Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 55 z 86 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 70 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Po 7 marec 2016 - 17:04

Ahojte priatelia...

Čítam Vaše príspevky,ale v poslednej dobe mám akýsi ,,blok,,reagovať.Mrzí ma, že niektorí sa cítite mizerne,ale teší ma, že si viete nájsť aj tie malé veľké radosti aj napriek ťažkostiam:)

Ja som dnes bola na krvných testoch, kontrole,sone...a...výsledky sú lepšie:) Lekár dosť nechápal, lebo došlo podľa neho k výraznému zlepšeniu. V žiadnom prípade nechcem vnášať do tohto fora náboženstvo, o tom to je, že každý máme iný pohľad, názor, vieru....ale dnes som sa dozvedela od mojich kamošov kapucínov, že su v Lurdoch a včera za mňa ,,obetovali,,adorácie a modlitby na úmysel uzdravenia a vôbec som to netušila, až potom ked som prišla od lekára som si od nich prečítala správu. Pred 5 dnami lekár vravel, že tesy sú zlé, nádor sa zvacsil a postupuje mi to do panvy ako sa predpokladalo a padala imunita, čo som už aj pociťovala. A dnes? Nádor zmenšený, imunita vzrástla. Som dojatá, vdačná,ale stále veľmi opatrná v túžbach po uzdravení, jednoducho, prijmem veci tak,ako sa majú udiať. V noci som šla spať okolo 23:00 a mala som nádherný sen-o mňe a vraj práve v tom čase kapucíni na mňa ,,mysleli,, 113 chlapov 3 hodiny , v noci pri jaskyni v Lurdoch za mňa prosilo. A ten sen- " že som sa ocitla na nádhernej lúke plnej modrych ruží( je to môj najmilší kvet-modrá ruža).bola ich skutočne plná lúka.Bol tam v strede tej luky strom a sadla som si pod neho a rozplakala som sa.Prisiel ku mne asi 50rocny muz a bol na vek neuveritelne sympaticky.Spytal sa ma preco placem a ja ze nechcem zomriet,lebo tuzim byt s detmi a mnoho ineho.On sa na mna pozrel,usmial sa a potom povedal,ze sa nemam bat.Potom ukazal na tu luku,odtrhol a podal mi jednu ruzu a povedal,ze zomriem ked mi odtrhne vsetky ruze.potom ma pobozkal na celo a odisiel"
Viem, že keby sa s týmto ,,zdôverím,, onkologovi aby som mu ,,vysvetlila,,prečo sa moje vysledky lepšia, tak by ma isto.iste šupol na akútne psychiatrického oddelenia s podozrením na halucinácie a na psych.by som toto asi len s ťažkostami vysvetľovala:) A možno si to pomyslíte aj vy, ale jednoducho, cítim, že sa niečo deje a stalo.Cítim to tak hlboko, až mi to mietami ,,vyráža dych,,. Tak či onak, už viem, že sa nebojím ani smrti aj keby tie spomínané ruže ,,odtrhol už dnes,,. A cítila som vône, ktore tu necítim, kvli tomu ,,urazu,, z detsva.Bolo to tak nádherné..Al ak sa vysledky budu lepšiť a možno raz sa uzdravím, budem vdačná.... Inak sa mám dobre, žiadne psych.príznaky a aj deti nám koooonečne začali robiť radosť. Napísala som inak blog na moj nazor v politickom diani po volbach. Ak si najdete chut a cas na moje vylevy:) Mám Vás rada.Helča

http://hudacekova.blog.sme.sk/c/406645/nech-boh-zehna-narod-nas.html
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 55 Empty prianie

Odoslať  Tuto Ut 8 marec 2016 - 1:37

Všetko najlepšie k MDŽ praje všetkým našim pisateľkám aj čitateľkám Tuto.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 55 1-flowers-butterfly
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  veronicka Ut 8 marec 2016 - 10:19

dakujem tuto za prianie ku dnu zien Wink
avatar
veronicka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 154
Reputácia Reputácia : 30
Dátum registrácie : 30.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ut 8 marec 2016 - 11:58

Jéj, vdaka Tuto,potešil si ma Smile
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Ut 8 marec 2016 - 19:22

Ahojte.

Dnes som sa mal približne dobre. V práci ok - postíhalo sa kopec vratiek pobaliť, zajtra si pre ne prídu kuriéri. Ráno sa mi opätovne nechcelo vstávať, ale nadobudol som pocit, že je vlastne jedno, či pôjdem spať už o 22:00 alebo až o 1:00, nakoľko v oboch prípadoch sa mi nechce aj tak silno vstávať ráno. A oba scenáre viem prekonať, akonáhle sa už vymocem do kúpeľne a začnem sa umývať. Z toho mi vyplýva, že môj nastolený životný štýl chodiť spať neskôr, aby som mal viac osobného času, je vlastne v poriadku. Embarassed Dnes som si urobil radosť a kúpil som si nové USB-éčko. Akonáhle si do počítača nainštalujem Windows 7 ako alternatívu k MacOSX Mavericks, a teda akonáhle už to USB nebudem potrebovať, tak si tam budem zálohovať svoje súbory (asi 15 GB dát /obrázky, wordy, excely, hry, hudba atď, sumárne pozbierané počas môjho krátkeho života/). Takže ma toto zároveň aj dnes teší...

Tuto, ako Ty pozeráš telku cez počítač? Máš nejaký prijímač alebo sú stránky, kde sa to dá pustiť? Poraď, prosím. Embarassed Ak by to šlo nejak cez PC, tak by som televízor vyhodil (stará praskajúca tučná bedňa z deväťdesiatych rokov).

Nálady som mal zhruba ok. Trochu ma opäť ale teď ku večeru chytá ľútostivosť kvôli mojej flush. Dnes nebola dobrá, mal som aj úzkosti a stupňovali sa tlaky a brnenia v tvári.  Sad Celkovo mi je teraz nejak smutne. Cítim sa unavený, mám akúsi potrebu vnímať veci "smutne". Keby ste mi chceli nadávať a vysmievať sa mi, tak Vám ešte pomôžem, aby Vám to išlo lepšie... takú mám momentálne mienku o svojej hodnote.  Sad

Želám, aby ste sa mali lepšie a dobre. Pridávam sa k blahoželaniu všetkým ženám na fóre. Jedna moja kolegyňa neznáša tento sviatok, ale ja hovorím: Ženy, vážte si tento sviatok, majte ho rady! Je to sviatok Vašej rovnoprávnosti, ktorú si Vaše predkyne v New Yorku a v Petrohrade vybojovali s mužmi čo do pracovných a volebných práv. Len vďaka sufražetkám a podobným demonštráciám môžete hrdo byť lekárkami, učiteľkami, študovať vysoké školy, mať vodičský preukaz, voliť do parlamentu,... Je to sviatok Vašej hrdosti a Vašej ženskej rovnocennosti, ktorá nie pre všetky generácie bývala samozrejmá. Preto hlavu hore, kamarátky a forumáčky. Srdečne všetko naj!  giving a hug

Držím všetkým palce.
bezcenný Matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 55 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Ut 8 marec 2016 - 19:33

Tuto, Matej, ďakujeme I love you

Matej, vidím, že máš akúsi nedobrú náladu. Bezcenný?! Ah, niežeby som takéto sebavnímanie nepoznala viac než dobre, ale je to len niečo, čo rezonuje v Tvojej hlave a nie je to pravdivé. Obyčajný blud (išla som napísať "blog" Rolling Eyes ), ktorý ale odoznie! Si cenný už len pre nás tu, čo nám vedieš toto suppa fórum a my Ťa máme radi.
Drž sa, kamarát! giving a hug
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  ester Ut 8 marec 2016 - 19:47

Ďakujem aj ja Very Happy

Helen krásny sen... normálne som si ho predstavovala, ja mám také rada. Ja mám naopak zlé sny. Čo už... Som rada, že sa ti polepšilo. Viera robí veľa... a Bohu nič nie je nemožné. Tak si vychutnaj kľudné obdobie deťúreniec  Very Happy materská je najkrajšie obdobie života ženy - aspoň podľa mňa  Very Happy

Matej nebude to počasím?Aj mne je nejako nanič. Už nech je krásne, začnú kvitnúť kvety a sunny  svieti... ja stále len o tom istom Very Happy  neviem sa dočkať...
Matej, ty toho toľko stíhaš, tvoj život je aktívny a využívaš každú chvíľku na realizáciu svojich snov, či už vo vzdelávaní alebo v práci... Meret ti to krásne napísala... Si jedinečný a nenahraditeľný... Tak ťa tu vnímam ja...
tie pocity ti neberiem, sú to ale pocity, ktoré ťa chcú zmiasť...pravda je úplne inde  giving a hug

Ja sa mám celkom dobre. Som ale dosť spavá, ani by som nevstala z postele, len by som sa otočila na druhú stranu a spala ďalej. Takéto obdobie som už dávno nemala. Toľko si toho naberiem, čo by som chcela spraviť a potom z toho nič nie je...
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ut 8 marec 2016 - 21:18

Ahoj Matej,
kedysi bol na TV v PC program, ale nebolo to ono.

Ako rýchlu voľbu na lište mám JOJ, PLUS, WOU, TA3 a RT

Inak sa môžeš trochu pohrabať na http://www.spustit.sk/. Vyššie uvedené sú non stop. Niektoré kanály fungujú len pri vlastnej produkcii, a tak väčšinu času vlastne nefungujú.

Prajem dobrú zábavu. Tuto


Naposledy upravil Tuto dňa Ut 8 marec 2016 - 23:00, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : drobná vada)
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  regina Ut 8 marec 2016 - 22:08

Ahojte!

Tuto a Matej, vďaka za gratuláciu.
V súvislosti s MDŽ som sa dnes dala nahovoriť sestrou a jej dcerou na nákup v jednom obchode, kde dali na dnes pre ženy 50% zlavu. Prišli sme 15 minut po otvorení a asi po hodine a pol sme sa vrátili na prízemie k pokladni že vyplatíme. Bol tam hrozne dlhý rad, ale tak odhadovali sme to na nejakú hodinku, lebo spociatku sa to celkom hýbalo. Kedže sme fakt výhodne nakupili aj o niečo viac vecí ako sme povodne chceli, tak sme ten rad vystáli. Stáli sme tam 3 hodiny, kým sme mohli zaplatiť, pretože niektorí ludia fakt nevedia asi co s peniazmi. Mali obrovské nákupy. Nakupovali ako zadarmo a potom, že ludia na SK nemaju peniaze.
Nesli sme uz nikam len domov. Akože kupila som si par veci za fakt dobré ceny, ale celé poobedie som bola z toho K.O. Ledva som sa pozviechala na večer umyt riad a upiect koláč, čo som mala dnes v pláne. Zajtra mi mala prísť kamoška, ktorej som zohnala z farmy u nás čerstvú zdravú hovädzinu. Aj po tú som dnes poobede na farme bola a ked som potom volala kamoške, tá mi povedala, že jej to nevychádza tento týzden, že si po to nestíha prísť. Takže jej to zajtra musím naporcovať a nejako vpratať u nás do mrazničky, hoci tam tažko budem hladať tolko miesta.
Deň mi teda začal fajn, ale budem rada ked už zalahnem.
Čo sa týka psych. stavu v nedelu som mala znova akýsi výkyv. Zapojila som sa do jednej diskusie na nete, pol dna som sa tomu venovala tak, že som popri tom síce niečo uvarila ale inak ma to úplne pohltilo, nič iné naokolo som nevnímala. Poobede som sa od toho s ťažkosťami s podporou rodiny "odstrihla" a až na druhý deň sa mi podarilo dostať svoju mysel do normálu.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 664
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Ut 8 marec 2016 - 22:14

Ahojte vsetci
dnes som prezil kludny den, vstal som v primeranu hodinu, splnil vsetky zadane ciele. Poobede som si zdriemol na 2h lebo som pocitoval velku unavu. Teraz sa chystam zahrat ps4 a ist spat. Drzte sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Mischelll St 9 marec 2016 - 7:57

Ahojte Wink

Aj ja Ďakujem za priania k MDŽ...je to mile, že ste si spomenuli ... it is perfect


Ako sa mám? no celkom dobre....vlastne sa nic nezmenilo...som rada, že som doma...ucim sa atd...nemam ani co napisat...proste oddych a pohoda...dnes chcem este ist zo psom na prechádzku uz tyzden som nebola co som bola chora...ale to az okolo obeda....inak cakam postu zase raz....asi ani nic nepride...ale co uz.....

Prajem krásny deň community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej St 9 marec 2016 - 19:40

Ahojte.

Ďakujem Vám za povzbudenia, ktoré ste mi adresovali. Ste super. Ďakujem aj Tebe, Tuto, za odporúčania, pozrel som si to a vyzerá to fajn.

Dnes som sa mal vlastne normálne, štandardne. V práci zhruba ok. Spánok chýbal, bol som ospalý a ráno sa mi nechcelo vstávať. V robote mi nestačili Kofex-tabletky, tak som si bol kúpiť Semtex Forte 500 ml (energeťák). Teď večer tiež popíjam energeťák, ale iný, Extreme Maxx. Ten má menej kilojoulov, vlastne málo. Obsahuje trochu cukru a je hlavne veľmi lacný. Bol som aj kvôli koži v solárku, no zhoršilo mi to flush, tak neviem, čo si počnem. Chcem byť tmavý ako v r. 2013, no nepekne ma svrbia znamienka na bruchu a nepekne mi zoviera tvár smerom k flush. Embarassed Stále sa cítim menejcenne. Chytá ma z toho akási depka, ale nie je priveľmi silná, takže mi nenarúša pomery a výkon v zamestnaní. Chcel by som byť ako iní muži, ktorým záleží na vzhľade len ledabolo, zatiaľ čo u mňa sa od vzhľadu odvíja celé moje vedomie vlastnej hodnoty. Embarassed Asi je to dané proste mojím psychologickým vývojom, že som veľmi skoro, už ranopubertálne, začal mať tieto kožné a úzkostné problémy. Tak vo mne vyrástla takáto neuróza v podstate takmer zákonite.

Strašne ma štve, že nemám doma na nič energiu. Mávam chvíle v robote, kedy sa mi všetko chce robiť, kedy ma nesmierne všetko baví, do všetkého sa mi chce púšťať. Vtedy som ozajstne šťastný a činnosť ma veľmi baví a napĺňa. Je to v čase, keď vypijem dostatok energeťáku, čiže keď som nadopovaný kofeínom a keď necítim žiadnu únavu. Naproti tomu 70% dňa cítim stále únavu, ktorá sa prejavuje u mňa lemrovitosťou, lenivosťou, ničomnosťou, ničnerobením, flákaním, prokrastináciou. Ako takto môžem byť výkonný jedinec a naozaj v živote niečo reálneho robiť alebo dosahovať, keď vnútorne fyzicky cítim tak ľahkú unaviteľnosť? Kolegyne sa mi čudujú, že koľko do seba dávam toho kofeínu. Nevedia ma pochopiť, že ja inak umieram a som nepoužiteľný. Poznajú ma ako dobrého zamestnanca, ktorý ma vždy dobrú náladu a vždy je výkonný. To mi už povedali obidve vedúce smeny, nezávisle od seba. Ťažko sa im takto chápe pravda, že ja som v skutočnosti nímand, pokiaľ nemám dostatok kofeínu. A ten kofeín mi zaberá len niekedy a na krátku dobu. To naozaj zo mňa takého unaveného a lenivého človeka robia lieky? Veď Invega a Escitil by nemali patriť medzi extra tlmiace lieky, nie? Skôr majú povesť oživujúcich liekov. Normálne mám také smútky z toho, že ich túžim úplne vysadiť. Baraj aj načierno. A vyskúšať tak, či náhodou nebudem živší a energickejší. Embarassed

Táto únava mi hatá cestu v živote. Toľko by som toho mohol stíhať, keby som nemusel furt prokrastinovať. Aj ďalšie školy, aj doktoráty aj kariéru. Rád by som do všetkého išiel za mnohými snami, ale ako, keď sa neviem donútiť ani k obyčajnému referátu z 15 strán textu? A prečo sa neviem donútiť, prečo to odkladám? No preto lebo sa cítim fyzicky furt unavený, vyšťavený. Bez životného elánu a energie. Po toľkých činnostiach túžim a moje telo to odmieta. Nespolupracuje. Nielenže je drzé, závislé, tučné, biele, špatné, červenavé, nesympatické, ale ešte je aj lenivé, unavené. Kvôli nemu pôjdem do pekla a ešte si kvôli nemu ani neužijem aspoň tento život. Otras s takýmto telom.

Embarassed

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 55 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 55 z 86 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 70 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore