ale priznám sa zahanbene, že moje kríže nevedia zvládnuť hodinu stáť na mieste. Takže nabudúce do lavice.  Hehe Potom som si pospal od 11:00 do 12:20, čo mi výrazne pomohlo na únavu. Vhodil som si do seba dnes zatiaľ 3 Cofi-Tabs. Trošku som začal brať aj vitamíny B-komplex, pitný režim mi pozostáva dnes z vody a z čaju. Poobeďajšok by mohol byť podľa mojich predstáv vyplnený hrou Civilization2, prípadne by som mohol dokončiť jednu podkapitolu v diplomovke, ktorú mám rozvrhnutú kapacitne asi na 3 normostrany, možno 4. Trošku sa však snažím o pasívnejší relax, odpočinok. Určil som si večer niektoré priority, ktoré nesúvisia so školou a o tie sa v momentálnych hodinách snažím viac a viac do nich investúvam pozornosti a svojej energie, než do školy. Zírám No domnievam sa, že oprávnene. Yes

Prajem Vám, kamaráti, pekný slnečný deň, príjemnú pokojnú nedeľu. Sun 1 Applause
Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 12 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Ne 2 apríl 2017 - 18:14

Ahoj Mischelll!
Veru máš pravdu, že učiteľovanie je najmä poslanie. V triede sa na Teba pozerá tridsať žiakov a hodnotia Ťa viac, ako im to vrátiš Ty trebárs na písomkách a odpovediach. Ten môj jeden pokus o rolu pedagóga mi stačil. Ani sa nedivím, že to chce veľa veľa nervov.

............

Ahoj Matej!
Iskriť s kresadlom viem, ale ohník sa mi ešte vôbec nepodaril. Priznám sa, že už dlhodobo sledujem videá prežitia, ale musí sa na to postupne... Inak, áno máš pravdu s tým spaním, teraz je to o kúsok lepšie, hoci o ideále s písať nedá. Držím palce nielen v škole.

............

Ahojte kamaráti/-tky!
Dnes to bolo fajn, hlavne vstávanie. Následne som si spravil minitúru cez les do blízkej dediny. Asi za dve hodiny som bol doma. Krásne bolo najmä v tom lese. Išiel som priam spievajúcim tunelom, lebo vtáčiky sa nedali v štebotaní zastaviť. Doma najmä oddychujem. Nedeľu si zariaďujem inak ako ostatné dni. Tak je to fajn.

S pozdravom Tuto.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  dzuli08 Po 3 apríl 2017 - 13:08

Ahojte ľudkovia spolubojovníci,
mám sa v celku fajn. dá sa nie je to ani nič svetoborné, ale na druhej strane ani nič tragické. Už sa mi kráti PNka, v stredu už pôjdem pravdepodobne do práce. Priznám sa, že doma som sa už aj začala kúsok nudiť.v nedeľu ma potešil telefonát kolegyne že ako sa mám. tak kašeľ aj soplík ustúpil už len sem tam trocha zakašlem. aj sa teším na detiská, ktovie či som im vôbec chýbala aspoň trocha. no tak ale budú vymleté. čo už bude treba zamakať...už sa aj pomaly blížia ústne maturity....

Mischelll,
vďaka za podporu, no v podstate máš pravdu že byť učiteľom je skôr poslanie ako povolanie. Je to súhrn rôznych "povolaní" lebo si aj psychológ, terapeut, sudca, vrátnik, bachar a aj vychovávateľ. Musím ale povedať, že tak ako som nechcela nikdy učiť, tak ma to celkom aj baví. Potrebujem kontakt s ľuďmi a je to fajn pocit keď ja aj výnimočne nejaká spätná väzba že ničo sa na nich nalepí. Mala som už aj dosť veľkú krízu, chcela som seknúť s touto robotou ale nejak som sa znova nakopla a vyhorenie prešlo. Horšie je že si človek nemôže vyberať koho bude učiť a veľakrát týchto mladých dobre že netreba prosíkať aby si doma sadli za knihy. mala som možnosť učiť aj v súkromnej jazykovke, tam to bolo úplne super. mohla som aj na sebe pracovať, keďže som učila aj vyššie úrovne. Mna by zaujímalo, ty robíš v akej oblasti?
Ja už aj rozmýšlam že zmením oblasť a spravím si nejaký kurz napr. personalistiku a tak a posuniem sa zo školstva inam.
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 563
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan Po 3 apríl 2017 - 22:03

tento a minuly tyzden na nic insie nerozmyslam ako len o sachoch a dnes aj o dome a zahrade,

po robote mi je fajn a uz sa chystam na dalsi den,dnes som vypotil kvantum,som zvedavy ako dlho vydrzim tento tyzden ci zase nezleniviem ako predminuly tyzden,

majte sa a nerozmyslajte nad koninami,

fajnyAko sa dnes máš? 9 - Stránka 12 594505
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 12 z 85 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 48 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore