Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 60 z 84 Previous  1 ... 31 ... 59, 60, 61 ... 72 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 60 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ut 27 október 2015 - 17:52

Ahoj Meretseger,
tak, že Ti zase nájdem nejakú Laru, tentoraz dizajn South Park:

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 60 Kawaii_lara_croft_02_by_orphen5-d4tak72
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 60 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ut 27 október 2015 - 20:20

Meretseger, obdivujem Tvoju schopnosť málo jesť. Vždy sa nad tým pozastavím, keď to spomenieš, lebo to, že evidentne nepotrebuješ veľa jesť a to, že sa Ti to proste nežiada, tak to je velice závideniahodné. Pripomína to ideálne podmienky pre askézu, ktorú mám rád a ktorú by som chcel u seba rozvinúť, nebyť taký pažravý a neustále hladný. Very Happy Si super, držím Ti palce. Smile

Tuto, som rád, že máš takého dobrého šéfa. Aj ja mám skvelú šéfku a každým dňom sa presviedčam, aké je to v práci dôležité mať priameho nadriadeného takého, aby nám sadol. Hneď sa do tej roboty určite obaja tešíme, keď vieme, že šéfovci budú ok. Prajem Ti málo vetra, aby Ti nerozfukovalo lístie. Smile A vôbec všetko dobré do ďalších troch pracovných dní, kým opäť neoslávime víííkend. it is perfect

JožinX, prajem Ti skoré uzdravenie, ukáž tým bacilom peknú príučku a nandaj im to. winking it is perfect

Ester, hry sú veru fajn. Ja síce nerád strieľam a zabíjam príšerky a bojovníkov, ale mám rád aspoň také hry, kde sa stavia v mieri mestečko, alebo sa buduje štátik, civilizácia. Smile Mama má rada zase také panáčikovské, kde panáčik pobehuje a zbiera body (ale len 2D rozmer). Momentálne stále hrá farmu, kde pestuje plodiny a chová maličké zvieratká. Very Happy Dá sa nájsť v rôznom žánri teda. Všetko dobré. Smile winking

---

Ahojte. winking

Mám sa dnes dobre, no som dosť unavený. Veľa jem a myslím si, že som aj už pribral. very unhappy Strašne bývam hladný a pažravý, mám bezodný žalúdok, ktorý nejako sa nevie nasýtiť. V práci ok, len som občas nespokojný, keď mi vravia, že pôsobím na nich smutne, akoby ma niečo trápilo a pýtajú sa, že čo. A pritom som relatívne v pohode a normálne fungujem, resp. žiadne emočné trápenie ma vtedy negniavilo. Mne už akoby tvár tak narástla, že vyzerá smutne apriori. Musím veľa presvedčovať svoje okolie o svojej prípadnej dobrej nálade. Shocked

V zmysle Tuta som si dnes zadefinoval svoje akožepovinnosti. Pozostávajú z 8 minút informatiky, 8 minút filozofie, 8 minút angličtiny a jedna krátka modlitba. Necelá polhodinka na začiatok denne, kým si na to nezvyknem a nestane sa mi to zvykom či rutinou. Veru, som si vyrátal, že keby som každý deň prečítal aspoň 5 strán z informatiky, 5 strán z filozofie a 10 minút sa venoval nejakému javu či slovíčkam z angličtiny, tak by som mohol významne pokročiť. Už do konca tohto roka môžem cítiť jasnú zmenu k lepšiemu vo svojich vedomostiach. affraid Držte palce, aby sa mi z toho stalo niečo pravidelné. winking

Takže takto sa mám. Známka asi 1-. Možno 2+.
Prajem všetkým forumákov pokojný večer a šťastnú stredu. alien
S úctou
Matej
welcome or bye

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 60 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 60 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav St 28 október 2015 - 11:52

Ahojte,
tak dnešný sviatok som "oslávil" prácou cca 3 hodiny... ale hádam už to bude dobre a mám voľno od tej firmy. Bol to taký rest z "minulosti". A stále sa so mnou sem tam vlečie. Ale teraz ma nejak ťaží - pretože som to písal pred cca 4 rokmi a je to dosť hrozné. Teraz to vidím, ale vtedy nevidel. No čo už.

Ináč voľno, mám sa fajn a liečim sa. Dúfam, že do konča týždňa bude úplne ok. Založil som tú stránku križovatka duše, keby mal niekto facebook a chcel sa stať prispievateľom, pridám ho s radosťou. Na písanie komentárov a oživovanie stránky. Díky.

https://www.facebook.com/krizovatkaduse/

Majte sa na 1 až 2- prinajhoršom Smile
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 60 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto St 28 október 2015 - 17:37

Ahoj Matej,
ďakujem za spomenutie si na mňa v príspevku, dobre mi to padlo. Zajtra si šéf zobral dovolenku, teda aj na pozajtra a mne dal za úlohu hrabať lístie  very sad3. Tak Ti ďakujem aj za želanie, aby ten vietor príliš nefúkal. Je super, že si začal s "akožepovinnosťami", iste Ťa to kúsok posunie dopredu. Už som si akosi zvykol, že to mám denne robiť. Zo začiatku to bolo také nútenejšie, ale pomohlo mi dosť zaškrtávanie v diári. Je tam čítanie odborného, geografia, angličtina, práca-počítač-počúvanie, vstávanie, ísť von a pomoc našim. Mám tam aj cvičenie a chudnutie, ale to už dlhodobo beriem s rezervou, lebo sa mi do toho veru príliš nechce.

..................

Ahojte všetci,
dnes toho bolo v práci viac. Dostali sme viacero úloh a bola aj havária s radiátorom v sklade. Na základe toho som nielen bol nadčas, ale som sa aj zapotil pri vyťahovaní kobercov spod regálov. Hmm, myslím, že jeden človek by s tým nepohol, tak vlastne bolo nevyhnutné, aby som tú chvíľu ostal. Nakoniec sme to úspešne zvládli. Zajtra mám na programe listy a hrabanie, tak sa uvidí... Zdravotne fajn, ale "chytili" ma kríže a tak som opatrnejší pri pohybovaní sa a prudších pohyboch, psychopatológia je taká istá ako som písal dávnejšie, v podstate všetko Ok. Možno by sa možno zdalo, že to nie je dobré, ale fakt všetko zvládam ako treba.  it is perfect

Majte sa všetci čo najlepšie a napíšte ako sa vám darí.
Zajtra máme štvrtok a teda Zello o ôsmej, príďte.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 60 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav St 28 október 2015 - 18:20

Čítam si knížku a čakám kedy kto niečo napíše na fórum. Už som chcel zvolať "náhodné zello" či náhodou niekto tiež tak neposedáva... ale uvedomil som si, že tu máme sviatok a na Slovensku nie je. Takže asi by nikto neprišiel. Často som kontroloval facebook pre nejaké novinky, ohľadom stránky a tak... taký lemrovací deň. A teraz si teda čítam knížku "Jídlo na prvním míste". Vyzerá to zaujímavo, uvidím či mi to padne.

Majte sa pekne, teším sa na vás zajtra večer.
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 60 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto St 28 október 2015 - 20:37

Ahoj Jožin,
mám dojem, že Ty si taký "lemrovací deň" aj zaslúžiš. Fakt je, že si treba aj odpočinúť a "polebediť" pekne v teplúčku domova. Na takéto dni sa aj niekedy pomerne teším, teda, v rámci možností. Knižka mi podobne ako Tebe je príjemný spoločník. Síce, čoraz viac je Notebook na úkor práve toho čítania. Asi to dnes napravím a NB si otvorím až pred spaním, ako kontrolu, či aj niekto nepísal, alebo podobne.

Maj sa minimálne dobre. S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 60 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Št 29 október 2015 - 9:39

Tuto, ten obrazok je genialny, ten vyraz... prevedenie... a vobec Laughing Diky!
Matej, no jo... Ale dala by som hodne za to, moct a dokazat normalne jest... V kniznici mam "Plan B" od Bukovskeho na zdrave (!) chudnutie... Ani som do toho nenazrela. Dnes rano mi vaha ukazala 43,5 kg a som z toho zufala. Kiezby som mala Tvoju chut do jedla Sad

* * *

Ahojte.
Pisem skoro, ale este za vcerajsok. Kto bol na mojom blogu, ten vie... Padli mi sny, ten najvacsi od detstva... Pisat... Hrozne to boli...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 60 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Št 29 október 2015 - 16:43

Ahoj Meretseger,
na Tvoj blog som už čosi napísal a trvám si na tom. Veľa je autorov, ktorých vydavatelia odmietali, až raz sa zadarilo... a bol na svete bestseler. Viem, že každé odmietnutie bolí, ale rozhodne sa nevzdávaj. 

.............

Ahojte,
dnes to v práci najmä o lístí. Hrabal som, hrabal som a ešte raz hrabal som. Už mi z toho ani nebolo dobre, navyše až doma som zistil, že som omylom užil poludňajšie lieky miesto ranných. Ou! Dúfam, že to nebude ma následky. A som sa nejako divil, že mi v práci nie je nejako Ok... Niekde som navyše stratil skoro plnú krabičku cigariet, a tak v práci som si tak nemohol ani "odbehnúť." devil Ešte nie som nadšený, že ma pobolievajú kríže, tak to ako bodku. pale

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 60 Good-day-or-bad-day
prek.: dobrý deň, alebo zlý deň, je to tvoja voľba   silent
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 60 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  ester Št 29 október 2015 - 17:07

Ahojte
Chorým skoré uzdravenie prajem...
Tuto, ja som mávala veľmi bolesti krížov, vlastne celého chrbátu, ako keby mi tam tá bolesť "chodila", stále niekde bolelo. Teraz cvičím a je to oveľa oveľa lepšie. Skús nejaké cviky na chrbát ak by sa ti chcelo...
Meret aj ja chcem very unhappy  toľko vážiť... veď to máš super it is perfect  juj aká by som bola šťastná, ani neviem, čo všetko by som pojedla dancing lol!

A ako sa mám? Veľmi dobre, až sa to bojím povedať. Zajtra je už piatok, piatky mám rada lol  kto nie, že?! Tento týždeň mi prešiel veľmi rýchlo. Ani som si neuvedomila, že je dnes už štvrtok a vlastne bude zello community together  Tak sa celkom už aj teším.
Takže o ôsmej sa počujeme.
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 60 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  opadané lístie Št 29 október 2015 - 17:09

Tuto, prepac, ze Ti v praci davam tak zabrat. lol!

Matej, ako dopadol bowling? welcome or bye
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 60 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Št 29 október 2015 - 20:00

Ahoj ester,
momentálne mi pomáha Ibalgin krém, hneď je to po natretí veselšie. Keď ja sa pri tom hrabaní spotím a potom ma ofúkne a kríže sú "v čudu".

...............

Ahoj opadané lístie,
ked Ťa píšem až ma striaslo, zajtra obdobne hrabem, síce by som mohol mať aj voľno, ale chcem to podokončovať. *Potom už ide vííííkend
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 60 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Pi 30 október 2015 - 10:00

Ahojte,
dnes som pohrabal. čo mi zostalo ešte z včerajška. Šéf dobehol na chvíľku, že prenášať natreté lavičky, tak ma potom prepustil a mám sa vrátiť do práce okolo jedenástej na ďalší presun oschnutých lavičiek. Celkom sa nám ten piatok pekne začal (bez irónie). Very Happy
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 60 z 84 Previous  1 ... 31 ... 59, 60, 61 ... 72 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore