Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 73 z 85 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 79 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  sarah222 So 18 november 2017 - 18:14

Ďakujem Kimi si zlatuch !!! A robí mi radosť že sa tešiš zo mňa aký si mal inak deň ?
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 So 18 november 2017 - 18:28

Taký trochu nudnejší, ale nevadí. Od 15. hodiny trávim čas pozeraním športových prenosov a zostane to takto zrejme celý večer... Teraz pozerám rímske futbalové derby...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  sarah222 So 18 november 2017 - 18:30

Hahaha takže športový maniak ? Skvele ! Tak len užívaj Smile
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger So 18 november 2017 - 18:40

No, a už je večer a je zle. Dosť. Stále som v pyžame, nespravila som dnes ničové nič a navyše som hladná, ale nechce sa mi ani len zavolať do pizzerie a niečo si objednať. Že ach. Možno by som sa mohla na prilepšenie porezať very sad3 Ksakru s týmto všetkým.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 So 18 november 2017 - 18:42

Sarah jj športový maniak, u nás bežne beží šport nonstop...

Mer, brrr. Žiadne rezanie, radšej choď obšťastňovať svojho priateľa... Určite sa potešíš tomu ty aj on...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  sarah222 So 18 november 2017 - 18:59

Kimi fandím ti a súhlasím s tebou v celom tvojom príspevku Smile
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 So 18 november 2017 - 20:43

Sarah aj ja ti fandím, si dobrý človek. Verím tomu, že raz budeš znovu spokojná sama so sebou. Inak všetci ste tu dobrí ľudia, nemám tu s nikým negatívne skúsenosti. Čiže momentálne nie som paranoidný. laughing Držím vám všetkým prsty, nech sa darí...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  sarah222 So 18 november 2017 - 20:49

Very Happy Very Happy Very Happy s tou paranoiou si ma ale ze pobavil hahaha ďakujeme ! Aj ja môžem len súhlasiť že tu zatiaľ nebol ku mne nikto nepríjemný a vždy sa mi snažil niekto pomôcť čiže celé fórum je super tak ako je Smile
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej So 18 november 2017 - 21:44

Meret, nemaj špatné pocity alebo výčitky, že si strávila deň pasívne. To nevadí, veď sa nikam netreba náhliť, môžeš si relaxačné a pasívne dni občas dovoliť. Smile Možno máš zlý pocit z toho, že sa končí deň, ktorý Ti akoby pretiekol pomedzi prsty a nič si z neho nemala a pritom odchádza do nenávratna. V tomto by som Ti odporučil nepovažovať za základnú časovú jednotku svojho života jeden dvadsaťštyrihodinový deň ohraničený zľava-sprava spánkom. To je príliš malá časová jednotka, ktorá strašne rýchlo plynie a je demotivujúce, keď sa z nej nič nemá, ako si tomu svedkom dnes podľa svojich slov Ty. Preto odporúčam vyvýšiť perspektívu na orlie výšky, aby si za základnú časovú jednotku, podľa ktorej budeš hodnotiť svoje plynutie času, považovala niečo dlhšie, trebárs rozpätie troch dní, alebo možno celý jeden týždeň. Ak budú 2 dni v týždni potom také pasívne, že sa z nich nič nemá, nebude Ťa to mrzieť počas ich večerov, lebo budeš vedieť, že v tretí deň máš nové šance a nič nie je ešte stratené, pred sebou ešte do konca jednotky fúra možností a nádejí. Pravdepodobne sa Ti s večerným chýlením sa do postele asociuje predstava, že niečo nezvratne končí, resp. že sa niečo uzatvára, bilancuje a nenavrátne posúva do stratenej minulosti. S týmto sa dá dobre psychologicky pracovať, aby si túto asociáciu vedome zbúrala. Smile Verím tomu, že sa to dá, osobne tiež na tom u seba pracujem, pomaličky robím pokroky, hoci ešte niekedy sa pristihnem pritom, že hodnotím dvadsaťštvorku, namiesto väčšieho časového úseku. Možno som ale vedľa a Ty sa máš zle po večeroch úplne z iných dôvodov. V tom prípade sa ospravedlňujem, túžil som len povedať zo srdca nejakú radu. Každopádne držím Ti moc palčeky, určite kašli na rezanie, skús sa pokochať psíkom, psíci vedia svojimi očami byť veľmi povzbudivými. Smile Drž sa, Meret, všetko dobré! giving a hug Verím v Teba. Super!

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 73 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej So 18 november 2017 - 22:24

Ahoj kamoši a kamošky. Smile

Deň som mal celkom pekný, ale vcelku pasívny. Ale nejako mi to neprekáža teraz. V podstate som súhrnne robil len základné činnosti - teda hygieny, wecko, pitný režim, papanie, čítanie fóra, surfovanie, umývanie riadov dvakrát, raz pred obedom, raz po zjedení. Spomenutiahodné je možno to, že som pral, zvesil suché prádlo, popratal a zase zavesil to nové opraté. Písal som si tiež asi dve esemesky s mamou, lebo mi chcela pripomenúť, že majú segedín, no mne sa nechcelo k nim vytrepať. Celkovo som prežil pokojný dník. Smile

Stav asi 2+. winking

Pokoj a dobro. welcome or bye

santa

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 73 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  sarah222 Ne 19 november 2017 - 8:57

Dobré ranko, ako ste sa vyspali ? Ja dnes v skutku dobre, už odrana pripravujem veci na obedik polievku, rezne a klasika zemiaky a chystám sa variť, akosi mi behajú po včerajšom stretku myšlienky že rodinka, partner deti domčeky a ja ledva mám problem žiť sama so sebou, no snažím sa to brať že každý máme asi svoj osud ! A tak to je ako to je, dnes sa chystám ešte do fitka a budem tráviť deň s rodinkou má prísť sestra s malou neterou tak bude plný dom Smile
Meret dúfam že sa máš už lepšie ! Inak prajem všetkým peknú nedeľu u nás sneži tak máme peknú bielu krajinku vonku..... užívajte dnik ! A Matej máš môj obdiv čo všetko si stihol šikovný to chlap je z teba ! Len tak ďalej... Vaša Sarah
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Ne 19 november 2017 - 17:39

Spal som pomerne dobre, čomu sa teším, že zdravý spánok sa stal súčasťou môjho života. Najprv by som začal netradične aktivitami, dnes som bol s otcom na Domaši, čo nám zabralo 3 hodiny a vďaka odporúčaniu na schizo Mateja som aj fotografoval. Bolo to tam skutočne nádherné, nebol som tam už možno 15 rokov a nič z toho som si už nepamätal. Navyše presne sme to vystihli, lebo pár minút už na ceste domov začínalo pršať.

Výlet sa odzrkadlil aj na nálade, ktorá bola pomerne dobrá, čo ma utvrdilo v tom, že podobné výlety sú žiadúce. Negatívne príznaky dnes nepociťujem. Chystám sa dnes pozerať ešte hádzanú. Tiež ma potešilo dnes aj to, že spoluhráči zdolali jedného z ašpirantov na víťazstvo v lige, aj keď nedocestoval ku nám v najsilnejšej zostave a na poslednej šachovnici nemal žiadneho hráča.

Hm a čo ma neteší a načo myslím teraz tak obrovské výkyvy v mojom celkovom stave, na začiatku mesiaca vyzeralo to nádherne a držal som sa pekne nad priemerom. Mal som veľa pomerne dobrých dní, čo ma tešilo a veril som, že tento mesiac by mohol byť pomerne dobrým. Napokon tomu tak asi nebude a prežijem zrejme opäť turbulentný mesiac. Bohužiaľ nedarí sa mi stabilizovať tak ako by som chcel... Hoci vyslovene pod priemerom som mal len 4 dní, čo nie je až tak veľa...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 73 z 85 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 79 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore