Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 15 z 84 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 49 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ne 12 júl 2015 - 10:36

Ahojte. it is perfect

Teším sa, Tuto, z Tvojho fajn dňa včera. Môj dojem z neho je veľmi dobrý. Smile Môj poobeďajšok včera dopadol tak, že som zadriemal na väčšinu času, a potom som išiel znovu aj skôr spať. Skrátka venoval som sa drichmaniu. Sleep Very Happy

Celkovo teraz bojujem s únavou. Nedávam si energáče, ani kapučína, pijem kofolu bez cukru. Aj 2 litre denne. No nejak mi to na únavu nepomáha. Budem musieť siahnuť po energáči asi, možno moje telo chce taurín, pričom kofeín mu nestačí. Embarassed Je to škoda. Taká lemra zo mňa nebola už dlhší čas.

Tak uvidím, nadopujem sa dnes energiami z taurínu a kofeínu, a uvidím, či mi to pomôže. Lebo je to ťažké žiť s takouto vyčerpanosťou a nechuťou do činnosti. Iste to chápete. very sad3 Na pláne mám drobné domáce práce a wiki. Možno prechádzka.

Želám krásnu nedeľu, odpočiňte si. Smile
So srdečným pozdravom
Matej
Tornado

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 12 júl 2015 - 20:15

Ahoj Matej a všetci,
ako čítam Tvoj príspevok dnes som mal podobný deň. Ráno som vstal na lieky, ale, že si trochu ešte poležím. Len som mrkol a bola dvanásta. Taktiež po obede som sa zašil do postele a jednoducho do štvrtej som chrnel. Netuším, čo to malo byť. Nie som z toho nadšený. Na večer som sa konečne prebral, vybehol do neďalekého supermarketu, pričom nákup bola len zámienka na prejdenie sa a prebratie sa. A teraz som tu a dohovie ako budem v noci spať...

Zdravotne hlavne spavo.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Images?q=tbn:ANd9GcSp2JTfVSHY4pO08tCsGlb7YsWai9QN2LthzudjLeNH5q-L-x5bPw

Majte sa pekne. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Po 13 júl 2015 - 9:45

Veru, máme to ťažké s tou únavou...

Neviem, či je to počasím, alebo biorytmom, alebo tým, že som v piatok bol na injekcii Xeplion a že či reku nie som unavený z nej. very sad3 Ale unavený a lenivý som už viacej dní - ešte spred injekcie. Prežívam temnejšie a ťažkopádnejšie dni. pale Včera ma potešilo, že som napriek prekofeínovanosti zaspal už okolo 23:00. Vstal som dnes zhruba o 7:50. Pretty good

Včera som trochu depkárčil. Bolo mi mizerne z nudy a z ničnerobenia. Zároveň som sa nevedel do ničoho zmysluplného pustiť, donútiť, akoby ma nič nebavilo a všetko, čo bolo kandidátom na zahnanie nudy, akoby ma stálo veľkú námahu. Stokrát som sedel pred wiki, že reku idem tam robiť úpravy, no zakaždým som odtiaľ odchádzal bez jedného kliku. Skrátka sa mi to napokon nechcelo. Reku že mám slabú motiváciu, tak som si čítal motivačnú literatúru. Pomohla iba trošku, vôbec nie zásadne. Ambulance Napokon som si študoval metabolické typy na webe, rodinu Rothchildovcov a nejaké tie konšpirácie, a tiež ma zaujalo čítanie si o minimalizme. Takže som sa večer venoval tzv. záujmovému čítaniu.

Dnes plánujem tiež záujmové čítanie. Tiež možno dačo z môjho odboru. Reading Mám tiež isté vybavovačky - šéfke musím zaniesť isté papiere. Workman Možno drobné domáce práce, drobný nákup a ak sa pošťastí, tak aj wiki. Applause

Nálady mám teď dobré. Príznaky pod kontrolou. Neurózy zlepšené. Depresívne rozladenia slabšie než včera. Celkovo sa mám zhruba dobre. Smile
Priatelia, nech sa Vám darí. Držte sa! flower
Sun 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 13 júl 2015 - 18:51

Ahoj Matej,
neviem, aký deň si mal po desiatej, ale snáď to bolo už lepšie, čo aj želám.

..................

Ahojte všetci,
pre dnes sa opakoval spavý deň. Mám to akosi pomotané v spánku, vlastne poriadne. Nemôžem tvrdiť, že mi to pospávanie nepadlo dobre, ale zase je to zásah do rutiny, ktorú sa snažím vytvoriť, resp. režim dňa.

S priateľským pozdravom. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Po 13 júl 2015 - 20:45

Ahojte. it is perfect

Mrzí ma, Tuto, Tvoj spavý deň. Ale je správne a veľmi povzbudivé, že sa na to pozeráš optimisticky a hľadáš v tom skôr klady a pozitíva, teda trebárs to, že si si dobre odpočinul. To je inšpiratívny prístup. Prajem Ti veľa pokoja, nech sa Ti darí. Smile

---

Napokon mi dopadol deň dobre. Mal som kompletnú fyzickú očistu a hygienu, ktorá mi ako vždy padla opäť fajn. Následne som sa dopoval kofeínom z energeťáku a kofoly (bez cukru). Stravovací režim dnes v pohode, limit dodržaný, skladba živín uspokojivá. Mal som aj stretnutie so šéfkou, nakrátko som jej odovzdal nejaké papiere. Potom som bol v supermarkete na malom nákupe. Následne som sa doma poflakoval, čítal som záujmové čítanie na nete. Ku večeru som začal wikipédovať a som na wiki dosiaľ. Rekategorizujem tam nejaké články. Teraz ma už schytáva večerná únava. Sleep Celkovo hodnotím deň na 1-. Smile

Držím Vám prstiská, priatelia! cheers
Matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal Ut 14 júl 2015 - 12:44

Caute,
Nebyt problemov so spankom,tak sa mam vyborne flower Ale naozaj moze byt... jumping
Z noviniek u mna:rozbehol som "akciu" preposudenie invalidity.Nemam velku sancu,ze mi zvysia ID,ale nadej zomiera posledna:-).
Co take dalsie...?Aha,viem,zacal som piect kolace(Ester vie;-)Zatial som vyskusal 3 recepty a len jeden sa mi mierne nevydaril.Hadam casom sem napisem aj nejake tipy.Jedna sa o kolace z celozrnnej spaldovej muky s pouzitim trstinoveho cukru,takze su aj relativne dietne a zdrave.
Dost sa venujem aj sportovaniu.Kazdy den sa snazim aspon 1 a pol hod.bicyklovat,plavat alebo korculovat.Vladzem!
Stale som sice PN ale aktivny.Dari sa!
Pevne psych.a telesne zdravie prajem,ahojte!
Vas Shadow it is perfect Very Happy community together
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ut 14 júl 2015 - 18:35

Ahoj Matej,
je to užitočná zábava, teda tá wikipédia. Vieš pekne a odborne písať, takže je dobre, že to využívaš.

.............

Ahoj Shadow,
držím Ti palce v tom prehodnocovaní ID. Pokúšal som sa o podobné, žiaľ bez úspechu...

.............

Ahojte,
dnes to bol celkom dobrý deň. Vstal som v primeranej hodine a čuduj sa svete fungoval som. Viac som sa venoval knihám a "akožepovinnostiam". Vybehol som aj na Net a nevynechal som, samozrejme, ani toto fórum. Vonku som bol iba ak v supermarkete pre nevyhnutnosti. Následne som čosi málo porábal doma a mal som potešujúci telefonát. Za chvíľu budú TV správy, tak si pozriem a ešte neviem čo potom.

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  ester Ut 14 júl 2015 - 20:47

Ahoj
Shadow chválim koláčiky it is perfect dobré boli Very Happy len potom priberám a sa čudujem že s čoho???
Aj ja by som mala ísť na prehodnotenie ID, uvidíme, tebe aj tú cukrovku prirátajú, dúfaj, že to dopadne lepšie a aspoň o niečo ti zvýšia Very Happy

Ja sa dnes mám trochu mĺkvo... nechápem to, taká som nejaká nijaká... použila by som slová sklamaná, nešťastná, ubolená... ale tak verím, že to je len dnes a ráno vstanem a budem ok Smile
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto St 15 júl 2015 - 20:40

Ahoj ester,
tak ako dopadol dnešok? Verím, že sa Ti aspoň trošku polepšilo.

..............

Ahojte všetci,
dnes som mal celkom pekný deň, napriek začiatku, teda vleklému zobúdzaniu sa. Všetko, čo som si naplánoval som poplnil ako treba. Po obede som išiel na záhradu, kde to bolo tiež v pohode. Večer som si pozrel TVnoviny. Teraz pozerám stiahnutý seriál a píšem sem.

Zdravotne dosť dobre. Mierna bezdôvodná únava, ťažšie ranné vstávanie a preberanie sa, ale celkovo dobré spanie. Včera večer ma prekvapila úzkosť, necítil som sa nejako extra dobre, ale po vyspaní sa už neobjavila. Trochu ma to zaskočilo nepripraveného. Dúfam, že sa jednalo iba o výnimku. 

Majte sa čo najlepšie, s pozdravom Tuto

PS: Zajtra nezabudnite na Zello o 20-tej.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Download

PS2: V novom avatare v preklade: "Nie každé postihnutie je viditeľné"
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Št 16 júl 2015 - 10:31

Ahojte. it is perfect

Dnes sa mám zhruba dobre. Som iba dosť unavený. Tieto dva dni (Ut, St) som venoval počítačovým šialenstvám (teda rôznym inštaláciám, úpravám, upratovaniu s ikonami a súbormi, vymázaniu, spúšťaniu vlastného servera, jeho nastaveniam, písaniu "webu" na localhost, hrám, atď.). Bol som tým dva dni posadnutý, z utorka na stredu som išiel spať až o pol piatej ráno, lebo som sa zaoberal týmto koníčkom. Very Happy Teď ma to už trochu prešlo a už zas hľadám čosi iné, čomu by som sa mohol venovať. Smile Pravdepodobne budem pokračovať na wiki, prípadne si čítať záujmové čítanie. Nevylučujem, že si cez deň aj zdriemnem, lebo som akosi nedospatý stále. Smile

Nálady mám teď dobré. Neurózy sú zhoršené. Fyzično zlepšené. Flush mierne zhoršená na už bielej pleti. Schizopríznaky pod kontrolou. Smile Dnešku dávam známku 2+. Smile

Tuto, trošku som Ti upravil avatar, aby sa zmestil do stĺpca - bol príliš veľký a robilo to šarapatu vo vizuále. Daj vedieť, či sa hneváš - dúfam že nie. sad and unhappy

Prajem Vám, priatelia, krásny deň - nech sa darí. Smile Držte sa! affraid
S pozdravom
Matej
cheers
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Št 16 júl 2015 - 19:16

Ahoj Matej,
určite sa nemám prečo hnevať, ale ja sám sa trochu hambím, že som Ti tým narušil štruktúru webu. Je dobre, že si to opravil a upravil.  Smile

................

Ahojte všetci,
pred malou chvíľou som sa vrátil zo záhrady, kde som viac-menej  vegetoval a akosi sa mi do práce dnes nechcelo. Trochu som polieval a zberal maliny. Mám nejaké turbulencie v spaní, síce sa to zdá Ok, ale mám slušne rozbitý denný režim v spánku. Gerodorm zaberá len čiastočne. Aj dnes nad ránom som tu vypisoval a potom som pomerne hneď zaspal. Horšie však bolo zobúdzanie. Keď je tento chaos v spaní prítomný, tak nastupuje únava, ospalosť a nechuť do činnosti. Pokiaľ sa jedná o 1-2 dni je to fajn, ale viac dní po sebe takto nie je rozhodne výhra... very sad3 

Zdravotne ako som napísal vyššie, afektívne príznaky primerané situácii, schizopríznaky, tak ako som adaptovaný, teda všetko zvládam. Basketball 

Majte sa všetci minimálne fajn, s pozdravom Tuto. dancing Stretneme sa na Zelle.  community together
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Pi 17 júl 2015 - 11:00

Ahojte. it is perfect

Dnes sa mám dobre. Včera som trochu upratoval šuplíky v stole, vyhadzoval staré veci. V rámci minimalizmu som vyčlenil asi 37 kníh na "zbavenie sa", pričom ešte nejakých asi 309 kníh mi v izbe zostalo. Tie sa mi ešte môžu zísť, resp. sem-tam ich používam a čítam. Zdá sa mi však toto číslo na minimalistu strašne vysoké, tak pravdepodobne postupne budem vyčleňovať na "zbavenie sa" aj ďalšie tituly. Nehovoriac že asi 49 kníh mám v izbe navyše takých, ktoré nepatria mne, ale rodičom, a ja ich mám v izbe len uskladnených v poličke. Celkovo sa mi zdá, že mám veľa kníh, takže som z toho mierne nervózny. No, I cannot accept Takže včera som upratoval a priblížil sa zase o kúsok k minimalistickému ideálu. Smile Tým bol naplnený takmer celý môj včerajšok. Very Happy

Tiež mi došla pošta zo školy, už je to oficiálne na papieri, že idem na externé. Ďakujem všetkým, ktorí ste mi držali palce. Smile

Nálady mám teď dobré. Príznaky pod kontrolou. Neurózy zlepšené. Chudnutie - čo sa týka mier, tak stagnácia. Cool Spánok - akceptovateľný (včera som zaspal asi o 23:00 a vstával som o 8:50 dnes). drunken

Prajem všetkým deň pevného zdravia a dobrej nálady. Držte sa, kamaráti! Smile
Váš kamoš Matej
Tornado

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 15 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 15 z 84 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 49 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore