Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 17 z 84 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 50 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  romea Po 20 júl 2015 - 22:15

Ahojte Tuto super, Robo supis,ze ziadne hlasy uzi si dofcu tak ako sa patri.

Dakujem za povzbudive slova dnesok hodmotim na 2 plus vsetko ok len mensie kontrarnosti a hnevlive myslienky uvedomila som si opat ze je to len porucha a ze ma raz a zas prvalcovala moja povaha,a sklza,do neprimeranosti a uvedomila aj na zaklade tohto fora ;-) za co vam chlapci dakujem ;-) a budem sa opat snazit na,sebe zapracovat pre nieco mam tento vzacni dar v uvodzovkach den rozbehany vela,sme toho stihli mam jednu otazku doteraz od narodenia,dcerky,som alkohol nepila raz ked mala devat mesiacov som mala,jedno pivo, boli sme dnes na ihrisku a,dala,som si dve piva neublizi mi to na tabletky? Snad nie, ale sa citim uvolnena,take prijemne uvolnenie. S kozmeikou ktorou som zacala,zn.oriflame tak ma,to naplna len to nesmiem prehanat zacalo ma to bavit aj ked moja neprimerana,stranka Romany,by slchcela aby to hned zo zaciatkuvislo tak na takejto mojej stranke povah ako povedal Matk by,som rada popracovala.

Mam otazku co je to patopsychologicky,a na druhej strane si uvedomujem ze moja choroba tak ako povedala,dr.ma az hlbku psychologickeho prezivania ma,zmenila. Vsimls som si pokial nemam uzkostno-depresivne myslienky, intrapsychicke prezivanie a obsesie tak mam prirodzene prrzivanie spomienky pocity, ked mam to druhe hovorim tomu neprirodzene,stavy plus,povaha ci ma to mojmhlo tak vo vnutri zmenit ta,choroba napr.vempatii som bola vzdy super niekedy az prilis z,coho som malazle prezivanie moc som si to brala,k srdcu ci ma,to momhlo talmk zmenit alebo je to tymi liekmi a este som strasne vztahovacna neviem.ci je to vystizne slovo ale vsetko sa,ma,hlavne to negativne voci mokmkej osoby bytostne dotyla na radu Mateka,sa,snazim viac humoru ak ked povaha prebija ;-)
romea
romea
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 22
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 29.06.2015
Vek : 41
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 20 júl 2015 - 22:44

Ahoj romea,
patopsychológia je psychologický smer, ktorý sa zaoberá duševnými poruchami po psychologickej stránke. Rieši ju psychológ a nejedná sa o medikamentnú liečbu. Zaoberá sa ňou klinický psychológ, ale jej postupy sa prenášajú aj do psychiatrie.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ut 21 júl 2015 - 13:16

Ahoj Robo Smile

Naďalej vedieš, vidím, veľmi pestrý život s bohatým kultúrnym programom, priateľkou, šikovnou brigádou - skrátka je Ti k svetu. Teším sa z Teba. Smile Dobre sa to číta. Želám Ti, aby Ti to vydržalo a mal si sa fajn aj naďalej. Ahojky. Very Happy giving a hug

Ahojte všetci it is perfect

Dnes sa mám trochu lepšie než včera. Dňu by som dal asi 1-. Včera som bol celé poobedie na wiki, pričom som upratoval niektoré kategórie a články. Pracujem tam na wikiprojekte, ktorý ma baví. Smile Večer som chcel ešte v posteli makať na nemčine, ale už som bol unavený - je to trochu nemilé, lebo už som druhý či tretí deň sa nemčinu neučil, pričom táto vec si vyžaduje, ako vieme, pravidelnosť. V noci som spal zhruba dobre. Ráno sa mi už tradične nechcelo vstať, preto som sa vytrepal až o 9:05. very unhappy Následne som mal kompletnú hygienu (sprcha, vlasy, holenie, zuby) a hurá na poštu. Potom som bol u obvodnej doktorky - konečne už nie som u detskej, ale u dospeláckej, som prestúpil kvôli veku. Hneďka mi aj dala potvrdenie do práce, že som spôsobilý pracovať so "zobrazovacími jednotkami", teda s PC. Shocked Dr. bola milá, sympatická, a keď si z karty vyčítala, že som psychiatrický pacient, tak mi aj hovorila, že keď nebudem vládať a unavím sa v práci, tak mám k nej prísť a vypíše pé-enku. To mi prišlo veľmi ústretové. Smile Ešte som skočil na chirurgiu konečne, dr. má dovolenku a od sestričky som sa dozvedel, ako to chodí, a síce, že znamienka vyberajú až na jeseň, pričom musím tam prísť a objednať sa, keď bude prítomný doktor. Yes A potom som mal obed. Smile

Takže doobedie bolo priaznivé. Poobedie chcem zasvätiť wiki, nemčine a svojej webstránke, lebo nie som s ňou spokojný, najmä nie s jej súčasnou šablónou. Bola to chyba dať hentakú šablónu. Takže idem sa s tým hrať. Smile

Nálady mám teď vlastne dobré. Neurózy zhoršené, flush ok. Fyzično stabilné, chudnutie bieda - včera som mal arašidy a kešu, a to sú tisíce kilojoulov. very unhappy

Prajem Vám pekné poobedie, kamaráti. Smile Držte sa! it is perfect
Matej
Rain 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Ut 21 júl 2015 - 15:40

Ahojte kamaráti, píšem len do tejto témy ale zároveň by sa to hodilo aj inam. Napríklad sa sám čudujem, som na dovolenke malo by ma tu všetko tešiť, ale v skutočnosti až dnes sa stala jedna vec, čo by sa hodilo do témy vcelku má teší... Mám pocit, že sa tu častejšie hádame urážame A Timejka je niekedy až neuveriteľne protivna. Až si skoro hovorím, či nie škoda toľkých peňazí... ale zas tak zle to nie je. Dnes sme teda videli aj hviezdicu vo vode, mám ju aj nafotenu. Pár najlepších podvodnych snáď potom hodím aj sem. Zello vyzerá nezvládnem. Díky tuto za zastúpenie, verím, že si to užijete výborne aj bezo mňa. Majte sa pekne!

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ut 21 júl 2015 - 18:24

Ahojte priatelia,
dnešok ani neviem ako mám pomenovať. Zajtra mám ísť na kontrolu, a som z toho asi trochu nervózny. Pociťujem akúsi úzkosť, či čo to je za pliaga. Nič nové na svete, že mám turbulencie v spánku, vlastne to tvrdím už pravidelne. Tentoraz je to vstávanie, ktoré nebolo vôbec ideálne. Celkovo ma dnes potešila kofola s kamarátom, bola presne taká ako by mala byť a dobre sme sa aj porozprávali.

Jožin, jasné že to Zello zoberiem za Teba a zároveň všetkým pripomínam už klasický čas a deň, teda o 20:00 v štvrtok si môžte pokonverzovať s ľuďmi, ktorý majú tiež problémy ako vy. 

Majte sa krásne. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ut 21 júl 2015 - 20:46

X, prajem, aby dovolenka pokračovala v zlepšujúcom sa duchu a čoraz skvelejšej rodinnej pohode a atmosfére. Smile Držím prsty! it is perfect giving a hug

Tuto, anglický jazyk, ako vieš, hovorí držaniu palcov "crossing fingers", čiže prekríženie prstov. Preto Ti týmto smajlošom vyjadrujem, že Ti tiež prekrižujem prsty a držím teda po slovensky palce pri zajtrajšej kontrole u doktorky! Drž sa! Myslím na Teba. Smile

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Finger10

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto St 22 júl 2015 - 20:31

Ahojte,
v prvom rade ďakujem za držanie palcov od Mateja. V podstate to bol dobrý deň. Začal asi v čakárni psych. ambulancie a následne som dostal dve depotné injekcie do zadku, ale sestrička ich pichla celkom dobre. Potom som išiel k MUDr. do ordinácie. Prehodili sme pár slov, nezabudol som sa posťažovať na spánok. Dostal som tak recepty... Lekáreň. Obed. Oddych. Záhrada. Polievanie. Mačiatka u susedov. Večera a TVsprávy. Notebook

Zdravotne celkom fajn, len tie horúčavy. Čaute. Tuto

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Injection
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Št 23 júl 2015 - 18:25

Ahojte,
dnes to bol akýsi zvláštny deň. Netvrdím, že bol zlý, ale ani dobrý. Už zaspávanie nebolo Ok, už som aj vypisoval do témy, že nespím. Nakoniec ma zaspanie chytilo až nadránom a po vyspatí som vstal v neprimeranej hodine. To bol asi najväčší dôvod, že som bol trochu rozmrzelý a rozhodne som nebol spokojný. Tak to bolo asi to, čo mi mierne pokazilo deň. Ostatné aktivity boli v normále a nestoja za napísanie.

Psychopatologicky tak v strede, hlasy na balkóne momentálne nemám, ale bedlivo sledujem a počúvam, čo sa šuchne v okolí. Únava v norme. Mierna úzkosť. Dĺžka spania primeraná. Zaspávanie problematické aj s práškami. Ako čítate, v zásade "sa dá". Celkovo tabletky a depot mám rovnako aj po návšteve MUDr. Pravdepodobne MUDr. predpokladá, že s niektorými vecami by som sa mal vysporiadať sám.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Št 23 júl 2015 - 20:47

Tuto napísal:Nakoniec ma zaspanie chytilo až nadránom a po vyspatí som vstal v neprimeranej hodine. To bol asi najväčší dôvod, že som bol trochu rozmrzelý a rozhodne som nebol spokojný. Tak to bolo asi to, čo mi mierne pokazilo deň.

Ahoj Tuto. Smile Trochu je to škoda, že si z toho smutný. Je to síce nelahodná situácia, ale poradil by som Ti, aby si si z toho nerobil smútky alebo mrzutosť. giving a hug Možno je vhodné sa prispôsobiť svojej akejsi novej životnej situácii, resp. svojmu novému biorytmu. Telo akosi nepýta spať každý druhý deň medzi 0:00 a 5:00. Ja by som si vtedy naplánoval "akože-povinnosti" a skúsil normálne existovať, hoci potichu, aby sa príliš nerušila domácnosť. A zase medzi 5:00 a 12:00 pýta spať, tak vtedy dopriať spánok. Sleep Je to akési nenormálne vzhľadom na väčšinu obyvateľstva, ale napr. ľudia, ktorí robievajú nočné, tak žijú roky a pravidelne, niekedy viac nocí po sebe, zatiaľ čo u Teba by to bola iba každá druhá noc. Skúsil by som sa teda trochu spriateliť so svojím biorytmom, nevnímať jeho patológiu ako dôvod znepokojenia, lebo takto toto nezmierenie môže viesť k dlhodobej frustrácii a depresii. Čiže navrhujem akési počúvanie svojho tela, svojho zvláštneho biorytmu. A každý tzv. normálny deň v noci spať. Deň obdeň do štvrtej-piatej činnosť, a potom doobeda spánok. Úmyselný, plánovaný a biorytmický. Nerob si teda znepokojenie nad neskorším vstaním alebo nespaním. Máš celkom zvláštny, osobitý biorytmus, ktorý stojí za to preskúmať, spoznať ho, istým spôsobom sa s ním skamarátiť, aspoň po určité medze. Smile Držím Ti k tomu všetky palce a želám len to najlepšie. Smile it is perfect

---

Ahoj všetci Smile

Dnes sa mám zhruba dobre. Pretty good Je mi však dosť teplo, v tento deň horšie znášam horúčavu. Sun 1 Deň som strávil pri PC, bola nejaká hra, nejaké úpravy na stránkach. Tiež trochu učenia nemčiny, nedal som tomu veľa, ale niekedy stačí sa aj len trošku pohnúť dopredu. Celkovo bol deň pomerne pasívny... Neutral

Flush ok, neurózy zlepšené, fyzično lepšie, chudnutie narovnako. Schizopríznaky pod kontrolou. Objavuje sa u mňa iba určitý strach pred tou prácou, do ktorej mám ísť už o pár dní. Cítim rešpekt a obavy. Som z toho nervózny, či to zvládnem, aký bude kolektív, či všetko pôjde v poriadku, a ako to budem znášať psychicky... Question

Želám peknú noc a krásny piatok, priatelia. What a Face
M.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Pi 24 júl 2015 - 21:26

Ahoj kamaráti it is perfect

Dnes sa mám zhruba dobre. Experimentujem teraz s redukovaním počítača na hodinu denne, prípadne ešte menej. Maily vybavujem len narýchlo pár klikmi na tablete. Inak PC ani nezapínam. Chcel by som menej žiť virtuálne a viac reálne. Ale na fórum si vždy minimálne raz denne čas nájdem, pričom info o nových príspevkoch mi chodí aj mailom. Takže zostávam verný aj Vám, mojim priateľom. Smile V dôsledku extrémne dlhého voľného času, ked nemám akože k dispozícii PC, tak zostal čas na knihy a iné aktivity. Trochu som teda dnes pohol s cudzími jazykmi, bibliou, rôznou literatúrou faktu /oblasť tzv. náuky o spoločnosti z gymnázií/. Tiež nejaké domáce práce. winking Ráno som skočil za šéfkou jej dať posudok, bola to rýchlovka v priateľskom duchu. V podstate mi povedala: "Tak uvidíme sa v pondelok tretieho augusta o pol deviatej". Vtedy to prepukne. Embarassed affraid

Celkovo som mal deň celkom fajn. Schizopríznaky v norme. Nálady dobré, fyzično akurát, chudnutie narovnako, neurózy trošku otázne. Celkovo dňu dávam známku 1-. Smile

želám Vám, priatelia, veľa pokoja a zdravia. Držím palce všetkým. it is perfect giving a hug
M.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto So 25 júl 2015 - 20:31

Ahojte všetci,
dnes to napriek všetkému bol dobrý deň. Vstávanie bolo síce v neprimeranom čase, ale som sa do vôle vyspal. Bol som na záhrade, kocúr Sumbul sa trocha najedol a polihoval na betóne a chladil sa. Trochu som polieval, čo bol hlavný dôvod na návštevu záhrady. Večer som pozeral TV správy. Teraz mám pustený seriál a píšem nám tu.

Zdravotne ako tak sa dá. Ospalosť, mierna pasivita a únava zostávajú. Niektoré záležitosti zdravia dnes nechcem spomínať.

Majte sa pekne. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej So 25 júl 2015 - 21:16

Ahojte cyclops

Dnes sa mám zhruba dobre. Mám isté boje, ktoré mi otravujú deň, ale musí to byť, takže čo už. Taktiež som mal viacej zadaných bodov na "zozname úloh", ktoré sa realizovali na PC, preto som dnes počítač nemohol obmedzovať. V podstate som na ňom robil dlhé hodiny opäť. Ale som aspoň rád, že čo som mal na pláne, som poplnil. Smile Deň bol inak akýsi pokojný, dokonca som si na hodinku zdriemol poobede, čo ma až tak zrovna neteší. Zakončil som deň sprchou a hygienou, aby sa dobre spalo. Sleep

Schizopríznaky som teď nezaznamenal, ani plusy, ani mínusy, ani kognitívne. Nálady sú viac-menej dobré, hoci mám určité strachy v prežívaní. Je to akási neistota, obava, nepokoj. Ale nie je to vážne - skôr naopak, len také bočné pocity prirodzeného pôvodu. Neurózy zlepšené. Fyzično zlepšené. Chudnutie stále narovnako, hapruje to medzi 96 a 97 centimetrami... cherry

Prajem Vám pokojnú noc a vydarenú nedeľu. Všetkým Vladom, Kubom, Haničkám a Aničkám na fóre gratulujem k meninám! Smile
Držte sa! it is perfect
M.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 17 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 17 z 84 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 50 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore