Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 67 z 84 Previous  1 ... 35 ... 66, 67, 68 ... 75 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Pi 6 november 2015 - 16:40

Ahoj, tu je súkromná zello sekcia, môžeš tam pridať novú tému so svojim príbehom:
https://www.schizoforum.net/f42-forum

prípadne potom Matej ťa môže pridať do fórumáckej súkromnej sekcie... tam sú aj ľudia mimo zello...

voľba je na tebe.
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Pi 6 november 2015 - 16:56

Ahoj Matej,
ďakujem, že si si na mňa spomenul v príspevku. Ten utorok, ach jaj... Našťastie to bolo len prechodné. Som rád, hlavne, že ako prišlo, tak aj odišlo. Trochu bol problém aj s hlasmi na balkóne, ale aj to sa dostalo do normy. Taktiež som rád aj Tvojmu stavu, že je pekne zastabilizovaný a všetko podstatné zvládaš. Želám, aby to bolo aj naďalej minimálne také.

....................

Ahoj Michal,
ďakujem, že si si na mňa spomenul. K tým rozdielom v náboženskom svetonázore by som to ani neriešil. Primárne sme hlavne spolupacienti a to nás aj spája. Ja by som najradšej náboženstvo a politiku do tohoto fóra aj Zella najradšej nemiešal. Inak ďakujem za kompliment, a aj ty sa dobre počúvaš a som rád, že si medzi nami.

..................

Ahoj helena25,
joj, tak takéto zobudenie v noci by som si rozhodne neprial. Je úplne super, že to máš s doktormi takto vybavené a aj Ti to pomohlo. Písala si, že či by sme si prečítali Tvoj príbeh, prípadne mali o nej záujem. Za seba by som mohol napísať, že veľmi rád by som si ho prečítal. Môžeš to dať do sekcie "Kauzy", ak sa Ti chce takto vypísať a tak trochu "zhodiť náklad" Tvojich spomienok.

....................

Ahoj xkrchnav,
tak, ak mi to okolnosti dovolia rád sa zúčastním "víkendového Zella" ...príďte je to fajn.

...................

Ahojte všetci,
dnes to bol do pohody deň. V práci som mal aj sympatickú prácu s PC, aj špinavú prácu s rozbrusovačkou. Obe sa mi svojím spôsobom páčili a utekal mi čas. Psychopatologicky dnes OK, dnešný deň hodnotím tak na 2, alebo dokonca aj na 1-. Aj naši boli v pohode, kazí to asi len tabakizmus a ťažšie vstávanie. 

Majte sa čo možno najlepšie a zdraví vás Tuto

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 67 Good-day-12

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Pi 6 november 2015 - 17:08

Takze, uz mam napisane v sekcii.necudujte sa ze tak ŕychlo, v rychlom pisani som majster, ved som studovala scenaristiku:) sice som nedokoncila,ale predsa:) tu je link

https://www.schizoforum.net/t436-topic#12833
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 7 november 2015 - 8:23

Prečítal som si tvoj príbeh Helen. Teraz už o trošíčku viac viem, kto je za tým hlasom spoza ktorého sa ozývajú deťúrence. Je obdivuhodné, čo všetko si už dokázala ako sa od toho odstúpiť a fungovať... Držím ti palce a teším sa až sa budeme zas počuť.

Ja dnes víkend - nemáme v pláne asi nič. Taká pohodička rodinná hádam. Ešte chcem trochu spropagovať toho Willa Halla. Vidíte niekto chcel ísť do Brna, ale nedostal som žiadny mail, tak neviem či plánujete prísť alebo nie... ak áno, napíšte mi prosím mail na: willhall-brno@osvobodse.cz
Keď tak rezervácia je 150 Kč ak by to bol nejaký veľmi veľký problém azda niečo vymyslíme... U nás bude spať Jirka, takže ešte 2 miesta sú keď tak voľné...

Majte sa všetci pekne.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll So 7 november 2015 - 9:05

Ahojte ...

Michal - tak od posledného Zella rozmýšľam nad tým čo si povedal...nie žeby ostatné veci čo boli povedané boli menejcenné ale to čo si povedal ty sa ma dotklo...v zmysle....že mam podobný pocit, alebo niečo také teraz cítim....hovoril si o burze práce....a áno to som si len povedala, že to už dávno viem...že je to len "pomoc" teda nepoznám nikoho kto by z burze prace išiel s tým že ma prácu...alebo našiel pracú....alebo ma prísľub prace...proste už dávno mi to povedal jeden človek že burzy to je len divadielko.....ale reálne nič z toho...tie miesta aj keď sú volne tak už aj sú obsadene....proste tak to je....potom si hovoril o tom ako si išiel domov...ako cítil si beznádej ....asi ako ja teraz....od skončenia projektu to tak postupne aj na mňa prichádza...stále som sa zamestnávala niečim .....ale viem, že k tomu nakoniec príde....k tej hlbokej depresii...a to beriem aj antidepresíva...už dlho....ale proste také to uvedomenie si: som tu a nemám prácu a som tu ako keby zbytočne.....ale zase asi v tom nie sme úplne rovnaký teda....viem že ty chceš byt osožný pre spoločnosť...teda tak som to pochopila..ja zase sebecky myslím len na seba....aj si to uvedomujem...aj je to tak....ale taký je môj charakter....zrejme...lebo už mi je aj to jedno....viac veci mi je jedno...proste áno budem sa chovať tak ako sa chovám....a nebudem sa ospravedlňovať za to....tak to cítim....jednoducho potrebujem zamestnanie z čisto sebeckých dôvodov.....už aj kašlem na spoločnosť ako ona kašle na mňa.....vieš posledne moje zamestnanie ma naučilo jednu vec....kašli na všetkych a na všetko....a asi ma ani nepochopíš a asi ani nikto kto to číta....ale to čo nám urobili je veľký odrb....a nespravodlivosť....a môžem takto pokračovať ďalej....podstatne je to že si povedal že peniaze len tak vyhodené do vzduchu sú na tej burze prace....ako ani neviem koľko peňazí je v tejto krajine vychodených do vzduchu respektíve berú ich rôzny "podnikatelia" ktorý len okradaju štat....teda pardon eurofondy....ale do politiky som nechcela zabrdnuť...aj tak už viem že sa s tým nič nedá robiť.....to je Slovensko....


A tak no....

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 So 7 november 2015 - 10:32

Ahojte, tak vdaka
Xkrchnav, tvoje info teraz potrebujem.Ja som totiz absolutne zabudla na Willa Halla, skutocne mi to vypadlo z hlavy, pri vsetkych tych starostiach.Ale urcite idem.Ja by som potrebovala vediet tieto veci:
Presny datum, cas a miesto od kedy do kedy sa to kona (pochopila som spravne ze je to 2 dnove?)
Potom cislo uctu kde treba poslat peniaze. Kolko je 150 KC v eurách?Smile
A chcem sa spytat aj na to prespanie, ci by som mohla u vas prespat aj ja, ked si spominal ze este 2 miesta mate volne. Lebo na to som nemyslela ze ak to trva 2 dni kde sa da prenocovat.Vdaka a ospravedlnujem sa, lebo uz si to tu asi pridaval tie linky, len skutocne to zo mna vyfucalo Sad
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 7 november 2015 - 11:09

Ahoj Helen,
Napísal som ti do súkromnej správy telefón, bolo by lepšie sa tam dohodnúť nech si nepíšeme hodinu. Mám slovenské číslo takže žiadny zahraničný poplatok. Ak máš O2 môžeme volať skoro neobmedzene.
Aspoň základné info.
V Brne začíname piatok 20.11.2015 od 17:00.
Potrvá to cca do 22:30, uvidíme ako vyzivná bude diskusia. Potom Jirka zo zella bude U nás späť. V sobotu cestuje Will do Prahy a tam je to do nedele. Neviem či si chcela aj Prahu alebo len brno.

Regi, Erika, vy prídete? Alebo ešte niekto?
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej So 7 november 2015 - 11:52

Ahoj Mischelll,

Som veľmi tiež namosúrený z toho, čo Vám to tam vyviedli v tej práci v tom projekte. Hoci je to ale veľké životné sklamanie, prosím neumožni tejto skúsenosti, aby Ťa priviedla k trpkosti, zanevreniu na ľudské dobro, na dôveru v svetlé zajtrajšky, alebo ako si naznačila - k pocitu sebeckosti. To by bolo ich veľké víťazstvo tých zlodejov a podvodníkov, ktorí toto Tvoje sklamanie a oprávnený hnev majú na svedomí. Čas všetko lieči, ako hovorí známe klišé, a myslím, že je naozaj pravdivé - s odstupom času budeš čoraz viac vidieť svoje nové možnosti. Neviem, či sa nemýlim, ale azda aj tieto skúsenosti s poslednou pracovnou pozíciou si zapíšeš zaiste do životopisu, takže sa to dá zúročiť aspoň trošička. Nezanevri, Mischelll, teda na ľudské dobro a na radosť z drobností, pokoj, vyrovnanosť. Nedovoľ, aby Ťa pazúre trpkého sklamania ovládli. Možno to zneje ako naozaj fráza, keď poviem, že Ti držím palce, aby sa Ti toto ťažké obdobie podarilo prekonať. No budem aj tak na Teba naďalej myslieť a "vysielať k Tebe pozitívnu energiu", nech sa na Teba, drahá Mischelll, prilepia nové šance a nové príležitosti. A aby Ťa aj tá pliaga depresia napokon nezdolala, ale naopak, na míle obišla. Smile Drž sa, kamoška. Všetko dobré prajem. Posielam priateľské objatie. giving a hug Smile

Ahoj Tuto,

No fasa, že známka 1-. Srdečne gratulujem. Smile Ja by som inak v Tvojej práci úplne zlyhal, si myslím, lebo robiť také technické veci ako tá brúska, či čo to bolo, to by som ja technický antitalent nezvládol. Nie som vôbec kutil. Smile Aj preto klobúk dole, majstre. winking Želám krásny víííííkend. Smile

---

Ahojte. winking

Dnes sa mám zhruba dobre. Včera v práci ok, dnes vyučovanie nemám. Nálady mám pomerne normálne - teda ak sú zhoršené, tak to by ich mali podľa mojej skúsenosti so "zdravým okolím" aj iní, nediagnostikovaní ľudia. Príznaky psychózy, pozitívne, negatívne, sú asi v remisii v súčasnosti. Mám tendenciu veľa dumať nad hlbinnými témami o živote a o životných hodnotách, a zmysle všeličoho, čím sa líšim od okolia, ale zdá sa, že je to skôr vec mojej povahy a melancholického temperamentu. Teď je vííííkend, tak odpočívam, prečítal som fórum, napísal zopár príspevkov a idem sa asi hrať na PC. Potom budem robiť na wikipédii dačo, a čoskoro aj akožepovinnosti snáď. Cez týždeň som zase akožepovinnosti vynechával. very sad3 Dnes zatiaľ známka: 2+.  Yes

Prajem Vám peknú sobotu, priatelia. Smile Držte sa. it is perfect
Matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 67 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto So 7 november 2015 - 17:12

Ahoj Matej,
som rád, že sa máš v zásade dobre. Zaujali ma Tvoje "akožepovinnosti", mám dojem, že asi ich máš časovo príliš náročné a nevojdú sa do Tvojho rozvrhu. Neznamená, že ak neurobíš celý úkol, že si neurobil nič. Je to otázka zvyku. Inak, ďakujem, že si si na mňa spomenul v svojom príspevku, mne sa to dosť ráta. 

..............

Ahojte všetci,
dnes som mal zvláštny deň, totiž som nie práve najidálnejšie spal a ťahá sa to až doteraz. Okrem tohoto sa cítim dobre, deň som preleňošil, iba čo som s kamarátom vybehol autom k priehrade na cigaretu. Je tam pekná jeseň. Zdravotne som na tom dobre, taká pohodička, veľké veci ma nesužujú, v drobnostiach sa piplať neoplatí.

Majte sa zatiaľ čo najlepšie. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej So 7 november 2015 - 18:43

Nemáš zač, Tuto. Práve si čoraz viac uvedomujem, ako je fajn, keď na seba navzájom reagujeme. Nechcem byť výnimkou, a preto sa trošička snažím, vlastne sledujúc Tvoje príspevky ako vzor, o napísanie aspoň jednej-dvoch viet ľuďom predo mnou. Niekedy sa mi to naozaj nepodarí a začnem rovno písať o sebe. Všetko mám vtedy prečítané, ale akosi mi nenapadá ako reagovať. Ale myslím, že aj slušné povzbudenie je viac, než nič, než nereagovanie. No nie? Smile Mám z Teba často pocit, že to vidíš rovnako. Smile Tvoja terajšia pohodička je velice super. Ja mám vnútri akési rozbroje, akoby som nebol sám so sebou v mieri. Ťažko to vysvetliť. Mier a pokoj sú preto pre mňa veľmi závideniahodné a vysoko cenné hodnoty. it is perfect

Dneska som aj ja leňošil. Vstával som až o pol desiatej. Do 12:30 som vegetil na fóre a internete. Potom som sa hral na PC, tiež som čítal záujmovú literatúru, ktorá bola sčasti záležitosťou mojich akožepovinností, a sčasti spontánnym nápadom. Teď je pol siedmej večer už. Shocked Ešte plánujem možno wikipédiu, drobné záujmové čítanie. Zametanie odložím asi až na zajtra. Zbaštil som približne 7600 kJ, viac už dnes neplánujem. Shocked Ustál som deň na ranných 2 šálkach kávy, viac som si nedával.

Som veľmi rád, že víkend ešte nekončí. Lebo ešte sa veru necítim odpočinutý. Ešte si musím trochu hovieť aj naďalej. Very Happy
Želám Vám pokojný večer, kamaráti. Odpočívajte. typing
S pozdravom
matej
cyclops

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 67 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger So 7 november 2015 - 19:07

Tiez si, odkedy tu som, poctivo precitam kazdy jeden prispevok, ale moc nereagujem. Tak akosi neviem ako. Ale vnimam kazdeho z vas (pokial vam to nejak pomoze Laughing). Tak sa drzte Smile

* * *

Ja som dnes po tisic rokoch bola na ehm, ehm ture, vlastne to bola len necela hodinova prechadzka po skalickej Zlatnickej doline. V coraz hustejsom dazdi sme s mamou umyli auto a cestou domov beztak zmoklo ako mys, ale co uz Very Happy
Dnes som vlastne ani nespala, uz to vidim, ze zalahnem o siedmej. Moment... mam dve minuty sklz, to uz asi nestiham. Cele hodiny pozeram do tabletu, uz som cela oslepnuta a ohucana najma - najprv cca 3/4 hodiny Wayward Pines, potom hodinu a pol druhy diel Pana prstenov, a kedze tam jaksi neboli ani len anglicke titulky, tak hlasitost na maximum a otrocky sa snazit zachytit kazde slovicko... Ale musim sa pochvalit, ze i ked to nebolo kazde, vyznam mi neunikal. Len tym vselijakym potvoram tazko rozumiet.
Vlastne som kvoli tomu ani nebola na zelle, coz ma teraz mrzi, ale to by mi uz usi upadli definitivne. A zajtra zas, druha polovica LotR ma este caka. affraid
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  opadané lístie So 7 november 2015 - 19:30

Meret, aj ja som si pred istym casom pozrel vsetky tri diely pana prstenov. mal som akosi pocit, ze by som ich mal vidiet, ale zaroven som samozrejme aj chcel. knizky som ale necital. pokusal som sa, ale moc ma to nebavilo. filmy su na csfd aj vysoko hodnotene.

ja som skor fanusik harryho pottera. mam vsetky knizky doma v slovencine aj v anglictine, avsak v anglictine som precital asi len tri, ak si dobre pamatam. filmy som tiez vsetky videl. zacal som s tym v case puberty, vtedy ma to velmi chytilo. vzdy som vsetko, co sa prave dialo v harryho svete, ohromne prezival. ked zomrela jedna z postav, tyzden mi bolo smutno. teraz uz takto knizky nedokazem precitit. neviem ci je to vekom alebo akousi emocnou otupenostou. asi obojim.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 67 z 84 Previous  1 ... 35 ... 66, 67, 68 ... 75 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore