Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 68 z 84 Previous  1 ... 35 ... 67, 68, 69 ... 76 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 7 november 2015 - 19:37

Ahojte,
Ja si tu tak sebecky vždy vypíšem, čo ja a nereagujem často priamo. Síce na konci všetkých zdravím, ale uznávam, že byť zvlášť spomenutý v príspevku je príjemné. Takže sa priklanam k tomu, že je to dobrá prax. Len či to zvladnem aj ja Smile. Dnes som bol chvíľku na zellu a pre Helen posielam odkaz na križovatku duše, ktorú som tam spomenul. Pridal som tam možnosť živého chatu, hlavne teda pre nových záujemcov o zello pretože často boli na začiatku technické ťažkosti.

http://krizovatkaduse.je-dnesek.cz

Majte sa a odpočívajme, zajtra máme ešte druhú polovicu víkendu Smile
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  filipka So 7 november 2015 - 19:38

Ja tento fantasy žáner vôbec nemusím, nebaví ma to. Keď už, tak klasické sci-fi...
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal So 7 november 2015 - 20:55

PRE MISCHELLL:
Ahoj Mischelll- bojovnicka!
Precital som si Tvoj ostatny prispevok...Neviem,ci dokazem vyjadrit uplne presne aky mam z neho pocit,myslienku,dojem....Ale pokusim sa...
Tvoj prispevok doslova boli...Upozornenie: v ziadnom pripade sa nechcem napasovat do ulohy akoze Ti 100%ne rozumiem!
Boli ma z toho dovodu,ze akoby si pisala nielen zo svojej duse ale aj z mojej... very sad4 Nepamatam si,ze by mi vobec nejaky prispevok bol az taky blizky ako tento Tvoj.Mna z prace nevyhodili,ja som zazil iny podraz...
Proste to vsetko strasne boli,hneva a ponizuje...ked daju sancu a potom vysmeju a kopnu do zadku...ked clovek nie je zdravy a este mu hodia poleno pod nohy...ked je clovek dlhodobo nezamestnany a este ho idu diskriminovat preto,ze to alebo hento...very unhappy
Nemyslim si,ze Ti to nejako pomoze ale vies preco chcem pracovat pre dobro spolocnosti?!Mozno budesprekvapena ale tiez je za tym len a len sebectvo.Ja v skutocnosti nie som nejaky dobracisko co chce z dobreho srdca pomahat ludom.Sledujem svoj ciel:pomocou biednym si chcem kupit "listok" k Bohu,tam kde nie je trapenie...
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal So 7 november 2015 - 21:17

Hm,ale ako z tohto von?!?...
Mischelll,znova mi napada radikalnejsia zmena.Lebo ja som v PP nemal prakticky nijake vyhliadky na lepsiu buducnost...Dofrasa,tak by som xcel poradit,pomoct a neviem:wall:shooting2
Nemas rodinu,blizkych alebo tak podobne,kto by Ti mohol pomoct dostat sa z vychodu SR niekde kde je viac moznosti,prilezitosti??
Ajaj uz mi nenapada naozaj nic ako-tak pouzitelne...
Mrzi ma to a poriadne...
Ale budem aspon rozmyslat a snaad...
giving a hug community together I love you
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 8 november 2015 - 0:33

Ahoj Matej,
presne ako píšeš. Vždy ma poteší, keď nájdem svoj nick v inom príspevku. Je to veľké zadosťučinenie a dosť sa mi to ráta. Určite vždy sa mi spätná väzba píše ľahšie a snáď aj radostnejšie. 

Dobre je, že si si poleňošil, veru viem čo je to keď dorazí viacero krabíc. My sme to preberali a evidovali, či niečo nechýba podľa papierov. Niekedy som toho mal dosť. V obchode je stále čo sa obracať. Tak si teda myslím, že si ten víkend aj zaslúžiš a taktiež si dobre poleňoš, aby si bol čo najviac fit. Taktiež si myslím, že je výborné, že deň sa zadaril, hoci si neuviedol školské hodnotenie.

................

Aktuálne sa chystám na spánok, už si asi ani nebudem čítať. Ak v noci nebude spánok dostatočný, jednoducho sa dospím cez deň. Tak.

Všetkých vás srdečne pozdravujem a užite si nedeľu ako najlepšie viete.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 68 171275-Enjoy-A-Lazy-Sunday
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Ne 8 november 2015 - 8:50

Ahojte, pozval som sem účastníkov zella čo ešte neboli na tomto fóre. Zatiaľ som si všimol tailori, uvidíme čo ďalší. Vítam ich tu, kde "všetko začalo" Smile.

Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal Ne 8 november 2015 - 9:34

Caute!
Tuto,kde Ty len chodis na tieto "animovane obrazky"?Dvihaju naladu a pohodicku:perfect:

Pan Prstenov:
Kedysi som bol do Tolkienovho diela poriadny manik.Najprv som sa dostal k Hobitovi(precitane cca4x)Aj tak nebolo dost!Potom uz samotna trilogia(vsetky diely asi 3x),stale nestacilo.Prisla filmova seria.Zimomriavky,fascinacia a pod.Potom som dostal Silmarilion,Nedokoncene pribehy a Hurinove deti...
Tolkien je nie nadarmo pojem...studysunny
Zazil som aj "Potteromaniu",hlavne tu kniznu.Z filmov mam najradsej 3. a 7.diel(rozdeleny na 2 casti)

Pekny nedelu prajem,oddychnite a robte co Vas bavi!
Vas Michal:geek:
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  ester Ne 8 november 2015 - 10:10

Ahojte
A ja som si myslela, že to len ja sa teším, keď som spomenutá v príspevku Very Happy
Mischelll, pamätáš sa, ako si si hľadala dlho robotu a keď si si túto našla, najprv nebolo veľmi dobre, ale potom sa to zlepšilo?! To znamená, že si znovu nájdeš, len musíš hľadať! Ty si silná baba, ktorá sa len tak nevzdá a nepoddá, tak prečo by si si opäť nenašla niečo. Máš pracovné návyky, takže nie je dôvod, musíš len opäť chodiť na konkurzy a tak... ja viem, že mne sa povie, ale ja sa vôbec neobávam, že by si to nezvládla...takže hor sa opäť do toho...
Tak zdravím všetkých zellákov music  a tešíme sa aj na vaše príspevky community together

Tak dnes je nedeľa, u nás vždy taký voľnejší deň, doobeda navarím a potom máme už viac menej veget dancing a zajtra opäť do práce, to síce nie som moc nadšená, ale takto to je a nič s tým neurobíme. Dnes som sa veľmi dobre vyspala, taká som oddýchnutá, dokončím obed, chcem spraviť orechovú a makovú štrúdlu a potom len tak vegetiť...
Prajem všetkým peknú nedeľu..
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  opadané lístie Ne 8 november 2015 - 15:07

ahojte.

dlhsie som sem nenapisal, ako sa mam. mam pocit, ze uz nema zmysel nikomu hovorit, ako sa citim. ze sa tym nic nezmeni. casto by som najradsej nieco hodil o zem alebo rozbil. mam v sebe velky hnev a zaroven rezignaciu. chcel by som to zo seba dostat aspon placom, ale ani plakat sa mi neda. skusim to aspon tu prostrednictvom tohto prispevku a tohto smajlika... very sad5
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  filipka Ne 8 november 2015 - 15:24

Ahoj Lístie, ja sa teraz tiež nemám príliš dobre, možno to bude jeseňou..?
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  opadané lístie Ne 8 november 2015 - 15:30

ahoj. neviem. mam pocit, ze tento rok zo mna odisla cast zivota. vnimam to uz niekolko mesiacov. nemyslim to tak, ze by sa mi stala nejaka tragedia, to nie. len som akosi upadol a nemam silu s tym nieco robit.

filipka, a Tebe je v akom zmysle horsie? v nalade? alebo nejako tak celkovo?
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  filipka Ne 8 november 2015 - 15:39

V nálade ani príliš nie...skôr mínusové príznaky.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 68 z 84 Previous  1 ... 35 ... 67, 68, 69 ... 76 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore