Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 22 z 84 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 53 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ut 11 august 2015 - 18:42

Ahoj Mischelll, 
to musí byť super tá homeoffice, podobne som aj ja tak robil, keď sa to tak dalo. Trochu to chce sebadisciplínu, ale v celku je to perfektné. Vtedy rád robím navečer a v noci, keď je všade kľud. Teraz však nemám nič takéto. Držím Ti palce.

..................

Ahoj Lapaj,
kľudne si kávu daj, ale takú čo najslabšiu. Aj ja mám rád kávičku, ale spravidla ju robím takú slabú, že bežné presso v kaviarni je oproti tomu bomba. Vlastne mi vysadenie kávy nerobí zvlášť problém. Robievam si ju slabú k cigarete a vypijem ju tak za dve-tri hodiny. U mňa je to skôr horúca voda s príchuťou kávy a mliekom.

...................

Ahojte,
dnes som vstal v primeranom čase, ale ešte ma až príliš lákalo si poležať, a tak som žiaľ ešte na chvíľu zdriemol. Bol som na nákupe a mininákupe. Troška som sa chytil s našimi, lebo som povedal, čo som nemal. Tak som dostal hubovú. Vlastne to bola úplna hovadina odomňa, a teda sa hambím. Kamarát dnes odletel do zahraničia, bude preč asi 9 dní, tak sa nemám ani komu ozvať. Zdravotne znesiteľne, všetky zásadnejšie veci sú OK, drobné záležitosti sú tiež v rámci normy.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ut 11 august 2015 - 19:40

Lístie: Ja som mal syndróm z vysadenia. Nebolo to ani tak dávno, čo som sa pokúšal vysadiť kofeín. Symptómy boli podobné ako u Teba, najmä únava, lenivosť, nechuť k činnosti, zívanie, spavosť, bolesť hlavy, bolesť očí, nervozita, napätie. Prešlo to zhruba po 4-5 dňoch. Na piaty deň už to bolo v pohode. Smile Neskôr som býval aj tak nespokojný so svojou úrovňou energie a čulosti, takže som sa ku kofeínu vrátil, nakoľko či chcem, či nechcem, súčasné lieky ma trochu čo do čulosti tlmia. Yes

---

Ahojte priatelia. Pretty good

Čítam úpenlivo Vaše príspevky. Teším sa, že prevažne sú svedectvami o dobrých dňoch a dobrom zdravotnom stave. Applause Je to super. Sun 1

Mám sa ja dnes dobre. Problémom je iba teraz večerná únava, lebo som trochu zdochnutý z celého dňa. Včera som si večer dal ešte o 19:00 energeťák, takže sa mi podarilo zametať a dokončiť jeden článok. Dnes asi zo mňa však nič nebude, lebo už je pol ôsmej a to je už neskoro na povzbudzovač. Tak tu zívam, som rozvalený na stoličke a zdochýnam. laughing Deň v práci dopadol dobre, všetko ok. Smile

Schizopríznaky mám pod kontrolou, neurózy sú zlepšené. Fyzično, cheilitída ustupuje, nie je to ešte vyliečené, ale je vidno, že liečenie napreduje. Nálady teď dobré. Lieky beriem naďalej AD Escitil 10 mg 1-1-0, stabilizátor Orfiril Long 500 mg 1-0-1, a k tomu všetkému raz mesačne depot Xeplion 75 mg. Momentálne navyše pchám do seba B-Komplex, probiotiká a mastím si ústne kútiky dermálnym krémom. Občas si dám šumivé tablety Multivitamínu alebo Vitamínu C, alebo Magnézia. Čiže vcelku dosť teraz jem. Twisted Evil Ale psychiatrické lieky "len" tri. Ambulance

Už len tri dni a bude víkend! jumping

Želám Vám, priatelia, mnoho pokoja a zdravia. Držte sa! flower
Váš kamoš
Matej
Sun 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 22 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto St 12 august 2015 - 20:30

Ahoj Matej,
som rád, že sa Ti tak dobre vedie. Želám Ti aby to tak bolo aj naďalej. 

...................

Ahojte všetci,
u mňa nič extra zaujímavé, tak snáď len to, že som únavu t.j. akási lenivosť, akosi prekonal a dosť dobre som fungoval doma aj na záhrade. Zdravotne teda tá únava a tradičné spánkové turbulencie. Som dnes pomerne spokojný.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 22 Images?q=tbn:ANd9GcR1iaDkgql-lpI6VculONcGtq2qJsibIawkNpivhmlaVKzopsW5
S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Št 13 august 2015 - 22:09

Ahojte,
pre dnešok to bol taký kľudný lenivý deň. Vstal som primerane s rannými liekmi, čo som bol vcelku rád. Pokazila sa nám telka, tak sa zháňala nová, čo sa zdarne zadarilo. Väčšinu tohoto horúceho času som strávil doma, len čo som vybehol do obchodu, na poštu a na tržnicu. Na večer bolo Zello. Inak sa rozpúšťam pri vetráku. Zdravotne vcelku primerane, teda dosť dobre. Maličkosti, ako trhlinky v zdraví nejaké sú, ale dá sa.

Majte sa pekne a napíšte. Stačí dve-tri vety. Tuto  welcome or bye
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Pi 14 august 2015 - 19:00

Ahojte.

V súčasných chvíľach sa nemám moc dobre, žiaľ. Prežívam už tretí deň akési "večerné pesimá". Prejavujú sa zlou náladou, nekomunikatívnosťou, smútkom, strašnou a nepríjemnou únavou, nazval by som to až vyčerpaním, ďalej spomalením myslenia, nesústredenosťou. Napriek tomu, že myslenie je spomalené, jeho obsah je pestrý - pozostáva najmä z rôznych situácií v práci, z rôznych rozhovorov, "zážitkov", plánov rozvrhnutých povinností typu "čo ešte treba urobiť". Líham si v tieto depresívne večery už okolo 20:00, pričom sa na posteli ešte dosť všelijako trápim tým, čo mi napadá v mysli a tiež tým, že som absolútne po práci nepoužiteľný na nič, čo som tak unavený. Na vine nie je zamestnanie, ale nejaká čudná reakcia mojej hlavy a tela na ňu. Je to skrátka záťaž - nech si hovorím, čo chcem, že vraj všetko zvládnem, je to aj tak proste záťaž. Zaujímavé je, že v práci som ešte veselý, čulý, pohotový, ale ako prídem domov, tak som k.o. Dnes som bol k.o. už cestou domov. Chytajú ma taktiež depresívne výlevy a smútky, sebahanivé myšlienky a sebazohavujúce nápady. Moje neurózy typu záderov alebo trhania pier sú teraz zhoršené. Cheilitída na kútikoch úst mi naďalej nechce zmiznúť. V tieto dni sa mi vstávalo relatívne dobre o nejakých 7:15. Ale dnes sa mi už prvý raz nechcelo vstať. A to napriek tomu, že zatiaľ sa do práce naďalej každým dňom teším, a teda rád do nej chodím.

Dávam si večer vždy o 18:30 kapučíno. Možno prejdem až na kávu alebo energeťák (tretí v poradí v daný deň). Lebo tie únavy a vyčerpanie sú fakt nepríjemné. Nie je to taký ten pocit príjemnej únavy po dobre odvedenej práci. Ale práveže ide o vyčerpanie. A to pritom moja robota nie je fyzicky nejak náročná, vlastne takmer vôbec. Mám preto taký dojem, že tá telesná i duševná vyčerpanosť je psychického pôvodu.  

Schizopríznaky sú inak, myslím, pod kontrolou. V tejto oblasti mi psychopatológia zostáva v remisii a občasné výkyvy sú nedôležité. Iba tá afektivita nie je večer dobrá.

Zajtra ešte idem do práce vypomáhať v rámci nadčasu. Ale to bude iba taká fyzická záležitosť, montovanie políc, prenášanie nejakých vecí, upratovanie. Nič počítačového, ani predajového.

Ďakujem Vám za vypočutie, priatelia. Prajem pekný čas Vám všetkým. Držte sa! Som rád, že Vás mám a že sa navzájom máme.
M.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 22 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Pi 14 august 2015 - 20:23

Ahoj Matej,
myslím si, že tie pesimá nakoniec zvládneš. S prácou totiž len začínaš odznovu a pre psychiku je to veľká záťaž. Budem na Teba myslieť počas nadchádzajúceho dňa, aby si to primerane zvládal aj po práci, teda doma. Tak Ti aj držím palce, aby to bolo Ok.

................

Ahojte, dnes bol celkom dobrý deň. Vstával som na lieky a podarilo sa mi nedriemať počas dňa, až na krátke oddýchnutie po obede. Na záhrade som primerane pracoval, teda hlavne polievanie a plnenie sudov pri studni. Vlastne som v tomto so sebou tento piatok spokojný. Zdravotne trochu vzťahovačnosť, intrapsychické halucinácie žiadne. Aj drobnosti boli pre dnešok Ok. Vlastne sa mám dnes lepšie ako dobre.  Very Happy

A priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll Pi 14 august 2015 - 20:38

Ahojte Wink

Matej - to, že si nepoužiteľný po práci nie je podľa mňa nič zvláštne....musíš si zvyknúť na prácu aj keď nie je fyzický ťažká, ale už len mesačné prázdniny, a po nich nastúpiť do práce....je dosť si myslím....ako ja som nepracovala dlhšie ako rok...a to bolo hrozne drsné vrátiť sa do pracovného procesu....aj keď som pracovala predtým....zase každý deň vstavať a isť aj keď som vôbec ťažko nepracovala....tak som bola unavená - a čo majú povedať ty čo ťažko pracuje každý deň?....áno ja viem...ibaže proste aj ja veľmi obdivujem tých ľudí čo ťažko pracujú...aj keď pre nich to už nie je také ťažké...každý deň vstať...a isť...už si zvykli....hmm len predpokladám ...proste len som ti chcela napísať, že únava časom prejde...a bude to dobre.... it is perfect

Ako sa mám?....no po stránke schizopríznakov ...žiadne....v podstate sa mám veľmi dobre...a to ani nenadýcha všetko podľa mojich prianí....proste som sa s tým nejak zmierila...cvičiť teraz necvičím....akurát stíham prácu a oddych po nej...občas niečo navariť ...občas pomôcť....ale tiež toho veľa nestíham...a teraz aj keď mam čas nechce sa mi...bývala som ešte pred dvoma týždňami strašne unavená a nepoužiteľná...už o ôsmej som zaspávala...ale tento týždeň je to úplne inak....aj ma to viac baví ...

Prajme dobru nôcku  community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Pi 14 august 2015 - 20:59

Ďakujem Vám, Tuto a Mischelll. Zdá sa, že naozaj ide o vyčerpanosť v dôsledku nezvyknutosti na zamestnanie. Nielenže som mal mesiac prázdniny, ale fakticky aj jún bol voľný, čo boli iba nejaké skúšky. A predtým semester, to som musel vstávať len 3 dni v týždni do školy. Čiže tiež lážo-plážo. A teraz bum, každé ráno napevno vstávať, makať 8,5 až 9 hodín s viacerými záťažovými faktormi. Vďaka, ste ma povzbudili, budem aj ja dúfať a nádejať sa, že sa to po čase zmení a únava zmizne. A s ňou aj večerné pesimá a depresívne rozlady.

Som inak rád, že sa Vám obom tak dobre darí. Tuto mal skvelý deň, Mischelll rovnako všetko ok. Je to paráda. Smile

Držím Vám palce, ako aj všetkým pisateľom a čitateľom.
Váš kamoš
Matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 22 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Dreamer So 15 august 2015 - 7:02

Ahojte forumáci,

dávno som sem nič nenapísal, možno to už bude aj vyše roka čo som sem nenapísal, ale musím a priznať že patrím medzi skrytých forumákov čo sem chodia takmer každý deň. Intenzívne sledujem Vaše životné príbehy i bežné starosti. Čo sa týka mňa tak 1.augusta to bolo rok, čo som absolútne bez psychotík, či akýchkoľvek liekov na psychiku. Na šťastie, zaklopem na drevo, psychóza je bud navždy zahnaná, alebo, v tom horšom prípade len potichu spí. V každom smere mám pred tým všetkým čo sa stalo veľký rešpekt i strach zo zopakovania niečoho podobného. Po postupnom vysadení liekov pod dohľadom lekárky som postupne cítil že ako keby ešte hádam aj do októbra vo mne koloval olanzapin a pociťoval som únavu či mal zvláštne sny....Ale stále viac a viac sa vo mne prebudil človek, akým som vždy bol, nie smutný a unavený, ale v pohode a schopný zvládať aj namáhavé veci. Napriek tomu, tieň toho hrozného obdobia psychózy vo mne zostal, nakoľko môj život nabral smer nezamestnanosti, závislosti od rodičov, a pocitu, že nie som niekým milovaný ako predtým. Veľa si toho choroba vzala, hlavne bývanie s partnerom a prácu. Teraz si možno dáte otázku, či som sa nepomýlil, ale nie, som muž, čo má rád mužov:) ale to je úplne iná kapitola, a rešpektujem Váš názor, prípadne že sa Vám to bije s tým, čomu mnohí z Vás veríte.

Každopádne Vám všetkým držím palce, snažte sa žiť Vaše životy v pohode. Nechcem do toho kecať, možno som mal len slabý záblesk oproti Vašim diagnózam, no minimálne ty Mischelll by si postupne mala rozmýšľať, či by si neskúsila pod dohľadom lieky stenčovať. Ako vidím na Tvojich príspevkoch, si zapracovaná a cítiš sa v pohode a ten pocit keď si človek uvedomí že je bez chémie a zdravý a v pohode je na nezaplatenie. Taktiež chcem poďakovať x-ovi i Matejovi za to, že sú tu na fóre, zelle a všelikde inde bojovníkmi na prvej línii v boji s diagnózami a osvetou. Ale zas aj na druhú stranu, dajte si pozor, aby sa diagnóza nestala Vašim koníčkom. Viem o čom hovorím, v časoch keď som mal "len" akútnu psychózu som bol presvedčený o maniodepresii a nikto mi nevedel rozhovoriť opak.

Teším sa na Vaše ďalšie príspevky a verte, že si každý z nich prečítam. it is perfect
Dreamer
Dreamer
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 17
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 24.10.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 15 august 2015 - 10:35

Ahojte všetci,
konečne som si našiel trochu viac času napísanie a aj prečítanie pár posledných príspevkov. Žiaľ stále nestíham všetko do minulosti. Ale teraz by to už asi nemalo ani zmysel takto dočítavať dozadu. Sme s manželkou v Brtnici, ona tu má seminár automatickej kresby a ja zas využívam čas čo som doma nestíhal a práci už vôbec nie. Myslel som si, že budem celodenne pobehovať po keškách ale radšej som ráno lenivo strávil u počítača. Snáď poobede sa už ale odoberiem fakt na lov Smile. Som teda v novej práci, je to už druhý týždeň, s tým, že prvý sa veľmi nerobilo, maximálne prednášky a potom len také letmé pozdravenie sa s týmom. Teraz už tam normálne pracujem. Vyhlásili smennú prevádzku pre projekt, na ktorom robíme. Tak neviem, či pre mňa ako nováčika má zmysel aby som tam zostával dlhšie, ale ak áno, aspoň by som si trošku privyrobil. Hlavne aby som to zvládal. Takže začnem opatrne. 1x za týždeň dvanástku.

K štvrtkovému zellu by som chcel niečo. Mal som pocit, že bolo možno trochu vidieť moju "neprípravu". Pravda, moc som sa tomu nevenoval a mal pocit, že som to akoby "odflákol". Ani udalosť vytvorená, nič. Ale aj som bol v zlej nálade tak to možno súvisi všetko so všetkým ako obyčajne.

Dreamer - super, že funguješ bez všetkého. Držím ti v tom palce. Mne to vydržalo asi len 3 mesiace, možno max 6. Ale šiel som do toho vtedy bez prípravy. Síce s "dohľadom" doktorky, ale ja som sa vôbec nepripravoval, nepracoval na sebe. Robil som si čo som chcel a akoby sa nechumelilo ani som teda neplánoval že by sa vôbec niekedy chumeliť mohlo. Som rád, že sú tu aj ľudia čo len sledujú a nepripsievajú - že to prospieva vám, to čítanie, že s nami cítite, je to pekné díky.

Do súkromnej sekcie idem pripieť radšej ešte samostatne.

Pozdravujem vás, držte sa a s niektorými sa zas budeme počuť vo štvrtok (ak teda z mužského kruhu budem stíhať, ak nie tak budem aspoň počúvať/nahrávať)

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  ester So 15 august 2015 - 12:18

Ahoj
Dreamer   tak som rada, že niekto to zvláda aj bez liekov, ja som mala pokusov viac, jeden vyzeral nádejne a bola som viac ako pol roka bez liekov, no skončil zúfalo... Kventiapin som sa pokúšala tiež... nech sa ti darí aj naďalej it is perfect
Matej písala som príspevok aj do inej diskusie a príde mi v tom spojitosť presne ako u mňa, proste máš stresy... Neboj sa, prejde to. Si veľmi silný človek, aj keď sa ti to možno niekedy nezdá a zvládneš to it is perfect
Tuto, Mischell takéto pozitívne príspevky sa tak dobre čítajú Very Happy Mňa to normálne povzbudzuje, že aj keď niekedy to nie je ideálne, potom nastáva zmena, majú to tak všetci a ono je to tak super, keby bolo vždy len dobre, nevážili by sme si to a bola by to pre nás samozrejmosť. Mischell som rada, že si už fajn v robote Very Happy
X Včera som na teba dosť myslela, zvykli sme si písať, nejak sa to vytratilo a aj som ti chcela, ale že si v novej robote, máš toho určite veľa, nebudem rušiť. A toto mám stále, proste radšej nechcem nikomu prvá písať, lebo mám pocit, že som otravná. Tak ak by si mal potrebu a chuť tak napíš Smile

A ako sa mám? Celkom dobre, len trochu chorľavo. Ale nie je to nič hrozné. Dovolenka vyčerpaná, tak už len čakať na vianoce santa  Síce je leto, ale veľmi sa už teším. Začínam si pomaly robiť vianočné ozdoby, tak preto ma to napadlo lol!
Všetkým vám prajem krásny a pohodový víkend cool
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto So 15 august 2015 - 20:09

Ahoj ester,
ďakujem za reakciu, potešila si ma. Zatiaľ Ti želám, aby sa Ti spomínaná choroba čo najskôr zlepšila.

............

Ahoj Matej,
hlavne si cez víkend primerane oddýchni a podľa  možností aj uži, myslím tzv. aktívny odpočinok.

............

Ahoj Mischelll,
som rád, že si bez príznakov a nech to vydrží, vydrží, vydrží... Držím palce smerom nielen na prácu.

............

Ahojte všetci, čo čítajú a aj tí, čo prispievajú,
dnes deň nezačínal až tak slávne, ako som čakal. Vstal som ráno na lieky, a že si ešte na moment ľahnem. Len som žmurkol a bolo skoro jedenásť. Tak ma to mrzelo. Okrem tohto vlastne sa deň stáva rutinou: teda "akožepovinnosti", záhrada, teta, milé mačiatka, hladné mačky a kocúr, polievanie a polievanie, ručné čerpanie zo studne. Zdravotne znesiteľne iba mierna vzťahovačnosť, vlastne, keď sa sústredím na nejakú činnosť, je to úplne Ok. Trochu únava.

S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 22 z 84 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 53 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore