Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 69 z 84 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 76 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  opadané lístie Ne 8 november 2015 - 15:42

aha. tak je to aj u mna. vela lezim tieto dni. very sad3
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 8 november 2015 - 15:43

Ahoj Michal,
na obrázky chodím normálne cez Google a niekedy sa jednoducho pritrafí. Nie je to žiadna veda, len treba viac hľadať.

.................

Ahoj ester,
veru, treba si užiť nedeľu, keď ju tu máme. Cez prac. týždeň už taká možnosť pravdepodobne nebude.

................

Ahoj xkrchnav,
ďakujem, že sa o to naše Zello a Zellákov tak staráš a to aj napriek tomu, že máš rodinu a prácu. Mne sa to ráta.

................

Ahoj lístie,
kľudne tu napíš svoje pocity, veď aj od toho je fórum, uľaviť si duši. Venuj sa tak radšej nejakým koníčkom, pusti si TV, Youtube, alebo podobne. Relaxuj aktívne. Mám Ťa v mysli.

................

Ahoj filipka,
vždy som rád Tvojim príspevkom a teším sa, že na nás nezabúdaš. Drž sa.

...............

Ahojte.
Dnes som spal a spal, prebral som sa na lieky o ôsmej a ďalej som driemal. Reálne som vstal až o jedenástej, ale mám dobrý pocit, že som si zase po čase odpočinul a teda sa aj primerane zregeneroval. Trochu som pomohol s nedeľným obedom a po ňom sa veľmi aktívne venujem ničnerobeniu, počkať, vlastne som porobil "akožepovinnosti", takže OK. Tuto


Naposledy upravil Tuto dňa Ne 8 november 2015 - 15:44, celkom upravené 1 krát.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  filipka Ne 8 november 2015 - 15:43

Do všetkého sa musím nútiť very unhappy a pritom mám toľko vecí, čo musím urobiť.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  opadané lístie Ne 8 november 2015 - 15:50

vdaka, Tuto. snazim sa niecim zamestnat. niekedy to ide lepsie, inokedy horsie.

rozumiem Ti, filipka. tiez to tak mam, ze sa do vsetkeho musim nutit. najhorsie je, ze aj do konickov. verim, ze to mas ovela, ovela tazsie, kedze pracujes a byvas sama. v takej pozicii si sam seba nedokazem predstavit.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 8 november 2015 - 16:06

Ahoj filipka,
viem, že to nemáš vôbec jednoduché, ale si úžasná osoba, ktorá si veľmi rozumie. Fakt je, že málokedy je moja prípadná rada taká zbytočná. Ty sa vyznáš v medikácii a vieš, čo by Ti tak mohlo poprípade pomôcť a prekonať ťažšie obdobia. Držím Ti aj palce, aby si to všetko zvládla a nemala už ťažkosti. Prajem kľudnú nedeľu a teším sa na pokračovanie kauzy.
Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 69 NofxCBO
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  c1oud Ne 8 november 2015 - 20:51

Dnes je taký dlhý deň.Už sa teším do postele Smile
c1oud
c1oud
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 1
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 08.11.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 8 november 2015 - 22:03

Vitaj na fóre c1oud,
už sa teším, čo nám o sebe napíšeš keď budeš mať čas, chuť a možnosť. Zatiaľ dobrú noc. 

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 69 Buenas-noches-24
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal Ne 8 november 2015 - 22:18

Ahoj cloud!
Aj ja som dost zvedavy,ked mame noveho clena/clenku.Cit sa tu ako doma!

Tuto!
Buenos noches aj Tebe!

Dobru a pokojnu noc Vam prajem:cloud3:SleepCloud 3=>>Sun 2Very Happy
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Ne 8 november 2015 - 22:58

ahojte.No ja som dnes mala ako tak fajn den,ale teraz na vecer sa stalo nieco co ma zaskocilo.Totizto mam velke spory so svojou svokrou, v tom, ze uz od zaciatku ma nemala v laske a ked sa dozvedela o mojej psychiatrickej diagnoze tak si robila tak trochu posmesky, ze vraj dobry clovek a clovek ktory doveruje v boha sa na psychiatriu nikdy nedostane a pod.svokra ma parkinsonovu chorobu a vraj sa jej stav zhorsil, svokor volal zachranku a ti ju odviezli do nemocnice ale nie na neuro ale na psychiatriu vraj nejaka docasna psychoza z ochorenia. Trosku som si to vycitala, lebo pri jednom rozhovore kedy mi ,,vycitala,,ze som psychiatricky pacient a dobre mi tak som jej povedala ze nech sa prilis neraduje, pretoze raz tam moze skoncit aj ona.je silno veriaca.no a teraz to prislo.no aj ked mame taketo spory intenzivne na nu myslim.musi tam hrozne trpiet, nechcem si predstavit co preziva, i ked moje hnusne ja my na zaciatku vtieralo myslienky ze nemala do na takto rypat a ublizovat mi tym a ze sa jej to z casti vratilo.ale toto nechcem.vaznie nie.dufam ze ju skoro pustia a ze sa dobre zota´vi a hlavne ze ju to nepoznaci:(
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 9 november 2015 - 11:47

Ahoj helen25,
Nie, že by som bol škodoradostný, ale hovorí sa "Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie." , osobne viem, že choroba si nevyberá a radšej len povzbudiť, ale nehodnotiť človeka podľa diagnózy, prípadne ochorenia. Stať sa to môže všelikomu a rozhodne nemám rád stigmu, ktorá sprevádza psychické ochorenia. Dokonca sa toto dá zažiť aj priamo v nemocnici, že sa niektorí pacienti "vyťahujú" nad tými viac chorými. Na druhej strane budem držať palce, aby Tvoja svokra bola v dobrom stave zase doma. A Ty helen25 sa tiež drž čo najlepšie, aby si mohla byť stále dobrou maminou aj manželkou.

..............

Ahojte všetci,
dnes som išiel ráno na siedmu, takže som už od jedenástej mal fajront. V práci som najprv mal na starosti zber papiera a neskôr brúsenie brány. Bolo dobre, zdravotne sa cítim pre dnešok dobre, troška unavene asi z skoršieho vstávania (5:40). Drobnosti na sebe pozorujem, ale v zásade sa v nich nebudem patlať, aby mi "nepodrástli" a veľké veci sú jednoducho Ok.

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Po 9 november 2015 - 17:55

Ahojte,
ja dnes v pohodicke, i ked este nie je uplny vecer, ktory mi stale dava trochu zabrat. Spala som v principe cele dopoludnie, i ked rano som vybehla do mesta a na prechadzku. Teda som popoludni bola svieza, pracovala na blogu, na Facebooku, celkovo som hodne aktivna - najma odkedy mam Eliceu, nech zije! Po pol roku som si zmenila na FB uvodnu fotku, teraz tam mam odkaz na blog (alebo ako si navysit navstevnost). Napriek vsetkemu mi je vlastne naozaj fajn, moja nalada je hrozne lahko odklonitelna a stale ciernobiela. Momentalne teda biela. Oh, kiez to vydrzi.

Prajem taketo presvetlene dni (i napriek jesennym hmlam) vam vsetkym jumping
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ut 10 november 2015 - 11:51

Ahoj Meretseger,
to je len dobre, že si mala takýto fajn deň. Tak snáď ich bude čo najviac a to nielen v blízkej dobe.

..............

Ahojte,
dnes som išiel na siedmu, takže 4 hodiny a som o 11 tej skoro doma. Dnes som bol na výkupe papiera, pár ľudí s balíčkami prišlo, tak som rád. Potom som brúsil poslednú bránku rozbrusovačkou, trochu špinavá práca, ale v celku sa robí dobre. Teraz sa chystám na obed a po ňom nejaké tie "akožepovinnosti" a asi čítanie a Net. Tak nám tu ešte možno napíšem.  Rolling Eyes 

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 69 Carpenter_doing_construction_work_0521-1003-2614-5645_SMU
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 69 z 84 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 76 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore