Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 55 z 84 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 69 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 18 október 2015 - 21:49

Ahojte,
momentálne sa môj stav dá nazvať číro slovenským výrazom "psota", pravdepodobne poznáte, ale je to akási zmes nechuti, smútku, pocit osamotenia a trocha aj nudy. Nejedná sa o patológiu, ale predsa len to nie je nič príjemné. Meretseger má pekný ten blog, všetkým vrele doporučujem a teším sa na ďalšie články. Končí sa nedeľa, véééékend fuč. Tak, tak. very sad

Zobuďte ma až bude piatok:
Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 55 96efff327f5c267fa9c651bf04e57ef5
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Po 19 október 2015 - 13:05

Ahoj Tuto,
zboznujem tie obrazky, co sem davas, vystizne, mile, a najma vtipne Very Happy Ako mi raz povedal lekar z PK, ked som tam v hypomanii ucila dievcata tancovat a skoro som donho nechtiac vrazila: "Pokracujte, pokracujte!" Laughing Takze pokracuj:)
Aaa srdecna vdaka za pochvalu blogu, rudnu jak ruze Embarassed
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 19 október 2015 - 16:17

Ahoj Meretseger,
keď je prečo pochváliť, prečo by som nepochválil. Blog si robila s úmyslom, že budeš na ňom pracovať. Som nesmierne zvedavý, či sa tam ukážu aj Tvoje prípadné knižky. Určite sa mi na ňom veľmi páčilo, že je zameraný do budúcnosti, takže máš aj svoje ciele a sama vidíš v sebe perspektívu. To je výborné. Len tak ďalej.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 55 Tumblr_inline_mme7ucVomO1qz4rgp

................

Ahojte všetci,
dnešok prebehol najmä v zmysle ospalosti. V práci som bol rád, že som nebol v kancelárii, len by som tam asi zaspal na stole. Vonku to bolo určite lepšie. Napriek premenlivému počasiu, sme skladali domčeky, viacmenej to bolo fajn, lebo čerstvý vzduch ma preberal. Doma som veľmi rýchlo po obede zaspal a spal som až prakticky doteraz. Uvidíme aká bude noc... Ešte nemám porobené ani "akožepovinnosti", tak do toho. Zdravotne znesiteľne.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Po 19 október 2015 - 19:22

Dneska sa mám strašne zle, pohádal som sa so svojou krstnou a som znechutený zo svojej prudkej nenávisti, ktorú voči nej cítim.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 55 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 19 október 2015 - 20:05

Ahoj Matej,
tak dúfam, že to zhoršenie je pre tú hádku a jednoducho sa z nej vyspíš. Horšie by bolo, keby sa Ti nejako rozkolísal zdravotný stav. Daj na seba pozor a prípadne napíš viac. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Po 19 október 2015 - 20:27

Fiúha, také hádky sú nepríjemné... dúfam, že sa to čoskoro buď rozplynie alebo vyrieši. Nepopísal si podrobnosti, tak asi nechceš zabiehať do detailov. Tiež držím palce ako Tuto.

Ináč - písal som tomu predsedovi združenia ODOS. Mám pocit, že sme začali trošku horšou nôtou, písal o úplne inom svete ČR a SR a tak... Snáď je to len môj zlý pocit z mailovej komunikácie. Ale navrhol som mu teda ešte, že by sme si miesto písania aj zavolali. Že sa to hádam objasní na oboch stranách. Doporučil mi prečítanie ich časopisu Druhý breh:
http://www.odos-sk.com/Druhy%20Breh.php

ale na to veľmi som zatiaľ nenašiel čas na čítanie. Tak ak by ste vedeli vy prečítať a poreferovať čo sa týka užitočnosti a svojpomoci na Slovensku...

Pekný večer prajem, a dobrý štart do týždňa. Ja som začal tiež troška unavenejší...
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  ester Po 19 október 2015 - 20:43

Ahoj
Matej takáto rýchla a prudká nenávisť je často aj u mňa a potom vychladnem, verím a prajem ti, aby to tak bolo aj u teba. cool Skús premodliť svoj hnev, tak mi to raz radil jeden kňaz, tak sa o to často pokúšam aj ja... ak môžem, budem na teba v modlitbe myslieť, nech to rýchlo prehrmí  angel
Keď som si včera čítala tvoj príspevok, ako si doma cez víkend kadečo porobil, tak som si tak predstavila, ako som na tom ja a vlastne som na tom podobne. Všetko stíham a porobím, keď som sama. Keď už príde domov zbytok posádky lol!  tak si tiež len tak sadneme a oddychujeme, debatíme, popr. pozeráme telku, či každý do svojho notbuku typing   katastrofa to čo len čítať
Aj ja mám rada tie Tutove obrázky, najmä mačky  cat  a  dog
Meret pozrela by som tie tvoje bloky, len som blbá, ako to hľadať, lebo tie hry čo ste spomínali, no hanba, ale ja to vôbec nepoznám fuj!
čiže som to ani nepozerala. Ani tá Lara či jak sa volá, no kto to vlastne je???  affraid  Asi som vás pobavila, tak som úprimne rada  Very Happy  Keby ste mi poslali do súkromnej správy link angel
Helenka, tak sa mi ťažko čítali tvoje riadky... nemala si to ľahké v živote si myslím, preto ti prajem už len samé pozitíva v živote it is perfect
Ja sa mám fajn, víkendy udú nejak rýchlo oproti pracovným dňom, takže sa neviem dočkať piatku...a to je len pondelok, ach jo...
Mischelll napíš čo máš nové?
Regi?
Michal?
Lístie?
Filipka?
Dreamer?
Historik?
kde ste všetci??? Ako sa máte???
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  ester Po 19 október 2015 - 20:54

Joži akože ste zle začali? Teraz to pozerám, blízko nás nie je nič...možno niekto iný pozná a bol v niektorom stacionári...Pozerala som tú stránku a je tam, že pred pár týždňami bola prednáška: Za bránami psychiatrie, nebol ste niekto? Ja by som aj išla, ak by niečo také bolo na Slovensku
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Po 19 október 2015 - 20:55

Ahoj Tuto,
veru, mozno je pre mna ten blog jednou z kotiev, ktore si vytvaram, aby ma tu drzali... Hoci ked pride "ta chvila"... No nic.

Ahoj Matej,
je mi luto, ze ste sa pohadali, no Tvoje pocity su pre mna pochopitelne, i ked prudku nenavist pocitujem i po hadkach s niekym skor voci sebe. Drz sa!

Ahoj ester,
hu, az mi oci vypadli z jamok Shocked Vzdy sa mi tazko zmieruje s tym, ze existuju ludia, co dopodrobna nepoznaju Larin zivotopis, jej miery, oblubene jedlo, nehrali vsetky hry min. 3-krat po sebe a nemyslia na nu ani len 3/4 dna Very Happy Okej, no, link poslem.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Po 19 október 2015 - 21:04

Už necítim nenávisť, tá vyprchala. Cítim silný smútok, lebo mi povedala strašné veci. Vraj som namyslený fracek, skrachovanec a skrachovaný študent, ktorý je bez mamičky stratený. A že som tak namyslený, že si myslím, že som boh, alebo že som viac než "oni" (neviem koho myslela tým "oni", asi svoju rodinu). Svoje urazenie priviedla do úplných krajností, do fatalizujúcich a absolutistických záverov typu "už vás (asi moju rodinu) nechcem vidieť", "už moja noha na tvoje želanie nikdy nevkročí k vám do bytu" (neviem z čoho vydedukovala takéto akože moje želanie), alebo že som nadobro u nej skončil. Najviac sa ma dotklo, že som pre ňu skrachovanec, ktorý sa nevie o seba postarať a je bez mamičky vraj stratený. A pritom ja dotujem rodinný rozpočet, ja nakupujem kopu vecí, ja mám na starosti údržbu a upratovanie v byte, ja som si sám našetril na školné už tisíce, ja som si sám zaplatil operáciu očí, ja som si sám zohnal robotu, sám som si ju vybavil, a to viac ráz, vrátane rôznych brigád v čase, keď som mal od trvalého pomeru pauzu. Trochu som cítil dlhšie roky, že si to o mne myslela vždycky a teraz to len vyplávalo v hneve na povrch. A za to, že mi ukrivdila a ja som sa prudko ohradil, tak na to sa takto do krvi urazila a pourážala ma až tak, že neviem, čí som. Uznávam, že moja reakcia bola prudká, ale určite som ju neurazil ad hominem, a navyše ona vôbec neuznáva, že ja som sa mal právo ohradiť. Podľa nej som kvôli môjmu ohradeniu sa namyslený fracek, ktorý si myslí, že je niečo viac než "oni" (neviem kto, keď som hovoril len s ňou). Ja sa žiaľ nemám právo ohradiť, a ona sa má právo ohradiť na moju prudkosť až tak, že pouráža aj ad hominem. A navyše z toho robí závery fatálneho dosahu, kedy hromží, že už s "nami" (neviem s kým, asi aj s mojou rodinou) nechce mať nič spoločné. A ešte sa aj vysmiala z mojej poruchy, lebo keď som jej pokojne odpísal, prečo som chápal jej prvé slová ako útočné a prečo som teda zvolil tú nešťastnú prudkú reakciu, tak mi povedala, že "daj si tabletky a ukľudni sa, ty si u mňa skončil". Našťastie som nereagoval na všetky jej "nadávky", ak to tak smiem nazvať. Iba čím viac písala (dialo sa to na facebooku) urážky na moju osobu, tak tým vo mne bolo menej hnevu a menej nenávisiti, ako aj menej prudkosti, ale za to čoraz viacej smútku. A teraz som smutný na smrť. Aj som rozmýšľal vyskočiť z balkóna, ale neviem, asi skôr nie.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 55 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Po 19 október 2015 - 21:24

Matej neskac! Zreviduj škody - jak veľmi je pre teba dôležitá? Ako veľmi by vadilo (hoc dočasné) vyskrtnutie jej z tvojho okolia? Verím, že tu na fóre je viacero takých čo sa za teba postavia a hoc ta "poznam" len z písania, rozhodne pre mňa stroskotanec nie si! Dokázal si úžasnú vec - na Slovensku je táto svojpomocna skupina trúfam si povedať jedinou. A je dobre živá, držíme spolu... Ak potrebuješ, plač, ale pre mňa si rytierom!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Po 19 október 2015 - 21:31

Zle začali, no lebo som na neho vychrlil megamail na začiatku a on mi odpísal len odkazom na ich stránky. Tak som sa znova cosi dopytal a dal hlavne o tých financiách. Pytal som sa hlavne na svojpomoc na slovensku o tom zatiaľ nič. Tak uvidime. Ale aspoň ten zoznam stacionarov je zaujímavý, zdá sa že ich je pomerne dosť. Otazka ci služby stacionaru pomáhajú "fungovať" alebo "len" vypĺňajú voľný čas...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 55 z 84 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 69 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore