Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 36 z 86 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 61 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  ester Ne 31 január 2016 - 17:44

Ahoj,
podobne ako Regina, čítam vás aj ja a podporujem....hoc tak často neprispievam...
Helen nečíta sa to ľahko, ale verím, že to zvládneš, ty si veľmi silná osôbka o čom sme sa tu neraz presvedčili...
Meret... aj suseda mi ide na all inclusive Very Happy  tak sme to včera nazvali, keď mi povedala, že v pondelok nastupuje,ale celkom v pohode to zobrala, pýtala sa sama, lebo už nevládze...
Robo všetko najlepšie it is perfect  Všetko dobré, nech sa ti darí... ach jaj, krásny vek Very Happy

Ja sa mám dobre, fajn som si cez víkend oddýchla, takže som spokojná, ešte dnes pošijem záclonu a večer pri telke požehlím a krásny deň za nami Very Happy
Pozdravujem vás všetkých... vyzerá to na pomaly krajšie počasie, tak nech aj tá naša psychika svieti ku lepším časom  sunny
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ne 31 január 2016 - 22:51

Ahojte priatelia, dakujem Vam za podporu:)

Meret, ten špitál ti veru nezávidím,ale ked máš prístup na net, tak ti aspon zbehne rýchlejšie a ľahšie ten čas a pobyt.No veru je pravda, že čo sa týka nejakých diet, tak nemocnice v tom majú ,,mierny,,chaos a podávajú pacientom piate cez deviate. Ja napr.ked mi vyberali žlčník tak o dva dni mi na večeru doniesli klobasu s uhorkou Smile Ale teraz je v kurze štrajk zdravotníkov, tak ťa možno nejaké zmeny postretnú, treba dúfať:)Ale držím palce, nech si čo najskôr vonku. Ked si písala, že si tam kvôli nejakym blbym rečiam a pod. Bože dobrý, mňa keby mali za blbé reči čo mám šupnúť do liečebne, tak mi tam môžu rovno zriadiť doživotný trvalý pobyt a aj to by bolo málo Smile Ale aspon si veru oddychnes a urcite naberes nové sily, nech sa darí Smile

Ester, ty si veru stále v pohybe...šitie, žehlenie...obdivujem tvoju aktivitu a silu vôbec do vetkych domácich činnosti. Ale sitie zaclony moze byt zaujimave. Ja som rada, že dokažem prišiť gombík Smile Drž sa

Robo, aj ja sa pripájam. Všetko len to najlepšie a najkrajšie do Tvojho života, nech si zdravý, šťastný a nech sa ti plnia všetky sny Smile

Tuto, držím päste aby si mal zajtra v práci pohodovú náladu a nie zlú,ako sa očakáva. Hlavne nech ti šichta rýchlo ubehne aby i si mohol oddýchnuť. Pondelok je na prácu taký deň blbec, ale verím, že to zvládneš v dobrej forme. Drž sa:)

...No tak ja nič nové na svete.Zajtra mám tie všetky možné vyšetrenia, tak uvidím, že čo a ako. Celkovo budem mať nabitý týždeň.Zajtra tí lekári, utorok stacionár, streda terapia s novou terapeutkou za 25 euro na hodinu, tak uvidím čo to bude za zázrak:) štvrtok stacionár znova a piatok hádam začne kľud:) Manžel ma dnes prekvapil, o necelé 3 týždne mám 26 narodeniny a strávime ich vraj vo Wellnes stredisku asi hodinku od Trenčína, tak sa dosť teším. Posledné roky som narodeniny takmer neoslavovala, tak je načase zmeniť tradície:)Tento týžden bude dosť bojový v tom, že deti nebudu v jasliach. Pochoreli nám a musia byť doma tak ked budem mať vybavovačky doobeda každy den zhruba tak bude manžel s nimi a potom ked prídem sa sprace do roboty, čo znamená pre neho dosť stratených hodín, tak hádam to nejako vydržíme. Ok, myslím na Vás a držte sa:)
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Po 1 február 2016 - 19:45

Ahojte. winking

Dnes sa mám zhruba dobre. V práci ok, bolo síce strašne málo tovaru, no balil som celý deň vratky a vratkoval zo systému, takže napokon sa tá pracovná doba nejak naplnila a ubehla. Smile Čo sa týka školy, po trošičke chcem napredovať, nedávam si toho veľa na seba, hlavne sa nechcem už stresovať. Takže kúsok po kúsku vybavujem veci, dnes trebárs len 1 kapitola na skúšku naučiť sa. Embarassed Viacej nič. Plánujem tiež trochu relaxu, vlastne už teraz relaxujem. Na večeru som mal opäť raz zeleninový šalát so zeleninovým smoothie, dohromady 1000 kJ. Skúšam týmto novým životným štýlom žiť zdravšie, pozdvihnúť úroveň energie a možno aj prispieť k schudnutiu. Podľa p. Veselého, ktorý píše dobré rady o chudnutí na chudnutie-ako.sk, sa nemusí zelenina ani zapisovať do energetického príjmu. Smile Teraz som dopil kávu a idem sa prelievať limonádou (so sladidlami, ale čo najmenej, takmer je vodová, to len aby som nemal úplne čistú vodovodnú vodu). Smile Celkovo deň hodnotím na 1-. Smile Už mi chýba k šťastiu vlastne len spoveď, na ktorej by som si dal do poriadku svedomie... Embarassed Musím sa k tomuto kroku už donútiť, lebo to odkladám už niekoľko mesiacov. pale A som zlý jak čert. Embarassed

A čo ešte napíšem? Už asi nič. Celkovo to bol pekný deň. Prajem Vám, priatelia, príjemné dni a čo najviac pohodičky a zdravia. Smile Držím Vám palce. it is perfect

S úctou
matej
welcome or bye

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 36 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Po 1 február 2016 - 19:54

Ahojte bojovnici
dnes skore vstavanie do prace, v praci trosku zivsie ako cez vikend co bolo aj fajn. Zajtra volno, ktore vyuzijem na hobby. Myslim na vas, drzte sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Po 1 február 2016 - 20:21

Ahojte,
dnes sa celkom dá, trochu som prechladnutý, trochu drobnosti, trochu viac odpočinok... Spánková hygiena poporúšaná, vlastne som v poobedí dosť spal, čo bolo síce fajn, ale neviem, či nebudem vypisovať do spania v noci. V stredu idem k psychiatričke, dúfam, že bude OK. Mal by som sa jej asi požalovať ohľadne tej únavy a aj akejsi "nepružnosti" v myslení.

Majte sa čo najlepšie Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Ut 2 február 2016 - 12:51

Ahojte Smile
Mam sa fajn. Boli sice zachvaty, ale poznam pricinu, takze aspon to. Caka ma tento tyzden EEG, potom by som pomaly rada sla domov... i ked kolektiv je tu fajny a celkom pohoda.
No, domov. Chcem sa konecne odstahovat, pozeram nejake garsonky. Matka ma doma nechce, byvam s nou a bratmi, z coho jeden ma v detstve zneuzival. Proste parada, ozaj. Rada by som si teda nieco v meste nasla, nechcem odchadzat prec odtial, hladat si novych doktorov a bohvieco. Mozno by som si mohla najst nejaku robotu na par hodiniek, alebo by som od seba robila pre matkino vydavatelstvo (nechcem odtial odchadzat v zlom), nejake preklady alebo co.
Chcem si ponechat akurat blog, s cosplayom seknem, i ked ma to hodne mrzi, investovala som do toho vela.
Ale co, som dost stara na to (i ked hrozne neprakticka), aby som sa nejak osamostatnila. Bojim sa toho sice, ale lepsie nez umysly motat sa cely vikend po druhom meste a na noc si zabookovat hotel Rolling Eyes Tak uvidime, co bude. V prvom rade vsak treba odtialto vyliezt.
Drzme sa!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 36 Empty Reaguji na poslední příspěvek a zároveň přikládám svůj, děkuji

Odoslať  bravegirl4 Ut 2 február 2016 - 16:32

Ahojťe.

Já taky trochu bojuji. Myslím si, že bojuji ne trochu, ale hodně .... vel'a. Nesnažím se kopírovat slovenštinu, nebojte, ale jen mi to tak běží v hlavě, tak to píšu. Meretseger, i já jsem se (doufám, že už ano) osamostatnila (hurá). Bydlím sama v garsonce. A myslím si, že to zvládám. Velmi doporučuji právě Tobě tuto variantu, ač sama uvažuji nad tím, jestli nemám jít zase do společného bydlení, a pak mi dojde, že tady mám klid, ticho, vlastní prostor, svoje návyky, svoje potřeby a dojde mi, že jsem trochu vybíravá a nemám to v hlavě srovnané. Sehnala jsem velmi levné bydlení 1+kk za 4 000 Kč.
Mám teď jiné starosti. Strachuji se "svojí hlavou". Pitomec v hlavě (intrapsychické halucinace, alebo únava) mi ruší můj klid. Musím si dávat větší bacha na vyčerpání, je to dané i tím, že teď chodím více do práce a méně jezdím za rodiči, to proto, abych si to ujasňovala v hlavě. Co vlastně ujasňovala .... ? Vztahy. Nejistotu, obavy a strach.
Mám spoustu snů, spousta se mi jich už podařilo splnit, něco jsem však nedotáhla do konce, aktuálně je to jedna jediná věc a to vysoká škola. Pravděpodobně ze mě nebude ani bakalář, páč je to tak náročné studium na moji psychickou fyzičku, že vážně uvažuji o tom, že poslední 4 semestry vzdám, ne proto, že mě to nebaví, ne proto, že na to nemám, ale jenom proto, že chci být šťastná, mít stabilizovaný stav a mít ve svém životě taky trochu lásky.
Moje rodina to už v poslední době nedává. Ani se jim nedivím. Minulý rok mi šlo o život, moje hospitalizace, následně spousta konfliktů, špatná komunikace a nedořešené otázky jsou v mé rodině natolik cítit tzv. je vnímám a trápí mě to, že neumím komunikovat se svojí rodinou prostě jinak než špatně... někdy agresivním (výrazně projevujícím se chováním viz nadávky atd). , bagatelizuji svůj stav, jsem na sebe přísná a pak i na svoji rodinu, někdy jim nemohu odpustit, někdy cítím nenávist, mám pocit, že o mně nikdo neprojevuje zájem (což není pravda samozřejmě) a tak dál a dál.
Jak mi vlastně dneska je ?! Cítím se poměrně klidně, před hodinou a půl se mi spustily hlasy (kmitání očí a slyšení halucinací v silné tendenci), tak jsem si dala Rivotril(ek) a je mi líp... odpočívám, koncentruji se na další dny, které částečně strávím v práci a sama se sebou.
Rozhodla jsem se, že si potřebuji "sobecky pro svoje zotavení" vytvářet stále a neustále okruh přátel. Mám nějaké tipy, ale měla bych na tom konečně více pracovat, a jednat.

Díky Bohu, že bojuji... že se snažím sepsat něco jako knihu a že mám Vás, čtenáře a přispěvovatele, kteří mě neustále inspirují a že je tenhle blog. Díky.

Cítím se teď fajn.

Bravegirl no.4
bravegirl4
bravegirl4
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 6
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 28.12.2015
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 10 a 15 mg, Valproat 500 mg a Zypadhera 405mg /měsíc

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ut 2 február 2016 - 19:17

Ahojte priatelia...ja už mám výsledky, ted tie najdôležitejšie. Dnes som bola na dvoch rádiologických vyšetreniach a urobila som zastávku aj na dialýze, ktorú mi nerobili. Ani nebudú. Vdakabohu aspon za to. Takže mám to uzavreté. 2 dobré správy a jedna zlá. Dobré správy: nemusím na dialýzu a môj problém s očami vyrieši hodinu pol dlhá operácia a ak budem dodržiavať rdy očného, bude to v poriadku. No a tá zlá, mám zhubný ovariálny karcinom( karcinom na vajecniku). Nebudem s ohánať, v skratke, bude ožarovanie, zrejme i chemo, ale prognoza max. 3 roky život a ak by sa to rozšírilo do metastáz, tak necelé 2.Operovat mi to nemozu, lebo je to vacsej velkosti a bolo by riziko ked by ma otvorili,lebo momentlne si nie su isty, ci sa to nerozsirilo do panvy...inak s pripravujem na skusky na vysku, su uz v piatok a ucenim a prcou s snazim nemysliet na to, že sa nedožijem ani prvého školského dna svojich deti...a tak.ale prjem si aby sa tu ani na zellu medzi nami nic nezmenilo. Vsetko pojde po starom, ok? Wink N svete sa deju horsie veci a lepším ludom. Citam vsetky vase prispevky drzim vm palce Smile
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Ut 2 február 2016 - 19:28

Ahojte
dnes som mal volno ktore som vyuzil na dlhy spanok, bol som v obchode, vyvencil psa, podkuril a umyl auto. Potom relaxoval na nete a hral ps4. Momentalne mam mizernu naladu, hnevam sa na vsetko a vsetkych ani neviem preco, citim velky tlak na hrudi.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ut 2 február 2016 - 20:18

Ahoj Meretseger,
je super, že si na nás spomenieš. Som tomu rád a na Tvojom príspevku ma zaujalo to, že sa chceš osamostatniť. Viem, že to nebýva ľahká záležitosť, tak Ti fandím, aby sa to podarilo.

..............

Ahoj bravegirl4,
samozrejme, je len dobre, že bojuješ a nevzdávaš sa chorobe. Myslím, že je nás tu takých viac. Teším sa, že sa dokážeš svojim problémom primerane postaviť. Len tak ďalej...

...............

Ahoj APBTCANDY ,
prajem, aby sa Ti nálada skonsolidovala, neviem, či Ti to pomôže, ale ani ja dnes nič moc.

...............

Ahoj helen25,
budem na Teba intenzívne myslieť, aby sa Ti to zdravotne začalo uberať tým správnejším smerom.

...............

Ahojte,
dnes nebol deň ničím výnimočný, v práci sa dalo, len bolo viac práce pre jedného, a tak viac-menej to bolo o podávaní, nosení, zdvíhaní a podobne. Počas prázdnin som si nadrobil, takže na zajtra som si vybral voľný deň. Zároveň mám ísť psychiatričke, ale inak okrem "akp." v podstate nič nemám. 

Zdravotne znesiteľne, trochu však únava a nepružnosť myslenia, čím ďalej, tým viac si myslím, že tieto záležitosti má na svedomí ten depotný Haloperidol. Tento liek mi pomáha síce v spaní, resp. som častejšie unavený, ale aj tak by s tým MUDr. mohla čosi spraviť...

Želám vám čo najlepšie žitie a veľa zdaru. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  filipka Ut 2 február 2016 - 20:37

helen, je mi veľmi ľúto, že sa potvrdila tá najhoršia možnosť. Držím ti palce v boji s ochorením, nech všetky tie procedúry dobre znášaš. giving a hug
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Ut 2 február 2016 - 20:51

Ahoj Helenka Shocked
Tvoj príspevok ma priviedol k spontánnemu zamysleniu. Ktovie, ako by som ja reagoval a sa správal, keby som sa o sebe dozvedel obdobné správy, ako Ty o Tebe. Si akosi rozbehnutá, plná žitia, obzvlášť plná odvahy a statočnosti. Svojou odvážnosťou si príkladom pre mňa i pre všetkých. Budem Ti držať palce a modliť sa, aby Ti dni plynuli dobre a aj Tebou spomínaná liečba zaberala a bolo Ti ako-tak fajn, ako sa Ti dá. Myslím na Teba. Maj sa pekne a držím prsty aj pri blížiacich sa skúškach. Posielam objatie. giving a hug

Ahoj Tuto. Smile
Ktovie, možno by i Tebe na myslenie pomohli nootropiká, aspoň tie voľne dostupné na báze ginka biloby (Acutil, Memoplus a podobne). Prípadne aj umelé na predpis na prekrvenie mozgu. Ja mám s nimi veľmi dobrú skúsenosť, preto mi napadlo, že by Ti na nepružnosť mohli byť užitočné. Smile Držím palce a uži si voľnú stredu, všetko dobré.  it is perfect

Ahoj ApBtCandy.  Embarassed Mrzí ma Tvoja nálada. Prajem Ti, aby táto "búrka" prehrmela čo najskôr a zase si sa cítil fajn a plný sily i optimizmu. Maj sa pekne. Smile

Ahoj BraveGirl4. Smile Vidím, že si veľká bojovníčka. To ma inšpiruje. Inak aj ja tiež občas rozmýšľam, či sa nevzdať štúdia, aby som mal pokoj a príjemné dni, a nie naopak toľko stresu a náhaňania sa. Zatiaľ moje rozhodnutie odkladám zo dňa na deň a nedarí sa mi urobiť ten odvážny krok. Držím Ti v Tvojich skalných bojoch palce. Určite to prináša a aj ešte prinesie mnoho plodov v podobe zlepšeného duševného rozpoloženia. Smile Posielam objatie. giving a hug

Ahoj Meretseger. Smile Cítil som z Tvojho príspevku záujem o riešenia a výdatný pokrok v Tvojom živote. To je super. Smile Aj ja by som sa chcel osamostatniť, ale vyzerá to, že ešte nejakých 12 rokov tu skysnem doma a budem si šetriť z mesiaca na mesiac, aby som potom kúpil byt za hotové peniaze (takmer). Do hypotéky sa bojím ísť, lebo by som sa upísal na 30 rokov značnej chudobe, kedy by som si náhle nemohol nič ukrojiť a ušetriť. To je nepredstaviteľné. Takže žijem s rodičmi... každý máme vlastnú izbu a ja sa zameriavam na šetrenie... Tvoj postup smerom k samostatnému bývaniu vrelo podporujem. Držím Ti v tom palce. Je to príjemné čítať, ako sa dávaš v tej nemocnici do poriadku a plánuješ si svetlejšiu budúcnosť. Smile Aj Ty si zaslúžiš šťastnú budúcnosť, ale už aj prítomnosť. Hurá do toho teda. Drž sa. giving a hug Pretty good

M.
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 36 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 36 z 86 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 61 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore