Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 59 z 84 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 71 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Ne 25 október 2015 - 11:46

Díky za podporu, Matej. Je to zatiaľ len prvovýkop, nič som tam poriadne zatiaľ nedal ale like už sa dá dať Very Happy

https://www.facebook.com/krizovatkaduse

xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 25 október 2015 - 16:42

Ahoj Matej,
ďakujem, že si si spomenul na mňa v príspevku, teší ma to. Veru, už som si na tie "akožepovinnosti" celkom zvykol, spraviť ich mi trvá tak dve hodinky, čo sa dá pri práci dobre realizovať. Myslím si, že sa vždy nájde niečo, čo sa dá od druhého odpozerať aj naučiť, podobne aj ja od Teba. Pripomínaš mi staršie časy, keď som chodil na rôzne brigády a aj študoval, bolo to fajn obdobie. Ty teraz zvládaš všetko, čo by normálny človek mal a ešte čosi aj naviac. V tomto si pre mňa doslova vzor. 
Momentálne sa už sa schyľuje k nedeli večeru, tak už nemáme vííííkend, ale asi véééékend, za chvíľu si budem chystať veci do práce...  Shocked

........................

Ahojte,
dnes to bolo spania... no, do desiatej zimného času  affraid. Tak som bol priam prespatý, ale v zásade mi to dobre padlo. Musel som vybehnúť do novinového stánku, ktorý je napriek nedeli doobeda otvorený, kde som na poslednú chvíľu kúpil kredit do O2. Teraz som na to fakt zabudol. Následne sa mi rátali dva telefóny, ktoré ma potešili. Ostatok dňa celkom pohoda, tak som sa akosi domotal až do tej pol sedemnástej. Porobil som si "akožepovinnosti", aj som čosi čítal a tak trochu sa aj tešil do práce zajtra. Veru, končí sa nám za pár hodín víkend a zajtra budeme už len spomínať na véééékend ( very sad ) . Možno sa ale ani poriadne nespamätáme z pondelka a už tu zasa bude piatok. Len dúfam, že bude čo najviac neupršaných dní, lebo robiť vonku je fajn, až na tie opadané listy...

Srdečne vás pozdravujem a želám pokojný (prac.) týždeň. Tuto  sunny
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Ne 25 október 2015 - 19:01

Ahoj Matej,
aj ja dakujem. Kazdy navstevnik potesi, aj keby som dostala spatnu vazbu v style "fuha, nieco take desive som dlho nevidel - ale obsah dobry, pokracuj" laughing No prob.

* * *

Zdravim vas.
Dnes taky vyvalovaci sa den, ani som nos nevystrcila. Priebezne som robila na tablete a notebooku. Nalada v pohode, uzkosti sa uz mozno definitivne odporucali a celkovo mi je proste dobre. Som aktivna - psychicky, nie fyzicky. Klasika. Snazim sa teraz prejst taky narocny usek v Lara Croft: Relic Run, co je behacka, kde Lara uhana sama, hrac sa ju len snazi netresnut do steny lol! Asi taky typ hier poznate. A ak nie, nevadi, doucite sa Very Happy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 25 október 2015 - 22:02

Ahoj Meretseger,
už teraz sa teším na pokračovanie na Youtube, ale momentálne mi tam svieti u všetkých nahrávok len PREHRATÉ. No čo, som netrpezlivý... nehnevaj sa za to na mňa.

Pozdravujem Teba, rodinku, mačky aj kocúrov, nech sa vám darí prinajmenšom dobre.

PS: Dnes ma zaujala táto Lara. Žeby na kartách? 


Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 59 Tumblr_mu82iparO31qhev1vo1_500
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Po 26 október 2015 - 8:48

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Pani, kde si ten obrazok splasil? V zivote som ho nevidela! Ty jo, mas perfektne zdroje, tesim sa na kazdy obrazok, co sem hodis!

Hnevat sa samozrejme nehnevam, vlastne sa musim ospravedlnit, ze sa s tym flakam Embarassed Ale tak vies: blog... Coz je samozrejme dost vyhovorka. Napr. vcera bol bratov NB dlhsie volny, a ja nic. Hrala som Relic Run. Cize dakujem, musim povedat, ze takato odozva nakopne, teda dnes budem nahravat dalej.

Dakujem za pozdravy, odovzdam, vsetkym dam za Teba pusu Laughing Alebo bratom radsej nie, asi by sa im to nepacilo. Samozrejme oplacam, kiez sa Tebe a Tvojim blizkym dari:)
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 26 október 2015 - 17:32

Ahoj Meretseger,
som rád, že sa Ti obrázok páčil, určite, keď na nejaký narazím, tak ho sem hodím. Teším sa už, keď sa pozriem na Tvoj blog a zistím, čo si tam pekného napísala.

...............

Ahojte,
dnes bol v práci taký upratovací deň. Vlastne toho bolo viac, ale najviac toho bolo na robote pracovanie na tom poriadku vo viacerých miestnostiach "skladov". Zrazu tak bol priestor, až som bol prekvapený. Po práci som sa dal konečne ostrihať, vyzerá to hneď lepšie. Zdravotne sa celkovo dá, v podstate ako píšem, ale fungovať dobre fungujem. Vlastne až na detaily mi nič nechýba. Keby som mal ešte niečo vypichnúť, tak snáď akási pomalosť, zahladenosť do vnútra. V zásade však všetko v poriadku, ako som na Zelle hovoril všetko v podstate OK, nič zásadné, čo by ma príliš otravovalo.

...............

Meretseger...tak som sa teraz pokúsil nájsť nejakú kuriozitku s Larou, takže neviem či si už videla tetovačku nejakého skalného fanúška:
Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 59 My_lara_croft_tomb_raider_tattoo_by_mxsavn31-d4kpawr

...............

Na záver posielam všetkým priateľský pozdrav a majte sa pekne. Tuto
community together
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Po 26 október 2015 - 18:04

Ahoj Tuto,
vdaka za dalsi mooc hezky obrazok! Tamtu tetovacku som urcite este nevidela, to by som si pamatala, ze farba batohu sa mi nepozdava. Zeleny, no teda! Inak ale je to vypracovane slusne, vobec by mi neprekazalo mat take nieco na ruke namiesto tej zaplavy jaziev Twisted Evil

* * *

Ahojte,
dnes vlastne klasika v scheme blog-spanok. Objednala som si na obed pizzu s morskymi plodmi (asi mi svihlo), male slavky alebo-bohvie-co-to-bolo som pojedla, male chobotnicky som hodila mackam. Fuj. Polovica z nej este ostala, neviem, co s tym, asi to vyhodim (a co by na to povedali deti v Afrike, viem Embarassed ). Volala mi kamaratka z Pezinka, ktora je po sokoch, takze mi pooznamovala par veci, ktore som uz vedela, ale rozpravalo sa s nou fajn. Len, chuda, uz tam ma akoby trvaly pobyt, a pritom je tak fajn Sad
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Po 26 október 2015 - 19:57

Ahojte,
tak ja prvý deň marodím v práci. Teda tak trošku. Snažím sa veľmi nerozprávať a nepribližovať k ostatním. Našťastie mám prácu, kde sa dá v pohodičke v teplu sedieť a nič extra nerobiť okrem teda mentálnej práce ťukania do klávesnice a hýbania myšou Smile. Prežil som to celkom fajn. Dnes som to poistil čajíkmi, dávam si ešte zeleninovo ovocnú šťavu a k tomu tie špeciálne náplaste, čo som už tu trošku "reklamoval" Smile. Ináč sa mám fajn. Z práce som šiel s dcérkou domov vlakom a pochvaľoval si jak úžasnú dcérku mám. A že dúfam, že si takto budeme rozumieť ešte dlho dlho.. ešte ma potešil balíček z číny - došiel napájací zdroj na baterky do Arduina - takže som ich napojil a teraz testujem ako dlho to vydrží ukazovať teplotu. Odfotil by som to ale asi by ste padli nudou už, jak to tu omieľam.

Ináč pozeral som trošku Area 51 a ten tlkot... čítal trošku blog, do jednej práce bokom som veľa nespravil - nechce sa mi veľmi do toho... musím sa šetriť a dať dokopy a potom zas niečo robiť. Som rád Tuto, že spíš! Paráda. A dobré obrázky dávaš. Mohol by som ťa poprosiť pre voľbu obrázka na víkendové zello? Smile kľudne aj pravideľné štvrtkové ak by si mal slinu na vybranie obrázku. Pravda šikovne vyberáš.

Majte sa všetci pekne a dobrú noc keď tak.
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 26 október 2015 - 20:33

Ahoj xkrchnav,
hlavne sa uzdrav, aby Ti bolo dobre nielen v práci, ale aj s dcérkou. Myslím, že aj ona si uvedomuje, akého má skvelého otca.

Zatiaľ som našiel napríklad:

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 59 Ico_moodbw
Môže sa to ešte vymaľovať, upraviť alebo tak...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  ester Po 26 október 2015 - 22:04

Ahojte
Meret ja som vždy rozmýšľala dať si takú pizzu ale keďže nikto ju doma nemá rád,vždy ma prehlasujú a sama ju nezjem,tak sa prispôsobujem Very Happy  no a terax už na ňu nemám ani chuť ...
X skoré uzdravenie. Teraz je také počasie,človek nevie ako sa má obliecť.
Tuto kde ty chodíš na tie obrázky  jumping2
Normálne som rozmýšľala nad tými hrami,že by som to aj ja skúsila  lol!  len no...neviem či som na to zdatná  shooting3  lebo som nikdy žiadnu hru nehrala. No pred pár desiatkami rokov tetris  winner  ráta sa to ako hra?  lol!
Tak keď sa budem rúcať či stúpať  Question  do hypománie tak mám program ...
Ja sa mám dobre. Toto jesenné počasie mi nateraz vyhovuje. Všetkým nám prajem krásny týždeň, hlásia ešte celkom fajn počasie tak šup ho na prechádzky
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Ut 27 október 2015 - 16:27

Ahoj ester,
odporucam - teda to hranie, clovek sa tak prijemne odreaguje, ked vystriela celu dzunglu, uz sa ani dorezat nemusi... ehm... okej, to ste radsej necitali. Pizzu neodporucam, ta je hnusna.

* * *

Ahojte,
dnes sa citim nacisto vycerpane, asi z toho nicnerobenia. Len spat a spat. Opat jem malo, myslim, ze uz nepriberiem, marny boj. Pojdem asi robit dalej na blogu. Tolko k dnesku... pripada mi taky trochu bezutesny.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ut 27 október 2015 - 16:43

Ahoj ester,
celkovo mám, podobne ako Ty jeseň rád, teraz mi vzťah k nej trochu komplikujú haldy lístia, ktoré treba v práci dať preč, na začiatku len z chodníkov a ich okolia. Tak teraz mám z jesene také zmiešané dojmy. Ďakujem, že si si na mňa spomenula v príspevku, obrázky hľadám úplne klasicky, len dlhšie vyberám...

...............

Ahojte všetci,
dnes to bola klasika. Vstal som pekne o siedmej a ponáhľal som sa na kávu a cigaretu, potom som si dal ľahké raňajky atď. v práci bola pol hodinu pohoda, no následne som dostal úlohu súvisiacu s listami a hrablami a tak sa to začalo... Hrabal som a hrabal. Zafúkal vietor a hodina práce bola fuč, popadalo to zo stromov aj fuklo to tam aj z nepohrabaného. Našťastie šéf to celkom chápal, asi to poznal s časov, keď bol na to sám. Mal som aj malých pomocníkov, ktorý mi to síce skôr sťažovali, ale pousmial som sa na ich nasadení a pedantnosti. Behali mi tam s takými malými hrabľami a minifúrikmi a celý boli happy, keď som ich za ich "služby" zaďakoval a pochválil prácu. Ale aspoň mi to zdvihlo náladu. Dnes som bol dokopy rád, že som prácu skončil a mohol ísť domov. Tam inak klasika: obed, oddych (bez spania). Porobil som aj tradične "akožepovinnosti" a snažil som sa byť v pohode.

Želám príjemný zbytok dňa. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 59 z 84 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 71 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore