Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 54 z 86 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 70 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Pi 4 marec 2016 - 20:56

Ahojte ludia
dnes v pohode den za mnou, rano som si po dlhociznom case vychutnal kavu a nastartoval sa, vyrazil som na bicykli do prace, kde bol stereotyp. Sem tam no skor vzdy ked bola prilezitost a okolo sa nic zaujimave nedialo som chytal tablet a pozeral net (poradte dobre stranky na pozeranie, budem vdacny), celkom to ubehlo a doma uz len vecera a prave pozeram film. Drzte sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto So 5 marec 2016 - 2:06

Ahojte,
rád si tu čítam vaše príspevky, a osobne si myslím, že okrem nášho "problému", sme tu aj, jednoducho pisatelia s talentom.

K názvu témy, teda "Ako sa máš?", môžem napísať toľko, že sa mám tak akosi v strede, mám potrebu oddychovať viac, ako je žiaduce. Dnes večer ma chytila úzkosť, ale s postupujúcim večerom som sa zase dostal do "formy". Možnože mi chýba práve tá práca, alebo čosi. Uvedomujem si, že takýmto štýlom včerajšieho fungovania to nevedie k ničomu. Dovolím si dúfať, že už dnes sa vynasnažím, aby to aspoň o kúsok lepšie.

Ďalšou záležitosťou, ktorou som roztrpčený je skutočnosť, že sa nemám ani najmenej do cvičenia a z toho vyplýva aj chudnutie na nule. Už to nie je na báze ľubovôle, teda len výzoru. Tlak, kondička, rýchla unaviteľnosť, sila..., nepáči sa mi to. No dosť...

Prajem vám čo najkrajší víkend. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  regina So 5 marec 2016 - 17:29

ahojte,

mám sa dobre až na to, že sa rýchlo unavím, i ked pocas dna celkovo toho dost spravím alebo cez pracovné dni zas "nachodím". Cez pracovný týzden vypomáham manželovi s poistovanim. Moja pomoc často spočíva v tom, že musim do mesta na pobočku niečo odniesť alebo naopak odtial nieco priniest. Tento týzden nebolo dna, že by som nemusela z domu do mesta a taká "otočka do mesta" trvá min. 3 hod. podla spojov a nákupov (prevažne pečiva alebo iných potravín), ktoré popri tom potrebujem zrealizovat. Práve preto som rada, že cez víkend chodím pešo menej, no za to mám viac povinností v domácnosti. Po obede po varení som si chcela zdriemnuť, no vyrušil ma telefonat sestry, a tak som zas vstala, išla upratať kuchyňu a upiecť špaldové palacinky. Vyvešala som tretiu várku prádla a teraz ma znova čaká ďalšie umývanie riadu. No a samozrejme dnes ešte voľby.

Držte sa priatelia a majte sa ako najlepšie možete! Pozdravujem zároveň aj na zello.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 664
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger So 5 marec 2016 - 19:36

Ahojte,
v tento dôležitý deň volieb som, pochopiteľne, bola voliť. Potom som skočila do mesta naobedovať sa, spravila som si s rodinou test z Reader's Digest, a potom som už vlastne sedela pri notebooku alebo pospávala.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Ne 6 marec 2016 - 12:44

Ahojte. Smile

Meret, Tvoje nové heslo v podpise naznačuje "Stávame sa tým, za čo sme považovaní" alebo "Stávame sa tým, za čo sa považujeme?" Mám tu medzery v angličtine. Prvý preklad by znel trošku pesimistickejšie, ten druhý preklad, s tým by som veľmi súhlasil a Ťa doň aj rád povzbudzoval. Ďakujem inak za pochválenie sovičky. Dal som si ju tam ako symbol "lásky k múdrosti" (filozofie) a zároveň ako symbol nočného ponocovania, ktoré občas v posledných týždňoch realizujem, nakoľko môj osobný život sa akoby uskutočňuje najmä medzi 20:00 a 1:00hod. Very Happy Držím Ti palce. Smile  it is perfect

Regina, úžas, Si veľmi proaktívny človek, teší ma to. Si mi osobne tiež príkladom. Maj sa pekne. Smile  giving a hug

Tuto, stále zostávam optimistom, že postupne raz Ťa cvičenie opäť získa na svoju stranu aj čo konkrétnych skutkov. Je dobré, že to tematizuješ a skúmaš, lebo to je taký prvý krok, si myslím. Určite Ti v tom budem držať naďalej prsty. Užívaj si ešte víííkend. Začína akási záhradová sezóna pre Teba, mám pocit, takže sa Ti aktivity ešte viacej rozvetvia. To je veľmi fajn. Prajem Ti pokojné a príjemné nálady, maj sa pekne. Smile lol

AbPtCandy, teraz už máš aj na pocit lepšie pocity z tej dvanástky, nie? Zo začiatku si z nej bol tuším znepokojený, verím teda, že Ti ten tablet vskutku pomáha. Drž sa! Smile it is perfect

***

Dnes sa mám zhruba dobre a aj včera som sa mal približne dobre. Smile Z piatka na sobotu som nezažmúril oka, celý čas som písal referát a som bol rád, že sa mi podaril stihnúť. V škole som ho následne odprezentoval, išlo ma trochu prehnať na wecko z toho, ale našťastie som vydržal. laughing Takže napokon sa to obišlo bez trémy. Potom som bol voliť a potom o nejakej 17:00 som išiel spať a po 34 hodinách bdenia som bol v "bezvedomí" 15 hodín až do rána do 9:00. affraid Cítim teraz, že som sa dostatočne vydrichmal. Sleep Smile Dnes si plánujem čítať knižku o minimalizme. Smile Okrem toho relaxujem, ponevieram sa kade-tu. Asi si pozriem aj Midsomer v telke, bolo by fajn pozametať byt. Večer bude trochu väčšia hygiena spojená aj so strihaním vlasov, ako to už v nedeľu býva... Very Happy Celkovo vidím tento deň skôr ako pasívny. Smile Škole a ďalším seminárkam sa budem venovať asi až od zajtra.

Želám všetkým peknú nedeľu, kamaráti. welcome or bye

m.
jocolor

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 54 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Ne 6 marec 2016 - 13:14

Ahojte bojovnici
Dnes som zaspal pol hodinku a vstal o 5tej nastastie som mal nachystane ranajky aj desiatu vdaka matke. Som v praci a je tu klud. Po praci chystam kupit radler a nieco slane k vecernemu filmu. Pocko je tu sychrave a mne sa moc nechce. Drzte sa!

Ps. Matej, ano je to kus lepsie.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ne 6 marec 2016 - 16:37

Ahoj Matej,
je perfektné, že si to takto pekne pozvládal, teším sa. A podľa mňa si si takýto dlhý spánok aj zaslúžil. Trošku Ti ho aj závidím, hlavne teda to zaspanie o tej sedemnástej. Pravdepodobne si bol už poriadne unavený. Určite si zaslúžiš oddychovú nedeľu, aby si bol znova pripravený na pracovný týždeň.

..............

Ahoj APBTCANDY,
z Tvojho príspevku mi nejako vyplýva, že vedieš taký vyrovnanejší život, čo Ti aj prajem. Jednoducho práca-doma-spánok. Držím palce.

.............

Ahojte všetci,
tak u mňa asi toľko, že mám akési spavejšie a pasívnejšie obdobie. Bol by som rád aspoň nejakej brigáde, alebo ľahšej práci. Som bez "džobu" už týždeň a prejavuje sa to najmä v oblasti polihovania a akéhosi leňošenia. Ťažšie sa mi prekonáva do činností a ako na potvoru navečer ožívam a potom začnem špekulovať s tým, ako zaspať v noci. Akosi sa o máličko zlepšili hlasy na balkóne (je mi ľahšie ich ignorovať), únava je prítomná, hoci mi to momentálne až tak nevadí, neodôvodnenú úzkosť teraz nemávam. Potešilo ma, že som vybehol na miniprechádzku do supermarketu, teda aspoň čosi. Z "akp." zostáva na dokončenie len angličtina jeden materiál. Mám dojem, že to ide pooomaaalyyy.

Držím vám/nám silne palce, aby sme svoje ochorenia zládali tak úplne v pohode a bolo nám dobre. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Ne 6 marec 2016 - 19:19

Ahoj Matej,
dalo by sa to preložiť ako: "Stali sme sa, kým sme sa mali stať/kým nám bolo predurčené stať sa." Všetky moje podpisy sú - ako ináč! - Larinými hláškami, táto je z najnovšieho Rise of the Tomb Raider. Lara sa - žeby konečne a opäť? - stáva vykrádačkou hrobiek, tak, ako to bolo len predošlých dvadsať rokov lol! A ja verím, že mne osobne bolo predurčené stať sa niekým viac než nemožnou hraničiarkou s x pokusmi o samovraždu na krku.

* * *

Ahojte vospolok,
tak dnešok sa nesie v tak klasickom duchu, že škoda písmeniek na klávesnici Very Happy Ale predsa len ešte nemám obligátne dva články, preto práve idem napísať druhý - o tom, že už i mandaly sa dnes vymaľovávajú v tablete, ušetríme za ceruzky Laughing Inak poctivo hrám TR2 (chudák TR3!). Zvažovala som ísť na obed do mesta, ale napokon sa mi nechcelo - alebo sa mi skôr nechcelo minúť tých niečo pod 10 eur za lososa s americkými zemiakmi, čo koľko som to vyrátala za menu, na ktoré by som mala chuť...? No, neviem.
Držme sa, myslím na vás flower
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Schizomars Po 7 marec 2016 - 9:12

Ahojte vsetci,
Po narocnom vikende, co som sa nevyspal poriadne, lebo bol som von v piatok-sobota do 2 00h aj sobotu-nedelu do 3 30h. Tak v nedelu ked som sa zobudil rano som mal neprijemne pocity som bol dezorientovany a navyse mal som pocity sledovanosti. Koli tomu, ze na mna v podniku vybehlo jedno dievca. Do mna zaparala aj fyzicky rukami...Isiel som do kostola v nedelu rano, ale vzapati som sa vratil, lebo omsa nebola. Som sa opat citil ako v matrixe. Vsetko kvazy nafilmovane... Dobre, ze mama nezavolala RZP....Potom som si dal tabletku a isel som spat. Celu nedelu som prespal, zobudil som sa az prave teraz v pondelok rano... Asi mne to skodi prilisne ponocovanie. Nepil som nic...ziadny alkohol...

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Mischelll Po 7 marec 2016 - 11:48

Ahojte Wink

no tak konečne sa mam lepšie...ale ze lepsie ...uz len kaslem...a zajtra mam ist k doktorke na kontrolu inak ani neviem co jej povedat za tie 3 mesiace sa toho tolko stalo ze mi to pride ako nerealne.....ale tesim sa aj ked vonku pada dazd cely den Rain 1 .....ale co uz idem zajtra do mesta a hotovo....celkovo dazd nemam rada...vsetko je lepsie ako dazd Rain 2 ....no nic...snad zajtra bude len mokro Rain 5 ...a nie prsat...inak ucim sa zakony zase raz...a tesim sa aj ked mi to ide pomaly...proste teraz je take obdobie bez stresov a vsetkého taky tyzden v pohode...a chcem si ho uzit v zmysle ze sa budem ucit - aj ked to nie je moja radost ani nic podobne....ale ze musim....no predsa len je to lepsie ako po minule tyzdne ked bol nával ucenia a potom naval oddychu....neviem radsej to mam teraz postupne....neviem preco...

Prajem krásny den community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Po 7 marec 2016 - 16:28

Ahoj Meretseger,
čítam si Tvoj blog a páči sa mi. Píšeš dobre a originálne, možno niekedy by si aj mohla takéto články publikovať. Obdivujem Ťa, že ideš takto "s kožou na trh", mne celkom postačuje aj toto anonymné fórum a prípadne Zello, kde tiež môžem byť v anonymite.

................

Ahoj Schizomars,
to ponocovanie je aj u mňa taká potvora. Vlastne s dlhším nespaním sa mi vyvíja chorobnosť. Je to jeden z dôvodov, prečo sa vyhýbam práci nad (vrátane) 8 hodín. Jednoducho sa nevyspím a neodpočiniem si a to ma už po zvládnutí hoci aj týždňa hádže do bipolárnosti a začnú sa vyskytovať aj schizopríznaky. Určite aj Ty si daj pozor na spánok, aby sa Ti nepohoršilo.

................

Ahoj Mischelll,
je dobre, že už si fit. Minulý rok som aj ja chrípkoval, tak sa teším, že Ti to prechádza. Podobne by som bol rád, keby sa to počasie umúdrilo, lebo je všade blato a mokro a o piplačkách na záhrade nemôže byť ani reči.

................

Ahojte,
tak ja mám taký do pohody deň. Čo bolo treba som vybavil v plnej miere a mojej relatívnej spokojnosti. Trochu ma potrápila ranná malátnosť, lebo som sa o tej deviatej vôbec nevedel nejako prebrať, a tak som "odkvacol" ešte na hodinu do postele. Možno to bude tým Gerodormom, čo užívam v noci. Zdravotne klasika, chváliť sa nemám, v tomto ohľade s čím, pretrváva pasivita, niekedy opačne aj nervozita. "Hlasy" na balk. bez zmeny, tabakizmus po starom, únava je tak na strede, ale vlastne len preto, že nejaké extra výkony skutočne podávať nemusím.

Majte sa čo najlepšie. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 54 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Po 7 marec 2016 - 16:51

Ahojte bojovnici
dnes sa mam horsie ako inokedy. Spal som asi 4h a som vycerpany a neviem sa dockat kedy padne 18-ta hodina. Doma toho uz moc nestihnem a tak si pustim film a pojdem spat ale este predtym zahram trocha playko. Tod vse, drzte sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 54 z 86 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 70 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore