Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 18 z 84 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 51 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  romea Ne 26 júl 2015 - 15:47

Ahojky zdravim po dlhsej dobe nejakbolo toho vela cez tyzden. Pozitivne vnimam ochladenie horka mi liezli na nervy cez tyzden som mala mensiu depku uz sa to utriaslo a som rada ze som to zvladla bola som kuk kamosku v V Z aj sa ma,pytala ze co som obcas smutna tak som jej porozpravala o chorobe ona ma schizoafektivmu depresivny typ predtym sme boli spolu 6 tyzdnov na lieceni supis baba,akurat obcas tie nalady ale inak velmi citliva som rada ze sme kecali len ma potom zo vsetkeho chytila depka z poruchy pozitivum vidim v tom ze si uvedonujem co mi je ze mam taky,nadhlad a opat to vnimam tak ze pravdepodobne ju mam preto ze:
ma ma naucit skutocnej laske, aj normalnej sebelaske nie prehnane neprimeranej, aby,som nebola vztahovacna a menej vazna a srandovnejsia presny opak negativnych symptomom ;-) tak na tomto chcem.popracovat dalsia,vec som zistila ze nutkave obsesie pripadne neprimerane myslienky megativne mam aj na potlacanie citov ktore ma oslabuju a vedia tlzrabit ale teda som si uvedomila ze tym sa sice ochranujem od negativnych emocii ale zarocen aj pd pozitivnych a do zivota patria obidve ;-) tak sa tak nejak zmierujem
Inak aom citala blogy Jindrisky o sxhizofrenii a velmi vela mi to dalo tak vas obdivujem moje kvazi psychoticke stavy,su len slaby odvar
Dalsia vec ktora mi uz dlho vrta hlavou na ktoru som si spomenula preco sa moja osobmost rozdelila na dv casti ta vnutorna na uzkostlivu a rozumova na uzkoatno-depresinu,obsesivnu ci som fakt ja v minulom zivote vzhladom na morbidne obsesie nespravila nieco strasne a preto sa mam naucit tomu dobremu a laskavemu alebo len filozofujem ;-)

Zajtra idem so psikom.na operaciu mala som.ist na,kontrolu ale toto je urfentnejsie chudatko zistili jej nador tak na nas myslite
romea
romea
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 22
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 29.06.2015
Vek : 41
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 27 júl 2015 - 21:12

Ahojte,
včera a dnes som si pridal 100mg Amisulpridu, lebo som sa necítil v pohode, vlastne to už ťahalo na blud. Našťastie úspešne. Dnes bol pohodový deň. 
Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  regina Ut 28 júl 2015 - 10:22

Ahojte,

ako sa mám? Som takmer celé dni so svojim takmer 18-rocným synom, ktorý má prázdniny. Cez den varím, starám sa o domácnosť a záhradu. Nastastie sa uz ochladilo, lebo v tom teple som v noci málo spávala, lebo podvecer a vecer, ked sa uz dalo lepsie dýchat chodíme do toho násho klubu zahrat si pingpong a trochu pocvičiť. Domov sa vraciame až po 22hej hodine. Potom som este na nete a spat chodím aj po polnoci. V tom teple som ráno vstávala čulá už pred 6stou. Tento týzden to očividne dospávam. Včera som napr. len uvarila (aj to len nieco narýchlo) a zbytok dna som prespala, izila som az podvecer.
Inak mám teraz dosť naplnené dni (okrem toho vcerajsieho) aktivitami. Od tejto soboty má manžel 2 týždne celozávodnej dovolenky tak sa ju pokusime využiť a naplniť nejakými zážitkami. V pondelok odchádzame do Terchovej na 4 dni na turistiku. Ideme s manzelom a synom a s mojou sestrou, jej dcerou , synom a jeho frajerkou. Zajednali sme si tam ubytovanie v drevenici. Príde nás tam pozriet aj rodina z Oravy. Uz sa velmi tesím na hory, skaly, potoky i ľudí...

Prajem aj vám všetko dobré!
regina
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 664
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  romea Ut 28 júl 2015 - 10:29

Ahojte u nas operacia psika dopadla super som rada ze sme sa rozhodli spravne a neutratili ju ona to vsetko zvladne je to bojovnica tak som sa rano tesila ked pila vodicku ;-) prezili sme tu operaciu faj akurat u mna,to vygradovalo mojimi neprimeranostami co uz ale dnes je uz lepsie bola som u lekarky,na kontrolea teraz budemcakat na psychoterapiu. Manzel isiel s dcerkou dp zoo ja si teda pddychnem navarim mozno si pospim tiez sa sama,budim skoro rano. Dcerka ma od vcera prazdniny tak jej budemnusiet nejako vyplnit cas a vymyslat ako sa budeme hrat bude sa,jej treba viac venovat predsa v skolke mala aktivit ovela viac ale myslim ze to zvladneme s laskou ;-)
romea
romea
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 22
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 29.06.2015
Vek : 41
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ut 28 júl 2015 - 16:56

Posledné tri príspevky, romea, regina, Tuto - no fasa, všetky tri nesú reputačné body. jumping Ani neviem, ako mám presne reagovať - takže asi len v skratke:

Tuto, je to paráda, že ten liek zlepšil situáciu. Dúfam, že to vydrží. Drž sa nám, kamoš! Wink
Regina, si skvelo namotivovaná a príjemne zaneprázdnená. Srší z Teba aktivita, kladný postoj k životu, prirodzená spokojnosť a vyrovnanosť. Už si na svojej ceste za zdravím dosiahla strašne veľa. Je to veľmi inšpirujúce. Drž sa, nech sa darí aj naďalej! it is perfect
Romea, gratulujem k psíkovej operácii, že to dobre dopadlo. Snáď Ťa dcérka teraz nevyšťaví, ale budem naopak úprimne držať palce, aby si si to s ňou užila a bola pohoda. Všetko dobré! Smile cherry

---

Dnes sa mám ja zhruba dobre. Inak si nažívam pomaly. Dnes som bol na študijnom (tam som sa vybavil neúspešne Neutral ). Vybavil som papiernictvo, notárku a tiež som bol zaniesť svojich asi 30 kníh, ktoré som mal vyčlenené, že sa ich chcem zbaviť. Takže už ich konečne nemám doma, ale sú definitívne fuč, čo ma strašne teší. Smile Robím teď nejaké články, takže mám robotu prevažne na počítači. Cudzie jazyky a upratovanie som v posledné 2 dni odkladal. Twisted Evil Už mám dostupné aj manuály na učenie sa do práce, takže si ich musím do pondelka naštudovať... Reading

Nálady mám teď dobré. Neurózy zhoršené (najmä trhanie pier). Fyzično zhoršené. Chudnutie zhoršené, mierne pribratie na 98 centimetrov, ale to môže byť len dočasné nafúknutie, si myslím. Schizopríznaky zlepšené. Pozitívne - len mierne pocity verejných myšlienok, zveličovanie významu vlastnej osoby pre ľudstvo, pocit spojenia s niektorými udalosťami vo svete. Negatívne - dnes v norme. Kognitívne - len trochu sťažené ústne vyjadrovanie, sťažená schopnosť formulovať plynulú a gramaticky správnu reč v ústnom styku. Náboženská neuróza aktuálne zhoršená.

Celkovo teda dávam dňu známku 1-, prípadne 2. Pretty good
Prajem všetkým veľa pohody a dobrej nálady a humoru vo Vašich srdciach. jumping2
M.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ut 28 júl 2015 - 23:18

Ahojte,
dnes sa  mám asi rovnako ako včera. Osobne by som si ešte rád Amisulprid pridal, ale na druhej strane som dlhodobo na tejto medikácii bol Ok a až teraz sa to dovrzalo. Možno by som mal toto obdobie prečkať.

Inak sa mám celkovo dobre. Bol som na záhrade, kde som toho však veľa neporobil. Venoval som sa tetiným mačiatkám. Sú veľmi zlaté, ale ešte malinké.  cat cat  Inak nič zaujímavé, prevažne rutina okorenená malým pseudobludom.

Cau

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 ChangingWorld1-450x330
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  opadané lístie St 29 júl 2015 - 10:31

ahojte,

mam sa posledne 4 dni celkom dobre. znamkou by som to ohodnotil na 2-, pretoze to ma este nejake rezervy, v niektorych oblastiach psychopatologie vacsie, inde mensie, ale predsa.

trochu som emocne ozil, prezivam uz aj pocity radosti, ale aj smutku, ak su vyvolane vonkajsou pricinou. uzkost medzi ludmi a trochu aj vztahovacnost su miernejsie, co ma tesi. ani depresivna nalada nie je uz taka casta , a aj ked som napriklad vztahovacny az paranoidny obcas, nema to uz taky emocny naboj, nevplyva to na mna tak negativne a venujem tomu menej pozornosti.

co sa teda tyka psychopatologie, pritomna je mierna uzkost, stredne silna vztahovacnost a potom slabsie az stredne vyjadrene negativne priznaky. dufam a verim, ze dobuducna sa to este zlepsi.

dni travim najma citanim, prechadzkami a sedenim pri pc, kde pocuvam hudbu a surfujem na nete.

majte sa pekne. Smile

spolubojovnik lístie laughing
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej St 29 júl 2015 - 20:11

Ahojte. winter

Tuto, som rád, že sa Ti pseudoblud darí držať pod kontrolou. Paráda. Zaujal ma obrázok, čo si dal do príspevku. Vyznieva optimisticky - konkrétne ja som si z jeho slov vzal dojem, že máme všeličo vo svojich rukách, a že dokážeme meniť svet, možnože minimálne svojím postojom a uhlom pohľadu, akým sa na svet dívame. Tým si vieme "svet" prispôsobovať a môže sa nám javiť všelijako lepší. Isteže, dá sa to chápať aj doslovnejšie, a síce že máme v rukách zmenu sveta aj fyzicky - najmä ten svoj, svoje okolie. Je to fajn pocit, že niečo záleží aj od nás. Dávnejšie som si myslel, že všetko je len o externých okolnostiach, ktoré celkom definujú podmienky môjho života, no už viem, že veľkú úlohu zohrávam aj ja sám. Toľko moja úvaha, ktorá mi napadá k Tvojmu obrázku. Smile cyclops

Ahoj, spolubojovník Lístie. it is perfect Teší ma, že sa všeličo v Tvojom prežívaní a zdravotnom stave zlepšilo, resp. nastolilo kurz dobrým smerom. Presne si viem predstaviť, že Ťa niektorá paranoidita emočne a náladovo neubíja. Totiž aj mne sa taký účinok escitalopramu prejavil - teraz často keď mám úzkosť alebo flush, alebo sa mi dejú nejaké pozitívne príznaky, tak ma to zväčša negniavi po emočnej stránke. Ľahšie sa viem cez to dostať a brať to z nadhľadu, čo niekedy nazývam "brať veci easy". Týmto účinkom Ti vzniká super nádej. Predstav si, že mne osobne escitalopram spôsobil, že aj to, čo ma trápilo najviac na svete (teda moja flush), tak ju dnes beriem easy a s ľahkosťou. Nerobí mi také starosti a aj keď sa niekde červenám, tak nie vždy idem z toho do depresie. Je to paráda. So svojou flush som sa takmer dokázal už aj zmieriť. Ty si veľmi často vravel, že sa so svojím stavom nikdy nezmieriš, čo určite platí aj teraz, ale ten escitalopram, ak by zaberal rovnako na Teba, ako na mňa, tak by aj toto Tvoje rozhodnutie dokázal priaznivo ovplyvniť. A to tak, že to bude vyhovovať obidvom stranám, teda aj "strane úzkosti" (že ju teda občas budeš proste mávať), a aj strane Tvojej (teda, že Ťa to nebude až tak mrzieť alebo trápiť). To je možno hudba takej budúcnosti, ktorá je pre Teba príliš imaginárna a fantazijná, ale escitalopram robí zázraky, kamoš! Cool Drž sa, Lístie! cyclops giving a hug

---

Dnes sa mám zhruba dobre. Dávam dňu známku 2. Deň som mal pasívny, nič som nerobil, len som si čítal na nete drobnosti a nedôležitosti. Skrátka, pasívne som relaxoval - asi som to potreboval trochu. Večer včera som trochu "blúznil" - všeličo som fantazíroval, myseľ tvorila kopec myšlienok, náboženská neuróza bola silná. Počúval som rádio v sluchátkach dlho do noci. Mal som aj derealizáciu asi 5 minút. Celkovo som mal riadny depresívny výkyv už v podstate od šiestej večer. Mozog sa mi zatemnil a ja som schytil najprv apatiu, a potom smútok, slzenie. Zavrel som sa do izby a bolo mi ťažko. Dnes ráno som už bol z toho vyspatý. Smile

Zdravotný stav mám trochu neistý, rozkolísaný. Manifestujú sa mi isté pozitívne príznaky. Ale držím sa nejak. Tuto zápasí tiež z pozitívnymi symptómami (balkónové hlasy, pseudoblud) a drží sa statočne. Preto sa chcem nádejať, že to zvládnem spolu s ním, veď až tak veľa sa zase u mňa nedeje. A keď už sa to deje, tak zväčša večer. Ako sa zotmie, tak ma ťahá do ozvláštneného vnímania všetkého a zvláštnych myšlienok.

Takže známka 2 dnes. Smile
Všetko dobré! alien
M.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto St 29 júl 2015 - 20:28

Ahoj Matej, 
rád som si prečítal Tvoju úvahu. Neviem, či som síce dal ten najsprávnejší obrázok, ale snáď je to Ok. 

.................

Ahojte všetci,
dnes som mal fajn deň, a to aj napriek tomu, že som vstával až v neskoršej hodine. Inak ostatné v podstate primerané a Ok. Zdravotne s časti ako na húpačke, ale v zásade poväčšine dobre. Som trochu nervózny z toho, aby sa to nejako nepreklopilo v môj neprospech. V zásade však verím, že sa to už pohne ešte viac smerom k normalite. Smile 

Majte sa pekne. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Št 30 júl 2015 - 18:48

Ahojte. jocolor

Dnes sa mám dobre. winking Pozitívne príznaky včera pri zaspávaní neboli. Vlastne som zaspával celkom dobre. Teraz býva v noci vyhovujúca teplota, tak sa teším z babušenia. Dnes som toho veľa neporobil, iba pár vecí. Vybavil som študijné, tento raz úspešne. Bol som potom v obchode, kúpil lacné nekalorické limonády, chutili skvelo. Smile Potom som doma upratoval, zametal. A potom konečne dopísal jeden rozrobený článok. Celkovo nálady som mal dobré. Smile Neurózy boli zlepšené. Flush prijateľná. Na študijnom som mal problémy sa vyjadriť, že čo chcem... napriek tomu, že som si pripravoval svoje slová vopred, zaskočili ma niektorými otázkami a musel som improvizovať. A opäť som mal problém povedať plynulú a gramaticky korektnú vetu. Neviem, čo to je, je to proste problém vyjadrovať sa verbálne. Myslím si, že to súvisí s kognitívnou symptomatológiou ochorenia. very sad3 Trochu vtedy vyzerám ako taký polepetko, hlupáčik. Embarassed

Zajtra idem očnej na kontrolu. A potom sa budem učiť manuály. affraid

Majte sa krásne, držím palce. cyclops
M.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Št 30 júl 2015 - 23:09

Ahoj Matej,
ono, niekedy sa u mňa vyskytne niečo podobné, ako si spomenul. Teda to hovorenie. Zrovna sa mi to udeje vtedy, keď mi na niečom viac záleží a zároveň som vo fáze, ktorá by sa dala napísať aj ako mikro depresívna. Nemám pocit, že to u mňa je nejaké príliš závažné, ale občas sa s tým stretnem. Verím, že sa Ti v budúcnosti polepší.

...............

Ahojte všetci,
dnes som mal taký premenlivý deň. Teda, striedalo sa pozitívne s negatívnym. Zdravotne pomerne dobre. Mám dojem, že Amisulprid zabral ako treba, trochu som si vydýchol. 

Všetko dobré. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Pi 31 júl 2015 - 16:34


_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 18 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 18 z 84 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 51 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore