Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 53 z 86 Previous  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 69 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN St 2 marec 2016 - 16:11

Ahojte bojovnici
Dnes som vstal okolo 11 tej co teraz uz 4den za sebou asi tak vstavam pretoze mam volno. Rano okolo 9tej som mal dva telefonaty a to babka volala z BN ci ju pridem "okupat na velku noc" vravim ze nie lebo som v praci, druhy telefonat bol z agentury kde mi oznamili termin skusok na sbs-ku co sa tesim a idem sa dokopavat k uceniu. Inak som teraz prisiel z mesta, bol som autom s mamkou vybrat paplony a pozret do obi marketu. Dal som si kavu a pozoroval dianie v nakupnom centre. Idem vypit nealko pivo a previest sa dolinou na bicykli zoberrm aj psa (Candy fenka APBT) mam ju moc rad adoptoval som ju ked mala 2 roky(mnozili na nej stence) teraz bude mat v aprili 7 rokov.


Ps. Mal som zlu naladu ked som pisal o tom rozculovani nad prispevkami, beriem to spat a ospravedlnujem sa, pretoze ste vsetci fajn ludia a nikoho nechcem sudit, - + mi postaci. ))
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger St 2 marec 2016 - 19:34

Ahojte,
práve som odobrila Netflix Very Happy Našla som tam dokumentárnu sériu o egyptských pyramídach (The Pyramid Code), a síce nerozumiem všetkému - je to, samozrejme, v angličtine -, no som nadšená. Neskôr si dám možno po tretí raz "Borovice" (The Wayward Pines) a rozpustím sa blahom Very Happy
Mama mi dnes povedala, aká som fajn, keď som poliečená, a aká je len škoda, že som sa... scvokla. I mňa to mrzí, hrozne. Už som mohla mať rozsiahle vedomosti o Egypte, naučiť sa trochu čítať hieroglyfy (našla som raz perfektný český blog o ich prepise a čítaní, bohužiaľ ten už zanikol Sad ), naučiť sa poriadne latinčinu a mať takmer doštudované. Nu což, zrejme to budem striedavo naprávať a opäť padať... Doktor z PK nado mnou zlomil hůl, ale tak... kde je vôľa, tam je cesta, ako som už písala... Arrow
Takže tak, psychicky vlastne veľmi dobre, robím na blogu, uvažujem nad samoštúdiom, nevzdávam to a chcem voľačo vydať (najnovšie zvažujem knihu blogových článkov - pokiaľ mi vlastne nebude stačiť samotný blog; pred odchodom do PL som mala týždennú návštevnosť cca 600, a chcem to opäť dosiahnuť!!), etc...
jumping2
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto St 2 marec 2016 - 23:44

Ahojte,
aj sa za to tak trochu hanbím, ale pozerám TV vysielanie na Nete. Je to také mrhanie času, zisťujem. Dnes som tak strávil možno aj 3-4 hodiny. Mal by som čas poriešiť lepším smerom. No dosť sťažovania, dnes bol dobrý deň, lebo mám viac vybavovačiek ukončených. Vlastne to znamená, že by som mohol mať 3 mesiace fajront. Realita je taká, že by som bol potešený, keby som si nejako zohnal aspoň brigádu, ...uvidí sa. Určite však chcem využiť čas, ktorý som denne získal, na čo najlepšie využitie.

Všetkých vás pozdravujem a prajem všetko dobré. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Št 3 marec 2016 - 0:03

Ahojte priatelia moji...

Ako vidím, veľa sa toho u Vás zmenilo a mení.Trápi ma, že niektorí z Vás máte ťažkosti.Myslím na Vás všetkých a prajem len to najlepšie!!! Smile

Ja sa mám...mám sa:) Nechcem Vás deptať svojimi vecami príliš tak skúsim v skratke. Výsledky na onko nie sú ktovie čo, ale držím sa a aj telo sa snaží tváriť sa ,že sa nič nedeje...no, len tie výsledky.Chemo nadalej pilne odmietam a momentalne som bez akejkoľvek liečby, len chodím na soná a kontroly. Pochopím ak ma niekto z vás budete chciet ,,nakopať do zadku,,ale skutočne s chemo a ožarovaním nesúhlasím. Dnes som mala súd s matkou a je už koniec. Vypovedala ona, chlap ktorý mi v minulosti ublížil( už som tu raz spomínala), potom sociálna pracovnička z detsva, detska lekarka a ja. Matka asi cítila, že nie je ,,v práve,,tak asi zrezignovala a pri výpovedi nezabudla pred súdom povedať ako ma nenávidí,aká som chudera  a ako som sa nemala narodiť a podobné údery...spomínaný muž sa pri svojej výpovedi len usmieval a robil si v skutku nemiestne a bolestivé, pre mna bolestivé,žarty.Sociálna a lekárka boli ,,pri mne,,.Matke hrozilo za fyzické a psychické týranie 4 roky natvrdo plus podmienka 3 roky, plus pokuta za podplácanie uradnikov v minulosti ohladne mna, ked ma riesili ako dieta. Ale pri mojej konecnej výpovedi som to nezvládla..teda myslím emočne  akosi mi jej prišlo ľúto..a vlastne už pár dní pred tým som sa ,,zabývala,, modlitbou a skutočne hlbokými otázkami venovanými ,,nebu,, a boli to veru ťažké,preplakané a prebdené noci,ale rozhodla som sa a verím, že správne.Dúfam len, že Vás tým nijako nepohorším alebo neviem čo iné...Pred sudcom a súdom som matke i tomu mužovi vyjadrila z celého svojho srdca úprimné odpustenie a poprosila som súd aby bol v treste mierny a neukladal bezpodmienečný trest. Vyhoveli mi. Dostala podmienku, pokutu pre úrady za tie podvody a plus má zákaz priblíženia sa ku mne, a to i mailom a telefonicky.ak to poruší, má súdny problém. Cítila som vo svojom vnútri, že im musím z hlbky odpustiť a skutočne,pocítila som neuveriteľný pokoj a úľavu. A ten muž sa rozplakal ked som to vyslovila.To mi je jednoznačným dôkazom toho, že to za to stálo, a že to bola správna voľba. Kvôli detom som neskutocne rada tomu zákazu, lebo všetko som to robila len pre ich bezpečnosť.A tak...Idem sa na to vyspať. Mám Vás rada a dakujem, že ste pri mne i v tomto stáli a mysleli na mňa. Držte sa mi tu zatiaľ Smile
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Št 3 marec 2016 - 0:28

Ahoj AbPtCandy. Smile Držím silno prsty pri učení sa na skúšky. Verím, že sa Ti to podarí. Strašne sa ináč teším, že budeš mať v práci tú simku v tablete, takže sa Ti môže ešte viac spríjemniť tá dlhá dvanástka. Vyzerá to perspektívne. Prajem Ti všetko dobré, drž sa. it is perfect

Ahoj Meretseger. Smile Parádne sa Ti prejasnila nálada, kreativita. Je to úžas pozorovať a zároveň som z toho priam nadšený. Gratulujem a želám, aby to dlho-predlho pretrvávalo. Máš dobrý potenciál, takže už len ho naďalej s radosťou realizovať tak, ako doteraz, a pocit spokojnosti Ťa len tak ľahko neopustí. Maj sa pekne. Smile it is perfect

Ahoj Tuto. Smile Veľmi silno Ti blahoželám k úspešnému zavŕšeniu polroka v práci. Cítim, že je to veľké memento a veľa to pre Teba znamená. A vlastne aj pre mňa, lebo sa Tvoje tamojšie osudy dobre čítali a akosi samé k sebe lákali všeobecné držanie palcov. Smile Vôbec sa nemusíš, myslím, cítiť zahanbene, že sleduješ telku a viacej času venuješ relaxu. Aj aktívny alebo pasívny relax prospieva duchu človeka, zlepšuje jeho pocity z aktuálneho dňa. Tvoj cieľ mať hodnotné dni vnímam veľmi kladne. Budem Ti naďalej pevne "posielať" pozitívnu energiu a čítať Tvoje riadky z Tvojich ďalších osudov. Drž sa. it is perfect winking

Ahoj Helenka. Smile Tvoj príspevok ma dojal, musel som dať aj reputačný bod. Je úžasné, že si našla v sebe silu odpustiť a urobiť takto aj hrubú čiaru za minulosťou. Zároveň si ochránila svoje deti a zároveň si dosiahla aj zadosťučinenie, plus si nikomu neublížila, práve naopak, odpustila si a postarala sa o miernejšie následky tých minulých činov obžalovanej strany. Vidím to ako veľký úspech. it is perfect Smile Trošku mám strach, že odmietaš tú liečbu ochorenia, ale zas zrejme si najlepšie rozumieš sama a poznáš teda aj svoje dôvody. Pokúsim sa Ti v tomto nejak dôverovať. Prajem Ti len všetko dobré, Helenka. Najbližšiu omšu "obetujem" za Teba. Drž sa. giving a hug it is perfect

Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 53 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Mischelll Št 3 marec 2016 - 17:45

Ahojte  Wink

hmm co mam nove?...tak sice som to nechcela pisat...ale napisem...minuly tyzden mi zdochol kocúr Murko - ano ten na mojej profilovke....asi ho niekto otravil....no tak ma to uz za sebou...ako bolo mi z toho trochu smutno...o to viac ze to bol dobry kocur....ta tak...

ako sa mám?.....no uz lepšie...ale stale spim aj cez den aj v noci...tak dobre...hoc sa budim casto cez noc...ale lieky beriem...inak nic nove..

Pekný večer  flower

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Št 3 marec 2016 - 19:04

Ahojte, kamaráti. winking

Mischelll, je mi to ľúto s tým Murkom. Sad Drž sa.

***

Dnes som sa mal zhruba dobre. Teď ku večeru ma pobolieva hlava a oči. Inak v práci ok, ale mám pocit, že robím v poslednej dobe chyby, takže ako zamestnanec zlyhávam (na základe svojho ľudského faktora). Ma to mrzí a klesá mi dosť sebavedomie. Mám záujem sa polepšiť - dnes som robil veci dôkladnejšie o čosi a radšej neodkladal nič na neskôr. Musím sa naozaj posnažiť zlepšiť. very sad2 Lebo ma už aj šéfka začne vnímať zhoršene a potom... very sad3

Nálady som mal zhruba v poriadku. Flush bola prítomná, problematická, nezaberal na ulici krém. Celkovo sa cítim akosi unavený, čím sa nechcem sťažovať isteže, iba to tak sumárne hodnotím, že čo bolo v tomto dni u mňa medzi podstatnejšími momentami. Deň hodnotím ako pekný, plynulý, na známku 2+. Smile

Ďakujem Vám za vypočutie. Želám všetkým pekný večer, zello a vydarený piatok. Smile
S pozdravom
m.
Sun 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 53 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Št 3 marec 2016 - 20:00

Ahojte bojovnici
dnes sa mam fajn hoc som nesplnil vsetky ciele ktore som si zaumienil. Bike, drevo a vencenie psa som splnil ale ostatne nie. Som si aj zdriemol pri pocuvani zella. Teraz pozeram film a chystam sa do vane sa sprchnut. Zajtra po 5dnoch volna do prace, ach jo )). Drzte sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Št 3 marec 2016 - 20:21

Ahojte,
práve tu sedím na posteli a počúvam vás na zelle Very Happy Inak... čo vlastne budem písať, keď vám to môžem rovno povedať? Nemám síce zhovorčivú náladu, tak možno budem len počúvať, ale som rada, že som tu zase raz s vami Smile
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Snehulienka Pi 4 marec 2016 - 11:34

Ahojte!!!
Ja stále bezozmeny - stále ma nič nebaví, nič ma nezaujíma, všetko mi je jedno... sad and unhappy
ALE!!!
Dnes sme mali vizitu a vraj je v ČR nejaké nové AD (názov neviem) a vraj by malo fungovať na rezistentné depresie a o dva týždne mi ho nasadia tak som zvedavá.
Vlastne neviem či je to u mňa depresia alebo negatívne príznaky - neviete niekto či antidepresíva fungujú aj na negatívne príznaky?
avatar
Snehulienka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 64
Reputácia Reputácia : 2
Dátum registrácie : 13.02.2016
Bydlisko Bydlisko : severné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.9
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 300 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Pi 4 marec 2016 - 18:58

Snehulienka, myslím, že áno, že môžu AD prispieť k zlepšeniu negatívnych príznakov. Priamo negatívne sú spôsobované haprujúcim dopamínom, zatiaľ čo AD sa zameriavajú skôr na ovplyvňovanie sérotonínu, resp. afektívnej zložky psychiky (nálady). Ale často sa stane, že práve povzbudenie nálady prejasní emócie, pocity aj vôľu, takže má človek viac optimizmu a spolu s tým aj chuť do činnosti. Verím preto osobne, že Ti AD naozaj môžu významne pomáhať. Mne môj Escitil (AD) veľmi pomáha aj na vôľu, činnosť, emócie, takže ho považujem za plus a vyváženie antipsychotika. Budem držať palce, aby Ti teda nový liek zabral. Maj sa pekne. Smile

***

Ahojte.  winking

Dnes som sa mal približne dobre. V práci ok, nestihol som všetky vratky pred víkendom, ale to, čo "horelo", tak je vyriešené. Bol som rád vylepšenému počasiu a neskoršiemu západu slnka.  Sun 1 Odrazilo sa to trochu aj na mojich náladách, ktoré boli príjemnejšie. Teď plánujem v noci ešte písať referát a čítať k tomu danú knihu. Víkend mi preto vlastne začne až zajtra o 16:00, keď budem mať odprezentovanú seminárku. Kúpil som si na noc 2 fľaše kofoly bez cukru, že reku pitný režim a zároveň dostatok kofeínu. Smile Flush bola dnes prijateľnejšia - nacápal som na seba dosť veľa BB-krému.  laughing Kúpil som si tiež jednu knihu o minimalizme (Zjednodušte si život. Ako žiť jednoduchšie a šťastnejšie. /autor: Werner Tiki Kustenmacher/). Budem si ju čítať ako odmenu za tohtonočný referát zajtra.  Very Happy

Prajem Vám, priatelia, pekný večer, dobrú noc a príjemnú sobotu i celý víííkend.  affraid
S pozdravom
m.
Ghost

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 53 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Pi 4 marec 2016 - 19:33

Matej, tá sova je rozkošná!

Mno, premýšľam, čo mám nové, a došla som na to, že ani nič. Klasika, blog, popoludňajšie zdriemnutie, rozohrala som TR2. Ani som dnes nebola vonku, za čo sa hanbím, zajtra teda aspoň skočím do mesta na obed alebo tak nejak. Päť týždňov ma nepustili nikam okrem bufetu a ja tu teraz takto hliviem affraid
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 53 z 86 Previous  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 69 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore