Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 35 z 84 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 59 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Po 21 september 2015 - 10:11

Kvetiapin som brala, rovnako aj Prothazin - ten v liecebni, ked som bola napata a chcela som sa porezat. Vzdy som zasla za sestrickou a vypytala si "to male zelene", ci aku farbu to ma.
Celkovo beriem: Abilify (20 mg) rano
Lamotrigin (? mg) rano 1 tbl., vecer 1 a pol tbl.
Oxazepam (? mg) podvecer, Trittico ma "nedotahuje" a byvalo mi nacisto priserne, uzkost, napatie, myslienky na ublizenie, napokon, pred par dnami som sa umyselne predavkovala inzulinom a nejakymi zvyskami liekov, ale nic vazne sa nastastie nestalo
Trittico 1/3 tbl. pred spanim.
Ospravedlnujem sa, ze nepoznam gramaz, ale uz sa mi to cele pletie a lieky ma pri sebe brat, ja by som sa nimi v mihu otravila.

Brala som inak vselico, najhorsi bol Haloperidol, ten mi sposoboval sialene krce v nohach, az som nemohla chodit, tak som ho okamzite vysadila.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 21 september 2015 - 13:30

Ahoj Meretseger,
počuj Ty si celkovo veľké číslo. Myslel som na Teba dneska, že ako je možné, že to všetko okolo seba vôbec zvládaš. Samozrejme Ti držím palce, aby si na tom bola stále len lepšie.

.........................

Ahojte,
pred vyše hodinou som sa vrátil z práce. Bolo to fajn, dostal som samostatné úlohy, čomu som rád. Tentoraz som bolaj ako na výstave, teda skôr ako exponát... Detičky zo škôlky sa pri mne zhŕkli a všemožne sa ma vypytovali, čo robím, kedy to bude hotové, ako sa volám...

Zdravotne dobre, hoci som prechladnutý, ale psychopatológia Ok.
Pá. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Po 21 september 2015 - 16:05

Ahoj Tuto,
ak sa smiem spytat, co vlastne robis? Deticky zo skolky, to znie desivo. Nemam v oblube deti. A ze to hovorim prave ja, co som v mnohych veciach totalne infantilna pig

Dakujem, dakujem. Ako to zvladam... No s cca 10-timi pokusmi o samovrazdu a asi 9-timi hospitalizaciami v PK a jednou v TT - co mi slubili, ze pojdem do PK! Do Trnavy uz ani za svet, slubovala som si potom, ze uz v zivote ziaden TS (nie, vazne sa mi nechce pisat "samovrazedny pokus"), a onedlho ma musela policia tahat z kolajnic. Ajaj, to bolo... No proste s tymto vsetkym tazko. Velmi. Dala by som vela za aspon jednu poriadnu hypomaniu (maniu radsej nie, to nepoznam, bohvie, co by som porobila). Ale odkedy mi v r. 2012 nasadili Abilify, BAP je v remisii, pripadne nejake tie depresie. V popredi je osobnostna problematika, ci ako pisali v jednej prepustacke. A ked ma tahali z kolajnic prvy raz, dr. Vido veselo do spravy pisal: Filozofuje nad zbytocnostou zivota Very Happy
Ono zit s DM, BAP, HPO, niecim ako epi... boze, to je vsetko? Len 4? No to som uboha... Zit s tym je des, ale tym si nechcem stazovat a trhat si vlasy, kazdy tu mame problemy. Az budem mat tych diagnoz 10, potom len budem dobra!

* * *

Dnes inac fajn, pred chvilou som sa zobudila a dojedla stejk z obeda, sice mi uz nechutil, ale jest je dobre Smile Ehee, nechcem povedat, ze som spala od vecera doteraz, taka unavena, prip. depresivna nie som, ale hodit si popoludnajsieho slofika je takisto dobre. Idem sa pustit do rukopisu, alebo mozno dennika pre psychologicku. Chudacik latincina, uz som takmer aj zabudla, co je deklinacia a co konjugacia... a omnoho dalej som sa zatial nedostala Laughing
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 21 september 2015 - 16:49

Ahoj Meretseger,
momentálne pracujem v škôlke, ako výpomoc. V podstate sa moja práca netýka detí, ale len prác okolo škôlky a jej vybavenia. S deťmi sa stretávam však často, najmä v čase, keď ich učiteľky berú von. Obvykle v pondelky sú plače za domovom, ale dnes to bolo OK. Dlho som bol úplne bez práce, tak ma teší, že ma UPSVaR niekde prisadil na 4 hodiny, teda VPP.

Samozrejme Ťa vnímam ako veľmi živú osôbku. Teda, najmä tu na fóre si sa do toho vložila. Myslím si, že ešte rozhodne nie si nejaký stratený prípad, ale mrháš svojou energiou aj nesprávnym smerom. 

................

Ahoj všetci,
prišiel som s práce, čosi zajedol a trochu pospal a idem sa vrhnúť na "akožepovinnosti". Tentoraz sa mi do nich fakt nechce, tak snáď... Teraz pôjdem na cigu na balkón, už som zvedavý, či budú aj "hlasy", trochu sa to v poslednej dobe normalizovalo. Mierne sa trápim s prechladnutím. Ako som písal po obede OK. Podľa Matejovho hodnotenia, tak 2-.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Po 21 september 2015 - 17:03

Toz som rada, ze si rad. Tak celkovo. Sice 2- nie je dobre Sad

Momentalne pisem, a to akurat: "Nenavidim sa! Cely zivot je svinstvo! Naco doverovat, ked napokon beztak kazdy opusti!"
A tak to vnimam... Mam chut porezat sa. Je mi smutno.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  filipka Po 21 september 2015 - 17:18

Isteže každý opustí..na druhý svet pôjde každý z nás sám, bez iných ľudí. Ale dovtedy by som to nevidela tak čierne a už vôbec by som sa kvôli tomu nerezala pirat lebo budeš vyzerať ako pirát, to by bola škoda.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Po 21 september 2015 - 17:26

Aa, tak som to nemyslela. Ale kazdy vztah, ci uz partnersky alebo priatelsky vyusti do trpkeho konca. Skor ci neskor urcite. A so svojou bolestou je clovek vzdy sam a sam... Crying or Very sad
Co sa tyka rezania, ako pirat vyzeram uz davno, cele ruky a bok zjazvene, co tam po par dalsich.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  filipka Po 21 september 2015 - 17:47

Každý si nesie svoj kríž sám...niekto ti môže pomôcť na určitom úseku, ale v konečnom dôsledku je to na každom z nás, aby si niesol ten svoj.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Po 21 september 2015 - 17:53

Vsak to. Pokusam sa zzit s tym, ze nie som clovek vhodny na vztah... co mi povedal aj doktor... a s tym, ze stracam kamaratov, teda tych "z reality." Doverujem iba psychologicke, ani tej vsak nie uplne. Citim sa hrozne osamelo, ale uvedomujem si, ze si za to mozem len a len sama.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 21 september 2015 - 18:22

A aké máš záujmy Meretseger? Má Ťa vôbec čo pútať k životu? Spomínala si písanie a pravdepodobne aj Net, je to síce fajn takto, ale stále sa tak vŕtaš v kruhu svojej choroby. Vlastne, akoby si si stále opakovala, že si chorá a máš sa tak správať.

2- je celkom fajn, keby nebolo toho prechladnutia, tak by som dal lepšie... Zrovna teraz som bol na cige a trochu boli "hlasy", vlastne také komentáre na mňa, štve ma to, ale som rád, že to je iba tam a len jemne. Verím, že si s nimi pomerne dobre (niekedy) poradím.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 35 Hearing-voices
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  filipka Po 21 september 2015 - 18:38

Meret, ani ja nie som vhodná na vzťah jumping2 Ale zas mňa to nejako zásadne netrápi... som introvert, tak si vystačím sama jumping
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Po 21 september 2015 - 18:40

Viem, ako sa spravam. A viem i to, ako by som sa nemala spravat a ako sa nechcem spravat; viem, ze hraniciari su priserni. Chodila som s hraniciarkou, a sice to bol najlepsi rok, co sa mojich vztahov tyka, ale bolo to i dost na nevydrzanie.
Zaujmy mam, ale ked nechcem zit, neputaju ma tu. Okrem spominaneho pisania je to citanie, cosplay (!!!odporucam!!!), Tomb Raider, nahravanie prisernych gameplayov na YouTube, sach, plavanie, historia (najma stary Egypt a Rim), jazyky, prekladatelstvo, etc.
Ale ten cosplay... heart heart heart T.j. prezliekanie sa za oblubenu postavu z hry/knihy/filmu... Uvazujem, ci vam prezradit, koho predstavujem, ale potom by ste mozno vedeli, kto som What a Face

Filipka, tiez som introvert, horsie je, ze nevydrzim ani sama so sebou shooting2
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 35 z 84 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 59 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore