Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 56 z 86 Previous  1 ... 29 ... 55, 56, 57 ... 71 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Schizomars St 9 marec 2016 - 22:12

Ahojte vsetci,
Tak ako sa mam, celkom dobre. Uz asi nebudem nic zdielat na FB radsej. Vyprovokovala ma jedna vec na FB o invalidnych dochodkov, ze budu znizovat. Neriesim to uz, necham to plavat... Akosi sa mi nechce spat vypil som kolu a uz aj mama zistila, ze nie som uplne vo svojej kozi. Tak idem pomaly spat, do 11 00h mozem byt hore- s mamou som sa dohodol.
Tak si precitam Vase prispevky, lebo akosi som necital a mam 45 minut cas.
PS: Kupil som si tramky Reebok fajne za 30 eur a tricko v PP. Tesim sa, ze som sa obdaroval malickostami, ktore patria k zivotu. Smile Zhruba takto

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Št 10 marec 2016 - 0:04

Ahojte bojovnici
mam sa celkom dobre ale byva mi aj lepsie...Dnes som sa dost utapal v myslienkach co bude dalej, niekedy je to fajn inokedy cele zle. Moc som toho dnes neporobil a hlavne som sa neucil ani za mak nic. Musim sa naucit byt slusnejsi k mojim najblizsim. Dobru noc vsetkym.

Ps. Matej aj mna stve vydrzatelnost mojej energie ale kofein zatial obmedzujem. Neviem si predstavit stihat tolko co ty vsetko dokazes a aj preto si tu potrebny a vobec niesi menejcenny priam naopak. Hlavu hore kamarat.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  ester Št 10 marec 2016 - 8:44

Ahojte.
Dnes mám pred sebou deň, ktorý by som najradšej celý prespala. Musela som vstať, ale je to bieda... No musím sa nejako rozhýbať, inak zo mňa dnes opäť nič nebude. Dnes sa teším aj na zello. Snáď stihnem. Schizomars, aj ja sa zvyknem takto potešiť, najmä keď mi je trochu horšie, tak si vylepším náladu Very Happy
Matej chápem ťa a viem o čom píšeš, mám pred sebou hrnček s kávou, lebo by som bola úplne ko. No keby som toho mala toľko ako ty, tak by som už ani do roboty nevládala chodiť. Máš toho fakt veľa a síce sa ti zdá, že máš málo energie a ak to tak cítiš, tak to tak aj je...na druhej strane stíhaš toho toľko, čo by mal niekedy aj zdravý človek dosť postíhať. Veľa krát v tvojich príspevkoch vidím seba, keď som chodila do školy. V tom období som bola zdravá, nemala problémy, no napriek tomu som cítila, že je toho dosť. Teraz by som si už netrúfala študovať. O to viac ťa tu, myslím, že sa vyjadrím za všetkých, obdivujeme. Proste sa nedáš zlomiť. Je to skvelé. Takže sa nedaj a za nás všetkých pekne bojuj. Cítim to tak...A toto fórum je tiež tvoje dielo. Pozri sa, koľko nás tu denne prispieva, vytvoril si niečo skvelé. Spojil si ľudí, ktorí sú síce chorí, ale majú právo mať niekoho, kto im rozumie, chápe pocity a zdieľa ich. Vytvoril si cez fórum medzi nami, myslím, že silné priateľstvá, ktoré ani diaľka nezoslabuje... Tvojho času a energie je síce málo, no napriek tomu si dokázal veľké veci...A máme ťa radi. community together
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Št 10 marec 2016 - 9:12

Ahojte, teším sa na vás na zello všetkých. Zdá sa, že budete/me potrebovať podporiť viac než posledne. Tak dúfam, že každý, kto bude potrebovať dostane dostatok priestoru.

Ešte Matej - k tomu kofeínu. Ja som tiež takto bojoval. Energeťáky, kávy a pil som toho dosť. Ale odkedy nepijem nič, cítim sa slobodnejšie. Sem tam ešte pomyslím, že sa posilním kávou ale potom si spomeniem, že to nepridá energiu, iba ju skoncentruje do kratšieho času a vezme na konci toho času... viem, už si raz znižoval kofeín, ale akosi to nevyšlo. Ja len vravím, že to ide aj bez neho a pomerne dobre. Takže aj táto cesta či možnosť tu je. Drž sa, trápiš sa dosť. Ale tiež sa pridávam k tomu, že si vytvoril super vec. Nebyť tohoto fóra hádam ani zello by nebolo. maj sa kamoš!

Majte sa všetci.
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Št 10 marec 2016 - 19:09

Ahojte.

Veľmi Vám ďakujem, priatelia, za všetky povzbudenia a milé slová. Vďaka. Smile Ja si inak vlastne neprídem, že veľa toho robím. Rozmýšľam, aké by to bolo krásne, kebyže všetko, čo si zadám ako úlohu do diára, aj v danom predpísanom čase či dennej hodine urobím. Keby existovala u mňa nulová prokrastinácia a nulová miera zrušení alebo odložení predsavzatej diárovej úlohy či cieľa. Ale to by som asi bol jedine strojom. V niektorých tých motivačných knižkách mi tak hovoria, akoby bolo možné byť ako stroj (teda byť neustále v "zóne", kedy sa všetko chce, kedy je človek veľmi motivovaný a všetko činí tak, ako si bol predsavzal (počnúc najťažšími úlohami, končiac tými ľahšími). Ale to je asi len taký ideál... v skutočnosti je človek hocikedy unavený, menia sa mu nálady, potrebujem vypínať, oddychovať, robiť niečo nepovinné. Tak aj ja veru... aj my všetci. very sad3

Dnes sa mám trošku lepšie. Vo Vašich radách som dostal aj radu dlhšie spať v noci, čo sa spája so skoršou večierkou. Včera som išiel spať už po 22:00, nepamätám presne, no bolo to skôr než obvykle. A vskutku mi to pomohlo a hoci sa mi ráno ťažko vyhrabávalo z postele, aj tak som sa cítil odpočinutejší. Aj cez deň som nezíval a prvý kofeín som prijal až okolo 10:30. Vypil som postupne 500 ml energeťáku a zjedol 2 tabletky (50mg+50mg). Bolo to fajn, tie 2 tabletky v podstate ani nemuseli byť. Vyspanie sa mi pomohlo aj na náladu, takže ju evidujem ako zlepšenú. Smile

V práci inak ok. Teď sedím doma za stolom a čumím, čo idem robiť. Zamýšľam sa nad nesmrteľnosťou chrústa. Smile Flush, žiaľ, bola značná. Boli aj úzkosti v istej zdolateľnej forme. Trochu som tiež vzťahovačný, často sa sústredím na smiech okoloidúcich, obzerám sa, kto sa kde smeje a mám pocity, že sa smejú zo mňa. very sad3

Ďakujem Vám za vypočutie. Prajem pekný večer i zello, kamaráti. Smile
m.

PS: Tuto, gratulujem k výkonu v brigáde. cheers Napíš, ako si sa tam mal, čo ste tam porábali a ako si sa tam cítil, a tiež či sa tam ešte vrátiš. Smile Držím Ti palce, kamoš. Workman

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 56 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Št 10 marec 2016 - 19:59

Ahoj Matej (aj všetci),
ďakujem za riadky, ktoré si mi v príspevku venoval. Som rád, že sa Ti polepšilo, ale nezabúdaj aj na relax, regeneráciu a oddych. Ide nám už piatok, a potom, pre pracujúcich krásny, vííííkend.

Bol som na brigáde v sklade. Bolo veľa nosenia, prenášania a premiestňovania. V hale bola dosť "kosa" a asi z toho a aj stáleho ohýbania, ma "chytili" kríže. Predbežne mám sľúbené, že v prípade, že dorazí kamión, tak so mnou rátajú.

Inak sa mám fajn. Drobnosti sú, ale dá sa jednoducho môžem napísať, že zvládam.

Majte sa čo najlepšie! Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Schizomars Št 10 marec 2016 - 21:57

Ahojte vsetci,

Tak dnes ma potesilo, ze som sa vyrozpraval co ma trapi na Zelle.
Nieco som uz pisal aj tu na Schizofore. Tusim o tej bitke s ocom som nepisal tu co sa stala pred rokom. On opity ma zacal bit, az nakoniec ma zamkol na izbe. Vtedy sme to nejako viac neriesili, ze by sme zavolali policiu. Ja som mame zatelefonoval len mame, ze ma otec bije. On odisiel spat do krcmy... Odvtedy ma averziu na mna a chcel ma dat do ustavu, ziarli na mna...Teraz momentalne nezijeme spolu, zijem len s mamou, s ktorou mam dobry vztah.
Fakt som rad ze sa mozem vyrozpravat co ma trapi... Smile

A co sa tyka filmov druhu Cista dusa, Prekliaty ostrov, Plaz asi ich vynecham, asi mi to nerobi dobre... Viem, ze su skreslene, nie podla reality su vyobrazene. Musim najst si inu zabavu, aby som travil cas inac. Touto tematikou sa vyhybat...

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Št 10 marec 2016 - 22:04

Ahojte bojovnici
mam sa fajn, za 3 dni volna som si dost oddychol. Dnesny den som dlho spal, bol som v meste pre stryka a opravovali sme vchodovu branu u nas na chalupe, pokecali sme pri kave a tak. Hral som aj playko dost ma to chytilo. Bol som pred chvilou so psom a teraz idem este zahrat playko a potom ak sa mi bude chciet sa osprchujem ak nie tak skoro rano pretoze vstavam do prace. Drzim vam palce, drzte sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Mischelll Pi 11 marec 2016 - 7:48

Ahojte Wink

Schizomars - k tym filmom....tak tie co si vymenoval mam vsetky popozerane...aj ine serialy...a to by si fakt musel prestat pozerat filmy a serialy...lebo vsade sa to vyskytuje ....ci uz zmienka o schizofrenikovy...alebo rovno schizofrenik...napriklad ja som natrafila aj v serialy Dr. Hause - najmenej dva krat tam riesili schizofrenika a to ani vsetky casti som nevidela....proste je toho dost...aj mna ked som videla film cista dusa dost dostalo to ze tak takto budem vyzerat - tak takto skončím myslim teraz na to ked mal tazke chvile a bol doma a zena mu pomahala....ale zatial nic take nebolo....som rada...

APBTCANDY - vies aj ja som chcela robit v straznej sluzbe tak ti fandím, aby si to zvladal a vydrzal ...

Tuto - hmm no si rychli, že si si našiel tak skoro brigadu...to je super ...

Matej - no nikto nie je stroj aj oddych treba a priajam je potrebny....uz som to tu viac krat pisala...ale ja by som ani skolu a pracu nezvladala....naraz....teda netrufla by som si na to ako ty....a preto ta obdivujem....a to ze si obcas unaveny je v poriadku ved si človek....ja som napriklad unavena vzdy uz o 8-mej a to ani nic take nerobim....myslim nechodim ani do prace....proste klobuk dole pred tebou....


Ako sa mám?...no ja dobre...zase som doma a vo svojom klude a pokoji....ked ide vsetko v ľahko sa ucim....no proste mam sa dobre...ale rozmyslala som čo keby som mala pracu...či by som bola taka v pohode aj vtedy...no naco mi psychiatricka povedala ze nad buducnostou sa nemam trapit tak si to opakujem a je to lepsie...proste viac sa sustredit na pritomnost ....a ano je to tak lepsie....sem tam beham....ale fakt len sem tam....

Prajem krásny den community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Pi 11 marec 2016 - 16:50

Ahojte vytrvalci
dnes som vstaval skoro a napriek len 4h spanku som bol freš. Momentalne som este v praci a tak to celkom ubieha, dnes mal direktor nervy lebo zamestnanci si "robia co chcu" a prvy sme zjazdeny my straznici, ale mne to nevadi, v duchu sa musim nad tym pousmiat pretoze stres nieje dobry kamarat ale inak pohoda. Tesim sa domov a na prechadzku kde si vyvetram mysel. Citim s vami, drzte sa!

Michelll dakujem za podporu.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Pi 11 marec 2016 - 17:23

Ahoj Mischelll,
ďakujem za slová v Tvojom príspevku, bol som tomu rád. Myslím, že Tvoja psychiatrička odhaduje dobre. Hlavne záleží práve na tej prítomnosti, samozrejme s ohľadom na ciele, plány, možnosti, čas... Iste by bolo dobre, keby si prácu už mala. Považujem Ťa za šikovnú osôbku o ktorú by zamestnávatelia záujem.

V tej firme, čo som bol brigádovať, som už zapísaný dlho. Bol som im vďačný, že si na mňa spomenuli. Aj počas práce v minulom zamestnaní mi zavolali, ale som im musel povedať, že až po februári. Som rád, že so mnou rátali aj teraz. Bol som tomu potešený. Na dlhodobo so mnou nejako nerátajú, ale na jednorázové práce, že ma zavolajú, ako bolo aj teraz.

...............

Ahojte,
mám sa celkom OK. Kríže sa mi zotavujú, už ich cítim len málo. Psychicky v podstate len drobnosti, trochu viac ma trápi únava ale je to lepšie ako donedávna. "Akp." som porobil ako treba, vlastne aj trocha navyše. Cez deň sa neudialo nič výnimočné, vybehol som do mesta aj supermarketu. Myslievam na vás a čítavam príspevky.

Pekný víkend a pohodu praje Tuto


_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 56 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Pi 11 marec 2016 - 20:26

Ahojte. Wink

Dnes som sa mal zhruba dobre, resp. štandardne. V práci pracovne ok, len trochu vzťahy mi neboli po vôli - totiž kolegyne ohovárali "chlapov" a hovorili, akí sú sebeckí a myslia len na seba a mali veľa rečí o tom, akí ešte sú. A ohovárali svojich partnerov alebo bývalých partnerov. A zahŕňali do svojho hodnotenia aj mňa, lebo aj mne povedali, že "ty si taký istý". Nerobilo mi to dobre tam v kancelárii sedieť a počúvať takéto reči. Áno, povedal som síce, že nejdem do vzťahu aj preto, lebo by sa musel prispôsobovať partnerke a obmedzovať sa, ale to vari znamená, že keď pre to nemám partnerku, že som sebec? Veľa sa rozoberali svadby, vzťahy, zásnuby a o tom, ako si ich partneri nechcú vziať za manželky. A že sú ako deti a nechcú nič počúvať o svadbe alebo deťoch. Neviem, veď ak títo ich muži sú takíto a takto zmýšľajú, tak podľa mňa nemajú čo byť vo vzťahu. Ja práve preto, že tiež takto zmýšľam, tak práve preto nie som vo vzťahu. Tým neubližujem svojej žiadnej partnerke, že si ju vraj nechcem vziať alebo že nechcem hľadať kompromisy. A síce preto neubližujem, lebo som už vopred v žiadnom vzťahu neni. Ak sa necíti dosť zrelý ten muž, tak by nemal byť vo vzťahu. Tak ako ja, ktorý sa na takéto veci necíti zrelý, tak preto vzťah nemám a je tak lepšie mi byť slobodný a voľný. Takto som bol jediný muž v kancelárii a tým pádom som si "hriechy" všetkých tých zadaných chlapov, ktorí sú napriek svojej povahe vo vzťahu, zlízol všetky ja. Resp. tak som sa cítil, keď sa tam chlapi vo veľkom ohovárali. A pritom ja napoky, aby som nemal vinu, tak už vopred ani do vzťahu nejdem. No i tak sa mi ušlo z obvinenia, že aj ja som sebecký chlap. very sad3

Takže takéto debaty boli v robote, takže istým spôsobom nepohoda. Flush bola zlá, nie vždy, ale často áno. Vzťahovačnosť sa mi dosť pohoršila - mal som pocity, že sa ľudia zo mňa smejú a že ma ohovárajú. Ničilo mi to aj tak už krehké sebavedomie. Nálady zhruba ok. Hladina energie haprovala, často sa mi nechcelo. Kofeín... asi 290 mg som dnes prijal (ak to správne počítam z tých etikiet energeťákov).

Teraz trochu odpočívam. Pôjdem si asi ešte trochu čítať. Alebo do školy dačo porobiť. Zajtra mám vyučovanie do 16:00 od rána. A potom večer som pozvaný zase na bowling, no tento raz som zaťatý nevypiť ani kvapku alkoholu, nech mi aj baraj objednávajú, koľko chcú. Keď nechcem, tak nechcem. Embarassed Moc sa mi tam nechce ísť, ale ideme gratulovať  k narodeninám kamarátke, čo stretnutie zvolala. Kúpil som jej nugátovo-smotanovú bonboniéru. Smile

Takže toľko. Prajem Vám, priatelia, príjemný večer a pekný víkend. Smile A ženy-forumáčky, nemyslel som nič zlé tým prvým odstavcom na Vás, nevezmite ma prosím zle alebo nepriateľsky. Len som sa chcel vypísať z nepohody, ktorú som prežíval, keď moje kolegyne spustili paľbu na svojich partnerov a keď sa ušlo pár guliek aj mne, keďže som bol hodený do jedného vreca s nimi. A to som sa ešte nikdy ani nemal šancu ako partner ukázať či prejaviť, nakoľko som nikdy vo vzťahu nebol. Takže mier a láska medzi nami. Very Happy Muži a ženy, už nie sme na Marse, ani na Venuši, sme v našom spoločnom novom domove, na Zemi a tu žijeme spolu a máme sa radi. heart

Držme sa! it is perfect
m.
Moon

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 56 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 56 z 86 Previous  1 ... 29 ... 55, 56, 57 ... 71 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore