Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 32 z 84 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 58 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal Po 14 september 2015 - 20:55

Touto cestou sa chcem podakovat a zagratulovat Slovenskej poste k vysokej "profesionalite"a "zodpovednemu" pristupu.Tito "pracanti" mi dnes zasantrocili maturitne vysvedcenie,ktore mi poslal expresne,prvou triedou a doporucene este v sobotu dopoludnia moj otec z PP,sem do Lv.Bolo mu povedane,ze zasielku budem mat dnes na obed.Rano som teda siel na hlav.postu a zistoval ako sa veci maju.Pani mi povedala,ze moja zasielka v systeme nie je a teda mam ist domov cakat postarku(do 17:00)Neprisla...Po 17-tej som vystartoval znova na postu a dozvedel sa,ze nic a nevedia s tym nic robit.S***e ma hlavne premarneny den a cas.Vysvedcenie potrebujem ako doklad k vybavovackam na UPSVaR-e~>evidencia do nezamestnanosti a HLAVNE davky v hmot.nudzi.Cize sa znova nemozem pohnut a musim sa modlit ,aby zasielka vobec prisla.Ked "sa strati" uradna listina,o zabavu je postarane...
Vdaka,diletanti! shooting2
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  filipka Po 14 september 2015 - 21:04

No to mi je ľúto, že Ťa postihla neschopnosť pošty.. číslo zásielky máš? Mal by ho mať otec na podacom lístku a podľa neho sa dá dohľadať, kde v systéme zásielka trčí. Skúšal si?
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal Po 14 september 2015 - 21:26

Ano,cislo zasielky mam,aj som im ho predlozil,nepomohlo....neskutocne...Co hadam niekde na trase medzi PP a LV vlak prepadli banditi,pripadne vyhodili do vzduchu kolajnice?!?Nie sme na divokom zapade... bom geek
Dufam,ze nabuduce ziadne nabuduce nebude a ked tak zriesim kuriera(drahsie ale spolahlivejsie)
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  filipka Po 14 september 2015 - 21:33

Bože, akí sú neschopní...aj ja som pred časom mala s poštou problém, išlo však o niečo iného.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 14 september 2015 - 23:13

Nemám slov...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal Ut 15 september 2015 - 6:00

Ahojte!
Spal som sice nie dlho ale dostatocne kvalitne(vratane pretrvavajucich zivych snov)
Tesim sa na dnesny den,lebo idem vypomoct na stavbu jednym znamym(robia pristavbu k rodinnemu domu)
Dni si budem pekne kuskovat- dielcie ulohy->dielcie uspechy,ziadne celkove ciele a myslenie typu: ked urobim tuto jednu vec tak to bude ok len malo...Vidim to ako jeden zo sposobov it is perfect
Oddychujte,sportujte,brigadujte,pracujte,chodte do prirody,ale vsetko s nadhladom,ved je "volny den"!
Nech sa dari aj dnes!
Vas Miso Cool
P.S.Som zvedavy na zajtrajsie rozuzlenie zahady okolo zatulanej posty... geek ~>tohto lubim
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal Ut 15 september 2015 - 8:03

Ha,este toto sem napisem,stoji to za to!:
Mama mi pri mojom farbistom popise "teorie o westernovych zlosynoch" do telefonu dodala,ze darebaci prepadli a zastavili vlak uplne cielene a zamerne,isli totiz len po mojom maturitnom vysvedceni,lebo oni maturitu nemaju a chcu si to medzi sebou prefotit! laughing laughing laughing ...genialna paranoidna uvaha,co poviete?(mama je uplne zdrava)
Pekny den prajem!
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ut 15 september 2015 - 11:01

Michal, držím Ti zajtra prsty, aby predsa len tá zásielka došla! very sad2 giving a hug

---

Ahojte priatelia. winking

Dnes sa mám zhruba dobre. Asi na 2+. Včerajší pohreb prebehol v poriadku, obrad bol pekný, kázeň vydarená, kar v pohode. Jedlo chutilo, len teda bolo ho veľa, takže som odchádzal prežratý. Smile Na kare som predniesol modlitbu a prípitok, čo som trochu nečakal, takže sa mi triasol hlas. Na obrade v kaplnke mi bolo trochu úzko, mal som aj flush a subjektívne mi bolo ťažšie. Stretnutie so širokou rodinou bolo napokon príjemné, čo som nečakal. Bál som sa, lebo som mnohých bratrancov a sesternice nevidel už roky, tak reku že o čom sa budeme rozprávať. Ale s každým som dal kúsok reči a zdá sa, že je to ok. Je fajn sa tak trochu zomknúť ako rodina, je to niečo iné, než pri priateľoch. V rodine sú povahy, ktoré si dobrovoľne nevyberám do svojej blízkosti, no zas to má také akési kúzlo rodinného kruhu, že akosi reku k sebe aj tak patríme. S mnohými som priateľ na facebooku - vlastne v r. 2010 som si zakladal tam účet práve kvôli rodine, aby som si ich mohol pridať a mohol byť s nimi v kontakte, keďže počas "doby temna" som sa im intenzívne viac rokov vyhýbal a neprijímal návštevy. Teraz sú vzťahy medzi nimi a mnou, zdá sa, dobré. Smile Pochovali sme uja, maminho brata. Teraz má mamina už len 3 súrodencov, 3 už zomreli, boli viacpočetná rodina. Včera bola z toho mama dosť smutná, aj večer bola akosi bez nálady. Ona väčšinou nemáva žiadne psychické problémy, ktoré by ju ťahali náladovo významne dole. Včera však bola výnimka a bolo vidieť, že je naozaj smutná. Niet divu. sad and unhappy Ujo, jej brat, mal len 50 rokov, keď sa mu to v minulý utorok stalo.

V práci ok. Dnes mám vďaka dňu pracovného pokoja voľno. Takže sa zatiaľ flákam a nič nerobím. Snáď sa už pohnem a budem tráviť čas aj aktívnejšie. Very Happy Práve som dopil kávu. Pretty good Energeťáky už tretí deň úspešne nepijem, taurín mi trochu chýba, ale zdá sa, že ten kávový kofeín z Nescafé zatiaľ zaberá dobre. Yes

Príznaky pod kontrolou. Neurózy zlepšené. Fyzično ako-tak. Chudnutie - 95 cm, 78,5 kg (čiže progres žiadny).  Thumbstone Lieky - momentálne som si tieto 2 dni dal aj obedný Escitil, aj večerný Orfiril. Cloud 1  Ambulance

Prajem Vám krásny utorok, držte sa!  Sun 1
Všetko dobré!
S úctou
Matej
flower

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 32 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ut 15 september 2015 - 11:20

Ešte som chcel dodať:

Michal, je veľmi super, že berieš túto situáciu so zásielkou tak trochu odľahčene, s nadhľadom a s humorom. Very Happy Situácia sa tak viacej zdá pod kontrolou a vnútorne sa cítiš silný, nezlomený, hoci okolnosti môžu byť ťaživé. Chválim! Very Happy Len tak ďalej, kamoš. jumping

Všetko dobré!
it is perfect

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 32 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ut 15 september 2015 - 18:49

Ahoj Matej,
skoro by som...: Úprimnú sústrasť.

........................

Ahoj Michal,
verím, že sa to s tou zásielkou podarí všetko v Tvoj prospech a to Ti aj prajem.

........................

Ahojte všetci,
dnes som mal taký fajn pohodový deň, dobre som sa vyspal, hoci to bolo aj na úkor doobedia. Porobil som si "akožepovinnosti", v ktorých dominuje angličtina. Bol super obed a po krátkom oddychu som išiel na záhradu. Niečo málo som pomáhal a dosť som debatil s tetou. Zajtra idem do práce, už sa tak trochu aj teším čo bude treba porobiť. Na záhrade som vypohládzal kocúrika, mačky boli ako vždy rezervované t.j. nemali sa k ničomu, dokonca ani ku kostičkám.

Zdravotne dosť dobre, vzťahovačnosť a "hlasy" sú len minimálne, únava je znesiteľná. Tabakizmus pretrváva na úrovni akej som žiaľ zvyknutý. Mimo to má mierne patálie s pravým kolenom, teraz k večeru sa to však zlepšilo. 

Pozdravujem vás všetkých a prajem pekný zbytok voľného dňa. it is perfect
Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ut 15 september 2015 - 22:18

Asi 10 minút je nočný kľud a v zásade sa mi akosi do ničoho nechce. Zaspávanie odhadujem na cca 24:00. To je momentálne moje spánkové východisko. Budík som si už natočil resp. zadal na telefóne. 

Dnes večer sa akosi tmolím od ničoho k ničomu. Dočítal som knihu Joni, bolo to zaujímavé, do určitej miery aj motivačné. Bolo to o dievčati, ktoré si zlomilo väz a zostalo od šije paralizované. Veľkú časť dielka bolo popisované ako to postupne zvládala a zároveň sa dostala k postoju vďaky za svoj stav. Hlavná hrdinka sa stala úspešnou umeleckou kresliarkou. Autorka autenticky popisuje svoje vlastný život s paralýzou. V porovnaní s jej postihnutím si pripadám až príliš zdravý a po prečítaní aj vďačný, že je ako je.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto St 16 september 2015 - 18:42

Ahojte všetci,
dnes bol akýsi únavnejší deň. Ťažko sa mi vstávalo a aj v práci som bol pomerne dosť unavený. Rád by som sa z toho vyspal, teda poriadne si oddýchol. Po obede som išiel s rodičmi na záhradu a primerane som vypomáhal. Bol som celkom rád, že trochu chuti do aktivity mi ešte zostalo. Keby to bolo v mojich silách len by som ľahol a spal až do rána.

Zdravotne unaveno, ale nie pasívne, niečo málo som mal aj "hlasy" a vzťahovačnosť, ale dalo sa. Spánok nedostatočný, najmä pre zdĺhavé zaspávanie. Verím, že zajtra bude lepšie. Tabakizmus rovnako ako po iné fajčiarske dni.

Pekný zbytok dňa praje všetkým Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 32 z 84 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 58 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore