Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 47 z 84 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 65 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger So 3 október 2015 - 12:42

Ahojte,
dnes zatial nove vobec nic, pretoze je pol jednej a prave som sa zobudila. Teda, dala som si ranajky a tak, ale potom som zalahla zas. Nie je mi fajn. Ta unava je desna, ale ani tak sa nedokopem jest viac a nabrat zo 45-tich na svojich viac-menej idealnych 52 kg. Rozhodne by som si mala umyt vlasy, ale (zatial) kaslem na to. Rano glykemia 22, ale kaslem na to. Latincinu som uz dlho nevidela ani z lietadla, ale kaslem na to. Zda sa mi, ze mi zivot strasne uteka pomedzi prsty, ale kaslem na to...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 3 október 2015 - 14:06

Tak ja som mal od rána trochu nakupovaciu náladu. Klikal som po aliexpress a sníval o čom čo z toho poskladám. Spravím si vlastnú meteostanicu. Dúfam, že sa mi to podarí aj napojiť na internet a bude to kresliť kdesi nejakú tabuľku či graf Smile. Ešte jedna menšia zmena, viacerí ste tu písali problémy pri vyhodení kávy  - mne to akosi problémy nerobí.. zaklopem. Zatiaľ... dá sa. A hlavne odpadlo bušanie srdca pár minút po vypití kávy čo bolo v poslednom čase stále horšie. Mám sa trošku ospato. Som sám s dcérkou doma, žena má kurz... takže tak. Organizujeme baterky na vyhodenie, vybité nabité... k tomu som tiež objednal pár nabíjacích bateriek lebo toho u nás nikdy nie je dosť... Majte sa pekne.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto So 3 október 2015 - 18:10

Ahoj Meretseger,
ďakujem za milé prianie ohľadom práce, ktoré ma dosť potešilo a bol som mu rád. Veru, niekedy je lepšie na všetko kašľať a urobiť, to čo sa páči Tebe. Je víkend a tak je to akoby dobré alibi. Na druhej strane verím, že sa Ti choroby dajú do väčšieho poriadku, aby si si mohla viac užívať život okolo seba.

.............

Ahoj Mischelll,
dávnejšie si písala, že vlastne zaspávaš vo večerných hodinách a teraz píšeš, že sa Ti to natiahlo na dvanástu. O mne vieš, že mám spánkové problémy, a nie je to nič príjemné. Myslím na Teba, aby si to mala zase OK, lebo bojovať so spánkom, to sú také veterné mlyny... PS: Ako práca?

.............

Ahoj xkrchnav,
tuším si si našiel zaujímavé hobby s tou meteostanicou. Môže to byť veľmi zaujímavé. Možno sa Ťa na to na Zelle aj opýtam.

.............

Ahojte všetci, čo píšete, čítate, alebo len tak sem mrknete.
Pre dnes bol deň akýsi lenivý  a pospávajúci. Bol som síce na chvíľočku vonku (supermarket), ale v zásade polihujem a relaxujem doma. Dokonca som ani nebol príliš na Nete, len som pozrel, či tu niekto niečo nenapísal. Zvoľna som robil "akožepovinnosti", zostáva mi len počúvanie Aj. Naši boli na záhrade, trochu mi bolo ľúto, že som nešiel. Bol ich pozrieť kocúr Murko, a že bol veľmi milý. Chýba mi tam ten kocúr Sumbul, škoda ho. Teta poslala koláče, tak sa už teším. 

Zdravotne stále dokola to isté, čo som písal aj minule. Len tá banalita chrípka je už fuč. Všetko z toho je v akejsi miernej forme, teda sa prakticky nemám čo sťažovať. 

Majte sa pekne Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 3 október 2015 - 18:41

Vyzerá to zatiaľ zhruba takto Smile celkové náklady cca 10€
Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 47 Rlz1om
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger So 3 október 2015 - 19:51

Smrad: 199? Shocked Co to je?
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 3 október 2015 - 20:49

To ešte nemám nakalibrovane. Je to surový výsledok senzoru čo meria metán etan propán a bután...a ešte niečo.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 3 október 2015 - 20:53

Metán je ... No preto ten názov, že smrad Smile
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej So 3 október 2015 - 22:15

Na Vašich posledných príspevkoch ma teší:
- na Tutovi úspešný mesiac v práci, akési výročie, gratulujem Ti Smile it is perfect it is perfect
- na Jožinovi X jeho zaujímavá meteostanica, to nastavenie smradu ma príjemne pobavilo Very Happy
- na Meretseger to, že už má 1 celú tabletku Elicey, je to super, ja mám s touto účinnou látkou veľmi dobré skúsenosti, tak sa nádejam, že Ti to bude tiež prospešné, k tomu Ti veľmi držím palčiská it is perfect Smile
- na Mischelll, že sa má naďalej dobre, nech len to pokračuje cyclops cherry
- na Helenke25, že jej zmizli uzkosti, je to úžasná paráda, gratulujem! dancing

Ja sa mám osobne celkom dobre. Včera som vybavil všetko, čo som mal, úspešne. U psychiatričky tradičná injekcia + lieky, navyše som si kúpil probiotiká. U očnej - vraj vidím lepšie než minule, čo si nemyslím. Pravdou však je, že som dosť veľa čísel videl prečítať správne, aj viac než minule. Zmerala oči a mám tam stále nejakú tú mínusku, asi -0,5 až -0,75. Subjektívne vidím horšie, očná hovorí, že to sa stabilizúva do roka po operácii, takže ešte priestor na zlepšenie tu je veľký vraj. Na katedre v škole tiež výborne bolo, profesor schválil uznanie skúšky a podpísanie dekankou je vraj už len formalita. Takže v tento semester mi piatky odpadajú a ja chodím do školy len v soboty. cyclops Potom som bol na pošte a v práci, kde bolo relatívne pokojne a štandardne. Dnes som bol v škole, mali sme zaujímavý blok prednášok. Potom doma si prakticky od 17:00 doteraz čítam odbornú literatúru a tvárim sa, že ju študujem. Reading Naozaj to učivo chcem pochopiť, chcem tomu dôjsť na kloub. Je to ťažké trochu, ale dá sa to, skriptá, ktoré mám, sú písané zrozumiteľným jazykom. Zajtra si plánujem tiež veľa čítať. Yes

Celkovo sa cítim vlastne fajn, pričom flush dnes bola slabá. Dokonca som bol na hodinách zhovorčivejší. Ako negatívny prvok dnešného dňa hodnotím prežieranie, dosť veľa som jedol. No, I cannot accept Sociálne úzkosti boli zlepšené. Mozog akoby bol tak trochu na takej úrovni, akoby bral 20 mg Escitilu, hoci reálne dostáva len 15. cheers

Z iných ťažkostí ma zaťažujú dnes zádery, zápcha, vysychanie pier a ich praskanie. Dávam dnes známku 1-.  flower

Želám Vám, priatelia, pokojnú a peknú nedeľu. Držte sa!  cat
S úctou
matej
community together
welcome or bye

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 47 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Ne 4 október 2015 - 9:24

X, dakujem za osvetlenie tejto pozoruhodnej skutocnosti. Celkom sranda Very Happy
Matej, vdaka once again. Tiez dufam, ze mi Elicea pomoze, inak sa scvoknem uz totalne. Som hoodne rada, ze sa Ti darilo v skole, gratulacia winner A vobec, Tvoj prispevok je optimisticky, kiez to vydrzi. Inak sa chcem spytat na tie pery, tiez mi vysychaju a praskaju, Labello na kocku, plus im vyrazne "pomaham" tym, ze si z nich trham kozu. Zda sa mi, ze si pisal o niecom podobnom, nemas nejaky navod, ako s tym prestat? S tym trhanim myslim.

* * *

Ahojte,
je sice rano, takze zatial presne neviem, co a ako, ale vcera vecer som zas mala divne myslienky typu "nic nema zmysel, naco tu som, vsak som totalne zbytocna, podme sa predavkovat". Taka klasika, napokon som urobila zrejme to najmudrejsie, co som mohla a odspala to. Dnes rano som sa zobudila bez toho vsetkeho, akurat s uzkostami a miernou depresiou. A, samozrejme, s unavou a nechutenstvom, takze budem jest ako vrabec a unava bude pretrvavat. Neutral No nic, uvidime.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll Ne 4 október 2015 - 11:50

Ahojte Wink

Tuto - tak o práci som veľmi nechcela písať ....ale keď si sa už opýtal tak dobre....všetko v pohode... it is perfect

Meretseger - hmm čítala som tvoj príspevok a chcela by som mať tvoje nechutenstvo...aj keď sa to nedá...no ja už nie jem ale žeriem....a napchávam sa...ani neviem prečo...fakt nemá to nejaký dôvod...proste si kupujem jedny chipsy za druhými (boli v akcii)...a tiež som už začala aj sladké si k tomu kupovať....proste necítim depresiu alebo niečo...ale prepchávam sa....ani nie z nudy...proste len tak....

Tak no mám sa dobre....aj keď sa prežieram teraz som sa rozhodla, že keď potrebujem toľko žuť tak som si kúpila kukuričné sucháre...a chutia mi veľmi....a dnes už sľubujem idem behať...aj keby motyky z neba padali...proste idem...takže tak...

Prajem krásnu nedeľu community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Ne 4 október 2015 - 14:45

Mischelll, no vidis, ja by som chcela mat Tvoju "zravost". Ked si predstavim, kolko som toho kedysi bola schopna pojest, vyliezaju mi oci z jamok affraid Nedavno, ked sme s psychologickou rozoberali, ze som stale chuda, povedala som jej, ze "nemam co jest" Very Happy Coz samozrejme znelo hrozne vyhovorkovo i mne, tak som sla do Tesca, kupila potraviny za 30€, zjedla ich za dva dni a vysledok ziaden. Cheers!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 4 október 2015 - 16:46

Ahoj Mischelll,
nič si z toho jedenia nerob, zase bude prac. týždeň a teda aj stresy, možno Ti ani chutit nebude...

................

Ahoj Matej,
je úplne perfektné, že Ti uznali skúšku a máš tie piatky. Ono, až sa divím, kde je ten starý Matej, čo len vyplakával. Už si aj hovorím, že či tam za kompom aj nesedí niekto iný. 1- je super známka na deň, verím, že Ti to takto vydrží.

...............

Ahoj xkrchnav,
ty máš asi rád všeliaké vychytávky, keď sa aj zaoberáš takýmto "čuchometrom". Mám kamaráta čo si od základu staval 3D tlačiareň, teraz nestíha kvôli práci, ale ako zábavka je to fajn...

..............

Ahoj Meretseger,
želám úspech pri priberaní, ja osobne potrebujem práve opak...

...............

Ahojte,
ja teraz ani nejako nemám čo sa chváliť. Víkend som využil najmä na dospávanie, čomu som z jednej strany aj rád, a opačne som zarmútený, že som stíhal porobiť len to základné. Vlastne práve to bol môj víkend: oddych a relaxácia. Zdravotne primerane, vlastne by som sa len opakoval.
Želám pekný prac. týždeň. Tuto


Naposledy upravil Tuto dňa Ne 4 október 2015 - 20:11, celkom upravené 1 krát.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 47 z 84 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 65 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore