Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 41 z 84 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 62 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Št 20 november 2014 - 13:28

Ahojte,
prečítal som príspevky vaše, nestíham žiaľ odpovedať, pripomínam dnešné špeciálne zello, špeciálne v tom zmysle že od 19:00 do 20:00 je otvorené pre verejnosť na kanále #shizo a od 20:00 do 21:00 už tradične na kanále Zello diallógy:

http://krizovatkaduse.je-dnesek.cz/udalosti/aktualne/22-jedenaste-zello-dialogy

podľa nízkeho počtu prihlásených to nakoniec možno skončí ako dvojhodinovka tradičného, takže nebojte, ale uvidíme... možno motyka vystrelí!

Majte sa a večer pirat
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal Pi 21 november 2014 - 7:43

Caute,dobre rano,dobry den!
Vcera som bol na svojej prvej celej sichte v Mochovciach...
Praca to nie je taka tazka,len si zvyknut na 8-hodinovky a dochadzanie.Cele je to v podstate o zametani,zametani a este raz zametani po robotnikoch.Robime v skupinkach a zametame prevazne stavebny odpad.
Kolegovia su celkom fajn-prevazne mladi ludia v mojom veku.
Uz som sa tam stihol aj 2x stratit,ale vzdy to dopadlo dobre;-)
Dnes mam volno kvoli vybavovackam na UPSVaR-e a potom nejaka ta banka a preventivka u zubara... very unhappy No, I cannot accept No aspon si oddychnem od prace Very Happy
Uspesny a Panom Bohom pozehnany den prajem!
So srdecnym pozdravom Shadow;-)
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal Pi 21 november 2014 - 16:22

Ahojte!
Aj by som mal co robit,ale sa mi vobec nechce,a tak radsej napisem par riadkov sem...
Dnesny den nie je zly,to nie,ale vlastne narodeniny som si predstavoval trochu inak...
Povybavoval som dopoludnia,co sa dalo,dokonca aj viac...Aj urad prace aj zubarka dopadli nad ocakavania dobre.Hlavne ta zubarka...ziadny viditelny kaz,len mi "zaspievala" horibilne sumy za dentalnu hygienu a treba vraj aj urobit zubny rontgen,kvoli moznosti skrytych kazov...Nuz ale do zubov investovat treba,nic sa neda robit...Este som chcel spomenut svoje az brutalne odhalene zubne krcky,lebo-to je jednoznacne dosledok psychickej choroby.Priblizne od 17-tich si zuby drhnem ako pomatenec-nemohol a stale sa nemozem zmierit s ich farbou->pubertalne obavy o vzhlad?Ano,presne tak,preto tie silne odhalene krcky...Citrusy uz radsej ani nejem,nemusim viac vysvetlovat...Mate niekto podobne prezitky?Ze Vam bolo alebo je zatazko pozriet sa na seba s kludom do zrkadla?
Dnes som bol aj po vyse dvoch mesiacoch na navsteve v starej robote.Povazujem za velky osobny uspech,ze som sa tam ukazal...Vyhybal som sa tomu,lebo stryko prezradil mojej ex-sefke,ze som na psychiatrii,a preto som vlastne prestal chodit vypomahat do cerveneho kriza konk. do asistencnej sluzby na levickej poliklinike.Neboli to zle casy,ked som robil tam.Dobrovolnictvo je sice fajn,ale clovek sa z neho nenaje...
A este k tym narodeninam...Nie,v ziadnom pripade si nevynucujem pozornost,len ma trochu mrzi,ze som na vlastne narodeniny cely den v podstate sam ako prst...Vcera mi gratulovali rodicia,ale az ked som im to pripomenul...Nevycitam im to,maju toho vela...
Rano mi volala zasa sestra(z Brna,kde pracuje a studuje) a taktiez najlepsi kamarat(asi jediny kamarat,ktory mi po prepuknuti choroby ostal)Vdaka Bohu aspon zanho...nie som nevdacny,len mozem konstatovat,ze ked sa clovek dostane na psychiatriu alebo sa zacne takto liecit,tak sa ukaze,kto je skutocny priatel(nechcem ukazovat prstom na ineho kamarata,ktoreho moja sestra vehementne obhajuje,lebo je udajne pracovne velmi vytazeny...)!
A to je asi tak vsetko odo mna...Ako sa teda mam?Nic moc,ale bolo uz aj ovela ovela horsie...Takze vlastne celkom v pohode..Stryko sa vrati z roboty az vecerom,takze ma este caka par hodin samoty...Ale prezijem to,ved som sam vacsinu svojho zivota...Idem sa najest,pichnut si inzulin a porobit nejake tie "rajony" v byte...

Nech zial neskali Vas zrak! community together
S pozdravom Shadow
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Pi 21 november 2014 - 22:01

Ahojte,
Ja po celodennej sichte plny dojmov len v skratke. Pisal si tu o banke a nejake zarobky. Tak mi napadlo mBanka dava 500+700 kc za doporucenie noveho klienta. Nechcete si zmenit ucet a pritom privyrobit? Na zemi nenajdete...kazdy moze doporucit max 5 lidi. Zatim! Zajtra zas celodenna sicha.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej So 22 november 2014 - 10:14

Ahoj ľudkovia jumping2

Shadow, nevedel som, že si mal narodeniny - každopádne ešte kdesi na planéte je také časové pásmo, že je ešte stále piatok, takže Ti srdečne gratulujem k sviatku, bratu. giving a hug Nech sa Ti čo najviac darí a nech Ti, ako vravíš, život dáva samé p(l)usy (ináč, dobrý zvrat Smile ). Do nového roka života nech Ťa neopúšťa ďalšie zdravie, pokoj, harmónia, určite veľa požehnania želám a aj trošku peniažkov, veď i to sa zíde a teraz to vyzerá na dobrý rozbeh. Nech sa darí, Shadow. it is perfect Great party

Teoreticky, aby sme si nezabúdali na narodeniny, by sa dalo nastaviť na fóre to, že sa vždy dole zobrazí, kto má dnes narodeniny. Podmienkou by bolo, že by muselo čo najviac forumákov mať uvedený dátum narodenín (rok nie je potrebný, iba deň a mesiac áno). Inak by to malo len malý zmysel. Tak by sme si ako komunita mohli adekvátnejšie gratulovať. Pretty good

Piatočná brigáda dopadla dobre. Bol som v susednom závode, než obvykle, a dalo sa. Workman Neboli vlastne žiadne problémy, žiadne hučania a kritiky. Bolo ale viacej vulgarizmov kolegov, no išlo mi to uchom dnu, druhým von.  Rolling Eyes

Psychicky obstojne, fyzicky dobre, ale veľmi unaveno.  pig
Želám krásnu sobotu všetkým.  community together
S pozdravom
matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 41 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal So 22 november 2014 - 18:22

Dobry vecer!
Matej,dakujem Ti velmi pekne za gratulaciu! giving a hug Velmi si tuto gratulaciu cenim a skutocne mi zdvihla naladu it is perfect Malokto si totiz spomenul...
Pridavam sa k Tvojmu navrhu o datumoch narodeni...Takto mozeme jeden druheho aspon o trochu naviac potesit a povzbudit community together

Dnes som bol,som aj budem sam...Stryko totiz odisiel na krestanske stretnutie zdravotnikov...Takze ukazkova samotka! sad and unhappy
Pol dna som prakticky prespal...Vcerajsie rajony som urobil prakticky az dnes podvecer aj to nie celkom.Ale aspon nieco...
Uz sa obavam nadchadzajuceho tyzdna,lebo ma caka moj prvy cely pracovny tyzden.Ale s Bozou pomocou to zvladnem!
Pekny vecer a prijemny zvysok vikendu Vam prajem!
S pozdravom Shadow;)
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ne 23 november 2014 - 8:42

Ahoj I love you

Fúha, bol som taký unavený z piatku, že som priebežne naspal od piatka noci, resp. soboty rána až doteraz asi 21 hodín. Prakticky celá sobota od rána až cez noc až doteraz nedeľného rána bola o spánku. Mal som aj zlé sny, snívali sa mi všelijaké pavúky alebo fiktívne hádky. Zdá sa, že v podvedomí nemám všetko vysporiadané. Shocked

Takže ani nemám čo písať ako novinku, keď som nič nerobil, iba spal. Sleep

Želám peknú nedeľu, priatelia.
S pozdravom
Matej
Smile

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 41 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ne 23 november 2014 - 11:11

Ahojte,
posledné dva dni boli pre mňa plné nových vzťahov, emócií a plánov... Budem sa to snažiť dávkovať v únosných dávkach aby som niekam nevystrelil ale verím, že to bol začiatok niečoho veľkého. Na budúce zello som pozval skupinku HLASY hearing voices network, bavil som sa s nimi o spojení Československa a zdá sa, že nie sú nijak proti. Ak sa chcete zapojiť do zmeny, osvety, kampane, ktorá ma zatiaľ neoficiálny názov Psychofóbia, napíšte mi, alebo to preberieme na ďalšom zellu, ktoré teraz neviem kedy naplánujem lebo mám ešte mužský kruh. Díky! Nech sa vám darí!

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ne 23 november 2014 - 16:44

Ahojte, najlbižšie zello UŽ v utorok 25.11.2014 19:00

pozvánka s prihláškou: http://krizovatkaduse.je-dnesek.cz/udalosti/aktualne/24-dvanaste-zello-dialogy
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Po 24 november 2014 - 7:01

Ahoj affraid

Nedeľa mi napokon dopadla dobre. Venoval som sa prevažne školskej príprave, spracoval som prípravu na 2 predmety. Dnes ešte musím vybaviť ďalšie dva plus skúsiť dopísať ročníkovú prácu, resp. jej prevažnú a hlavnú časť.

Vstal som dnes o pol siedmej, lebo som chcel mať z tohto dňa viac - chcem byť hore, keď slnko svieti. Lebo mi naozaj pôsobí blahodárne, keď je jasnejšie počasie, alebo aspoň denné svetlo. Už som počul aj pocity jedného kolegu z brigády, ktorý takéto krátke dni má rád. Shocked Teším sa obzvlášť z toho, že sa mi podarilo vstať na budík o 6:30 vlastne okamžite. Obvykle podlieham presúvaniu budenia o jednotlivé desaťminútovky, až to súhrnne odložím aj o 40 minút. Chcel by som sa vrátiť k okamžitému vstávaniu, no nebude to ľahké, lebo už som aj v minulosti sa o to pokúšal, a neúspešne. Question

Psychicky sa mám pomerne dobre. Pomerne... Fyzicky tiež. Neurózy sú slabšie. Smile

Včera som si robil poriadky v papieroch a našiel som výstupnú správu z nemocnice, ktorú som si pred odovzdaním prekopíroval. Sila, čo všetko mi vtedy bolo. Som bol šokovaný, že aké som mal vtedy všelijaké problémy a čo všetko som riešil. Hoci aj teraz nie je všetko kóšer, no bolo by drzé voči ostatným sa netešiť, že vlastne som oproti vtedajším pomerom v remisii. Snáď to vydrží, budem sa snažiť. Smile

Želám Vám krásny štart do nového týždňa, nechže sa Vám darí, priatelia. I love you
Matej

PS: Historik, chýbaš mi tu! Kdeže si? sad and unhappy

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 41 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Po 24 november 2014 - 12:49

Ahojte Wink

tak trochu sa nudím tak reku napíšem čo nove.....

nedeľa bola veľmi pekná, oddýchla som si...aj som zase cvičila...aj keď po dlhej dobe...a aj svaly ma boleli...ale verím, že to bude lepšie časom....dnes som bola ako budík - totižto mama ma problém ráno vstať a budík si nechce natiahnuť...občas už aj zaspi....tak včera ma požiadala, keď budem hore o siedmej tak nech ju zobudím.....a mne tiež ani budík netreba vstanem aj skôr a čakám kým bude sedem....síce som bola unavená....lebo som išla neskôr spať  Sleep ....ale mamu som zobudila Laughing  potom som si ešte ľahla a do deviatej spala...viac som už nemohla lebo čakám vždy poštárku a ta zvykne chodiť taký čas....dnes som už stihla sa povenovať trosku návšteve....potom som zmyla schody vonku a to je dosť zima u nás vonku aj mraz bol....a zajtra ma snežiť.... Snow 3 dala som aj pračku prať tak čakám kým vyperie...asi si budem čítať knihu ešte...a pozerať reláciu v telke....aspoň, že dnes mame navarene od včera.....tak taký pohoda deň....


Prajem krásny deň Huge smiley

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 639
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Michal Po 24 november 2014 - 19:29

Ahojte!
Este vcera som sem pisal rozsiahly prispevok,nejaku uvahu na temu zmyslu zivota a ked som to cele dopisal,nieco som na mobile zle stlacil a vsetko to zmizlo! To the wall Skoro ma porazilo...
Ale potom som bol nakoniec rad,ze sa to zmazalo,lebo to boli same reci sebalutosti a depresie a pseudofilozofovania... Shocked Ozaj to bolo nepublikovatelne a iba by Vas to znechutilo...
Prezil som teda vikend "na samotke" a sup ho do roboty!
Napisem len v skratke(lebo stryko nieco potrebuje)ze bolo skutocne dobre a lahsie ako som cakal... flower
Vratim sa o chvilu a napisem viac...
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 41 z 84 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 62 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore