Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 50 z 86 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 68 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Pi 26 február 2016 - 12:12

Ahojte,
o menej nez hodinku dojde sanitka jumping2 A onedlho budem dooomaaa (nuf-nuf).
Drzme sa, myslim na vas!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Pi 26 február 2016 - 12:30

Drž sa! Asi to doma nemáš jednoduché, ale hádam to bude predsa len domov a môžeš plánovať dlhodobejší cieľ - osamostatnenie sa. Držím ti palce!

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Schizomars Pi 26 február 2016 - 14:17

Ahojte vsetci,
Tak dnes sa tesim, ze ideme partia von. Kamarati zopar z nich su vysokoskolaci. Smile Zatial som volal jednemu kamaratovi on na to, ze pôjde. S ostatnymi sa skontaktujem tiez resp. budu mi volat alebo pisat na FB. Piatky su najlepsie, lebo vela ludi v tento den chodieva von. Este viac ako v sobotu. Sa neviem dockat. Verim tomu, ze bude sranda. Smile
Mam radost, ze byvam v meste. Chcel by som byvat este vo vacsom meste... Pit nebudem, dam si len kofolu, aby mama nemala pindy...
Zhruba takto. Smile

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Pi 26 február 2016 - 19:25

Ahojte bojovnici
dnes sa mam stereotypne ale pohodovo trocha som unaveny po sichte ale uz relaxujem.

Meret to musi byt super pocit byt uz doma, drzim palce.

Schizomars trocha zavidim to ze mas kamaratov po blizku a chodievate na akcie hoc mna to netaha nikam von.

Mischelll je super ako ta ucenie bavi.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Pi 26 február 2016 - 19:51

Ahojte, kamaráti. community together

Lístie, mrzí ma, že Tvoju tému posunulo. Je to vlastne štandard phpbb fór, že zvonka na indexe je vidno len časovo najaktuálnejšia téma, pričom prihlásených užívateľov by mala upozorniť na fakt, že v kategórii je viacero nevidených nových tém, vlastne tá ikona úplne naľavo pri názve kategórie. Pravdepodobne nebola dosť výrazná, a tak sa mohlo stať, že si to niekto nevšimol, a tak si kategóriu nešiel rozkliknúť na ďalšie témy. Preto som tú ikonu nahradil novou, výraznejšou a hýbajúcou sa. Je to táto:
Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 50 New-0310
Verím, že bude okatejšia a že si takto prihlásení užívatelia ihneď všimnú, že v danej kategórií je aj viacej aktuálnych tém, ktoré ešte nečítali. Smile Dúfam, že to náš problém aspoň čiastočne rieši. Smile

***

Dnes sa mám zhruba dobre. Deň hodnotím na 2+. Z rána som mal akúsi depresiu, podráždenosť, nevrlosť. Bol som hlavne smutný a naštvaný sám na seba. Obraz v zrkadle mi veštil, aký som nepekný, čo mi uberalo na sebavedomí. V priebehu dňa sa to lepšilo a nálada išla hore. V práci som bol len do 13:00, potom som mal poldňovú dovolenku, lebo som od 13:50 mal v škole vyučovanie. Celé to prebehlo dosť dobre, tak som spokojný. Zajtra mám zase vyučovanie... medzi 8:00 a 16:00. Máme toho navalené v škole veľmi veľa, tak teda je čas postupne všetko spracúvať a robiť. Asi sa opäť voľakedy prihlásim v téme o štúdiu. Smile Flush bola dnes prijateľná, lepšia než včera. Úzkosti na ulici neboli významné. Objavil sa u mňa stud pred ľuďmi a neochota konverzovať, snaha o vyhýbanie sa ľuďom a snaha byť sám... Bol som trošička tiež vzťahovačný, lebo som sa bál, že som sa stal predmetom rečí a ohovárania. Dúfam, že som si to iba namýšľal.

Ale inak vlastne dobre. Ďakujem za vypočutie. Smile Prajem Vám pekný víííkend, priatelia. Smile
matej
jocolor

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 50 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  opadané lístie Pi 26 február 2016 - 19:54

teda, Matej, Ty si rychly. Very Happy mozno sme mohli dat nejake hlasovanie o mojom navrhu, lebo mozem byt jediny, komu dana vec trochu prekazala, neviem. nechcel som na Teba vyvijat nejaky natlak, prepac. very sad2
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Pi 26 február 2016 - 19:54

Matej napísal:Ahoj Lístie. Smile Kdeže, necítil som nátlak. Dávam Ti za pravdu s tým problémom. Len teraz ešte musím vyriešiť, aby ten obrázok NEW nebol na pozadí kategoriálnych obrázkov... lebo nejaké to nie je pekné. Very Happy Idem na to. Smile

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 50 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Pi 26 február 2016 - 22:30

Nazdar Matej,
celkom dobrá zmena, nové príspevky sú tak okatejšie. Myslím, že aj táto zmena od Teba bude pre fórum prínosom.

...............

Ahojte,
v zásade sa mám dobre. Trochu sa obávam pondelku, ako síce posledný deň v polročnom pôsobení v práci, teda vlastne odchod z nej. Toto mi však nerobí žiaden zásadný problém. Háčik je na UPSVARe, kde vznikla akási motanica s mojími záležitosťami a vlastne ani nie, že by som sa k tomu pričinil. Nebudem vás tým zaťažovať... Zdravotne sa celkom dá, hoci tie drobnosti sú. Trochu ma trápi taká nervozita a úzkosť z nového, balkónové hlasy sa ozývajú, pasivita a polihovanie zostáva, spánkové turbulencie - klasika, spomalenie myslenia je trošku lepšie čo pripisujem ústupu účinnej látky z depotného Haloperidolu. Nasledujúci týždeň idem na kontrolu a injekcie.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 50 6CUXHA3BkqROjUJcZFE2+kc1m5+fnCzf3okVsISQ1c0BevIU8Nn4QTij6bB2cB7+sae1YdWmcvdMjVRooWjY73Qrcg8JjwxWAXxSPHiDCh9A8ZyRmhp9FcNt4vnFjwEMEjMpE+k7PaiuPGhrRMLiK+iCGQ6xJ6OUgYRgU51Bv6UOxx5Cug+px2M5BgwqzJrNu+u4Sjy7rNwR4Id5iCW4ufF6KcXF9G8Xeb4MTXsopRIwGdPixxdMHjQv2pgpHDeGECC22vnOmLcM3SoTxc2AlxXwlHWDyuJ4PGdKbNqdfLfzg6TiePBmLwpXmidEt6z+mIuQrUGsqiwAAAABJRU5ErkJggg==
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Anita1006 So 27 február 2016 - 12:40

Ahojte!

Ja sa pomalycky zlepsujem. Uz dokazem pozerat filmy a mozno za chv sa budem vediet sustredit aj na knizky. Nalada sa vyjasnila. Uz su tam aj nejake drobne domace prace. Teraz cakam na jednu robotu na skrateny uvazok, lebo asi ten plny mi nerobil dobre. Ale uz dokazem aj komunikovat, takze je tam vyrazne zlepsenie. Len este som nejaka leniva. No 3 tyzdne som lezala v posteli, takze sa necudujem, ze som zlenivela. Hadam postupom casu sa vsetko da do uplneho normalu.
Anita1006
Anita1006
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 33
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 20.02.2016
Vek : 41

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav So 27 február 2016 - 15:13

Anita, je radosť čítať tieto riadky od teba! Držím palce, nech to pokračuje v zlepšujúcej tendencii.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger So 27 február 2016 - 19:51

Vďaka, J.!

Ahojte,
píšem už z domu. Polku dňa som prespala, zvyšok som uvažovala nad článkami na blog, hrala Might & Magic či TR, o ktorom som napísala napokon oslavný článok. Na jeseň tu s nami bude 20 rokov! heart Uslintám sa.
No nič Very Happy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN So 27 február 2016 - 21:36

Ahojte bojovnici
Dnes bolo velmi tazke vstat z postele, bola mi zima a inak som nic extra nezazil az na posedenie pri kave. Teraz pozeram filmy a dopijam pivo. Vyfajcil som 3 cigarety, ktore som mal od kamaratov pretoze som si nekupil, peniaze davam matke a ked si pytam vzdy ma prekuknem ked to je na cigarety )) som rad. Drzte sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 50 z 86 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 68 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore