Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 25 z 84 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 54 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll St 26 august 2015 - 11:19

Ahojte Wink

Tuto - držím palce s prácou ... raz to vyjde...uvidíš Smile

Ako sa mám?....tak dá sa povedať, že dnes veľmi dobre....vlastne už od pondelka sa mam veľmi dobre....dozvedela som sa totiž veľmi potešujúcu správu a tak nejak to trvá cely týždeň a možno aj ďalší bude...inak rada teraz aj za také maličkosti, že mi prišla objednaná zásielka....aj z nej sa dnes veľmi teším....rozmýšľam, že tie antidepresíva by som už aj mohla prestať brať  Very Happy no k doktorke idem až v septembri....tak uvidím....cvičiť už tak mesiac necvičím vôbec....a kedže v nedeľu čakáme návštevu tak ani nebudem...plus konečne sa chystám si oddýchnuť v pondelok a utorok....ešte by som sa chcela isť niekde okúpať....nakoľko som cez toto dlhé a horúce leto ani nestihla....no teraz si to vynahradím...v podstate už len zajtrajšok prežiť a hurá dovolenka...hmm nemám ani čo napísať iba, že sa teším  dancing

A ako sa máte Vy?  

Pekný zvyšok dňa  community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto St 26 august 2015 - 18:21

Ahoj Mischelll,
potešilo ma, že sa Ti dobre darí, len tak naďalej. Je perfektné, že si si takto v podstate našla čas na seba a navyše sa tešíš z maličkostí. Je to len dobre.  Smile

..........

Ahoj Shadow,
aj ja Ti držím palce, aby sa všetko znormalizovalo, alebo snáď aby bolo ešte lepšie

.........

U mňa bol dnes akýsi zvláštny deň, vlastne nechcem ísť do detailov. Splnil som si všetky povinnosti, čo som mal. Nad ránom som podokončoval aj "akožepovinnosti" striedajúc to s pokusmi zaspať, vlastne som od včerajška stále hore. Bol som aj na záhrade a bol som milo prekvapený, že mi všetko išlo celkom "od ruky". Mačiatka som nevidel, prišli len dve mačky po niečo dobré do žalúdka a kocúrik sa ani neobťažoval. Zdravotne je únava vystupňovaná, ale stále sa dá prekonať. Z nespania som taký trochu oťapený, vlastne tak do dvoch hodín plánujem už aspoň driemať.

S pozdravom Tuto

........

PS: Ako je v avatare, tak asi vyzerám. Trocha retuš, ale ak prižmúrite oči môžete vidieť ako vyzerám v tvári...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal Št 27 august 2015 - 17:46

Nemam sa dobre,tazko je...
Nie v zmysle depresivnom,hoci aj to uz pomalicky prichadza.Obavam sa javov,ktore sa mi deju a ktore si neviem vysvetlit a "predtym davnejsie" neboli.Toto je ale na dlhe vysvetlovanie,ktore som sice napisal v sekcii sukromneho kruhu,ale nebolo mi to nic platne,lebo zastrajkoval moj nestastny smartfon alebo co.Nalezite ma to vytocilo,ale uz sa nedalo nic robit.Frustrujuce...
Naozaj tazko je,hoci som nerezignoval.Idem von,pekne je...
Drzte sa!
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Št 27 august 2015 - 21:05

Shadow, ahoj, moc Ti držím palce. Teším sa, že bojuješ, zápasíš, biješ sa s okolnosťami a aspektami svojho života, nerezignúvaš. Myslím na Teba a posielam Ti, ako sme si s Lístím zvykli, fandiaceho smajlíka: dancing Smile

Tuto, ahoj, som rád, že sa Ti pozvoľna darí a vedieš pokojný a naplnený život. Aspoň teda taký mám dojem, že máš veci pod kontrolou a usiluješ sa, aby Tvoje dni boli naplnené a užitočne i príjemne strávené. Avatar je zaujímavý, ale myslím, že by som Ťa na ulici nespoznal. Very Happy Držím aj Tebe prsty, maj sa krásne, rád si naďalej čítam všetky Tvoje príspevky. it is perfect Ako aj všetkých. winking

Mischelll, uži si dovolenku, nech sa darí aj naďalej! it is perfect Smile

---

Ahojte. winking

V súčasných dňoch sa mám zhruba dobre. Zatiaľ sa mi nedarí vtesnať pracovnú dobu do osmičiek, lebo roboty je vždy toľko, že dobrovoľne zostávam každý deň aj 2-3 hodinky cez-čas. Dnes som ale mal trochu konflikt s esbéeskárom, ktorý ma vystresoval, že som sa musel na pár minút ísť zavrieť na WC a predýchať svoju roztrasenosť a hnev. Ma to mrzí, ale neovládol som sa. Do 15 minút po konflikte som už bol relatívne pokojný a mohol som pokračovať v práci. Neskôr sa vrátil aj úsmev. Verím, že časom, keď sa zabehnú nové priestory, sa postupne do osmičiek vopchám. Už od pondelka robím štandardne admina, ako keď som začiatkom augusta začínal. winking

Zdravotne sa mám zhruba dobre, nálady sú vyhovujúce. Som síce trochu prepracovaný, unavený, bolí ma chrbát. Ale to nevadí. Spánok, zdá sa, vyhovujúci, len ráno som dosť spavý a ťažko sa mi vstáva. Schizopríznaky pod kontrolou, trochu sa mi prejavuje sociálna úzkosť, vzťahovačnosť, kognitívne problémy v zmysle agramatického a zádrhelového vyjadrovania. Tú sociálnu úzkosť pripisujem zníženému Escitilu, totiž už druhý týždeň sa mi nedarí v práci si dať obedný Escitil (10 mg). Totiž zabúdam na to, veci s liekmi mám v inej miestnosti, než je kancelária. Takže jem len 10 mg Escitilu ráno, Orfiril 500 ráno, Orfiril 500 večer. Asi si budem musieť dať väčší pozor na tú obednú tabletku. very sad3 Neurózy trochu zlepšené. Fyzično zhoršené výrazne. Chudnutie - celkom fajn, momentálne 78 kg, 96 cm (-1 kg, -1 cm). Naďalej jem žiaľ nepravidelne a málo... Embarassed

Teším sa na víkend, zdá sa, že by mal byť celý voľný. Pretty good Plány ešte nemám, možno iba drobné nakupovanie, upratovanie, spísať istý článok, nejaký ten obľúbený seriál. Reading

Ďakujem Vám, priatelia, za vypočutie. Želám Vám všetko dobré, držte sa. Applause
So srdečným pozdravom heart
kamoš Matej
Sun 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 25 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Pi 28 august 2015 - 19:10

Ahoj a ďakujem Matej za milé vyjadrenie k mojim príspevkom. 
Som taktiež rád, že sa Ti v zásade dobre darí, hoci ten konflikt musel byť asi nepríjemný. Zdravotne sa mi zdá, že si vcelku primerane. Mám aj dojem, že bolo aj lepšie, aj horšie...

...........

Ahojte,
posledné dni som bol až príliš spavý. Vlastne práve to je charakteristika týchto dvoch dní. Len by som spal a spal a spal. Ledva ma naši vytiahli na chalupu, kde to všetko bolo celkom dobré, ale mohlo byť aj lepšie. Mačence aj mačky boli fajn. Vyliezli aj kliešte, čo sa na jednom mačiatku prejavilo viac ako je obvyklé. Inak po starom. Zdravotne tá spavosť, až to bolo nepríjemné v kvantite. Máličko boli aj "hlasy", ale fakt len minimum. Celková pasivita vlastne vyplývala z tej spavosti. Ani na Zelle som nebol.

Želám všetkým pekný víkend a dúfam, že ho len neprespím.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Pi 28 august 2015 - 20:44

Ahojte,
Včera sme mali 50. zello a mňe bolo trochu smutno, že nikto zo Slovenska nemohol. Bolo nás ale 5 tak to aj ladilo s výročím. Dnes je opäť piatok. V novej praci dni ubiehaju akosi rýchlo. Ale cítim sa tam dobre. Len na iné veci potom nezostáva. Všetkých vás tu zdravím, keď tu toľko nechodím. Každý máme svoje. Len taký náčrt možno budúcej témy, nadhodil som predsalen intímnu záležitosť zo súkromného fóra pod P. Zdá sa, že je to silnejšia téma, než som si myslel A tak ju v nejakom ďalšom zello dáme ako hlavnú... Ak bude chuť A mozno aj odvaha a dôvera zároveň...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej So 29 august 2015 - 12:02

Ahojte. Smile

Včera som bol večer už dosť unavený a tak trochu aj emočne vyčerpaný. Nechcelo sa mi usmievať a už som začal byť vzťahovačný, podráždený a všeličo drobné mi vadilo a emočne sa ma dotýkalo. Väčšinou detaily, ktoré si v dobrom psychickom rozpoložení ani nevšimnem. Skrátka začal som sa mať po tej piatej večer už dosť zle. Aj na ulici som sa cítil vzťahovačne, ľudia na mňa pozerali, vadili mi ich pohľady, ich hodnotenia, hocaký smiech sa mi zdal, akoby bol adresovaný na mňa v podobe výsmechu alebo ohovárania. Ešte šťastie, že mám pracovisko iba 10 minút od činžiaku. Večer po tej šiestej som si pustil smutné empétrojky v snahe počúvať pokojnú a pomalú hudbu, ktorá by mi odbúravala aspoň čiastočne stres. Čoskoro som však zaspal a zobudil som sa až dnes o 11:00. Potreboval som sa poriadne vydrichmať. Sleep

Dnes sa už cítim lepšie. Hodnotím situáciu tak, že včera večer som bol proste už "emočne vyčerpaný". Taký stav som mával pravidelne aj v minulom zamestnaní. Zväčša mi naňho pomáhal spánok, odpočinok, pasívny relax, pomalá hudba. Teď si plánujem asi ísť písať do denníka a potom sa hrať na PC. albino  typing

Schizopríznaky teda mierne zhoršené, ale nie vážne, stále je to pod kontrolou. Negatívne symptómy len občasná apatia, pocit prázdnoty, nízka zhovorčivosť, potreba byť sám a izolovať sa. Pozitívne symptómy len občasná vzťahovačnosť, zlý pocit na ulici. Kognitívne symptómy - agramatické vyjadrovanie, problémy hovoriť plynulou rečou. Afektívne príznaky - emočná vyčerpanosť, nábeh na depresívne rozlady, pocit "vážnej nálady" - teda sumárne nič vážne, to mávajú aj zdraví ľudia, si myslím. Fyzično zlepšené o trošku.

Celkovo sa mám teda dnes dobre, dá sa povedať. Je víkend, mám ho celý voľný, tak idem relaxovať. jumping2
Prajem Vám, priatelia, veľa zdravia, pohody a dobrej nálady. Držte sa, bojovníci! community together
welcome or bye

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 25 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 29 august 2015 - 14:13

Kamaráti, čo sem tam zapnete nejakú tú hru. Dnes je akcia na steam že sa dá zadarmo hrať hra o prežitie. Je to zaujímavé ale dosť zložité že to chce trochu času nech sa človek naučí. Je to multiplayer a plno neoficiálnych serverov je československých.

Viac tu:
http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/36613-ark-survival-evolved-si-o-vikendu-muzete-zahrat-zdarma
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll So 29 august 2015 - 17:34

Ahojte Wink

Začnem tak, že je užasne mať voľno a ešte keď sa polovica veci zrušila teraz myslím nejaké návštevy a podujatie - teda že na neho pôjdem....proste len tak nič nemusieť, nikam nemusieť....a konečne aj krčná chrbtica ma prestala bolieť - zle som sa vyspala.....proste teraz je pohoda....aj som mala nikam zase isť....ale sa to zrušilo....neviem ale ja sa z toho ešte viac teším....asi budem taký domased....ale viac si tak oddýchnem ako sa nikde trepať...a potom nazad....čo sa zdravia tyká tak predminulú noc som sa nevyspala ale kvôli komárovi, ktorý stále otravoval....potom som to dospala....a dnes som spala až do 7 hodiny čo je na sobotu veľmi dobre...myslím, že všetko sa postupne upraví....teda okrem noriem v práci tak tie ostali na figu....a ešte aj mám smolu, lebo nepatrím k vyvolením čo si vyberú tému, ale až tak veľmi ma to neštve....teraz sa teším....a zatiaľ je všetko O.K. ...už zostava zase len makať na kondičke lebo ju mam hroznu...určite cez tieto volne dni plánujem aspoň par krát cvičiť....a možno sa dostanem aj ku knihe Smile

Prajem pekný predĺžený víkend community together  teda aj z utorkom dancing

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto So 29 august 2015 - 20:34

Ahojte,
pre dnešok to bolo celkom fajn, až na to moje spanie. Nejako som sa nutne potreboval týchto pár dní vyspať, alebo čo. Dnes som strávil touto činnosťou asi 11hodín a bol som z toho čísla celkovo rozmrzelý. Keby som bol aspoň schopný zaspať v skoršej hodine... Jednoducho neskoro zaspávam v tieto dni a taktiež vstávanie je pošramotené. Na dnešný program to nemalo zásadný vplyv, ale hmm, je to veru na zamyslenie. Bol som na záhrade a videl som všetky mačky. Jedna trojfarebná, sa ma neviem prečo bojí, pomaly stačí keď na ňu pozriem. Zato kocúrik je OK, má rád, keď ho pohladím. Mali sme dnes trochu vážnejšiu prácu, t.j. orezávanie suchých konárov starého orecha (obvykle sa to robí práve v auguste) a nebola to žiadna sranda. Celkove som toho zvládol viac ako obvykle na záhrade ako takej.

Zdravotne sa teraz dá iba ak včera do mňa zadrapila úzkosť a bol som z toho trochu vyvedený z miery. Variácie všeličoho so spánkom už asi ani nemusím písať.

Majte sa pekne a užite si zbytok víkendu. T.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  regina So 29 august 2015 - 21:43

Ahojte,

chodím sem síce často, no píšem len občas a preto zas po čase niečo dám.
Mám sa dobre, i keď nestíham všetko čo by som chcela.
Minulý víkend som tu mala na návšteve rodinu (8 ludí), no u nás boli len na chvílu a bývali u mojej mamy. Tam som chodila sa im od rána do vecera venovat. Boli sme aj na výlete v Štúrove a Ostrihome. Bol to taký aktívny koniec minulého týždňa.
Počas horúčav som aj ja pasívnejšia a spavejšia.Dnes som doobeda navarila, poobede sme pozbierali urodu zemiakov a hrušiek, medzitým 3x oprala a teraz navečer som skontrolovala čerpanie grantu na ten projekt Som rada, že finančne všetko sedí ako má. Len nejaké dodacie listy nám chýbaju lebo ich eshopy neposielaju tak tie budeme musieť ešte vyžiadavať.
Jediné, čo som z dnešného plánu nestihla bolo umytie a odloženie bazéna, najprv bolo na to moc teplo a potom som už zas toho mala dosť a bazén sa mi už umývať nechcelo, tak som radšej robila to vyúčtovanie.
Mrzí ma, že nestíham zello dialogy, snáď nabudúce. Ešte máme teraz veľa práce s tým projektom. O týždeň máme výlet do Podhájskej a o dva týždne nás čaká oficiálne otvorenie (odovzdanie projektu), kde príde i sponzor kolaudovať a do konca októbra musíme spísať a odovzdať komplet záverečnu správu a vyučtovanie. Myslím že 30.10 si riadne vydýchnem Smile .
Lieky beriem stále znížené, no úplne vysadiť sa ešte nechystám, možno tak o pol roka, dávam tomu čas.

Majte sa aj vy fajn a všetko zvládajte čo najlepšie!

regina
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 664
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ne 30 august 2015 - 9:45

Ahoj X. Nepoznám presne tú hru, ale ak je to hra o prežitie, tak také mi prináša skôr stres. laughing Ja radšej veru budovanie mestečka alebo krajinky. Very Happy Teším sa, že sa Ti darí v práci, len tak ďalej! it is perfect

Ahoj Mischelll. Veru aj ja som domased a najradšej si odpočiniem niekde doma sám pri počítači alebo len tak. Nerozumiem presne, aké to je, keď moji známi odpočívajú tým, že chodia všade-možne na prechádzky, na výlety, na kúpaliská a podobne. Mňa by to doslova ťažilo, otravovalo. Ale keď som pekne vo svojej izbe, tak sa cítim dobre a výdatne relaxujem. Smile Dúfam, že neskôr sa aj ja ako Ty dokopem k nejakému cvičeniu. Len stále čakám, kým prejdú tie horúčavy. Tento rok sú výdatné a dlhé. Sun 1 Prajem Ti všetko dobré, nech sa darí! Applause Pretty good

Ahoj Tuto. Smile Ja také záhradné práce ani moc nepoznám. Voľakedy sme mali záhradu, keď som bol malý, ale potom sme ju predali. Neviem si teda vybaviť, aké to je sa starať o to, pravdepodobne však dosť ťažké. Zlé spomienky mám na burinu a najmä hmyz, lezúci aj lietajúci. Orezávať orech, fúha, ruky vo vzduchu, odkrvené... chápem Ťa trošku. Je to priam obdivuhodné, ako dobre pomáhaš s tou záhradou, že je to vlastne Tvoj akoby koníček, alebo jedna z popredných činností. Klobúk dole. Pretty good Yes Prajem Ti všetko dobré a taktiež Ti želám veľa zdaru v boji s tými spánkovými a úzkosťovými turbulenciami. Drž sa, kamoš! giving a hug Wink

Ahoj regina. Smile Som veľmi rád, že na nás nezabúdaš a stále navštevuješ fórum. Žiješ, vidím, veľmi aktívnym životným štýlom na minimálnych liekoch. To je báječné. Smile S radosťou si vždy prečítam, čo nové s projektom a čo nové u Teba doma. Držím Ti naďalej palce, maj sa krásne, regi. it is perfect Smile

---

Ahojte priatelia. Cool

Dnes sa mám zhruba dobre. Asi na 2+. Schizopríznaky zlepšené, afektívne príznaky zlepšené. Neurózy zlepšené, fyzično zlepšené. Flush prijateľná. Možno toto zlepšenie je celé tým, že som doma a odpočívam. Včera som nič takého špeciálneho nerobil - trochu som poobede spal, trochu si čítal, hral sa na PC. Dnes som vstával o 8:15. Ešte neviem, čo budem robiť. pig Dá sa povedať, že zatiaľ víkendový čas trávim pasívne. Shocked

Všetko dobré!
S pozdravom
Matej
flower

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 25 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 25 z 84 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 54 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore