Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 25 z 86 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 55 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Ut 5 január 2016 - 21:12

Tuto, priateľu dobrý a moderátor skvelý, srdečne všetko najlepšie k narodeninám.
K sviatku a k novému roku života Ti vrúcne želám len samé dobré veci, kvalitné zdravíčko, poslúchajúci spánok, kus šťastíčka, nejaké tie peniažky, a čo najviac pohody, ako i osobných a určite i čoraz viac pracovných úspechov. Držím Ti palce, máme Ťa radi. Smile
Great party


Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Tuto_n10

S pozdravom
kamoš Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  ester Ut 5 január 2016 - 21:29

Ahoj,
Helen, aj ja mám zlú skúsenosť, že som mala problémy, že som vo všeobecnej poisťovni. Ale ako ti už viacerí radili, ja by som si zavolala záchranku a nech ma vezmú... musíš však uznať sama, či a koľko zvládneš. Budem štvrtok piatok doma, ak by si potrebovala pokecať, zapnem si zello... ty si veľmi silná osôbka, zvládneš to...
Mischell síce nič nepíšem a nereagujem možno vždy, ale sledujem tvoj "príbeh" a veľmi ti držím palce, aby si našla lásku, lebo viem, že po nej veľmi túžiš. Inak moja segra sa zoznámila tiež cez zoznamku Very Happy a pekne spolu fungujú...a spolužiačka sa mi tak aj vydala, aj jedna kamoška...vlastne teraz, keď sa nad tým tak zamýšľam, tak poznám viacej takých párikov affraid Len to moc nesil, ono to príde, musíš tomu veriť...
Bravegirl4 aj ja ťa vítam na fóre it is perfect a teším sa na tvoje príspevky... aj som sa už nad nimi zamýšľala. Ja mám totiž v hlave riadny neporiadok lol!
X aj tvoje znižovanie sledujem a silno držím palce...totiž tiež mám nejaké plány...aj keď sa mi to často v názore mení...asi podľa toho, v ktorej fáze som lol!
Regi, Opadané lístie, Meret...a všetci pracujúci Filipka, Tuto, Matej ... zajtra máme voľno tak si ho patrične užite - me it is perfect Dúfam, že som nikoho nevynechala takto narýchlo ...
A ako sa mám? Nie je to zlé. Som taká dosť unavená a ako keby premrznutá??? či to z toho, že je vonku zima, ale hoc som vnútri, cítim sa tak nejak chladne a to máme 24 st.
Zajtra budem len oddychovať s kakaom v ruke, tak sa to snáď zlepší...majte pekný deň zajtra
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ut 5 január 2016 - 23:03

Ahoj Matej,

ĎAKUJEM!

Veľmi sa mi to ráta, že si si spomenul.
Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Owl-chalkboard-thank-you

Teší ma Tvoj krásny príspevok. Síce nemáš práve sviatok, aj ja Ti prajem všetko najlepšie a to momentálne najviac v práci a samozrejme aj v škole, ktorú máš tak dobre rozbehnutú. A hlavne, aby aj to zdravie fungovalo tak, ako treba a Ty si mohol stále napredovať.

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej St 6 január 2016 - 11:47

Tuto napísal:...budem rád, ak nám zase napíšeš o Tebe a Tvojích dňoch...

Ahojte. Nemám toho moc čo zdieľať. Mám sa ako-tak. Máme rodinné opletačky, nakoľko je tu problém dedičstva po zosnulom strýkovi a jeho byte. Myslím, že to bude stáť rodinu nemalé spory a najmä zbytočné zlé vzťahy. very sad2 Trochu ma to mrzí, lebo my traja bratia plánujeme úplne iný vzťah v budúcnosti. Napr. najstarší brat už teraz niekoľko rokov vraví, že odo mňa alebo od stredného brata nebude chcieť tretinu rodičovského bytu. Ja keby som mal daného času už svoj jednoizbák, tak fakticky tiež nebudem chcieť od stredného vyplatenie za rodičovský. Argumentujem tým, že mal východiskovú situáciu do života horšiu než ja, lebo musel investovať do nájmov, takže nemal priestor pre šetrenie, na rozdiel odo mňa, ktorý si môže šetriť, lebo u rodičov stále býva bez nájmu. Takže sa k sebe navzájom chováme fér a berieme do úvahy aj iné aspekty dedičského práva, než len čisto nároky na eurá. Som tomu rád a dúfam, že nám to trom bratom vydrží až do staroby. Horšie je to o generáciu vyššie, rodičia a ich súrodenci, tam sú teraz spory. Z jednej strany o pozemky kdesi na juhu, z druhej strany o ten byt po strýkovi. very sad2 Ma to mierne rozosmutňuje, ja mám takú povahu, že radšej by som sa zriekol podielu a mal dobré vzťahy, než trval na svojom práve. Znie to asi naivne, ale fakt sú mi dobré vzťahy prednejšie. Som takto možno ale dosť využívateľný, však?

Inak sa mám zhruba ako-tak. V práci v pondelok bolo trochu zle, lebo bolo veľmi málo práce a skrátka som sa nudil. Včera v utorok to už bolo veľmi dobré, bolo čo robiť a bavilo ma to. Červenanie a tvár sa zhoršili, takže som si kúpil krycí a tónovací DD-krém od Mixy. Zatiaľ som s ním spokojný. Červenavé vyvrcholenia a úzkosti momentálne nemávam. Zrak mám zatiaľ bez nutnosti korekcie. Trochu ma však pobolieva teraz hlava, pôjdem si dať ibalgin. Škole som sa od nedele ešte nevenoval, ale dnes už musím. No priveľmi sa mi ešte nechce... Smile

Schizoveci sú teraz ako-tak v poriadku. Nálady ustálené, niekedy mierne subdepresívne. Stále do seba každé ráno dávam ten Orfiril 500 mg, bojím sa ho naďalej vysadiť na nulu sám. Ale k doktorke už idem budúci týždeň, tak budem dúfať, že sa ho podarí už definítivne vysadiť. Často mám pocit, po tom, ako som sa zbavil "okamžite pôsobiacich anxiolytík", že tie lieky vlastne nepotrebujem. Napadajú mi otázky: Čo by sa vlastne takého stalo, keby som si mesiac nedával Invegu? Zatiaľ tieto otázky odsúvam ako nezodpovedané a neriešené. No stále zápasím s pocitom, že by sa nič takého nestalo. Jediného, čoho sa bojím reálne, je, že by som začal čoraz viac malomyseľnieť, že by sa mi zhoršila flush, a že by som upadal do depresívnych rozlád a emočných vyčerpaní. A stal by som sa citlivejším na psychickú záťaž. To je jediné, čoho sa momentálne ohľadom svojej poruchy bojím ako prípadného efektu vysadenia liekov. Silnejších vzťahovačností alebo paranoidity, či intrapsychických tenzií a halucinácií sa až tak nebojím. Pokiaľ by nebola depresia, tak je to zvládnuteľné... Smile Ale ktovie, či by som naozaj mohol reálne zblúdiť v zmysle reálnych bludov... (?) Question Mám k tomu ešte aj teraz potenciál? Hmm, tož otázka. scratch

Ďakujem Vám za vypočutie. Želám každému z Vás pokoj a mier (na duši i vo Vašom okolí). Smile
S úctou
matej
welcome or bye

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 St 6 január 2016 - 12:37

Ahojte priatelia,
z celého srdca Vám dakujem za vsetky vase povzbudenia, ze na mna myslite.Dava mi to vela sil...dnes mi este jeden moj priatel kapucin poslal piesen , ktoru s chlapcami uz davno zlozili, pre povzbudenie..a urcite nie len pre mna,ale aj pre kohokolvek z vas.mam vas velmi rada a velmi vam dakujem

https://www.youtube.com/watch?v=JdrOXy4SYlo
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger St 6 január 2016 - 13:17

Ahojte,
aj by som rada komu-tomu nieco napisala, ale nemam sil. Tak aspon Tutovi vsetko najlepsie! Drz sa, at dlouho zijes! welcome or bye
No, a to je asi vsetko pozitivne, co dokazem napisat. Inak mi je hrozne. Hlboko uvazujem nad sebaposkodenim akehokolvek typu - okrem nejakeho suicidalneho pokusu, to nie. Zatial travim vsetok cas v posteli, najedla som sa len, aby som nemala hypoglykemiu. Uz davno som vypozorovala, ze na blbe myslienky pomaha prespat sa. Nezapla som si ani notebook, pisem z tabletu. Mozno si este zahram priserne dotykoveho TR, ak ma to skor nezdepta. Dufam, ze tento trend poslednych dni nebude pokracovat i zajtra, chcem sa dohrabat na terapiu. A odtial asi k doktorke, nech mi urobi nieco s AD. Kedze vsak o tom mierne pochybujem, pripadne odmietnutie by ma fakt nastvalo a bojim sa nejakeho svojho nepremysleneho cinu. Mozno by som tiez mala uvazovat nad nemocnicou, ale uzavrete ma fakt nelaka.
No nic, zvladnem to. Drzte sa mi tu, myslim na vas.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej St 6 január 2016 - 14:08

Helenka a Meretseger, držte sa nám! Máte to teraz neľahké, no myslíme na Vás a želám Vám aj ja, aby sa Vaše stavy čo najskôr polepšili. Pamätajte, je to všetko strašne dočasné, Vaše zhoršenia nebudú tu navždy a životy sa Vám ukážu o nejaký čas opäť vo svojom krajšom svetle. Spomínajte na čo-to dobré, čo Vás ešte v živote teší a tešilo a posmeľujte sa, že čoskoro o nejaký určitý čas prídu nové príležitosti pre tešenie sa a drobné radosti. Máme Vás radi. Posielam objatie. giving a hug

community together
M.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto St 6 január 2016 - 16:51

Ahoj Matej,
tie pletky ohľadom dedičstva, to môže rozhádať celú rodinu. V podstate som bol malý, keď mi zomreli starí rodičia a len si pamätám, že na pár rokov sme sa s maminou sestrou a jej rodinou ledva nejako rozprávali. Teraz sú však vzťahy pomerne dobré a vychádzame si.

Nudu v práci nemám tiež rád, ale stáva sa. Bije ma to k zemi a dosť. Prevenciou je mi pred ňou telefón, kde mám rôzne nahrávky, anglické, slovenské, nejaké seriály... V podstate si to pustím a počúvam. Zatiaľ mi to nikto nezakazoval, alebo podobne. Vrelo doporučujem do jedného ucha. 

Matej, zdá sa mi, že si na tom zdravotne celkom fajn. Chcem Ti preto aj napísať, že sa moc "nešpáraj" do liekov. Máš dobrú prácu, v blízkej rodine to je OK a je možné, že tie lieky Ťa držia pohromade. Daj tomu čas. Je lepšie v určitej dobe užiť jednu-dve pirulky, ako sa cítiť mizerne. Myslím, že máš čo stratiť v prípade zhoršeného stavu.

......................

Ahoj helena25,
samozrejme si na Teba zmyslím, a viem, že by to bolo aj dosť úžasné, keby si atak choroby zvládla v domácom prostredí. Keby čosi náhodou, iste sa dá aj tá sanitka. Tak uvažujem... a držím palce.

.....................

Ahoj Meretseger,
v prvom rade Ti ďakujem za milé a povzbudzujúce prianie, ráta sa mi to. Do nemocnice sa neponáhľaj a ak vieš o hocičom, čo Ti pomáha na zlepšenie aktuálneho zdrav. stavu, ako napríklad ten spánok, tak hrr sa pod paplón. Ak je to na Teba už príliš, aj nemocnica je niekedy dobrá na pomoc. Zajtra by už mal možno ordinovať MUDr., tak za ňou/ním by bolo možno dobré zabehnúť.

....................

Ahojte,
tak dnes sa nám končí minivoľno v strede a v stredu týždňa. Využil som ho najmä na dospávanie zameškaného, ale na môj vkus toho bolo až priveľa. V utorok som si spravil voľno, teda som mal tie dni dva. Trochu ma štve, že som cez deň taký ospalý, ale samozrejme, v noci si to ponahradzujem, čo je fakt "do jedu". Zajtra idem do práce aj k psychiatričke, tak dúfam, že budem mať zase aj lieky na spanie, ktoré inak už pramálo zaberajú. Asi by som sa jej mal zveriť o nadmernej únave, ktorú stále po práci pociťujem. Spanie mám rozhádzané ako málokedy. To je našťastie jediný väčší problém ktorý teraz mám. To menšie, čo písavam, je celkovo zvládnuteľné...

S priateľským pozdravom Tuto.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Št 7 január 2016 - 16:51

Ahojte,
u mňa celkom fajn. V práci som sa čosi naodhŕňal snehu. Vlastne to bola celá moja aktivita, ak nerátam presuny. Zdarne sme všeto dokončili a ticho dúfam, že nezačne hneď tak skoro snežiť. Následne som bol u MUDr., ktorá mi v podstate len popredpisovala lieky a mali sme minirozhovor. Sestrička mi okrem dvoch injekcií hovorila, že dnes majú od rána veľký "frmol", teda toho veľa. Medzičas na naplnenie striekačiek som využil na miniopravu kľučky, ktorá im tam vypadávala, tak sa mi zdá, že už ma chytá aj choroba z povolania. Doma som sa naobedoval a išiel si ľahnúť. Podriemal som si asi hodinu a zdá sa mi, že som trochu čerstvejší. 

Zdravotne som vcelku dobre, tradične turbulencie v spánku a ostatné najmä drobnosti. Som unavený z nevyspatia, aj práce. Ešte som ani nenačal "akp.".

So želaním toho dobrého Tuto

PS: Prídete na Zello? (20:00)
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Št 7 január 2016 - 17:09

Ja to dúfam stihnem. Máš nejaké tuto tebe podobné údržby v nových manzelkinych priestoroch. Hlavne teda prichytenie garniže. Takže priklepova vŕtačka rebrík a hor sa do toho!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Št 7 január 2016 - 20:34

Ahojte. Smile

Hm, tak dúfam, že si sa mal u tej lekárky, Tuto, dobre. U bývalého doktora som to mal aj ja také "zrýchlika". Niekedy to padne vhod, inokedy by človek aj rád riešil veci nadlhšie... Niekedy mi napadá, že čo keby si si nedal vôbec žiaden Gerodorm, a že reku by si bol v noci normálne hore, trebárs aj s kávou, venoval sa telke, počítaču, knihám a proste tomu, čo Ťa teší a napĺňa. Potom by si šiel do práce a po zjedení obeda by si zaľahol a spal bez problémov a takmer okamžite súvislých 8-10 hodín od 13:00 do 21:00. Smile Možno by si spal aj bez Gerodormu v to dané poobedie. Televízne noviny by si si pozrel následne zo záznamu na nete z archívu. Nevýhody: menej styku s rodičmi, menej styku s denným svetlom, menej záhrady. Výhody: žiadny gerodorm, súvislý dlhý spánok, nasledovanie biorytmu, pohodička v noci (možno aj menej hlasov na balkóne, lebo v bytovke oproti by mali všetci zhasnuté a spali by). Smile To sú také moje úvahy, lebo často na Tebou premýšľam. it is perfect Prajem Ti pekný večer, dobrú noc a veľa šťastia v práci. Smile

Jožin, no ja som úplne ľavý v takýchto techničnách. Zo mňa by taký dobrý manžel a gazda nebol. laughing Tvoja praktická povaha je obdivuhodná. Smile Držím palce, maj sa pekne. Smile

---

Dnes sa mám zhruba dobre. Na môj vkus som už dlho na fóre dnes, od 18:05 doteraz. Všetko čítam, všade odpisujem - namiesto študijnej seansy. Twisted Evil V práci všetko ok. V škole znesiteľne (4 predmety mám hotové, uzavreté známkou, pričom ešte 5 predmetov mám otvorených, a teda ma ešte len čakajú - na 3 z nich treba spraviť už len seminárne práce, z 2 sú ústne skúšky z príslušných skrípt). Nálada bola dnes prijateľná. Hodnotím deň na 1-. Smile

A to je všetko, čo mám na srdci. Prajem Vám, priatelia, veľa zdravia, držte sa! community together

S pozdravom
Matej
Snow 3

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Št 7 január 2016 - 20:50

Matej,
dakujem Ti za krasne povzbudive slova. Hadam aj ony pomohli k tomu, ze som sa navecer nastvala, dokopala vyliezt z postele, dokonca som si umyla vlasy, bo terapeutka ocenuje normalny vyzor. Potom sa to cele trochu napravilo. No a dnes prva terapia v novom roku heart Bavili sme sa sice o hodne tazkych veciach, ale strasne mi to cele pomaha. Ani neviem, co by som bez Janky robila.
Po navrate klasika, najprv som zalahla, ked som sa vyspala, odsunula som oboch kocurov, co na mne spali a pustila sa do blogu. I to je (spolu s cosplayom) druh terapie. Navstevy a zaujem citatelov ma proste zenu vpred. Nechcem byt neskromna, ale bol to genialny napad, zalozit si ho typing
A tak:)
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 25 z 86 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 55 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore