Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 24 z 86 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 55 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 24 Empty Děkuji a odpovídám

Odoslať  bravegirl4 Po 4 január 2016 - 19:00

Jožo. Nad tím jsem uvažovala, ale způsobují obavy a nejistotu a neklid a vyvolávají strach. Navíc, když jsem si řekla (odpověděla) a řekla si, co když to jsou pseudo (halucinace), ulevilo se mi. V bytě se zatím již nebojím.

bravegirl4
bravegirl4
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 6
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 28.12.2015
Vek : 31

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 10 a 15 mg, Valproat 500 mg a Zypadhera 405mg /měsíc

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Po 4 január 2016 - 19:08

Ahojte,
u mňa dnes dosť zle. Začalo to vlastne už včera večer tými neodbytnými myšlienkami typu "si zbytočná, dorež sa", atď., tak som sa nedorezala len a len preto, aby som nesklamala psychologičku, inak by som mala na háku. Na blog som k výstižnej téme týždňa "Posledný deň v mojom živote" napísala depresívnu blbosť a potom som šla spať, po pár hodinách som sa zobudila s tým, že už mi je tuším lepšie. Teraz je však večer, nálada ide opäť dole. Tuším sa beztak porežem. Nechcem riskovať záchvat ani robiť nejaké väčšie blbosti. Asi.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Po 4 január 2016 - 20:52

Ahoj Meretseger,
je skutočne dobre, že Ťa tá terapia (psychologička) tak drží. Dni sú však rôzne, ťažko povedať, že práve tento bude ten krízový a následne druhý výborný. Len Ti prajem, aby si to zvládla a po vyspatí už nastúpil nejaký ten z lepších dní. 
Fandím Ti Tuto.

...................

Ahoj bravegirl4,
vitaj na fóre. Želám Ti, aby naše texty Ti boli nápomocné a aby si zvládala to, čo Ťa trápi. Každý tu máme to svoje, už sme si všeličím prešli, fórum je tak zároveň akýmsi záchranným bodom pre psychické problémy. 
Držím palce. Tuto

.................

Ahojte všetci,
dnes celkovo nemám nič extra deň. V práci som vyzivoval a aj činnosti mi nešli nejako "odruky". Zobral som si deň voľna na zajtra, a to nielen na regeneráciu. Dnes doma som najmä driemal, vonku sa rozsnežilo, tak neviem, či ma zajtra aj nezavolajú na odhŕňanie snehu (snáď nie). Pripadám si tento pondelok akýsi až cez čiaru unavený.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Po 4 január 2016 - 22:26

Ahojte priatelia, tak ja sa s vami dočasne lúčim.Zajtra nastupujem do TN-nemocnice.Budem na Vás myslieť a držte sa mi tu, mám Vás rada
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  regina Po 4 január 2016 - 23:12

Helenka,

som rada, že si to vydržala a dúfam, že ti v nemocnici pomožu a aj si konečne oddýchneš. Držím palce!

U mňa je to teraz všetko znova fajn, nepociťujem žiadnu nepohodu. Maximálne som poobede unavená alebo podvečer už ospalá. Už po dva dni som bola poobede na dlhšej prechádzke, čo mi zjavne prospieva. Povinnosti zvládam a aj také ako záujem o iné veci napr. sledovanie filmov sa zlepšilo. Celkovo som aktívnejšia ako kedysi.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 664
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ut 5 január 2016 - 0:26

Ahoj helena25,
želám skoré uzdravenie a samé príjemné zážitky. Už teraz sa teším ako nám budeš písať, že Ti je dobre, a že vlastne už ani nemáš o čom písať zo zdravotného hľadiska. Veľa šťastia. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ut 5 január 2016 - 14:17

ahojte priatelia, som na dne, uplne zufala...prisla som rano do nemocnice, vsetko krasne, dlhy pohovor s prijemnou lekarkou a uz som mala ist na izbu ked prisla sestra a ze: az teraz som si vsimla ze ste poistenkinou VSZP a ze teraz amme s nimi nejake problemy tak vas nemozeme prijat.Ze o 8 dni sa vam ozveme co ako ci mozete uz prist...ja skapem.Prisaham, toto nevydrzim.Odporucali mi si zavolat RZP ze potom ma mozu podrzat max.3 dni,ale co...to mi je na dve veci taka kratka doba...neviem ako to vydrzim, to nedam...no neviem.Mam pocit ze o 8 dni uz budem v rozklade a nie vydrzat tento stav.Nech idu do prdele...Ale deti su v jasliach, tak trocha klud ale aj tak...skusim sa nejako ina naladit, pustam si hudbu a pozrem nejaku peckovu komediu...ine moznosti nemam..som hotova
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Ut 5 január 2016 - 15:10

Ak je to fakt tak zlé Helen, zavolaj si rýchlu. To už musia niečo urobiť. Ináč potom doporučujem presťahovať sa na nejakú peknú dedinku v ČR Wink.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 24 Empty Jak jsem zjistila, že to lehký nebude !

Odoslať  bravegirl4 Ut 5 január 2016 - 18:55

Ahoj. Zdravím Vás všechny.

Nevím, jak to máte vy, ale já se razantně potýkám s minulostí. A to hned z několika důvodů:

1) tehdy gradovalo onemocnění a neléčilo se
2) mám pocit, že spoustu věcí nemám vyřešených
3) jsem na lidi až moc příjemná, milá a hodná a ne vždy se mi to vrátilo ba naopak
4) teď se mi to vrací

Co tohle všechno ale spojuje k tématu: Jak se dneska cítím?

Zjistila jsem, že pravých přátel je pramálo a mrzí mě, že jsem nemohla leckdy zachovat chladnější hlavu, že jsem nebyla mírnější, klidnější. A když to tady napíšu, dojde mi, že mi došlo o co jde. A to, že nemám milion přátel, ale jenom 5 nebo 6 je stejně úspěch. Vlastně mi teď dochází, že úspěch je mít kvalitní rodinné zázemí a podporu v sebe sama.

No, snad to všechno zvládnu a budu se zaobírat jenom aktuálními problémy a blbostmi, co mají smysl.

Držme si palce.

P.S.: koneckonců zítra mám střetko s jedním pánem Smile, tak se trochu bojím sama sebe, ale nevím, jak to dopadne.

Zdravím Vás.

Mi
bravegirl4
bravegirl4
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 6
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 28.12.2015
Vek : 31

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 10 a 15 mg, Valproat 500 mg a Zypadhera 405mg /měsíc

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Mischelll Ut 5 január 2016 - 19:30

Ahojte Wink

normálne som rada, že už je po sviatkoch ....teda som rada, že život ďalej beží a hlavne, že poštárka zase roznáša poštu....aj keď dnes mi prišlo len, že ma vyradili z výberu ....takže nič povzbudivé, ale na oplátku som hneď poslala do ďalšieho výberu svoje materiály....takže tak ....mala by som sa učiť ale radšej som celý deň na nete a hľadám si partnera....prihlásila som sa už na 3 zoznamky...a hneď som aj jedno konto zrušila....lebo je to na nič....v zmysle, že ta zoznamka stoji za houby...no, ale o tom som nechcela....mala by som sa lepšie keby ma nebolelo hrdlo a dala som si par pastiliek a cítim sa hrozne....cela ta asi chrípka prepukla...no ale ako som písala aspoň, že je už po sviatkoch lol ....a spomínala som tie moje narodky nakoniec ich budem musieť preložiť, lebo to nestihnem pripraviť....ale stále verím tomu, že keď si dnes dám aj paralen tak do víkendu sa dám dokopy...

Prajem pekný zvyšok dňa community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ut 5 január 2016 - 19:42

Ahoj helen25,
tak čo je toto za svinstvo! Aj ja mám VSZP a v Trenčíne nemocnici som s tým nemal nikdy problém. Nech Ti doktorka vybaví inú nemocnicu. Napr. vo Veľkom Záluží VSZP uprednostňovali, ale to už bolo dávnejšie. Prikláňam sa k Jožinovi, ak máš akútny stav je záchranka žiaduca. 

................

Ahoj bravegirl4,
to je dobre, že si robíš takéto "upratovanie", viem, že môže napomôcť aj poriadku v hlave. Myslím si, že mať 5-6 priateľov je celkom fajn a dostatočné. Pokiaľ si introvert, tak priam nadštandardné

...............

Ahoj Mischelll,
verím, že sa z toho výberu dostaneš aj ďalej, a to smerom k dobrému zamestnaniu. K tomu partnerovi asi toľko, že kto hľadá nájde...Drž sa.

...............

Ahojte,
dnes mám taký zvláštny deň. Vstal som až okolo jedenástej, niečo málo som zjedol a prišla k nám návšteva, všetko bolo OK, len po ich odchode a porobeniu poriadku som zasa zaspal. Tento utorok je to zo spaním akési pradivné, a takisto celkovo, čo chodím do práce to mám s pospávaním akési trochu zvláštne. Ani neviem čo si mám o tom všetkom myslieť... Inak celkovo fajn. "Akp." ešte nemám úplne dokončené, pobolieva ma hlava, čo riešim Ibuprofénom. Zajtra je voľný deň, takže aj zajtra môžem víkendovať, hoci víkend nie je. Štvrtok zasa do práce...

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 24 Empty Snaha o povzbuzení

Odoslať  bravegirl4 Ut 5 január 2016 - 19:46

Ahoj Tuto.

Chápu to. Celé. I s tím spánkem.

-Děkuji za upratovanie v hlave a tobě přeji, aby se ti dobře spalo a v práci to fungovalo, tak, jak současně potřebuješ.

Zdravím všechny a doplňuji, že všechno má svůj význam a smysl v našem životě.

Mi
bravegirl4
bravegirl4
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 6
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 28.12.2015
Vek : 31

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 10 a 15 mg, Valproat 500 mg a Zypadhera 405mg /měsíc

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 24 z 86 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 55 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore