Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 62 z 84 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 73 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto So 31 október 2015 - 16:00

Ahojte,
dnes mám taký unavený deň. Nešiel som ani na záhradu, len som ešte vybehol do obchodu po nejaké drobnosti. Následne som chvíľu robil "akožepovinnosti", jednoducho nič zaujímavé. Aj som si poobede podriemal, ale akosi ma to neosviežilo. Som rád človeku, ktorý vymyslel víkend, lebo som celý happy, že je takáto možnosť oddychu. Zdravotne OK, okrem toho čo písavam vždy a čo sa dá aj zvládnuť. Už sa teším na Zello, len aby som ho neprespal. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 31 október 2015 - 16:14

Ahojte,
tiež mám taký unavenejší deň. Dnes je žena od obeda na seminári. Budú možno chodiť aj po uhlíkoch. A ja som vyčerpaný... akosi. Možno aj viem čím to. Ale ináč trávim deň s Timčou. Vymysleli sme si program, ísť von, pozrieť rozprávky a potom zas von. Uvidíme, možno nájdeme aj kešku, ale možno sa aj pripojím na zello Smile Uvidíme. Majte sa.

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 31 október 2015 - 22:27

Tak si tu sedím A cumim do mobilu. Čakám až sa mi žena vráti aby som šiel po ňu na vlak. Druhý deň idem spať okolo polnoci. Nerobí mi to moc dobre. Zajtra snáď trochu do spím... Čo vy tiež buntosite? Túto, Helen?
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto So 31 október 2015 - 22:31

Ahoj xkrchnav,
buntoším tak nejak´zo zvyku, lebo môj zaspávací čas je tak o jednej. A ty si ľahni, nastav budík a podriem si ak sa dá.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Ne 1 november 2015 - 8:13

Ahoj Tuto,
chcem sa Ta spytat, ci si Tvoj vyraz akozepovinnosti mozem oficialne vypozicat. Celkovo ta myslienka sa mi paci, vyhrabala som i svoj stary, nepouzivany zosit, resp. skor knizocku na zapisovanie. Toz ci to mozem pouzit povedzme na blogu, a tak. Diky za odpoved!

Konkretne to chcem zapisovat sem (nech uz ta knizka konecne najde vyuzitie, i ked nieco tam uz je, z druhej strany latinska gramatika):
Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 62 11040919_1130457856984081_275294143300016310_o
Dajte si otvorit obr. na novej karte, pisem z tabletu a nemam moznost upravit ho Embarassed
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 1 november 2015 - 9:31

Ahoj Meretseger,
samozrejme výraz "akožepovinnosti" môžeš úplne kľudne používať koľko len chceš a ako len chceš. Myslím, že vhodnejšie je predsa dať ho do úvodzoviek, lebo prakticky ten výraz som si vymyslel a asi ho nenájdeš v žiadnom slovníku. Pred polhodinou som len vstal a aha ho už som hneď na NB. Inak, budem sa tešiť ak na slovo narazím na Tvojom blogu. A chcem Ťa pochváliť aký pekný zošit si si vybrala na tie "akožepovinnosti".

Tak dobré ráno, či už odpoludnie.  Shocked
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  ester Ne 1 november 2015 - 10:16

Ahoj
Helenka, veľmi ťažko sa mi čítali tvoje riadky, až som mala pocit, že som to s tebou prežila. Tiež som si vysadila lieky tak nejako podobne ako ty... skús si naštudovať toho prúvodce vysazovaní léku... možno to nebol asi taký dobrý nápad - hodnotím podľa seba. Veľmi veľmi ti držím palce a myslím na teba, aby si to ustála. A verím, že aj ustojíš. Máš pravdepodobne skvelú psychiatričku, keď jej môžeš takto zavolať it is perfect  Drž sa a ešte raz, zvládneš to. Ja, Jožin, Michal možno aj Tuto?  máme o2, ak by si potrebovala, napíš súkromnú správu, pošlem číslo. A MUSÍŠ to ustáť, kvôli rodine, deťom, manželovi...toto si vždy hovorím ja...
Včera som bola zle aj ja. Dala som si neskoro v noci tabletku v piatok a včera - sobota - som to nezvládla. Ani z postele vstať som nevládala. Nakoniec som sa premohla ale len na toľko, že som navarila rodinke obed a to bol môj celodenný výkon I disagree  Ale tak si hovorím, nieje každý deň víťazný a od pondelku už bude fajn. Dnes som tiež tak nejako slabá, ale možno ide na mňa aj choroba, hrdlo ma pobolieva a soplím, tak budem ako Jožko a Veronicka oddychovať aspoň 1-2 dni...
Dnes nás čaká pálenie sviečok, možno morbídne ale mám rada tento deň, spomienku  na blízkych. affraid
Meret, Tuto - aj ja som to prevzdala pre seba laughing  svoje akožepovinnosti it is perfect  je to super slovné spojenie jumping2
Tak krásnu nedeľu a príjemný štart do pracovného týždňa...
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Ne 1 november 2015 - 13:02

Ahojte, vdaka za vasu podporu.Tak ja som veru vcer dlho ponocovala ale bola som vcelku v poriadku, len som sedela pri krbe a rozmyslala nad vsetkym moznym.Dnesok zacal dobre,ale neviem ako skonci, znova totiz cakame navstevu nasho domáceho s ktorym mame ustavicne spory lebo co chvila porusuje dohody medzi nami a najomnu zmluvu a dnes mame s nim stretnutie kde sa budeme snazit mu nejako dohovorit.zaplatili sme mu drahy najom plus drevo na zimu este pred mesiacom a vôbec nam ho nedoviezol, posledne co mame sa nam pomaly mina a on ma este tu drzost sa nam vyhrazat ked budeme na neho tlacit tak nas vystahuje.Uz sme pre istotu kontaktovali aj nasho pravnika, samozrejme sme v prave ale aj tak su to stresy.Tak som zvedava ako to s nim cele dopadne.A tak.
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 1 november 2015 - 16:45

Ahoj helena25,
som rád, že je to takto s tým Tvojím zdravotným stavom. Prípadne napíš ako ten domáci...

...........

Ahojte všetci,
u mňa nič zvláštne, vlastne sa nemám ani čím pochváliť ani pohaniť. Celkovo taká lenivá nedeľa. Nič nadštandard sa mi ani robiť nechce. Mám rozčítanú knihu, ale len tam momentálne leží na poličke. Zavolal mi kamarát o desiatej a prehodili sme pár slov. Teraz je už prítmie a nič sa mi akosi nechce  No, I cannot accept . Bol som dnes v supermarkete na nutný nákup, bol som rád, že mali doobeda otvorené, ale veľa ľudí tam zas nemali. Doma celkom pohoda. Zdravotne dosť dobre, hoci drobnosti sú prítomné, ale pohoda.  cat
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  historik Ne 1 november 2015 - 17:01

Ahojte, drahí priatelia, Smile

ja som dnes tiež akýsi pasívnejší. Pozrel som pár stránok o histórii a viac nic. No Teraz musím ísť so psom von. What a Face
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Ne 1 november 2015 - 17:35

Historik, Ahoj. Neviem ako sledujes hry, ale zrovna dnes som v TV videl jak sa jedni Česi snažia vyrobiť hru čo najviac odpovedajúcu histórii. Tuším o Žižkovi. Mala by vyjsť budúci rok. Vyzerala super.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Ne 1 november 2015 - 17:42

Aby som ti ušetril googlenie, trošku som pohľadal a tu to je:
http://www.warhorsestudios.cz/index.php?page=games&lang=cz

myslím, že to bude stáť za to. Nikdy som nejak nechápal načo je dobrý RPG single player ak tu máme MMORPG... asi to bude mať dosť do seba...

Ináč ja som tiež podobne - zdechlo. Nič som poriadneho neurobil. iba som povysával ale poriadne som sa do toho musel nútiť. Neviem čo to taký prepad. A dnešné vstávanie pred jedenástou to bol tiež asi dobrý štart tohoto zdechnutovania.

Majte sa, kamaráti.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 62 z 84 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 73 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore