Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 27 z 84 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 55 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Št 3 september 2015 - 18:56

Ahojte, dnes bol dlhší deň, než som si myslel. Ráno som úplne zabudol na psychiatricku A tak z vyhradenej hodiny bolo len čosi nad polovicu. Škoda, ale myslím, že to hlavne sme stihli. Po práci som mal zas arteterapiu A hovorím si, že psycho A arte by som asi nemal kombinovať. Už zas toho začínam mať dosť.

"Uloha" pre historika. Vedel by si vypátrať, alebo pátra si už niekedy o WW2? Hlavne by ma zaujímali Hirošima Nagasaki. Šéf má v bývalej práci dosť presvedčil, že USA nemali na výber vraj Japonci boli strašne tvrdohlaví A jedna atomka im bola málo... uznal som jeho znalosti A pútavé rozprávanie a pomaly si trosku pretvaral názor na Japoncov. Ale potom som po dlhšom čase čítal článok, možno najdem odkaz ak chceš, že Japonci dávno sa vzdávali, ale USA si chcelo vyskúšať vec naživo... viem, že k pravde sa asi nedopatrame, ale zaujímalo by ma tvoje presvedčeniu ku ktorému si dospel. Díky.

Kamaráti už za hodinku máme opäť zello Smile
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  ester Št 3 september 2015 - 22:12

Ahojte
Všetkých vás pozdravujem. A čítam pravidelne, len nejako nestíham nič. Embarassed Z mojich plánov na leto som stihla tak 50% I disagree I disagree I disagree takže nič moc. Neviem, čí som si toho veľmi veľa zobrala na plecia, alebo ... ani neviem...
inak sa mám dobre. Aj psychicky je to celkom obstojné. Ale jeseň je pred nami, tak snáď to ustojíme. Teda ja mávam na jeseň problémy,takže dúfam, že tento rok bude iný. Strašne rýchlo mi prešlo leto. Ani som si nestihla registrovať a prišiel koniec prázdnin, ale leto hodnotím dobre. Aj sunny bolo dosť, tak ako má byť cez leto, možno tento rok aj navyše Very Happy
Takže veľmi nemám nové nič, najbližšie by som už aj na zello chcela prísť a už chcela opäť chodiť pravidelne Smile

Tuto, teší ma tvoja práca. S tými deťmi ožiješ a zmení ti to úplne dni si myslím, je to radosť, takí drobci Very Happy

Ahojte community together


ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll Pi 4 september 2015 - 10:41

Ahojte Wink

Tuto - ešte raz Gratulujem k práci....a len na pár hodín...no vidíš dočkal si sa....len netrepalo prestať veriť, že si nájdeš prácu... it is perfect

Xkrchnav - Zello bolo podľa mňa veľmi povzbudivé, dobre som sa pri zellu cítila... Smile

Ako sa mám?....tak po pravde ani nemám čo napísať ....zdravotne dobre....až na ten chrbát asi z dlhého sedenia....snažím sa robiť krátke prestávky....no aj tak je to len maličkosť....ostatné veci no neviem čo mám napísať bludy a také veci už dávno nemám....síce sa mi stalo v práci, že som sa dlho vykoktávala....teda nevedela som čo skôr povedať....ale zvládla som to....ako mysľou mi blúdili veci, čo som chcela a mala povedať len reč bola pomalšia....neviem....ako je pravda, že tou otázkou ma zaskočila kolegyňa....tak aj preto bola reč pomalá.....alebo práve pre to....ale stalo sa to teraz len raz....síce aj pred časom sa mi to stalo...ale nepripisujem tomu až takú váhu.....

Prajem pekný víkend community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  opadané lístie Pi 4 september 2015 - 11:38

ahojte,

Tuto, to s pracou je genialne. stale obdivujem, ked niekto s nasou diagnozou pracuje a Vam sa to tu dari hned viacerym. dancing

ja sa mam uz trochu lepsie. mal som snad dva tyzdne krizu, ale uz vcera sa mi tak akosi polepsilo. bol som si s kamaratkou sadnut na pizzu a bolo velmi prijemne. nemal som uzkost a vztahovacnost medzi ludmi bola tiez znesitelna, ale najviac som sa tesil pritomnosti kamaratky, kedze sme sa dlhsie nevideli.

dnes mam za sebou vencenie psika, nejake domace prace a citanie knizky. za chvilu budem obedovat a potom si mozno trochu zdriemnem.

prajem Vam pekny den. welcome or bye
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  filipka Pi 4 september 2015 - 19:00

Gratulujem k úspešnému začiatku v novej práci, Tuto jumping2
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Pi 4 september 2015 - 19:04

Ahojte,
hneď na začiatku ďakujem ester, Mischelll, lístiu aj filipke za gratulácie k práci a týmto aj ďakujem za veľmi hodnotnú podporu.

Dnešok bol veľmi fajn, prebehol u mňa tretí pracovný deň. Bolo to o niečo kľudnejšie a menej namáhavejšie, lebo som mal len také ľahšie práce. Myslím, že by vás to ani až tak nezaujímalo. Zato veľká sranda bola počúvať, čo sa v škôlke deje, ten ruch a zmeny. Dúfam, že tam bude všetko OK, teda hlavne aby si ma tam nechali. Ľudia sú tam milí, príjemní zdá sa, že chápu, že som tam len chvíľočku a silne verím, že tam budem pre nich hodnotný pracovník. 

Ešte chcem dodať, že sa mi páčilo xkrchnavove Zello. Bolo to príjemné spestrenie dňa.

Myslím na vás všetkých a želám čo najlepší víkend. Tuto

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 27 NurserySchool_rail(1)
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 5 september 2015 - 8:53

Ahojte,
dnes ma opäť z postele vytiahla Timejka. Hovoril som si, že ešte si chcem schrupnúť, ale nie... ona stále ťahala z postele. Ale potom som si hovorím, že som nevstal dosť skoro, pretože už si zapla telku. Dúfam, že si stihneme pokecať, pretože ja vlastne vôbec netuším čo v tej škole už stihli robiť. Ideme si dať raňajky a potom budeme mať upratovací deň.

Chcel som tiež povedať, že sa mi veľmi páčilo zello, mám pocit, že po prázninách už začína ten "štandardný" režim a teda viac ľudí si nájde čas aj na to zello. Len tak mimochodom, trošku som sa hrabal v histórii, budúce zello bude presne rok a deň od prvého zella (preposielam historickú udalosť)
http://krizovatkaduse.je-dnesek.cz/udalosti/aktualne/7-prve-zello-stretnutie
Majte sa pekne a teším sa na ďalší štvrtok!

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej So 5 september 2015 - 9:42

Ahoj Tuto. Smile Je absolútne fantastické, že sa Ti podarilo zohnať takú vyhovujúcu prácu. Srdečne gratulujem! Applause Pretty good Pridávam sa k zástupu gratulujúcich. Smile Držím Ti moc palce a želám Ti, aby sa Ti tam darilo a bolo Ti tam fajn a všetko tam dobre prebiehalo. cyclops cat

Ahoj X. Smile Čo sa týka Japonska, zatiaľ som ja osobne počul iba verziu, že Japonci kapitulovať nechceli a pripravovali sa na inváziu Američanov, ktorá by obe bojujúce strany vyšla na veľa obetí. A preto USA zvolili jadrový útok, aby sa vyhli dlhotrvajúcej invázii, najmä keď v Európe už vojna medzičasom skončila. Neviem, či je to iba oficiálna verzia a existuje nejaká alternatívna - každopádne takto to mám zapamätané, aj uverené ja. Smile Lepšie sa asi vyjadrí náš kamarát historik. Smile Čo sa týka Timejky, je to také príjemné si čítať o Tvojom rodinnom živote. Si v mojom veku zhruba a máš už školáčku maličkú, ktorú statočne s manželkou vychovávate. Je to zaujímavé dobrodružstvo. Želám Tebe aj Tvojej rodinke veľa šťastia a pohody. it is perfect Smile Drž sa! clown

Ahoj Ester. Smile Aj mne leto ubehlo dosť rýchlo. Slnka nebolo málo veru, myslím si osobne, že tento rok to bolo horúce až až. Sun 1 Very Happy Želám Ti všetko naj, pričom sa teším, ak si nájdeš aj popri zelle čas na písanie príspevkov sem k nám. Budeme veľmi radi každému písmenku. Všetko dobré, Ester! Very Happy

Ahoj Regina. Dnes čumím do kalendára a hoci Tvoje meno je trochu iné, Tvoj nick má dnes sviatok. Tak reku všetko najlepšie! Very Happy

Ahoj Mischelll. Smile Veru, aj mne sa občas stáva, že sa vykoktávam a neviem dobre rozprávať. Myšlienky idú rýchlo, sú neusporiadané a reč z úst ide agramatická, chaotická. Zatiaľ mi nikto ešte nepovedal, že si to nejak zvlášť všimol, alebo že by sa nad tým pozastavil. Tak tomu som rád. Smile Je perfektné, že sa stále cítiš skvelo a stabilne. Len tak ďalej, držím palce! winking it is perfect

Ahoj Lístie. Smile Zdá sa mi, že vedieš pokojný život. Taký sa mi vždycky páčil. Už keď Robo hovoril o svojom živote pravidelne, tak som sa vždy zamýšľal, aké to je fajn mať taký život. Tebe to môže prísť stereotypné, ale je to pre mňa niečo, pri čom sa s úctou a obdivom pozastavím. Teším sa, že sa Ti po relatívne dlhšom období nezdaru opäť rozjasnila nálada. Prajem Ti, aby bola rozjasnená čo najčastejšie, kamoš! winking dancing

Ahoj Filipka. Smile Strašne sa mi uľavilo, keď si napísala. Už mi bolo po Tebe smutno. Smile Napíš, ako sa Ti vlastne darí a čo nové, či staré. Želám všetko dobré! Posielam priateľské objatie. giving a hug Wink

Ahoj Dreamer. Smile Vidím, že chodíš pravidelne prihlásený na fórum. Dole si často uvedený ako "nedávno prihlásený". Tak reku, že čo máš nové, ako sa Ti darí. Very Happy Teším sa aj na Tvoje písmená. Drž sa! cyclops winking

M.
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 27 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej So 5 september 2015 - 10:17

Ahojte. winking

Dnes sa mám zhruba dobre. Včera však na mňa doľahli nejaké "ľútostivosti", takže som si večer poplakal. very sad3 Tým plačom a smútkom som nejak uvoľnil nahromadený stres. Myslím, že to nie je nič vážne. Nazývam to akousi depresívnou rozladou zo stresu. Človek by povedal "emočné vyčerpanie". Takže vcelku som mal večer od nejakej 21:30 do 23:30 ľútostivý, plačlivý, rozladený. Dnes sa už cítim lepšie - vlastne už včera som si hovoril, že to sa reku stačí len vyspať a ráno príde zase tradičný optimizmus. Stále síce cítim aj dnes akúsi zvážnelú náladu, ale celkovo sa cítim vlastne dobre.

Na ulici sa mi trochu vzťahovačnosť zlepšila. Síce flush bola zhoršená, no nepozoroval som sa až tak prehnane. Možno tomu napomohlo i to, že som šiel domov už za tmy okolo 20:00. Keď je tma, tak sa cítim lepšie. Kognitívne príznaky sú stále prítomné. Z negatívnych sa mi stáva iba apatia a prázdnota. Napr. v štvrtok večer som slzil večer, že nerozumiem zmyslu všetkého svojho úsilia. Zdala sa mi tá práca, i voľnočasové aktivity, i škola prázdnym mlátením slamy. Akoby mi nič nestálo za to. Nič nebolo hodné svojej námahy. Človek by povedal, že keď budem takto zaneprázdnený, že nebudem mať čas na podobné úvahy, no predsa sa čas našiel. Aj preto sa mi napr. páči Robov život, alebo Lístieho. Najmä kvôli tomu, že moje snaženia a aktivity sa mi zdajú prázdne a vnútorne bezcenné. Takže pokojný život, pomalší a kľudný vyrovnaný a zmierený sa mi vidí ako lepší. very sad3

Od štvrtka som pracujúci študent. Prvý raz do školy by som mal ísť tuším až 19. septembra, ešte nedali vedieť presne. Smile V elektronickom systéme budem zapísaný až po 7.9., takže potom budem vedieť detaily. Smile Mám štyroch spolužiakov, sú skôr starší než ja, zdá sa, že by nemali byť problémy. What a Face

Neurózy zlepšené, fyzično ako-tak, mohlo by byť aj lepšie. Chudnutie, zabudol som sa zmerať. Ale nevyzerá to, že by som splnil svoj minulotýždňový cieľ. pale Čo už... Arrow Teď je víkend, tak odpočívam. Very Happy Prajem Vám, priatelia, krásny deň, držte sa! Ďakujem za vypočutie. Smile

Matej
alien

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 27 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto So 5 september 2015 - 21:30

Ahojte,
ďakujem aj Matejovi za gratuláciu. Veľmi sa mi podpora vás všetkých ráta, rád si aj čítam vaše príspevky, hlavne tie, kde sa cítite dobre, alebo aspoň lepšie.

Dnes bol taký kľudnejší deň. Vstal som celkom fajn o ôsmej. Nie je však dobre, že už pár dní užívam zvýšene Gerodorm, dokonca dnes v noci som si dal aj Haloperidol, len aby som spal. Tohoto sa dosť obávam, aby moje turbulencie v spánku neovplyvnili prácu. Momentálne som z toho nervózny. Vlastne až na dnešok som spal len po 4 hodiny v pracovný týždeň, hmm. Silne verím, že od pondelka to bude OK. Už som si zažil všelijaké scenáre a tak... snáď tento raz to bude s optimistickejším pokračovaním.

Vlastne sa však túto sobotu ani nemám na čo sťažovať, lebo bol reálne dobrý deň. S našimi som bol v TN pozrieť po marketoch. Kúpil som si v kníhkupectve dve knihy na učenie sa angličtiny. Bol som tomu dosť potešený. Posedel som si aj na výbornej kávičke v Laugaríciu (obchodné centrum v TN). Dnešok sa mi rátal, najmä z dôvodu zmeny v zabehnutej rutine. 

Zdravotne vykukujú tie spánkové problémy a o čosi zvýšená únava. Toto však na dnešok skoro neplatí. Som znesiteľne vyspatý a celkovo únava nie je. "Hlasy" v podstate nie sú. Vzťahovačnosť je pod relatívnou kontrolou. Tak trochu bojujem s nervozitou. Ťažšie sa mi odpútavajú myšlienky na prácu, či sú so mnou spokojní.

S želaním pekného zbytku víkendu Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Ne 6 september 2015 - 9:26

Ahojte, tento víkend sme mali byť úplne niekde inde než sme. Ale tak aspoň menšia záplata na to bude grilovačka u kamaráta spojená s kolaudáciou. V noci sme mali rokový festival tu v našom malom mestečku. Bol som sa tam pozrieť s dcérkou a teda hrali lepšie než spievali. Ledva som podľa spevu poznával čo je to za pesničku a to boli také klasiky ako ... no teraz mám okno totálne ... ale jeden postreh som chcel napísať. Jak bola jedna pesnička, trošku som sa do toho zažral a tak som si zaspieval pomerne hlasno. No a predo mnou tak cca 10 metrov bola skupina puberťáčok, tak divne sa pozreli a mňa kurnik šopa to rozhodilo??? Čo mi je, mám tam dcéru, mám 30 a aj tak sa to tak dotkne? Proste jak výsmech... Tak si hovorím, ako nepríjemné to musí byť ak je to v podobe hlasu a non stop.

Tak jo pekný zvyšok nedele vám prajem. Projekt Willa stále nie je, čakám ešte na pripomienky od jedného kamoša... ale furt nemá čas. Tak uvidíme.

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ne 6 september 2015 - 10:02

Ahoj Tuto. Škoda, že Ti neviem nejak poradiť s tým spánkom, Gerodormom a podobne. very sad3 Ma to mrzí. Veľmi Ti prajem, aby sa to podarilo... teda aby si mohol tie štyri hodiny denne dávať v pohode a s radosťou, bez ťažkostí so spánkovými turbulenciami. Držím Ti prsty. giving a hug

Ahoj X. Veru ten výsmešný pohľad by sa dotkol aj mňa, aj mnohých ďalších. Muselo to byť strašne nepríjemné. very sad3 Verím však, že sa nad to nakoniec prenesieš a s prehľadom tento zážitok odkopneš na smetisko nechcených spomienok. Smile Držím Ti palce a želám peknú a najmä chutnú grilovačku. Pretty good

---

Ahojte. Workman

Dnes sa mám zhruba dobre. Asi na 2+. V niečom sa mi nedarí, v niečom darí. Ambulance Momentálne cítim mierne depresívne rozlady, ale snažím sa im nepripisovať dôležitosť, resp. nechcem dopustiť, aby ma pohltili. Skôr mám záujem na tom, aby som ich nebral vážne, ale len ako dočasné rozladenie, ktoré zas odíde. Včera som mal vyslovene lenivý deň. Nič som nerobil, trochu som sa maximálne hral na PC, pozeral telku a inak nič. Shocked Aj taký deň asi občas musí byť. Smile Dnes snáď budem aktívnejší. Trochu som v strese, lebo sa blíži pondelok a mám robiť jednu činnosť, ktorú robieva šéfka. Ona je však na dovolenke a ja ju v tejto veci zastúpim, no mám z toho trochu strach, neistotu, stres. Že či to zvládnem... Takže vcelku očakávam pondelok trošku náročnejší na povinnosti, než býva obvykle. Chytá ma z toho akási brušná neuróza, ťahanie na WC.

Inak, schizopríznaky pod kontrolou. Neurózy, furt sa neviem zbaviť tých záderov na prstoch, je to strašná obsesio-kompulzia. Bojujem voči tomu, no nie na všetkých frontoch víťazím. Flush teraz doma v pohode. Fyzično čiastočne zlepšené. winking

Želám Vám, priatelia, krásnu nedeľu, držte sa! A píšte, píšte. typing lol
S úctou
Matej
cool

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 27 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 27 z 84 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 55 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore