Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 13 z 86 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 49 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Št 17 december 2015 - 21:31

Ahojte,
ked sa tu teda tak riesia vztahy, chcem sa spytat, ci ich mate vsetci tkp. "pohodove" a "pokoj prinasajuce", etc.? Totiz, ja, akonahle som vo vztahu, sa zosypavam a vztahy su pre mna bud destrukcne alebo toxicke, inak povedane, lepia sa na mna uplne nevhodne typy. Najdlhsie - rok - mi to vydrzalo len s jednou zenou, tiez hraniciarkou (takze vesele), napokon ma poslala k certu kvoli druhej. Hlavne, ze potom ku mne prechovavala velke city a navstevovala ma a blah blah, tak som ju nedavno odstrihla a je to tak omnoho lepsie (a vobec ma netrapi, ako a ci ju to zasiahlo). Vztahy jednoznacne nie su pre mna, nic take Evil or Very Mad

Inak sa da, nalada bez vacsich problemov, cely den som hrala Might & Magic... Na blog som pridala dalsi "jazvovy clanok" a celkovo sa jaksi flakam. Aspon by som si teda mala vybavit preventivku a neodkladat to fuuurt Arrow
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Št 17 december 2015 - 21:47

Noo,Meret, ja hoci zijem v manzelstve, tak ten vztah hodnotim na dazdove obdobie v Amazonii a horucavy na Sahare. Ta amazonia je zle obdobie a Sahara dobre a to sa u nas akosi strieda:)Asi blbe prirovnanie,ale aspon nejake.a ked hodnotim vztahy pred..tak som mala jeden 2mesacny vztah a jeden takmer 3 rocny.Boli sme dokonca zasnubeni...a mesiac pred sobasom mi má životná láska-vtedajšia oznámila, že počas výjazdu s kamarátmi si to ,,rozdal,, s nejakou kráskou ,,odvedle,,, tak to celé padlo...ale ako vidíš, teraz mám rodinu, krásne deti..ja som bola vždy v tom, že nie som hodná trvácnej lásky,ale pomaly sa presviedčam aj navzdory nejakym uskaliam, že som sa naštastie zrejme mýlila...tak hlavu hore, raz sa aj pre teba ten pravý, či pravá určite nájde...a ak natrafíš na ,,lavého,,tak to urcite rychlo zistíš:)Myslim na teba, drž sa:)
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Pi 18 december 2015 - 13:51

Ahoj regina,
je zaujímavé ako si si našla manžela. Hľadala si, hľadala a nakoniec si ho našla v susedstve... Prajem Ti ďalšie roky v pohode manželstva.

.................

Ahoj helen25,
niekedy je nuda deň omnoho lepší ako deň blbec. Ono sa to môže niekedy aj priblížiť jedno k druhému, ale predsa len deň blbec to svojím spôsobom prekonáva. Zrovna také niečo mám teraz ja.

.................

Ahoj Meretseger,
no ona aj rok chodenia je celkom dosť. Podľa mňa to aj v budúcnosti môže byť s Tebou a vzťahmi zaujímavé a to nemyslím ani deštrukčné ani toxické. Držím palce.

.................

Ahojte,
ako som spomenul helen25, dnes je deň blbec. Vstávalo sa sťažka, šéf mi nedal primeranú prácu a dosť som sa nie mojou vinou poflakoval, trochu som mal v práci aj hlasy a celkovo som sa tam cítil biedne... Dokonca aj cesta domov mi ubiehla akosi dlhšie... Teraz mám vyše dvoch dní na reparáciu, tak budem dúfať v lepšie. Smile

Pekný zbytok piatku a do pohody vííííkend praje všetkým fórumákom Tuto flower
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Pi 18 december 2015 - 14:40

Tuto... čo ti hovoril v práci hlasy? By ma zaujímalo či je to v tom istom duchu ako na balkóne... joj ale je už piatok! A za chvíľu prázdniny či dovolenka verím, že si oddýchneme...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Pi 18 december 2015 - 16:13

Ahojte priatelia,
Tuto, mrzi ma, ze si mal taky zly den.Dufam, ze sa ti to polepsi..

Mna cely den boli hlava, uplne, ze na prasknutie.Moj manzel sa okrem iného rozhodol, ze budeme mat psíka affraid ten smajl preto, lebo nechcem psíka.Nechcem ani macicku, ani kanarika, ani rybicku...a nechcem ziadneho iného tvora v dome a pri dome.Ja nejako neviem...nemám akosi ku zvieratám cit.Terapeut vraví, že občas ani k ludom...a moja svokra, že povera vraví:kto nemá cit k zvieratám,nemá ho k ludom a to je jej 4tý dovod, preco ma neznasa...Ono totiz uz na dvore mame psa.Mame spolocny dvor so susedom a on ma fenu vlciaka, uz to musim trpiet.Ono ako zvierata su mile, krasne a tie psie oci a vsetko okolo toho a v zivote by som ziadnemu zvieratu niz zle neprijala skor naopak, ale jednoducho, nemam k tomu vztah...ale kvôli detom asi urobím kompromis a budeme mat psika.Je to fena-nemecký ovčiak, jej tatko policajny pes ci take nieco , tak snad to bude mat disciplinu,inak asi skončím na akutnom laughing No a okrem toho som sa dnes dozvedela dost smutnu spravu..totiz v Bojniciach kde som bola dlhe roky pravidelne hospitalizovana, bol tam jeden teraz 28 rocny chalanisko, fesak, velmi mily, zlaty..bipolarna porucha..lezali sme tam spolu asi 4x. Pokusal sa asi 8x o samovrazdu od kedy ochorel a nikdy sa to nepodarilo...no a teraz ako nasćhval vraj len isiel cez cestu a nabralo ho auto, na mieste mrtvy.A vraj prezival predtým jedno z najlepsich obdobi.Pisala mi to rano znama z nemocnice, ktora k nemu mala celkom blizko aj zili v jednom meste.Tak ma to trosku zmohlo, ze skratka,ako to ten zivot beží...ked chces-nezomries, ked nechces-vtedy to pride:(No a tak..idem asi trochu lahnut, lebo mi je fakt nanic, ta hlava moja..tak sa drzte, myslim na vas,pa:)
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Pi 18 december 2015 - 19:35

helena25, tak to je hodne blbe... 8x o samovrazdu, vravis? Hm... nejaka spriaznena dusa... Chudak. Snad sa z toho nejak spamatas.

U mna nic nove, vsetko po starom, akurat som konecne sla na odbery na preventivku, teraz navecer skocila s bratmi do nasho "skladu" vybrat nejaky tovar, a tak, nejak nic nove pod slnkom. Ale tak psychicky fajn, ziadne depresie, uzkosti, nalada normalna, sice som obcas podrazdena, ale okolie si uz na to hadam zvyklo. Tusim mi i chuti viac jest, spanok vcelku dobry, tak trochu... nazvala by som to lamany. Pohravam sa s myslienkou vydrzat nespat a privolat si tak hypomaniu, to mi vcelku fungovalo. Dobra nalada je sice fajn, ale striedanie so slabsimi depresiami je tiez fajn... a hypomania bez depresii by bola uplne najlepsia Very Happy To by boli Vianoce!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Pi 18 december 2015 - 20:11

Ahoj xkrchnav,
v podstate "hlasy hovorili", že ako sa flákam, aký som nemožný, niečo v zmysle: "pozrite sa na neho"... Nebolo tam nič extra tvrdé, ale aj tak to bolo nepríjemné.

...............

Ahoj helena25,
ďakujem za želanie. Viem, že smrť z okolia zabolí a šokuje. Držím Ti palce, aby sa ťa to duševne nedotklo. Ohľadne zvieratiek, osobne som skôr mačací priaznivec, ale aj niektoré psíky sú fajn. Psychiatri zvyknú doporúčať nejaké zvieratko pre človeka s problémami.

................

Ahoj Meretseger,
to je len dobre, že nemáš príznaky choroby, môže Ťa to inšpirovať k hľadaniu dôvodu, prečo to tak je. Teším sa s Tebou, že máš viac chuti do jedla. Fandím.

................

Ahojte,
tak dnešok som v práci doslova pretrpel. Človek, ku ktorému ma pridelili (šéf) si robil svoju robotu (maľovanie) a na mňa tak trochu (poriadne) kašľal. Snažil som sa nájsť si nejaké drobnosti, aby som zabil čas, ale všetko to na mňa nepôsobilo dobre. Boli žiaľ aj hlasy, pocit nevyspania, malá depka, únava. Dúfam, že sa cez víkend zreparujem. Ešteže idú tie sviatky.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 13 Fafdc0c0b8b6b303eef99ba2e702760d
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 13 Empty F

Odoslať  Dano162 Pi 18 december 2015 - 22:49

Co mam robit ked mi robi problem vstat z postele prekonat ranne uzkosti. Zakladne veci nezvladam nejem ked mi nedaju cely den sedim myslienky len to skoncovat vidim strom a jedine co.chcem sa nan obesit... Som sam
Anonymous
Dano162
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  ester Pi 18 december 2015 - 23:05



Naposledy upravil ester dňa Pi 18 december 2015 - 23:11, celkom upravené 1 krát.
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Pi 18 december 2015 - 23:09

Ahoj Dano162
Podľa toho, čo píšeš, by som to odhadoval tak, že to čo prežívaš nie je vôbec jednoduché. Možno aj užívaš antidepresíva, hoci tam treba čakať na zaúčinkovanie aj dlhšiu dobu. Píšeš piatok večer a s tým sa ťažko za nejakým odborníkom chodí. Skús to ešte vydržať a v pondelok choď k psychiatrovi. Ak by boli myšlienky na samovraždu intenzívnejšie, môžeš zavolať na 112 a možné, že Ti pošlú sanitku do nemocnice. Držím Ti palce, aby si to zvládol. 

Inak máme Vianoce, ak sa Ti bude dať skús si ich aspoň trošičku užiť, najlepšie s niekým známym...

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  dano161 Pi 18 december 2015 - 23:26

.


Naposledy upravil dano161 dňa Ne 20 december 2015 - 19:08, celkom upravené 1 krát.
dano161
dano161
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 16
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 14.12.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  ester Pi 18 december 2015 - 23:42

Tvoj život má veľkú cenu... vždy sú a budú ľudia, ktorí ťa majú radi...
Skús zavolať pomoc, ako ti radil Tuto. Vieš, lieky nie sú vždy to najhoršie riešenie
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 13 z 86 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 49 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore