Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 37 z 86 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 61 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Ut 2 február 2016 - 21:15

Čo sa týka mňa, tak sa mám zhruba obstojne. Trochu ma trápia isté veci, ale tak čo už. Nemať isté nepríjemnosti, tak by som asi pukol od šťastia, takže v rámci zachovania rozumu musím mať aj ja aspoň nejaký "kríž". Sad Čo mám inak nové? Stravu som dnes nedodržal. Cvičiť som necvičil. V robote bolo približne dobre, ale trochu menej ma bavili dnešné pracovné činnosti. Žijeme inventúrou, no a to ma až tak nenapĺňa. very sad3 Takto o týždeň mám nočnú, čo budem na inventúre vypomáhať... affraid Ja sa mám vlastne šťastne, len mám vnútorné boje, ktoré mi problematizujú žitie. Ťažko sa o tom nejak detailne zmieňovať... very sad2

Hodnotím dnešný deň na 2+. Smile
Želám Vám peknú noc a príjemnú stredu. Majte sa dobre, priatelia. community together

M.
flower

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 37 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto St 3 február 2016 - 17:19

Ahoj Matej,
výťažok z Guarany som istý čas užíval a môžem napísať, že na začiatku to bolo lepšie a bol som spokojný. Asi po týždni užívania sa mi však spustila depka spolu s úzkosťou, čo som pripisoval spomínanému lieku, lebo po jeho vysadení ma to prešlo. Momentálne mám pred Guaranou rešpekt.

Napriek vnútorným bojom som rád, že si deň oznámkoval vcelku dobre. Držím Ti palce, aby to bolo aspoň tak, alebo ešte lepšie. Možno keď už budeš mať po inventúre, sa zase problémy normalizujú.

................

Ahojte kamaráti aj kamarátky
U mňa, keď si tu čítam niektoré príspevky, je vlastne všetko výborné. Som rád, že to v podstate tak aj je. Vzhľadom na to, že som robil cez prázdniny, nazbieralo sa mi viacero dní, ktoré si môžem nahradiť voľnom. Tým pádom som volil stredy, keď zase zregenerujem sily a poď ho štvrtky pracovať. Celkovo mi to prišlo vhod, lebo som mal na dnes doktorku. Tá tam pre dnešok nebola a sestrička mi dala aj injekciu, aj lieky. Vlastne sa stalo to, že som spal do pol jedenástej a keď som to zbadal na mobile, tak som sa rýchlo robil čo sa dalo, aby som už o jedenástej bol u MUDr. Zabudol som si natočiť budík na cca deviatu, hoci na lieky som o siedmej vstal... Na druhej strane si myslím, že som si nadpriemerne oddýchol. Trochu mám nachladenie, alebo virózu, ale to je ešte pohoda.

Myslím na vás všetkých, aby sa vám aspoň trochu polepšilo, poprípade ste sa mali aspoň OK. 
S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 St 3 február 2016 - 18:14

Ahojte priatelia...tak ja som dnes mala ten slávny súd...bolo to len prvé pojednávanie a dalsie onedlho.No, dopadlo dobre...pre druhú stranu. Matkin právnik po mne pošliapal ako ,,po psovi,, , pomaly každú moju vetu zahovoril tým, že som psychiatrický pacient a neviem o čom hovorím, potom mi nepomohol ani psychologicky posudok mojej matky, kde sapíše, že matka je vyrovnana a velmi inteligentna bytost, ktora nema tendencie byt nasilnicka a podobne psychologicke poučky. Že zranenia, ktoré mi v detstve spôsobila som si sposobila sama( lebo som psychiatricky pacient a tí to bežne robia), aj znásilnenie jej milencom o čom vedela som sama chcela ( lebo psychiatrický pacienti majú takéto stavy) a podobné veci čo śa vraj nestali (lebo psychiatricky pacienti žijú mimo reality) a sudca pokojne, ked mam matkin pravnik odbijal že príjma sa a až ku koncu mojej vypovede ked zas zarýpal mu ráčil povedať nech krotí vyjadrenia...takže som odtiaľ vyšla dokopaná ako futbalová lopta na premier lige...okrem toho matkin pravnik podal sudcovi moje sukromne maily medzi mnou a mojim pravnikom, kde sme pisali o pojednávaniach ako budu prebiehat,akych svedkou zavolame a pod.co sme nestihli pri osobných stretnutiach..a sudca to jeho oblubene, ze prijma sa,ako by sa nechumelilo, ved su to len sukromne maily...ale moj pravnik podal staznost na neznameho pachatela, pred chvilou mi dal vediet, za naburanie do sukromia...buduce pojednávanie je vysluch svedkov, čo by malo konečne byť v moj prospech, takže hurá...ale už sa pomaly spamatavam...odporúčam, ak by vas nedajbože niekedy v živote čakal nejaky sud, tak sa pripravte, že ako ,,psychiatricky pacient,, ste tam nulou...a že predsudky sa pomaly vytrácajú...p..d aj s makom...ale tak, hádam dobre dopadne. Ja sa okrem iného este 2x vyspinkam a cakaju ma skusky na VSMU...jasne ze ma nevezmu, logicky, 85 sa hlási, 5 berú, takže šanca rovná sa -0.ale za pous nevraždia, tak treba skúsiť...už len to, že moje meno a filmárka Very Happy to ani nesedí Smile no fajn, ale aspon nemusim mysliet na chorobu a ine problemy..tak sa drzte, myslim na vas Smile
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN St 3 február 2016 - 19:43

Ahojte bojovnici

dnes som celkom spokojny napriek nedostatku spanku to v praci uletelo a den sa pomaly konci. Zajtra mam volnu, takze sa budem snazit ucit na skusky. Tuto a Matej dakujem vam za podporu...

Helen25 drz sa a "nehadz flintu do zita" si silny clovek!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Št 4 február 2016 - 8:04

Matej, pozor! Mobil mi píše, že schizoforum.net je napadnuté malverom. Vieš to overiť?
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Št 4 február 2016 - 21:43

Ahoj X. Snažil som sa to nejak skontrolovať, ale zdá sa, že je všetko v poriadku. Ukazuje Ti to naďalej? Shocked

---

Ahoj, priatelia.

Mám sa v tejto večernej hodine trochu depresívne. Mám vnútorné boje a okrem toho mám intenzívne pocity, že som špatný, že mám zlú a odpudivú kožu, obzvlášť na tvári, rukách, krku, teda akurát to, čím sa prezentujem svetu. Neviem to nejak špeciálne upraviť - bol som aj v solárku po polroku, no koža na to reaguje zle, páli ma v oblasti znamienok, zhoršila sa červeň a hnedasté opálenie sa nedostavilo ani trochu, skôr som akosi zružovel. Skúšam stále samoopaľováky, no je to babračka, lebo zostávajú škvrny a ja sa holím iba ráno, rýchlo zarastám a večer už mám strnisko, takže sa zle nanáša samoopaľovák, nerovnomerne. Ráno ale si ho nemôžem nanášať, lebo vtedy si nanášam BB-krém na flush. Trochu sa mi teraz zdá, že to nepomáha, alebo ak áno, tak nie dostatočne. Mám kruhy pod očami a na konci pravého "kruhu" mám červené "pole" flush. Tvár sa mi zdá plochá, nepekná, nedostatočne podlhovastá, skôr viac oválna, a to sa mi naozaj nepáči. V okolí veľkého ohryzka je neustále sa vyskytujúce akné a problematická pleť je vlastne aj v okolí nosa. Ospravedlňujem sa, že píšem tak otvorene, skrátka mám teraz problémy so sebahodnotením a sebavedomím, celkovo sa cítim sám sebe ošklivý a dosť ma to ťahá náladovo ku dnu. Chápem, že máte oveľa dôležitejšie problémy, preto moje zverenie neposúďte prosím prísno. V mojom malom svete sú zrovna toto jedny z podstatných problémov, každý máme svoje. Ťažko to porovnávať, lebo niekto znáša veľa, niekoho položí aj málo. Buďte preto ku mne prosím zhovievaví.  very sad2

Okrem toho mám isté vnútorné boje. Ťažko sa o nich zmieňovať, v celej šírke podstaty problému som sa nezveril ešte nikomu na svete, iba do denníka. Potom to máme tiež v práci teraz ťažké, lebo sa bojím inventúry, treba ešte všeličo porobiť a čas je neúprosný. Do toho by som mal akože robiť ešte 1 skúšku, no na ňu absolútne nie je energia a čas. A už by bolo dobré si aj pripravovať do školy isté projekty, letný semester začal, a predsa nechcem dopustiť toho mať v máji v skúškovom zase narvané ako v januári.

Tiež som smutný, že trošku priberám. Nie je to určite katastrofa, ale tak mojím cieľom je opak. Celkovo teraz recipujem realitu vôkol seba akosi depresívne. Skôr sa nejak podvedome zameriavam skôr na to horšie v mojom živote momentálne. Akoby som cítil, že pozitíva, ktorých som si vedomý, mi za to až tak nestoja... za to, čo je vo mne a na mne zlé. Trochu ma tiež premáha únava,... že večer prídem, najem sa, pozriem fórum a idem spať. A takto dookola 5 dní po sebe... Prídem si prázdny.  very sad2

Ešte sa raz ospravedlňujem, že som sa zveril s takými, pre mnohých z Vás, banalitami. Mrzí ma to.  very sad4
Majte sa, pokiaľ možno, dobre.
M.
heart

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 37 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Pi 5 február 2016 - 16:24

Najdrahší moji priatelia...V prvom rade sa Vám chcem všetkým podkovať z podporu, že ste mi držali palce,aby som zvládla skúšky. Pri testoch a pohovore mi to veľmi pomohlo a povzbudzovalo.Žiaľ, musím Vám oznámiť, že hoci som sa porotcov márne snažila ,,presvedčiť,,o mojej neschopnosti( kiežby z toho existovala nahrávka by ste mi uverili, ked by ste ma videli co som pri pohovore vystrajala), tak si nedali povedať a možno z dôvodu, že si mysleli niečo iné...ma PRIJALI NA BAKALARSKE STUDIUM FILMOVEJ FAKULTY VYSOKEJ SKOLY MUZICKYCH UMENI V BRATISLAVE, NA ODBOR-DRAMATURGIA A SCENRISTIKA HRANEHO A DOKUMENTARNEHO FILMU, S MOZNOSTOU NESKORSIEHO DOPLNENIA SI STUDIA V ODBORE FILMOVA REZIA Very Happy it is perfect cheers este raz, zo srdca velka vdaka...milujem vas Very Happy
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  filipka Pi 5 február 2016 - 18:18

gratulujem k obrovskemu uspechu giving a hug winner dancing it is perfect
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Mischelll Pi 5 február 2016 - 18:20

helena25 -  Gratulujem.... Very Happy no nevravela som ti, len skušaj.....a raz sa podarí.... it is perfect je to velka vec...a tebe sa podarila oslavuj... flower

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  regina Pi 5 február 2016 - 18:26

Helena25,

gratulujem. Chvalabohu, deju sa ti aj dobré veci...predsa sa to podarilo, hoci to vyzeralo, že si neveríš... vela šťastia a uspechov pri štúdiu Smile
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 664
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Pi 5 február 2016 - 19:39

Ahoj helen25,

GRATULUJEM K ÚŽASNÉMU ÚSPECHU A TEŠÍM SA S TEBOU.



Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 37 Thumb_COLOURBOX11673468
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  ester Pi 5 február 2016 - 21:51

Helen G R A T U L U J E M veľmi sa s tebou teším dancing dancing dancing
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 37 z 86 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 61 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore