Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 51 z 84 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 67 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej So 10 október 2015 - 17:55

beriem späť...


Naposledy upravil Matej dňa So 10 október 2015 - 19:19, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : beriem späť...)

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej So 10 október 2015 - 18:11

Skrátka, ja sa nechcem samozrejme hádať, alebo tak. Len teda tá nešťastná formulácia, že si pripúšťam každú maličkosť ma akosi rozcitlivuje, lebo vlastne šliape po všetkom, o čo sa v boji proti svojej chorobe vlastne dlhodobo snažím, či už v rovine zamestnania, školy, emocionálneho balansu a podobne...

Tak ma to v tomto zmysle zamrzelo trochu. very sad2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  ester So 10 október 2015 - 21:57

Ahojte, všetkých vás chcem pozdraviť na začiatok. Zo zella som odišla, resp. pospala  som si pri ňom trochu Very Happy  ale už sa cítim fajn a vlastne fungujem normálne it is perfect  Sobotu mám veľmi rada, taký deň je pre mňa, že si aj doma porobím a pritom aj oddychujem cool
Mischell som sa potešila, že si hľadáš nejakého priateľa. Niekedy si síce poviem, že keby som vedela, že budem "chorá"  tak by som sa nevydala, ale v podstate sa dvom lepšie "ťahá".
„Dvaja sa majú lepšie ako jeden, lebo majú odmenu za svoju námahu. Lebo ak padnú, jeden zdvihne svojho druha, beda však samotnému, ak padne! Nemá druhého, čo by ho pozdvihol.“ (Kaz 4:9-10) kiss  Ale nie každí je stvorení pre vzťah...to je pravda...
Tuto mne sa ti tie domčeky tak páčia  affraid  ja keby som bola dieťa tak tam vleziem a učiteľky (súdružky v mojich rokoch)  Shocked  by ma stadiaľ asi nedostali. Krásne farby... ale asi by to ani mňa dlho nebavilo. Ale je skvelé, že si sa takto dokázal zamestnať, tie pracovné návyky sú na nezaplatenie...
Meretseger to s tým lekárom bolo super  lol!  tak toto budem praktizovať aj ja  lol!
Regina ja by som takúto vec veľkú ako si robila ty nedokázala. Necítila si nejako tlak na psychiku? Ja keď som v časovej tiesni tak je to pre moju psychiku veľká záťaž very unhappy  resp. aj keď mám nejaký termín, čo mám stihnúť alebo niečo dohodnúť tak cítim úplný tlak... neviem, či to je diagnózou alebo proste len povahou...už som nad tým viac krát rozmýšľala, prečo to je tak...
Matej keď som si prečítala tvoje príspevky, tak som sa v mnohom našla. Ale aj v tom, čo ti písala Mischelll. Vieš, pre každého z nás je iná vec maličkosťou a iná vec "veľkou vecou" a teraz nechcem mudrovať alebo tak nejak... ale proste tak to vnímam. Ja sa napríklad tiež veľmi červenám, dávam si makeup a tým to vidieť menej, ale ja to úplne cítim, že mi až tlak ide do hlavy alebo ako by som to povedala...cítim sa strašne trápne vtedy a ani neviem čo mám povedať... moja veľká vec je zase tá, že pri niektorých ľuďoch, nie je ich veľa, ale pre mňa dôležití, tak sa niekedy neviem vyjadrovať, proste trepem piate cez deviate čo nedáva vôbec zmysel. Alebo tresnem slovo, čo dáva úplne iný význam... a pritom ho poznám a bežne používam... ani to neviem vysvetliť. Pre mňa je to proste veľká vec... a ten človek mi povie, že v pohode... a príde mu to ako banalita... pretože vie, že to tak nie je vždy...  alebo proste som len chcela povedať...ani neviem vlastne čo...ale že to tak nebolo mienené od Mischelll si myslím. Prepáčte, musela som, lebo som pri čítaní tých príspevkov mala úplne stiahnutí žalúdok a bolo mi to veľmi ľúto....
A teraz zase preto, že som to napísala... takže možno to aj zmažem....
Nespomenula som všetkých, aj teba lístie pozdravujem typing  a tiež všetkých ostatných...
ozaj X mohol by si vložiť aj fotku draka winner ak by sa ti podarilo Very Happy
A ako sa mám?
Veľmi sa cítim po psychickej stránke dobre. Úplne by som dala na 1, ako tu niekedy zvyknete písať známku. Zaužívala som si to aj ja už, len tak pre seba cheers
Prajem vám všetkým priatelia krásny víkend ešte aby ste si ho v pokoji užili... community together community together community together
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto So 10 október 2015 - 22:02

Ahoj Matej,
som celkom rád, že si sa ozval, hoci na takú zvláštnu tému. Niekedy sa môže zdať, že to, čo druhý vidí na prvom je banalita. Ťažko povedať, pokiaľ sa druhý dotyčný neocitne "v prvého topánkach". Ty mávaš také dlhšie príspevky, tak môže vzniknúť dojem, že čitateľ už vie o Tebe veľa. Môže tak vzniknúť zmiešaný dojem. Potom to trochu zamrzí, že to tak nie je. Viem, že máš svoje nemalé trápenia a je úžasné, že pracuješ a mňa to veľmi teší. Celkovo fórum aj dobre vedieš, zrovna sme o niečom podobnom na Zelle hovorili. Viem, že sa Ťa príspevky dotýkajú, ale niekedy treba mať aj "hrubšiu kožu", a tak sa určite netráp. Celkovo Ti držím palce, aby si v sebe našiel aj kúsok flegmatika a mal sa tak lepšie.

Na záver skúsim vtip:
"Počuj Fero. Hovoria o tebe, že si flegmatik. Čo ty na to?"
"Ále, mne je to jedno."

S priateľským pozdravom Tuto

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Temperament+phlegmatic-1

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  ester So 10 október 2015 - 22:14

Na záver skúsim vtip:
"Počuj Fero. Hovoria o tebe, že si flegmatik. Čo ty na to?"
"Ále, mne je to jedno."


Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Temperament+phlegmatic-1[/quote]


lol! lol! lol!  čo sa týka mojej osoby...takto nejak som na tom teraz s týmito liekmi  cool cool cool
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto So 10 október 2015 - 22:22

Ahoj ester,
som rád, že si si na mňa v príspevku spomenula. Veru tak nejak bude ten domček vyzerať, nemajú oba ďaleko k dokončeniu. Snažíme sa o to dvaja, teda školník aj ja. Je toho ešte veľa čo na práci vonku, ale teraz nám dosť mrholí, takže je lepšie vnútri. Uvidím, čo bude v pondelok, teda čo si za prácu pre mňa vymyslia. Ak bude tak, ako dnes (počasie), tak asi budem niečo klepkať v kancelárii, alebo podobne. Pokiaľ bude primeranejšie, tak natieram, natieram. 

Blahoželám k výbornému hodnoteniu dňa jednotkou. Zároveň Ti prajem, aby to tak bolo čo možno najčastejšie. Budem na Teba myslieť... 

Maj sa pekne. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Ne 11 október 2015 - 8:06

Náš víťazný "Praskáčik":
Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 34hyl1h
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ne 11 október 2015 - 8:52

Ahojte. winking

Veru, trochu flegmy by mi nezaškodilo, Tuto. Som temperamentom skôr melancholik, ale rád by som si programovo nejak nasúkal do hlavy aj flegmatickosť. Či sa to dá vlastnou vôľou, to nie som si istý, ale budem sa o to pokúšať. winking Smile

Ester, a akéže lieky vlastne berieš teraz? Som nadšený, že Ti tak zaberajú, pripomína mi to aj moje pocity z mojich liekov, ktoré mi pomáhali (a ktorých sa teraz zbavujem a pílim si asi tak pod sebou konár). Smile

X, parádny je ten šarkan! Si super taťuldo! Very Happy Smile

---

Dneska sa mám zhruba dobre. Sú veci, ktoré by ma mali nútiť povedať, že sa mám vlastne zle, ale čo už - mám sa v rámci možností dobre. Známku si dávam: 2. Yes Včera som bol v škole, bol zaujímavý prednáškový blok, celkom ma to bavilo. Tornado Zadali nám zúčastniť sa odborného podujatia, pričom vymyslieť originálny odborný text sa mi až tak nežiada na kolokvium alebo ŠVOČ, takže asi siahnem po nejakom odbornom, dosiaľ nepreloženom texte iného autora, preložím ho do slovenčiny a spravím k nemu recenziu alebo elaborát. Možno to budú chcieť, aby som to prezentoval aktívne na kolokviu, čo bude bieda, ale uvidí sa. Aj preto som v téme o ambíciách dolu písal, že mám chuť s tou školou praštiť, lebo táto povinnosť odbornej činnosti mi vytvorila v danej chvíli stresujúce pocity. Niečo, akokeby ma to obťažovalo... No, I cannot accept Možno ak zoženiem dobrý text na preklad, tak ma to nakoniec aj baviť bude, ktovie. laughing

Zvyšok soboty som bol na fóre a odpočíval som. Trochu som aj ležal pri hudbe. Smile Dnes ráno som vstal vyspatý už o 7:10. affraid A tak idem nejak tráviť deň, ešte nemám plán, ale pokúsim sa si ho spísať.  typing

Majte sa krásne, priatelia, píšte príspevky ostosedem. Prajem peknú pokojnú nedeľu. winter
S úctou
matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Ne 11 október 2015 - 15:15

Ahojte, tak ja som si dal dneska ja šlofíka Smile. 15 minút a som skoro ako vymenený. Ale padá na mňa akosi únava. Nadhodil som tému na štvrtkové zello. Trochu ma mrzí ak niekoho odradí - ako na facebookovej skupine už niekoho odradila. Čo sa dá robiť. Ale ja ju považujem ako dosť kľúčovú v spojitosti s psychickými potiažami. U mňa určite a zatiaľ som sa úplne otvorene o tom nedokázal inde rozprávať než na skupinke SAA. Ani s ženou si nie som schopný povedať úplne všetko... možno ani na zellu nebudem schopný... uvidíme. Budem sa na vás tešiť.

Potešilo ma víkendové zello, mal som dobrý pocit z toho, že ste tam prišli pozhovárali sa... samomoderovali Smile. Na ďalšiu sobotu sa možno pridám viacej. Uvidím ako výjde zas čas.

Majte sa pekne,
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 11 október 2015 - 16:35

Ahoj xkrchnav,
drak sa Ti perfektne podaril, ani sa nečudujem, že získal prvé miesto v súťaži. Čo sa týka témy, tak neviem či to zrovna bude to pravé "orechové". Uvidíme, či to priláka pozornosť, alebo naopak odradí. Víkendové Zello bolo vcelku fajn, vlastne nás tam bolo pomenej, ale aj tak sme sa dobre porozprávali. Myslím, že aj takto to bolo viacmenej myslené, že nás tam nebude priveľa. Prišiel som až neskôr, lebo som ešte musel čosi dokončovať a ešte mi aj volal kamarát, takže som mu nechcel zavesiť, alebo podobne.

..............

Ahoj Matej,
veru v niektorých situáciach by som aj ja bral to "je mi to jedno", ale každý sme iný a asi to tak má aj byť. Dvojka je dobrá známka, tak aby to pokračovalo k jednotke, to Ti aj prajem.

.............

Ahojte,
dneska mám doteraz taký relaxačno-oddychový deň a som tomu rád. Horšie bolo zaspávanie, ale spanie bolo dobré. Trocha som sa celkovo rozkupoval, teda sladkých vôd (Sprite, 7up, Márka...), tak neviem, čo to spravilo s hmotnosťou. Aj sa trochu hambím. Zdravotne dobre, "hlasy" na balkóne sú už len úplne mini, a tomu som nesmierne rád. Zajtra do práce, trochu sa aj teším.
S pozdravom a želaním toho najlepšieho Tuto Very Happy
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Ne 11 október 2015 - 17:50

Ahoj X,
tiez musim pochvalit draka. Zaspominala som si na stare dobre casy... (Povedala 23-rocna babicka Laughing ) Pokial ide o temu na zello... Ospravedlnujem sa, ale mna to totalne odradza. Nedokazala by som na takuto temu hovorit a pocuvat tiez sa neodvazujem. Viem, ze nejde o to, coho sa bojim, ale whatever - urcite nechcem, aby ste tuto temu kvoli niekomu rusili, takze ak ostane, len poprosim upozornenie sem na forum, diky.

Ahoj Tuto,
som rada, ze "hlasy" utichli, asi sa uchylili hibernovat. A o hmotnost by som sa ani tak neobavala, ale co zuby? affraid Dufam, ze potom poctivo klokotas a kolotas (ako jazvrtky v Alici v Krajine zazrakov Twisted Evil , mala by som si to po 585-ty raz ist precitat).

* * *

Ahojte,
u mna fajn, uzkosti o nieco ustupili a depresie sa obmedzuju len na vecery. Spanok viac nez dobry, stale spim i cez den, unava pretrvava. Dnes som sa trochu rozjedla, mozno mi to vynesie aspon pol kila.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Ne 11 október 2015 - 17:59

Ahojte. Téma - neviem či to písať sem alebo na zello... asi pokračovanie bude v zello téme: https://www.schizoforum.net/t426-topic#12237

Díky za pochvalu draka, snažili sme sa. Ja som teda hlavne robil kostru zvyšok ozdoby a tak Timejka.

Ja som dnes nejaký pospatý... asi tiež nejak idem na vlnách raz dobre - štvrtok piatok supr. A potom sobota nedeľa som nejaký polomŕtvy...

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 51 z 84 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 67 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore