Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 49 z 86 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 67 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 49 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Snehulienka Št 25 február 2016 - 11:35

Ahoj Matej,

chcela som sa Ťa spýtať - písal si že risperidon Ti vymazával myšlienky z hlavy, frustroval Ťa, nič Ťa nebavilo... Mám to chápať tak že aj lieky můžu sposobovať tie mínusové príznaky???
A ďakujem za povzbudivý príspevok! Smile
avatar
Snehulienka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 64
Reputácia Reputácia : 2
Dátum registrácie : 13.02.2016
Bydlisko Bydlisko : severné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.9
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 300 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 49 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Schizomars Št 25 február 2016 - 12:05

Ahojte vsetci,
Dakujem Matej, APBTCandy,

Ahoj Anita,
Neviem ako by som ti poradil, skusil by som ist k neurologovi s tymi bolestami hlavy. Ked nie tak by som siel ku psychiatrovi nech ti zmenia liecbu. Mozno, ze mas to z liekov. Neviem nie som lekar v tomto...
Avsak ja nepocitujem az take negativne priznaky ako ty. Tiez mam niekedy pocit, ze sa mi nic nechce...Nemozem vysediet na jednom mieste a pozerat pri tom filmy alebo pocuvat kazne. Do posilovne sa mi nechce chodit.... Pred ochorenim som bol myslim na tom lepsie... Az na konci pred prvou hospitalizaciou mal som problemy so sustredenim...

Musim povedat, ze tie Zello dialogy su dost narocne. Myslel som si, ze to dopadne lepsie. Som v tomto zly komunikator, ale snazim sa. Smile Pripojim sa o 20 00h a skusim to nejak vylepsit. Stres na mna dost vplyva. Komunikacia face to face je u mna omnoho lepsia. Smile

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 49 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Anita1006 Št 25 február 2016 - 12:17

Ahoj Schizomars!

Jak sme komunikovali cez Zello bolo to v pohode. Ja si myslim, ze az moc. Moja psychiatricka tento tyzden dovolenkuje. V pondelok, ked budem v sebe citit dost energie, pojdem za nou. Inak som mala ist aj na CT aj RTG mozgu, no v takomto mojom terajsom stave nie som schopna nicoho. Je mi zo seba nanic. Boze, kiezby tych rannych 20 minut trvalo aspon pol dna.
Anita1006
Anita1006
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 33
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 20.02.2016
Vek : 41

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 49 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Schizomars Št 25 február 2016 - 12:31

Ahoj Anita,
Na bolesti hlavy by som skusil nejake analgetika, ked nepomahaju, tak by som siel na pohotovost. Ked by si mala vacsie neznesitelne bolesti hlavy, tak by som na Tvojom mieste siel, aby si sa netrapila... A s negativnymi priznakmi potom ku psychiatricke, ale neviem ci sa to nezaobide bez hospitalizacie..., lebo budu musiet otestovat ako reaguje telo na nove lieky... Prinajhoršom si zavolaj na negativne priznaky zachranku RZP, ale zvaz poriadne, lebo nechcel by som ani ja trcat na psychiatriii...
Drz sa a skore uzdravenie prajem. Smile

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 49 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Št 25 február 2016 - 13:28

Ahojte,
ďakujem za pekné slová, chalani, ste zlatí flower
Aaa ja zajtra idem domov, ňuf-ňuf cat Tešííím! Neviem, či dnes prídem na Zello, minule dosť haprovalo, každopádne na vás myslím a mám vás rada I love you
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 49 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  opadané lístie Št 25 február 2016 - 15:21

Matej, prosim Ta, nedalo by sa nejak vyraznejsie zobrazit, ze v danej sekcii fora je viac novych tem? konkretne ja a Schizomars sme obaja dnes otvorili temu v sekcii "psychoza a pribuzne dusevne problemy" ale zobrazuje sa teraz len ta jeho, pretoze ju otvoril po mne. ale ja som tu moju otvoril len dnes a takto si ju nikto nevsimne a dost mi zalezi na reakciach na nu. vdaka. len podotykam, ze sa na nikoho nehnevam. tento problem som si vsimol uz aj v minulosti.


Naposledy upravil opadané lístie dňa Št 25 február 2016 - 15:22, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : oprava textu)
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 49 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Št 25 február 2016 - 16:16

Ahojte priatelia...

Meret, hurááá! Teším sa , že letíš domov:) Nech sa Ti nič zlé neprihodí a nech máš doma kľud a pohodu a čo najmenej stresov.Držím palce!Smile

Anita, je mi ľúto, že sa cítiš tak mizerne a je ti ťažko a k tomu i bolesti hlavy. Ja mám už niekoľko rokov problémy s migrénami,ale to pripisujem zvýšenému požívaniu kofeínu. Každopádne vyšetrenia ako CT nie sú na zahodenie, takisto i neuro vyšetrenie. Držím Ti palce a veľa odvahy!!

Schimozars, musí to byť nepríjemné, ked ťa zello dialogy napnaju istym stresom alebo nepohodou. Skúsa sa trošku ,,,odľahčiť,, a brať tieto hovory ako pokec s ľudmi, čo prežili alebo prežívajú podobné veci ako ty a ak ťa niečo trápi, každý ťa velmi rád vypočuje a pripadne pomôže bud svojou skusenostou,alebo pohľadom. Ved tu sme všetci kamaráti:) Ja mám zas s typom pokecu - face to face problem a mna stresuje viac to.Obdivujem, že ťa priama komunikacia nevyvádza z rovnovahy,lebo ja idem vyskočiť občas z kože:)

Ja dnes relaxujem pri poviedkach a filme a už nie som z tej práce do školy tak vystresovaná ako na začiatku.Včerajšok ma trošku ,,dorazil,,lebo som bola svedkom toho,ako s člen moje rodiny, ktorý mi je dosť blízky, baví na môj úkor s cudzími ľudmi a vysmieva sa zo mňa. Neviem to akosi prekúsať a si sa to odrazí na celkových vzťahoch v rodine, lebo cítim obrovský hnev a bojím sa, že ked vyletím, tak na nikom nezostane nitka suchá.Ale zatiaľ sa snažím ,,vstrebávať,, . Bola som na onko kontrole, kde som lekára poslala do -niekam, lebo tie jeho reči ma už vážne vytáčajú. Psychiatričke som sa priznala, že už 2 mesiace neužívam lieky a ona že aky dobry vtip, ved vyzerám a komunikujem lepšie ako kedykolvek predtým.Myslela som , že ju vyhodím cez okno. Tak ako chápete..ked som bola reálne na liekoch, vždy, každú kontrolu mi vravela ako zle vyzerám,ako vidno že som utrápena, aká som ospalá a bez chuti do života a ked jej oznámim že cele 2 mesiace neberiem vôbec nič tak zahlási, že si určite vymyšlam, lebo vidi ako mi lieky pomahaju a že tak skvele som nikdy nevyzerala. poo..iaty psychiatricky biznis...a tak...Myslím na vas a možno sa ukážem aj na zello:)
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 49 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Schizomars Št 25 február 2016 - 17:37

Ahoj Opadane listie,
Svoj prispevok som presunul do priecinku Ine. Prepac

Ahoj Helenka,
Dakujem za povzbudenie budem sa snazit lepsie komunikovat. Ma Tvoj prispevok potesil. Smile A fakt neuživas lieky?, ale na kontroly chodievas? To co Ta napadlo vysadit lieky? To aj by som chcel, len ja beriem injekcie. Mne sa to nepodari...

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 49 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Št 25 február 2016 - 19:20

Ahojte bojovnici
ja dnes celkom fajn den, prave som prisiel domov a som dost unaveny, nemam na nic chut ale na zello pridem. Drzme sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 49 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Mischelll Št 25 február 2016 - 20:34

Ahojte Wink

tak len v kratkosti mam sa dobre...pamet sa mi zlepsila o hodni kus...ako nie som genius, ale sem tam aj myslim.... Very Happy pred dvoma tyzdnami by som to nepovedala, ze budem mat taky rychli progres a ze sa tak posuniem az ku uceniu sa....a ze mi to aj ide...zatial..este nebol test .....tak dufam, že ho zvladnem lol! a ked nie tak nic sa nedeje...všetko bude fajn aj tak...spoznala som super ludi....a videla nove mesto it is perfect

Prajem krásny víkend community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 49 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Schizomars Št 25 február 2016 - 21:51

Zdravim vsetkych,
aj Meretseger- som rad ze Ta pustia domov... aj Mischelll aj Tebe pekny vikend, APBTCandy Drz sa Smile
Pacili sa mi dnes Zello dialogy sme boli dohromady 13ti. Avsak mna trapi, ze recove schopnosti az take nemam. Vsetci ste ovela lepsi v tomto. V kolektive ludi napr. vonku tiez nie som v tomto dobry, kedysi som bol koli tomu izolovany dost. Nic som nepotreboval, ziadnych kamaratov. Som sa len ucil... Co teraz pocitujem, ze ich potrebujem. Asi lieky ma nutia spolocensky aktivne zit. Tesim sa na chatu- Harm reduction camp. Smile
Musim si priznat som chronicky vysadzovač. Dvakrat som sa dostal koli tomu na psychiatriu az mi zaviedli injekcie, naposledy Abilify. Mam radost, ze ma nenuti chodit, nemam EPS-extrapyramidovy symptom, nepriberam vyrazne, ani ma nenuti spat. Koli tomu beriem Questax, aby som zaspal.... Ten moj depotny Abilify liek sa da tolerovat. Je to sice najdrahsi liek, ale asi najlepsi na trhu. Viem o com hovorim, presiel som mnohymi liekmi.
Nejak sa zmierit s ochorenim a s liekmi bude najlepsie. Avsak na psychiatriu sa nechcem dostat uz, aby robili zo mna pokusneho kralika. Som alergicky uz na to...
Pomaly idem spat... Smile

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 49 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Št 25 február 2016 - 22:39

Ahoj Schizomars,
chcem len toľko, že je výborné, že si sa na Zelle ozval. Už teraz to bolo dobré a uvidíš, že postupne to bude len lepšie.

................

Ahojte
Ako sa mám? Dnes celkom dobre. Šéf bol na školení, tak som bol v kancelárii... Pripadám si celkom oddýchnutý, lebo som si v poobedí zdriemol, čo ma občerstvilo. Venoval som sa takému napoly relaxu. "Akp." som porobil, žiaľ tradične som sa nedokopal do cvičenia. Trochu viac som s tým nespokojný, lebo tu sa vyjadrujem o veciach v tomto smere, ale sám sa o to nesnažím. Hmm... A tak som sa tak pre seba začervenal. Večer bolo, ako vždy super, Zello. Teraz plánujem nejaké to čítanie, Net, počúvanie hovoreného slova a ešte ľubovoľné konanie "dľa chuti".

Srdečne vás pozdravujem a želám dobrú noc. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 49 z 86 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 67 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore