Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 28 z 84 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 56 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Ne 6 september 2015 - 10:09

Pekne si to nazval. Smetisko nechcených spomienok. Musim uznať, že mám veľmi kvalitných pracovníkov v hlave na tom smetisku. Len veľmi málo nepríjemných veci si pamätám, väčšinou sú rýchlo preč. Len také fakt silné zostávajú ale aj tam už len to jadro.

Matej, ty si taky pisatel na blog na stránky na wiki. Pozrel by si sa na text Willa ako na teba pôsobí? Či by ťa to osobne nalakalo prísť. Díky moc. Dám to keď tak do súkromnej témy.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Ne 6 september 2015 - 10:16

Je to tam:

https://www.schizoforum.net/t399-topic

(je to výzva pre všetkých, prosím o pomoc)
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll Ne 6 september 2015 - 12:59

Ahojte Wink

Tak dnes som bola na menšie nákupy v Maďarsku ešte skoro ráno....nič som sebe nekúpila (čo je v podstate dosť veľké prekvapenie) keby ste ma poznali lepšie tak by ste vedeli Laughing ....no ale aj tak sa teším lebo som kúpila darček pre najlepšiu kamarátku narodilo sa jej dieťa a takú malú súpravu som jej kúpila....aj keď som nechcela žiadnu súpravu ale šatky....no nemali....tak nakoniec som aj tak kúpila....kedže v meste si myslím, že niečo také bude stat dva krát toľko.....na návštevu chcem ísť pondelok.....dúfam, že mi to vyjde....ešte chcem malej kúpiť nejakú hračku a tiež niečo sladké....no ako od kedy vo mne skrsla ta myšlienka ísť ju pozrieť (dlho som nebola s ňou) tak sa na to teším už aj týždeň to bude....a tak no teším sa ....ako neviem ale ja to mam tak, že keď si niečo naplánujem tak sa na to aj teším ale také spontánne veci - myslím úplne spontánne také moc nemám rada....ako ani nie že rada....teraz myslím také že si naplánujem niečo a potom sa to zmení a namiesto soboty ide sa piatok....a tak...no nemám to rada....asi som už starší človek... lol! ...čo nemá rad prudké zmeny...celkovo som aj v práci najstaršia pri mne aj o 9 rokov mladšie baby robia...a oni stále niekam....také že diskotéky....ale to ma už vôbec neláka....ale aj tak proste neviem...asi to je moja povaha.....nebola som táka, ale už som....to som si tak všimla....teda opatrná som vždy bola ak sa niekde išlo....ale vždy som aj bola rada keď sa niekde išlo ....teraz to už neplatí..... flower

No dnes plánujem len tak oddychovať doma v telke nič nejde tak asi budem konečne čítať knihu study  a možno trochu rýchlo chodiť alebo cvičiť chrbát....aby ma tak nebolel....

Prajem krásny deň community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal Ne 6 september 2015 - 13:59

Ahojte priatelia,
Opat je tazko...
Zdravotne,myslim teda hlavne po psych.stranke,som spokojny.
Lenze trapia ma vazne financne tazkosti.
Ked som sa uprostred juna(?) vratil zo Zaluzia,mal som nasporene peniaze,kedze som vyrazne usetril na strave.Vtedy to este vyzeralo dobre,hoci som bol uz druhy mesiac bez vyplaty a bez akychkolvek nem.davok od zamestnavatela.Peniaze som nijako nerozhadzoval,ale priznavam,ze ked mi bolo treba kupit napr.oblecenie nespekuloval som ci kupit alebo pockat,kym budem mat zase prijem...A nestastny tabak,samozrejme,si nedokazem "odpustit".Ja som tak zavisly,ze fajcenie musi byt,aj keby co bolo(Tuto vie o com to je)Ako musim jest a pit,tak aj fajcit- neexistuje plnohodnotna nahrada...
A teraz to bude o krutom setreni.Uz len na mobilny internet davam,na moje pomery,velke peniaze,asi ho zrusim...Ale potom,neviem...
V utorok,nadchadzajuceho tyzdna,idem pred komisiu,ale nemozem ocakavat ani "spravodlivost" ani nejake ohlady.Podla toho,co mam zistene,nemam sancu na zvysenie.Je to pre mna obludne,ako som uz isto pisal moj vymeriavaci zaklad je brutalne nizky.
Po tom trapnom divadle,co ma caka v utorok,mam v podstate dve moznosti:davky v HN alebo zobrat u rodicov aby prispievali este viac...Strasne ma to mrzi,lebo moji rodicia obaja pracuju cely zivot pre stat a v konecnom dosledku musia oni znasat to,ze som chory a mam mesacny prijem 50€ pod hranicou ziv.minima(123€ dochodok+19€ kompenzacia na dia-dietu)
Obesit sa nejdem,ale neviem,co so mnou bude...
Myslite na mna,prosim.Dik...
Shadow
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal Ne 6 september 2015 - 14:26

Oprava:Nie je to take zle,ved na jedlo a tabak bude.
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 6 september 2015 - 20:34

Ahoj Matej, 
som rád, že si si na mňa spomenul. Spánok je pre mňa dôležitý, ale mám smolu, že ho mám tak rozbitý. Ďakujem za podporu.

.......

Ahojte,
dnes som si spravil taký oddychovejší deň, veď je nedeľa. Vstal som pomerne slušne už o 7:30, ale pôžitkársky som sa ešte zašil pod paplón a dospal predchádzajúci týždeň. Bol som vyslaný do supermarketu, čomu som bol rád, vlastne po také drobnosti a nutnosti do kuchyne. Potom som bol hlavne doma, venoval som sa "akožepovinnostiam" v takom pohodovom tempe. Rozmýšlal som aj nad hubárčením, ale dal som prednosť leňošeniu, t.j. regenerácii. Teraz sa už teším do práce v pondelok ráno a zároveň dúfam, že to bude všetko OK (hlavne plnenie povinností a spánok). Mierne sa aj obávam, ale snažím sa hádzať takéto myšlienky preč od seba.

Zdravotne znesiteľne, trocha sa mi zlepšilo v únave, "hlasy" na balkóne sú len mierne, spánok bol dne dobrý ostatné tiež zvládnuteľné.

Majte sa krásne Tuto

PS: Shadow držím Ti palce. Myslím na vás všetkých
PS2: Poď ho!: Zajtra do práce s úsmevom Smile
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  historik Po 7 september 2015 - 14:35

Ahojte, drahí priatelia,

Shadow, ja na Teba často myslím a prajem Ti, aby si sa cítil dobre, aby si nemal nepríjemné výčitky, ale namiesto nich pokoj na duši a radosť zo života.  Wink
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 7 september 2015 - 18:58

Ahojte,
dnešný štvrtý deň v práci som zvládol pomerne dobre. V podstate tak, ako som písal minule. Bolo viac práce vnútri, ale čosi aj vonku. Tentoraz som nemal samostatnú prácu, skôr som len vypomáhal, aby sa viac spravilo v celku. To sa aj tak dialo. Mám dojem, že šéf bol so mnou spokojný, lebo mi na konci dňa aj zaďakoval, čo sa mi dosť rátalo, lebo sa do pracovania snažím dať čo najviac.

Zdravotne som pomerne dobre, ale na druhej strane ten spánok, hmm. Tak som si naordinoval na večer Haloperidol spolu s jedným Gerodormom a môžem sa pochváliť, že primerane spím. Neviem však, čo mi na to povie MUDr. Vlastne mám presne takú gramáž užívaných liekov, ako keď som sa dávnejšie vrátil z VZ. Hlavné je, že mi to tak pomáha. Dosť mi záleží na tejto práci a rád by som ju primerane zvládal.

S priateľským pozdravom pre všetkých Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Po 7 september 2015 - 20:52

Ahoj ľudkovia Smile

Dnes sa mám zhruba dobre. V práci všetko prebehlo o.k., pričom aj to, čoho som sa bál, teda dočasnej novej povinnosti, kým je šéfka na dovolenke, tak aj to dopadlo dobre. Smile Momentálne odpočívam. Dopočúval som správy, surfujem po nete, občas prehodím slovko-dve s rodičmi. Bol som v supermarkete kúpiť energeťáky a vreckovky. Yes Na kefír som zabudol... affraid A inak nič nemám nového čo povedať. Shocked

Čo sa týka psychopatológie, všeobecne je stav stabilizovaný. Len kde-tu vykukujú rozladenia, napr. afektívne, alebo na ulici pozorujem "nestabilitu tváre". Tým mám na mysli, že môj nervový systém je trochu splašený v prítomnosti množstva ľudí na otvorených priestoroch ulice. Spúšťa mimovoľnú prehnanú reakciu, úzkosť, v podobe červenania, napätia v lícach, slzenia očí. Následne neuroticky reagujem kompulziou dotýkať sa tváre, takže keď sa nedotýkam tváre, tak flush navrie celú tvár. Do toho zvýšené sebapozorovanie, vzťahovačnosť, pocit hanby. Je to iracionálna anxieta, ktorá nenachádza oporu v mojom rozumovaní, proste si to sympatikum alebo parasympatikum robí, čo chce. Ono samo sa cíti ohrozené a zahanbené pred ľuďmi na ulici; so mnou ako Matejom to nemá nič spoločné, nakoľko ja sa osobne nehanbím. Nemám prečo. To tá tvár sa hanbí sama. very sad3 Pozorujem tieto zhoršenia odkedy vynechávam Escitil na obed... Escitil mi významne kladne pôsobil na sociálnu fóbiu, a teda aj na flush. Vyzerá to teda, že Escitil nemôžem znižovať, lebo by som išiel proti sebe a cítil sa celkom zbytočne horšie. Ešte budem tieto stavy pozorovať a uvidím, ako to pôjde. Koniec koncov dosť mi tieto stavy vyvolal aj chladný vzduch v týchto dňoch, nakoľko chladný vzduch má na moju flush nepriaznivý vplyv.

V práci som mal problémy sa vyjadrovať. Celkovo som skôr mĺkvy, hovorím úsečne, stručne. A keď mám niečo vysvetliť, tak sa akoby zajakávam, hovorím s gramatickými chybami, akoby som nemal slovenčinu ako rodný jazyk. Hovorím zárazovito, sekano, dlhšie hľadám správne slová, niekedy zase naopak hromadím pri sebe kopec synoným toho istého významu, pričom si to situácia vôbec nežiada. Exclamation Vnímam toto všetko ako kognitívne symptómy. Odvahu zdvíhať telefón v práci som už nadobudol, ale naďalej aj pri telefonovaní produkujem kognitívne a vyjadrovacie problémy.

Afektívne sa mám relatívne dobre. Pozitívne príznaky - iba občasná vzťahovačnosť, strach z ohovárania, nič vážne. Myslím, že bludy nemám, momentálne totiž necítim ani žiadnu vlastnú výnimočnosť, ani sa necítim pupkom sveta. Pomerne dobre sa mi oslobodzuje od spájania svojho osudu s osudami všetkých trpiacich ľudí na svete. Ešte síce neviem odlíšiť, čo sa ma týka a čo už je mimo mňa, no zachovávam si ako-taký odstup a pokoj. Usilujem sa aj v práci o flegmatický prístup k tým problémom, ktoré nemám v kompetencii. Naopak, tie, ktoré mám riešiť ja, tak na tie sa zameriavam aj za cenu neplatených nadčasov, len aby som mal "svoje" vybavené. Negatívne príznaky - mama mi stále hovorí, že sa mračím a že dávam kútiky dolu, a to bez ohľadu na to, akú dobrú náladu mám. Vnímame to ako nízke používanie mimických svalov k vyjadrovaniu emócií. Ďalej, pocity prázdnoty. Obnovujú sa mi tiež akési túžby anihilovať svoju existenciu, pozbaviť života, existencie. Suspect Týka sa ma aj únava, ktorú premáham energeťákmi. Raz ma z nich klepne pepka. laughing

Spánok prijateľný. Dnes som mal modrý pondelok, strašne sa mi ráno nechcelo vstávať. Sleep Inak fajn.

Takže vcelku sa mám vlastne dobre, hoci teraz som popisoval skôr to, čo sa nedarí. To, čo sa darí: práca, zápis do školy, domáce prostredie, pravidelné dobré nálady, easy-postoj. Very Happy Dávam stavu známku 1-. lol

Ďakujem za vypočutie, priatelia. Želám pekný čas, držte sa!
matej
heart

PS: Držím všetky 4 palce Tutovi s tým spánkom, aj s prácou! dancing
PS2: Myslím intenzívne na Shadowa. Shadow, drž sa, si veľmi statočný! giving a hug

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 28 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ut 8 september 2015 - 20:45

Ahoj kamaráti. winking

Dnes sa mám dobre. V práci ok. Na ulici som cítil určité zlepšenie - a to aj napriek chladnému vzduchu. Naďalej užívam len:
Orfiril Long 500 mg (1-0-0, teda len ráno),
Escitil 10 mg (1-0-0, teda len ráno),
Xeplion 75 mg (raz mesačne depot).
Čiže de-facto si dám lieky len ráno s raňajkami a už cez deň neužívam nič momentálne, ani večer. Je to znížený režím. Sociálna úzkosť, vzťahovačnosť a flush boli teraz na ulici dobré, zlepšené. Uvidím ako zajtra, sledujem vývoj úpenlivo. Iné príznaky momentálne ustúpené, až bez šance ohroziť relatívnu remisiu.

Známku dňu dávam 1-. Pretty good

Jediné, čo je dosť smutné, je že máme úmrtie v rodine, brat mojej mamy mal infarkt. So strýkom som sa veľa nestretával, vlastne som ho nevidel už roky rokúce. Preto smútok cítim, no nie je to také, ako keby zomrel príbuzný, s ktorým žijem. Cítim hlavne s mamou, lebo jej sa smútok týka určite viacej. very sad2

Prajem Vám peknú noc a vydarený zajtrajšok, drahí spolubojovníci a spolubojovníčky. Applause
Všetko dobré! Smile
S úctou
matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 28 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ut 8 september 2015 - 20:59

Ahoj Matej,
som rád, že si dnešok oznámkoval takou peknou známkou. Pre mňa to znamená, že v podstate si fit a pekne si plníš úlohy v práci. Budem na Teba myslieť, aby sa aj tie drobnejšie zdravotné veci dali čo najviac do poriadku.

...........

Ahojte všetci čo prispievajú, prípadne len čítajú.
Dnešok som mal tak trochu takú malú krízu. Vstávanie bolo problematické a bol som aj do neskorších hodín trochu oťapený. V práci mi to tak nešlo, ako som bol zvyknutý z predchádzajúcich dní. Slinotvorba bola na veľmi nízkej úrovni, a tak som neustále pociťoval smäd. Je to pravdepodobne tým Haloperidolom, čo som si na večer dal. Práca bola, ale na zvládnutie by bol (stačil) len jeden. Trochu ma to trápilo, ale šéf ma podporil, že to treba rátať aj s takýmito dňami. Vlastne som sa začal obávať, aby to nemalo následky na moje bytie celkovo v práci, teda, že ma ani nepotrebujú. V zamestnaní som najmä vypomáhal typu: dones, odnes, podrž. Spanie však bolo dobré.

Zdravotne, ako som už písal, nízka slinotvorba, únavy - oťapenosť, mierny pesimizmus, trochu vzťahovačnosť. Mám tak trochu krízu, ale našťastie sa neobjavila úzkosť, takže to je veľmi dobre. Náladovo, celkom fajn. Iné schizopríznaky v norme.

Majte sa čo najlepšie, fandím vám/nám. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto St 9 september 2015 - 17:16

Ahojte,
pre dnešok bolo vstávanie primeranejšie oproti včerajšku. Vypil som ráno dve kávy, zjedol koláč a ešte aj banán. Veci do roboty som mal nachystané už z večera, takže vlastne relatívne bezproblémov. V práci som zatiaľ pobadal, že keď je toho viacej, rýchlejšie to ubieha. Tak bolo aj teraz. 

Doma som sa venoval "akožepovinnostiam" a naši išli na otočku na záhradu, tak som išiel s nimi. Akosi sa rozpršalo, tak "otočka" bola ešte rýchlejšia, ako sa plánovalo. Teraz tak relaxujem a myslel som aj na vás všetkých.

Zdravotne dosť dobre, trochu ma celodenne pobolieva hlava, vzťahovačnosť v norme, "hlasy" tak trošku, únava prítomná, ale dá sa. Oproti nedávnej minulosti beriem navyše 100mg Amisulpridu a 1/2 tabletky Haloperidolu.

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 28 z 84 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 56 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore