Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 75 z 84 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 79 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 16 november 2015 - 19:45

Ahoj helena25,
ohľadne toho prehltnutia, tak to som mal len respirátor. Našťastie sa mi to neskôr upravilo, viac som pil tekutín, tak hádam som zvolil správny postup. Pil som aj mlieko, niekde som počul aj čítal, že má na takéto problémy dobrý vplyv. Musím si dávať viac pozor.

To pozeranie hororu muselo byť neskôr úsmevné. Pani poštárka ani netušila, čo spôsobí. Taktiež dúfam, že Ti je dobre, lebo horory sú niekedy zradné na psychiku.

Zatiaľ Ti želám príjemné zaspávanie a uži si sviatok. Tuto

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Horror-genre
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll Po 16 november 2015 - 20:10

Ahojte Wink

Xkrchnav - ďakujem za pekne (farebné) spomenutie v príspevku...tak dúha ma potešila...

Tuto - hmm no k tabakizmu...ako rozmyslela som že teda čo by som robila keby že fajcim...ale ani si to neviem predstaviť...a aj keby nejako neviem nedopatrením fajcim....tak by som sa snažila prestať....a to ako ja teda nie som nejako proti fajčeniu alebo tak....ale proste z racionalných dôvodov....a určite finančných...aj keď na druhej strane asi ti to robí dobre že fajcis...nie som fajciarka tak neviem...len teda tak som nad tým rozmyšlala či neplanujes ako novoročné predsavzatie....prestať fajčiť natrvalo...aj keď viem že len tak seknut s tým je veľmi tazke ....confused

No a ako sa mám ja?...tak v celku teraz dobre...vlastne od kedy som zaregistrovala, že zajtra je voľno a teda, že pošta nepríde....som viac v pokoji...a tak no oddychujem...a nerobím nič.....len pozerám seriál...ktorý som uz aj videla...inak den je dost dlhy...len tak citam si.....a dnes som aj zehlila...ale stale mam problem...ku veceru mam pocit, že toho robim malo, ze v studiu nestiham, a tak .....neviem to viac definovat....ale nie je to take silne teda....len ma to trapi...uz som začala aj filmy pozerat aj ked nikdy nedopozeram iba zaspím ...

Zajtra prajem pekný deň community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 16 november 2015 - 21:33

Ahoj Mischelll,
tak môj vzťah k cigarete je taký, že som v podstate na tej ***** cigarete závislý. Tak ju na jednej strane milujem a na druhej strane nenávidím. Psychologická závislosť je u mňa pomerne vysoká oproti tej fyzickej. Vlastne fajčím tie najľahšie cigarety čo sú momentálne trhu. Ak zmením silu cigariet, počet vyfajčeného sa nemení. Dosť ma to mrzí, že takto vyhadzujem, či skôr vyfukujem peniaze, ktoré by sa zišli inde. Vyskúšal som viacero pokusov o likvidáciu závislosti. Nervozita bez tabaku je silná, vzniká mi úzkosť a celkovo som dosť stresovaný. Mám doma nikotínové cukríky dva druhy, žuvačky, jednorázovú elektr. cigaretu, náplaste. Neviem, fajčenie je na nič, nezačínajte tú hovadinu.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Images?q=tbn:ANd9GcQtfdZWUSVOo5iBvO-6LYjStyUHsxcKomMnBY3puEvt0okyGTeG
Ešte by som chcel reagovať, že Ti želám, aby si si našla takú dobrú prácu, aby sa Ti aj páčila aj aby to bolo oveľa a oveľa lepšie ako tá predchadzájúca. Ty si šikovná žena, škoda by Ťa bolo len na doma. Zachytil som, že aj čosi študuješ, čo je veľmi dobre. Momentálne tu v meste vyhlasujú v miestnom vonkajšom rozhlase voľné miesta na robotnícke pozície, dúfam, že to bude aspoň tak, keď v marci dokončím terajšie VPP v škôlke. 

Zatiaľ Ti Mischelll držím palce a to nielen v tom čo som tu spomínal. Maj sa pekne a uži si sviatok, Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  ester Po 16 november 2015 - 22:44

Ahojte Very Happy
Tuto ja som to asi niekde spomínala, ja som fajčila, dosť teda, snáď balík denne a prestala som zo dňa na deň affraid  Chce to ale nesmierne pevnú vôľu, teraz by som to už nedokázala, ale skús, proste si povedz, že si ich nekúpiš a bude Very Happy  uj ale sa mi mudruje... prepáč, viem to, ale by som ti rada pomohla, keby som mohla... Ja som sa ťa chcela opýtať, že aké hrable na to lístie máš? Také to na listy čo je originál? Asi sa pýtam jak blbá, ale ja mám každý rok problémy s hrabaním lístia. Zajtra to čaká aj mňa a už rozmýšľam, čo tie hrable zase... narobím sa pri tom jak otrok I disagree
Mischell tak si aspoň oddýchneš it is perfect  aj to treba Very Happy  Musíš to brať pozitívne Very Happy
Helen keď som čítala tvoj príspevok, tak som sa vrátila späť do doby, keď som bola na materskej a bolo to to najkrajšie obdobie v mojom živote. Tiež som mala ťažký pôrod a o to viac to moje dieťa ľúbim Very Happy  uži si to, veľmi rýchlo to prejde a už ťa tak nebudú potrebovať. Veľmi ťa obdivujem, že si dokázala aj pri tejto našej hnusnej chorobe vydržať dve tehotenstvá bez liekov it is perfect it is perfect it is perfect  toto neviem, či by som ja dokázala... teda skôr nie, keď mám pravdu povedať... I disagree
Inak ja som dakedy mala horory rada affraid  teda ja sa bojím takých hororov, čo by sa teoreticky mohli stať affraid  neviem, či som to napísala pochopiteľne Very Happy

Ja sa mám celkom dobre. Veľmi som rada, že zajtra máme voľno, keby sme taký deň mali v každom pracovnom týždni Very Happy
V stredu idem na kontrolu, tak som zvedavá čo bude... zajtra ma čaká doma kopa práce a potom aj na záhrade... dúfam, že všetko postíham...
krásny utorkový deň priatelia
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 16 november 2015 - 23:24

Ahoj ester,
obdivujem, že si prestala fajčiť. Asi je to po čase veľká úľava. Len tak ďalej.

Skúsim nájsť ten typ hrablí:

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Mat-auto-245012
Dobre sa s nimi hrabe, majú ľahkú kovovú rúčku, ľahko sa čistia a dá sa jednoducho naregulovať šírky medzier.
Dobrú noc. T.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Ut 17 november 2015 - 10:13

Dobre rano vsetkym. Tak ja mam za sebou hroznu, hroznu noc. Spala som dokopy asi 20 minut.Neslo o moj zdravotny stav, po tejto stranke bolo vsetko v uplnom poriadku. Len manzel mal vcera v praci velmi zly den, prisli o par dobrych zakazok a k tomu aj pokazili nieco na nejakom mercedese za 90 000eur tak maju z toho trosku ze problemy, tak sa domov vratil dost nastvany a nervozny a s nicim nebol spokojny ,takze som si to odneisla ja.a povedal mi kopu hroznych veci, ktore zo svojej mysle neviem dostat. Viem, ze mal blby den,ale toto bolo prilis. Okrem toho pracuje aj dnes cely den, tak sa pojdem vyventilovat von. Dnes mam na plane a vlastne ci chcem, ci nie a ci je sviatok, nesviatok, musim ist do mesta na ,,stavebny" nakup, lebo zajtra nas caka zaciatok prerabky na nasom dome. Idem vyzdvihnut novy krb do obyvacky, normalne by bolo zavrete ale toto je jedna sukromna rodinna firma, ktora ma v ponuke krby , pece a pod. tak tam dnes musim zajst,aby som najskôr videla,kym nam to dovezu.Potom chcel manzel nejaku specialnu vrtacku a nejake klince, tak aj tam sa chystam.Pride po mna otec a obehneme to autom.Deti sa zatial budu jasit u susedovcov, kedze jasle su zatvorene.Uz sa tesim,ako to ale zas bude moja vina, ked kupim nejaku blbost,ale tak vsetko mam rozpisane do podrobna na papieri, tak by to mali pochopit.Tak mam dnes rusno.No ale akoze na to, ze je sviatok sa cudujem, ze u nas su taketo obchody a firmy otvorene.Aj manzelov autoservis. No veru pekne, netesi ma to. Ale co uz.No dufam, ze vy si oddýchnete a nacerpate sily a hlavne ze nemusite dnes makat:)Tak zatial
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Ut 17 november 2015 - 11:10

Ahojte,
tak helena mrzí ma taký nepríjemný deň u vás. Takže muž je automechanik? No my budeme musieť dať autíčko zošrotovať naše asi... žiaľ. Ale zas na druhú stranu, môj brat mi prisľúbil, že nám kúpi nové??? affraid čumel som jak puk... dúfam, že to neskončí len na rečiach ináč sme bez auta a musíme si hľadať iné... Majte sa, dúfam, že helen nakúpiť správne krb Smile.

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ut 17 november 2015 - 11:24

Ahoj helen25,
v celku ma to neteší, že si mala takú noc. Dúfam, že to neovplyvní Tvoj zdravotný stav, celkovo to spanie je takou podmienkou byť fit hlavne po psychickej stránke.

..............

Ahoj xkrchnav,
želám Ti dobrú ruku pri výbere nového autiaka a hlavne aby bezporuchovo fungovalo čo najdlhšie.

..............

Ahojte,
tak sa priznám, že som priam doteraz vyspával, vstal som až o pol jedenástej. Celkom mi to dobre padlo, dávno som sa tak dobre nevyspal. Čo na tom, že som trochu prespatý, hlavné je, že som dobehol všetky tie nedospania v minulých dňoch. 
affraid laughing
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ut 17 november 2015 - 17:05

Mischelll - prajem Ti pohodičku pri pokojnom trávení voľného času. Nech sa Ti darí a nech Ťa neopúšťa Tvoj tradičný optimizmus, na ktorý sme si už u Teba všetci zvykli. Drž sa, kamoška! Smile  giving a hug

Tuto - je super, že si si odpočinul a že Ťa aj celkovo nechytá jesenná depresia. Zdá sa, že sa veci vyvíjajú u Teba dobre a perspektívne. Smile Želám Ti ešte príjemný zvyšok dnešného fajn voľna a zajtra v práci veľa šťastia. Pretty good

Xkrchnav - srdečná vďaka za pozdrav, Jožin. Posielam rovnako pozdrav Tebe i Tvojej rodinke.  welcome or bye  I love you

Helenka25 - mrzí ma Tvoja nočná skúsenosť. Túto noc si odpočiň čo najvýdatnejšie veru. Prajem Ti, aby Ti aj manželova nová nálada prispela k umožneniu Tvojho pokojného spánku. Yes

Ester - super, že sa Ti darí. Nech Ti to teda u doktorky dobre dopadne, nech sa povie všetko, čo obaja chcete, a dospeli ste tak k spoločnému riešeniu Tvojich pacientských záležitostí. Držím palce. Pretty good it is perfect

---

Ahojte. winking

Dnes sa mám zhruba dobre. Starosti mi robí len škola, lebo tlačia na mňa termíny a nutné seminárne práce, pričom ešte som nezačal čítať k jednej "odbornej recenzii" ani danú literatúru, ktorú mám vlastne recenzovať. Takže som tak trochu nervózny. Shocked Navyše už mám zas navalené kopu toho, čo sa treba učiť a preštudovať. Mám v tej škole skrátka sklz. Som na úrovni októbra, a nie novembra. Embarassed Včera v práci ok, dnes tiež - bol som dnes nadčasovať, hoci je sviatok, lebo som chcel dorobiť sklz. Už o druhej som však išiel domov s tým, že hotovo. Very Happy To ma nesmierne potešilo, lebo som si pôvodne myslel, že budem v robote do večera. Takže fasa. cheers

Nálady sú dobré. Escitil pomáha. Sociálne strachy sú malé. Flush mi momentálne nerobila extra starosti. Iné príznaky zhruba pod kontrolou, neurotické myslenie sa zlepšilo - napredujem smerom k flegmatickosti, čo cítim ako fungujúcu a príjemnú zmenu. clown V práci mi povedali, že "ty si taký kľudný chlapec". laughing Ešte včera. Smile

Známka dnes 1-. Smile
Držím Vám všetkým prsty, priatelia. Majte sa pekne.
M.
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ut 17 november 2015 - 17:15

Ahoj Matej,
ďakujem za milé prianie, ktoré ma dosť potešilo.
trochu ma mrzí, že máš so školou taký sklz, nie je dobré nechávať si všetko na poslednú chvíľu, lebo to sú nervy a stres. Väčšina študentov to tak aj robí, len málo si systematicky zadelí študíjne povinnosti do celého semestra a potom má pred skúškovým obdobím aj odovzdávaním seminárok kľud. Tak dúfam, že to napriek prac. povinnostiam zvládneš a už sa teším, keď dáš hodnotenie 1, a to trebárs na promócii. dancing 

Maj sa pekne Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Ut 17 november 2015 - 17:48

Ahojte priatelia

Xkrchnav, drzim palce pri kupe nového auticka, nech to teda vyjde a nech sluzi.Manzel nie je automechanik, ale autolakyrnik plus robi klampiarske prace na autach.My auto nemame, lebo jedno nam ukradli ked sme zili v Anglicku a druhe mu nabural brat, takze tiez sa chystame do blízkej buducnosti kupit auto.Treba chodit kade tade hlavne s detmi a bez auta je to tazke.

Tuto, je fajn, ze sa ti podarilo dospt zameskane.Mas pravdu,spanok je pre nasu pohodu nesmierne dolezity.

Matej, tie lietanice okolo skoly si viem predstavit, no mas toho veru dost.Prajem ti aby si to zvladol v co najvacsej pohode:)

Tak ja som vybavila vsetko co som mala vybavit.Uz mame doma novy krb a mame tu pekne teplucko Smile Manzel prisiel dnes skor z prace ako mal, tak sme si spravili s detmi pekny program. Vcerajsia noc ho dost mrzela a bolo to na nom vidno, tak uz je to odpustene:) Malému ide dalsia varka zubkov, tak je dost nepokojny, tak nas caka asi dalsia prebdena noc:)Stiahla som si dalsie filmy, ktore sa chystam popozerat dnes vecer, no maximalne 1, viac nedam teda.a tak, takze celkom pohoda
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ut 17 november 2015 - 19:39

Ako som sa dnes mal?

Osobne mám dojem, že som celý deň preflákal, a tak nejako som sa posúval k večeru. Mám viacero vecí na programe, napríklad len to čítanie (mám rozčítaných X kníh, mojich aj z knižnice) a akosi ma to neberie. Celý deň tu prší, takže sa ani von neoplatí. Tak som to aj realizoval, že som nikde nebol. Trochu som sa pohádal s našimi kôli, vlastne, úplnej banalite, zase začíname mať "ponorku". Ani na správy v TV sa mi nechce pozerať. Chvíľu som si zasurfoval na Youtube, ale ináč taká flákačka. Domáce minipovinnosti som porobil, ale bolo toho jednoducho málo. "Akožepovinnosti" som síce urobil, ale to je asi všetko. Trošku akoby na mňa liezla akási depka, alebo snáď jesenná nálada. Som taký trochu rozladený, znechutený sám sebou, márnim čas... Tak, nemám sa čím chváliť. 

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 75 Images?q=tbn:ANd9GcTGQP8Bug6ADgFfUHkFhIXYYBSpIWGVKvhouF8oE_QMzVAHugtg8g
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 75 z 84 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 79 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore