Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 38 z 86 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 62 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Pi 5 február 2016 - 21:59

...hmm... Ako sa dnes mám? Asi tak, že som prechladnutý a z toho aj akýsi mrzutý. Nemám príliš vysokú teplotu, ale aj tak z toho všetkého nie som nadšený. Mal som radšej ráno ísť obvodnému, nech ma pozrie. Namiesto toho som zasa premŕzal v robote a oproti včerajšku sa cítim horšie. Za nejakú nepríjemnosť to rozhodne nepovažujem, cez vííííkend sa môžem kľudne liečiť. Paralen, vitamíny aj ovocie mám nakúpené, tak len dúfam, aby to už v pondelok bolo OK.

Po duševnej stránke, únava je prítomná, ale momentálne nie je určujúca. Drobnosti tradične zostávajú ako minule, predminule... Lieky beriem ako mám predpísané. Trápi ma to spomalenie myslenia, reálna sústredenosť nie je v norme, ale pod ňou. Teraz len dúfam, aby to bolo lepšie v budúcnosti. 

S priateľským pozdravom Tuto.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger So 6 február 2016 - 8:19

Heleeen, congrats! Vidis, si suppa it is perfect Tesim sa s Tebou dancing
* * *
Mno, ako sa mam? Nic moc. Fyzicky zle, najroznejsie obtiaze. Idem si este oddychnut, vsak je sobota, nemame ziaden program. Na nohe mam akysi ekzem, alebo co to je, ktory som zanedbala, teraz to scervenalo a stipe. Dala som si to cimsi potriet a velmi dufam, ze to prejde. Ako diabeticka si na nohy musim davat bacha.
No, psychicky sa mi tiez pohorsilo. Na izbe mam pani, ktora priserne vyuziva a zneuziva svoj nie tak uplne zly stav na terorizovanie ostatnych. FURT s cimsi otravuje. To si proste nedokazete ani predstavit. Vcera ma to vecer doviedlo uz do zurivosti a takto rozrusena som samozrejme sla do zachvatu. Pohar mojej trpezlivosti uz vybuchol; v pondelok sa okamzite davam prelozit na inu izbu, inak sa nacisto scvoknem. Docerta aj s tymto. A ak zapne to prekliate radio, tak na nu asi nakricim (alebo aj nie... nechcem skoncit na uzavretom).
Takze takto u mna. Zajtra nas este vazia, naposledy som mala 46,3 kg, proste... nic moc. Dufam, ze som aspon kusok pribrala. Uvidime.
Bozkavam, kamarati kiss
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto So 6 február 2016 - 14:44

Ahoj Meretseger,
napriek všetkému, mám dojem, že to všetko berieš celkovo s ľahkosťou. Mrzia ma Tvoje záchvaty a aj tá nepodarená spolubývajúca. Hlavne sa sústreď, aby si bola fit a mohla ísť domov.

................

Ahojte,
u mňa nič zvláštne. Bol som rád, že som sa do vôle vyspal, snáď až priveľa. Inak deň zatiaľ pomerne do pohody o OK. Nachladený som stále, ale zdá sa mi, že sa mi mierne polepšilo. Ostatné ako píšem aj v minulých príspevkoch. Dnes by malo byť "víkendové Zello", tak predpokladám, že sa ho asi zúčastním.

Majte sa čo najlepšie, s pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej So 6 február 2016 - 15:12

Tuto, prajem Ti skoré uzdravenie, nech Ťa tie bacily už opustia, potvory jedny. Prajem Ti pekný víííkend. giving a hug

Meretseger, to je strašné s tou paňou. Dúfam, že Ti preloženie na inú izbu pôjde vybaviť v pohode. Držím Ti tam palce. Myslím na Teba. giving a hug

Helenka, už som Ti gratuloval v téme "Zákulisia zamestnania", ale tak pre úplnosť zagratulujem aj tu - Paráda, srdečne blahoželám a prajem veľa úspechov v štúdiu. lol Si šikulka. giving a hug

---

Ahojte, priatelia.
Mne sa trošku polepšilo od môjho posledného príspevku. Od sebaľútosti, aký som morálne a fyzicky, som sa pomaly začal presúvať opäť k praktickejšej rovine - k činom. S morálnou stránkou svojej osoby zatiaľ neviem urobiť nič. Fyzickú stránku som ale začal trochu vybojovávať. Konkrétne si dávam na seba oveľa viacej samoopaľováku, než doteraz, čím chcem vyskúšať, ako to bude na mňa pôsobiť, čo sa týka flush a čo sa týka kože. Teď cez víkend je na takéto experimenty priestor. Som aj teď neoholený, tak skúšam nanášať bez ohľadu na to. Zatiaľ to vyzerá fajn. Ešte sa chystám strihať, prebehnem si boky a pozadie hlavy na 11 milimetrov, a úzky vrch na 14 milimetrov. Dúfam, že to neskazím a bude to vyzerať obstojne. Twisted Evil Rodičia trvajú na tom, že moja tvár nie je ani plochá, ani špatná, ani nenormálna. Povedala, že to nehovorí len preto, aby ma utešila, tak dúfam, že hovorí pravdu. Len škoda, že kútiky úst prirodzene smerujú dolu, takže v bežnom stave vyzerám smutne alebo naštvato. Pery nie sú prirodzene u mňa nastavené na častý úsmev. Veď aj hej, keď v čase dospievania a ranej dospelosti som mal len málo dôvodov sa usmievať... tak mi tak huba narástla. Crying or Very sad

Náladovo sa mám dnes lepšie. Deň vypĺňam relaxom - zapojil som sa do knižnej výzvy 2016 na stránke "databazeknih.cz". Takže chcem rozvinúť čítanie kníh ako svoje dôležité hobby. Či sa mi to podarí, neviem, ale idem sa o to pokúšať. Reading Okrem vytvárania si profilu a zoznamov na Databáze kníh som dnes fejsbukoval, zapisoval údaje do kalorických tabuliek, kávičkoval, rozprával sa s rodičmi, pil limonádu, čítal fórum a maily. Dokopy vlastne nič takého. Dnes mám proste relaxačný deň. Smile

Okrem upratovania v tento víkend plánujem začať robiť projekty do školy a samozrejme čo najviac čítať. Bolo by dobré už dočítať toho Grishama, a tiež Anjelov a démonov, a potom Logiku vedeckého skúmania od Poppera. Ale to sa mi najprv musí trochu chcieť, zatiaľ je to len v rovine eventuálnych plánov. laughing

Počasie sa tu nad mestom rozjasnilo, tak to cítim kladne aj na sebe. Sun 1 V práci bolo trochu ťažko, nie všetko bolo ok. Cítil som už vyčerpanosť po celom týždni. Depresívne rozlady ustúpili vlastne až dnes ráno... Vybavené

Ďakujem za vypočutie. Želám Vám mnoho zdravia, pohody a pokoja. Majte sa dobre. community together
Matej
Sun 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 38 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 So 6 február 2016 - 22:42

Ach Bože..to sa zas malo čo pokaziť. Ide o to, že manžel mal zapnutý skyp a volali mu skupinovo jeho 4 surodenci...že aby mi zablahoželali ku skúškam...tak ma to potešilo a fajn sme sa bavili a potom sa akosi vytiahli nejake veci že čo je s rodičmi..no a len pre vysvetlenie, môj manžel mal v minulosti dosť vyšponované vzťahy a mne sa podarilo cca pred 3 mesiacmi akoby všetych spojiť,navzajom sa jeden druhému ospravedlnili za staré krivdy a bolo všetko fajn...lenže ,ako sa dnes vytiahla téma rodičia, tak sa akosi nezhodli a vznikla mega hádka, ktorú hlavne dirigoval môj muž, v zmysle, že ju začal...tak to skončilo slovami, že asi nie je triezvy a že už v živote nezavolaju...na jeho obranu poviem že nevypil ani vodu, nie este alkohol ale teraz by som ho udrela...pokazil mi fajn konverzaciu so svagrovcami a moje vtedajsie usilie dat ich dohromady, co sa mi po fakt dlhom case podarilo, znova padlo...som z toho mierne rozhodena a na muža velmi nahnevana...neviem ako to prehryziem
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ne 7 február 2016 - 0:37

Ahoj Matej,
ďakujem Ti za milé prianie ohľadom tých potvorských bacilov, veru, už aby to bolo za mnou.

Samozrejme, som rád, že nielen relaxuješ, ale aj dávaš zabrať sám sebe po stránke tých aktivít smerom k škole. Nerob si veľké starosti so svojím výzorom, my chlapi to máme o čosi ľahšie ako to krehkejšie pohlavie a koniec koncov, predpokladám, že nejaký ten modeling nerobíš, takže to ber tak športovejšie.

...................

Ahoj helena25,
odkedy si tu na fóre, stretávajú Ťa v živote rôzne turbulencie, raz tak, inokedy úplne opačne. Myslím, že to ovplyvňuje aj Tvoju polovičku, že je výbušnejšia. Nerob si z toho starosti, keď váš život upadne do monotónnosti, bude Tvoje prežívanie kľudnejšie. Ďakujem Ti za Zello, kde si rozobrala svoj pohovor na štúdia. Tvoj úspech je tak pomenej aj náš, lebo je radosť počuť, že ďalší a ďalší človek so sch. ochorením postupuje vpred. Teším sa s Tebou.
Tuto

..................

Ahojte priatelia,
v zásade nemám na dnes ani čo napísať, lebo dnešok je tu len 25 minút, keď dopíšem asi viac... Užil som už 2Xtbl. Gerodormu, tak za chvíľku to balím. Prechladnutie sa zlepšuje. Teraz v NB mi beží TV aj fórum. Beží mi film "Umelá inteligencia" resp. jeho koniec. Keď je nejaká nudnejšia časť tak aj čosi napíšem. Majte sa pekne. Film za už končí. Brú... Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Ne 7 február 2016 - 9:09

Film UI hlavne koniec patrí medzi tie, kde sa mi slzy tlačia do očí... hodne som sa vzil do medvedíka čo si chudák sadol naprázdno...

Helen, akoby toho nebolo dosť. Tých hádok je v okolí nejak moc. Mám pocit, že zas čosi visí vo vzduchu...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ne 7 február 2016 - 19:31

Ahojte,
u mňa taký priemerný deň s tým, že som stále prechladnutý. "Akp." som poctivo plnil, až na cvičenie a prechádzku. Keďže na obe mám dobré výhovorky, vlastne sa nič nedeje. Zajtra buď k doktorovi, alebo do práce. Radšej by som bol v robote na tie štyri hoďky, k obvoďákovi by som mal ísť stredu, keď mám mať nadrobené cez prázdniny. Inak v zásade všetko OK. Potešil som sa dvom telefonátom. Aktuálne teraz čumím aj na TV vysielanie cez Net a píšem vám.

Zdravotne celkovo dosť dobre. Po stránke psychickej by bolo úplne OK, keby som sa vyhýbal balkónu, sprosté cigarety, ostatné skôr sú drobnosti. Samozrejme, ešte je tu to spanie... No a je tu to prechladnutie, tak to dúfam, že odíde ako prišlo.

Želám vám pekný týždeň, s priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Ne 7 február 2016 - 19:49

Ahojte,
u mna zle. Velmi. Uz mnohokrat som si slubila, ze pocas ziadnej hospitalizacie (nech uz je kdekolvek) nebudem volat domov. A zas. Som viac nez nastvana, nestastna a zufala. Samozrejme, bol i zachvat. Sestricky sa mi uz vyhrazaju, ze mi vezmu mobil, pokial budem s mamou volavat. A tak velmi rada nebudem. Na priepustku nejdem, dufam, ze ju na definitivne prepustenie nebude treba. Pokojne tu ostanem este i ten mesiac, ako predpokladam, nemozem sa este domov vratit,to by som tu do 24 hodin bola zas. Na uzavretom.
Je mi smutno.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ne 7 február 2016 - 20:12

Ahojte priatelia...

Tuto, ak sa rozhoduješ, či zajtra do práce,alebo k doktorovi, tak Ti poradím: K doktorovi! Vo všetkej dobrote, zdravie je na prvom mieste a v práci si budú musieť poradiť bez Teba. Je na mieste,aby si bol zdravotne fit, lebo ak by si sa vyhol liečeniu , tak aj Tvoj výkon v práci ,tým môže byť podmienený.Máš toho viac ako dosť...mizerný spánok, problémy na balkone a ešte aj choroba. Myslím na Teba, na Tvoje čo najskoršie zotavenie sa a hlavne veľa oddychu prajem. Daj sa na PN a ,,uži si,, pokoj, pohodu a dôslednú liečbu.Držím palce Smile

Jožin, nemyslím si, že sa k niečomu schyľuje. Myslím, že teraz som akási zocelená,t.j., že sa snažím byť ako skala a nič si bližšie k duši nepripúšťať. A včerajšok som dala na papier, do formy dramedy. Drameda je môj obľúbený lit.žáner, ktorý veľmi často a rada v poviedkach využívam. Je to dráma s prvkami komiky a ťažšie situácie sa mi ľahšie nesú touto formou a celkom to zaberá Smile Vdaka

Meretseger...ach, Meret. Je mi smutno z toho, čo od Teba čítam dievča zlaté. Toto, teda ,,kumble,,s matkou som si prežila a takisto hlavne, ked som bola hospitalizovana. Lebo ja truba som mala tendenciu, že som jej aj počas hosp.zodvihla telefon a potom sa moj pobyt tam, predlžil doslova o niekoľko týždnov.A ona sa len zvrchu usmievala. Tým nechcem povedať, že si trúba alebo že tam ostaneš dlhšie, verím , že si silnejšia ako som bývala ja. Ale pri všetkej úcte k Tvojej matke vy...er sa na ňu. Nerieš ju a neozývaj sa jej. Nech sa a nech si uvedomí. Ja som mala ešte tak úžasného lekara, že sa jej povyhrážal, že ak sa mi do nemocnice ešte raz ozve a zhorší sa mi stav, podá na ňu trestné oznámenie..a zabralo. Ja chápem, že ťa nervuje ale ked jej nepomáha vysvetliť, že ti to škodí, tak ju ignoruj. A čas by jej mal vyčistiť hlavu.Myslím na Teba, drž sa a veľa , veľa síl!!

Tak ja už lepšie po včerajšku, akosi sa mi to podarilo vstrebať,ako som písala vyššie, tým písaním. Trošku sa cítim zle fyzicky,ale snažím sa na to nemyslieť, hlavne na to nemyslieť...trošku mám obavy, lebo cítim, že mi je každým dnom trošku horšie a neviem čo môj organizmus vystrája, tak tiež uvažujem, že pôjdem zajtra na ,,rande,,na onko k môjmu lekarovi-na terajší stav. No uvidím, snád....a inak fajn. Myslím na Vás, držte sa Very Happy
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Ne 7 február 2016 - 21:29

Ahojte, Len v krátkosti zdravím. Timejka chytila tiež nejaký bacil tak len v posteli. Tiež bude na "PN" miesto školy. Hádam sa nám všetkým dá všetko do poriadku čoskoro. Majte sa.
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ne 7 február 2016 - 21:34

Ahoj helen25,
v prvom rade Ti ďakujem za vety, ktoré si mi venovala v svojom príspevku. S tým prechladnutím to bolo najhoršie v piatok a v rámci víkendu sa to zlepšovalo. Zajtra ráno sa to všetko ukáže. Vstávam o siedmej a o ôsmej by som mal byť prípadne v práci. Ak pocítim akékoľvek zhoršenie oproti dnešku poberiem sa k obvodnému lekárovi. V podstate by som k nemu mal ísť stredu po lieky na tlak a spanie. Tak zajtra uvidím a ucítim...

Je úžasné, ako to všetko chorobné okolo seba berieš s ľahkosťou. Je to ten správny prístup, ale daj si pozor, aby "nádoba nepretiekla" neboj sa ventilovať zlé pocity smerom von. Čo viem, je týmto smerom aj gitara, aj rúbanie dreva. Budem Ti držať palce, aby sa to všetko otáčalo pozitívnym smerom k pre Teba správnym smerom.

...................

Ahoj Meretseger,
nebuď smutná. Viem, že si na mieste, kde je smútok opodstatnený. Mobil si stráž, a ak Ti to nerobí dobre, domov jednoducho nevolaj. Radšej nám to tu "pospamuj", radi si Tvoje výtvory prečítame. Máš šancu, aby Ťa tam vykurírovali, tak povedz doktorom, čo Ťa trápi. (aj by som vynechal tie seba... myšlienky). Fandím Ti. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 38 z 86 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 62 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore