Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 51 z 85 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 68 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Ut 10 október 2017 - 14:35

Mer:
Chválim ťa za to, že máš svoje koníčky a držia ťa pomaly 10 rokov, len tak ďalej. Najťažšie je vydržať.

Matej:
No vianočné bláznovstvo č. 1 pomaly začína pre obchodníkov, preto drž sa v tej práci a hlavne vytrvaj to je najpodstatnejšie. Zachvíľu sa to začína, preto drž si svoj "padák"...

Ku dnešku čo by som napísal hm, snáď to tradičné. Mám celkom pohodový deň nič má dnes neštve, nálada je super. Aj keď pasivita ma valcuje čoraz viac a viac. Tak som bojovník a verím, že si s tým nejako poradím. Inak dnes je krajší z dní, ide sa zahrať futbal do haly, možno ešte posedieť s kamarátmi vonku na čo sa veľmi teším. Kamaráti sú najväčší poklad, aký máme a musíme sa naučiť ich vážiť. Vážim si, že mám takýchto priateľov, ktorí si nájdu vždy čas na mňa, aj keď majú už svoje. Musia počúvať svoje manželky, jeden meniť plienky, nenormálna puťka z jedného sa stala. Tak teším sa.

Všetkým prajem pekný deň, aby sa mali, čo najlepšie. Samozrejme všetko v rámci svojich schopností a možností.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger Ut 10 október 2017 - 16:25

Kimi: No, keby ma svojho času nevysmiala za cosplay celá republika, dnes už ho možno nerobím Very Happy Vtedy som však bola bojovnejšia a zaťala som sa, že ja im ukážem! Aj sa stalo, hm, to boli časy, keď ma ešte len tak niečo nezlomilo... scared2

Zdravím vás,
blíži sa večer, čo vôbec nie je dobré. Kimi má pravdu, že kamaráti sú pokladom, nuž, ja som oň vlastnou vinou prišla a v reále nemám nikoho... aspoň priateľa, len preto ešte nie som dorezaná/mŕtva Smile Takže nemám komu zavolať, že mi začína byť hrozne, lebo jeho s tým otravovať nechcem, a tak zas sama a sama... ale čo už. Stáva sa. Premýšľam, čo nahodiť na blog, alebo či ísť hrať TR, také niečo. Inak som si objednala mačaciu masku s ušami, bude zo mňa Catwoman laughing Teda ak mi bude dobrá. Teraz síce letí Wonder Woman, ale kostýmy sú drahé a vlastný sa mi vyrábať nechce. Fakt som naobjednávala v priebehu pár dní toľko vecí, že by som to mala napozajtra asi prebrať s Janou, či tým nezaháňam vnútornú prázdnotu alebo tak nejak. Prípadne to s ňou preberať ani nemusím, však som si to práve diagnostikovala sama laughing Ach jo. Mala by som radšej cvičiť alebo čo. No komu sa chce? Very Happy
A tak teda, majte sa, držte sa Cool
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Ut 10 október 2017 - 23:44

Ahojte, priatelia. Wink

Dnes sa mám celkom dobre, teraz k začínajúcej sa noci už vyčerpane. Odráža sa to aj na psychike, a síce že som myšlienkovo vyprázdnený, utlmený, mám sklony byť vážny, ale našťastie k depresivite to neskĺza. Telo mi dáva cítiť, že 2 poloprebdeté noci, kedy som si robil študijné seansy do tretej rána, potrebuje dohnať nocou plnou spánku. Takže sa aj pomaly zdvihnem od PC a skočím rybičku do "postele" (alias môjho gauča s matracom). Embarassed

Deň prebiehal dobre, v práci ok. Úlohy odsýpali, zostal som nadčasovať aj po záverečnej, asi do 21:20. Po zatvorení prevádzky nám mali prísť čistiť koberec, tak sme mohli byť prítomní aj do polnoci, aj som to mal v pláne, reku že si budem potichúčky robiť veci, lebo je teraz nátresk úloh pred odštartovaním vianočnej sezóny. Žiaľ, tepovač to odriekol na poslednú chvíľu, vraj príde až zajtra. Tak som po deviatej šiel domov, no som vcelku spokojný s tým, čo sa stihlo. Už aby bolo ráno, nech môžem pokračovať, spánok mi tieto dni príde strašne zdržujúci. Kolegyňa mi však prehovorila do duše, že spať sa musí. Embarassed Smile

Nálady boli dobré, psychiatricky trošku zhoršene. Trochu cítim azda pozitívne príznaky typu "pseudo", totiž mám pocity, že ma niekto sleduje, nejaká Vyššia Inteligencia, azda Boh sám, a že nejak na mne špeciálne záleží a že moje kroky sú nejako zvlášť monitorované a skúmané. Je to nábeh na velikášstvo a vzťahovačnosť, s ktorými mám v histórii svojich plusových symptómov bohaté skúsenosti, a to rôznej intenzity, od takých jemných pocitov a uvedomení cez náhle zreteľné precitnutia až po úplné bludné uverenie a presvedčenie s neschopnosťou ho posúdiť kriticky alebo s odstupom. V súčasnosti teda ide iba o jemné pocity, precitnutia, akési "oči" všade vôkol, v kamerách, ale najmä voľne v priestore, a to špecificky keď som sám, vtedy cítim tie "oči" upriamené priamo na mňa, resp. na to čo robím. Priznám sa, že tieto veci majú na mňa v posledných dňoch výrazne motivujúci dopad, lebo vlastne akoby som sa chcel pred "očami" ukázať, uplatniť, zaskvieť, byť posúdený kladne, trebárs ako pracovitý, alebo ako dobrý, alebo doplňte iný kladný prívlastok. Tie "oči" totiž v sebe zahrnujú aj morálne posúdenie môjho konania. V súvislosti s týmito plusovými príznakmi sa mi objavuje nová idea - prekonať čo najviac ľudí, byť najlepší, dávať si milión cieľov a nespať na vavrínoch, ale zatiaľ čo iní spia, ja budem na sebe makať. Priznám sa, priatelia, veď Vám dôverujem, prešli sme si už istý pátek spolu, že to je skutočný motív mojich súčasných ponocovaní z víkendu až po teraz. Za posledné noci som naspal dohromady asi 7 hodín, myslím 2 noci. Teraz je tretia noc, bude pol dvanástej, mám za sebou pracovnú smenu, plus 4 hodiny nadčasu, plus ešte doma vybavujem, teraz riešim fórum a dal som si lieky akurát a rozmýšľam nad študijnou seansou, reku mám tu načatú logiku a matematiku. Nesmierne ma spaľuje túžba po produktivite, výkonnosti a nadobúdaní poznatkov i schopností, možno to niekto by aj obdivoval, ale pravda je, že je to u mňa motivované práve tými "očami" a myslím, že v tom má prsty choroba.

Papanie 2 orfirilov ráno mi celkom prospieva - ale ešte som si nie istý, či nežijem teraz len výkyv nahor, po ktorom príde tradičný pád. Podľa skúsenosti o tejto otázke budem mať jasno tak do 2 týždňov. V rámci tohto časového intervalu sa mi zväčša pád a výkyv nahor vedia dozaista vystriedať.

Plusové pseudonáznaky momentálne až tak neriešim, je mi to skôr príjemné. Motivuje ma to k výkonnosti a túžbe snažiť sa, čo hodnotím ako takzvaný náhodne užitočný vedľajší produkt symptómu. Smile Ale mal by som dohliadnuť na spánok, lebo už mám dosť zlú koordináciu pohybov a akési váčky pod očami, psychika je aktívna, ale telo nedrží krok. Z nejakého dôvodu mám motiváciu v súčasných dňoch na vysokej latke. Zatiaľ neviem posúdiť, čo to spôsobuje, či ten orfiril... kofeínu papám len 300-400 mg maximálne. Je dosť pravdepodobné, že som možno iba v hypománii. Embarassed Dávalo by to logiku, lebo minulý týždeň som mal veľmi ťažký, resp. depresia ma pritlačila k múru. To cyklovanie je vyčerpávajúce. very sad3 Spätne môžem zhodnotiť, že s väčšou či menšou intenzitou znovucyklujem prinajmenšom rok a jedna fáza mi trvá zhruba 5 dní priemerne, alebo tak nejak...

Ďakujem Vám, priatelia, za vypočutie. Prajem Vám všetko dobré, držme sa! community together
Huge smiley

PS: Antifajny (@antifajny), ak sa dá, neexperimentuj so znižovaním liekov, situáciu v zdraví máš ustálenú, dlho si o ňu bojoval, kým si sa dostal na takýto level, tak si to nedaj rozbiť. Posielam objatie. giving a hug

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 51 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan St 11 október 2017 - 1:26

ahoj @Matej dik za rady,

precital som si tvoj prispevok a ak ta to bavi a motivuje teda mas motivaciju tak je to fajn,
to co pises ze ...a plynu z toho pozitiva to je fajn,som rad ze sa ti dari a aj v praci,

ahoj dalsi forumaci,,
dnesny den hodnotim psychicky 4-, je mi stale zle,riesim tu kadejake konini,dnes som urobil mensi revers co sa tyka mojho kncelarskeho stolika,no stolika,obroviteho stola,mam snad od destva,cely den som viac menej presedel v dome jak za nb tak aj na fajcovke ci telke,trosku sa mi zhorsila pamat a robi mi to dost zle si ju vybavit spet,vybehol som aj ven daco pohutat na par minut,ale ako viete nemam rad prechadzky,dneska som aj trosku upravoval profil na fb a pohrabal som sa aj v nb ci mobile po fotkach,
musim sa priznat ze sa hambim totiz som sa pozeral do noveho PHTA a aktivny som bol pri jednej a to rano,
ked sa zamyslim tak viac menej som bol cely den divne debilne psycho,co ma dost stve,rano a doobeda to bolo snad na tri sekundy s pravidelnym intervalom s osdstupom,dost ma to stve pretoze sa nedokazem sustredit ci koncentrovat na dany ciel,uvidim ako prebehne dnesna noc teda kvalitny spanok,ale este pred tym ako zatvorim oci sa pokusim si precitat nieco z psychologie a konkretne o K:G.Jungovi -Vášen toho druheho,

dik za ucho a majte sa

Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Moncici St 11 október 2017 - 10:25

Ahojte. Tak posledné moje dni sú veľmi zlé. Sama sa čudujem ako dobre dokážem skrývať to ako mi je zle. Snažím sa cez deň neležať, keď mi bývalo o niečo lepšie chodievala som pár krát do týždňa doučovať. To ma napĺňalo. Dávalo mi to silu a odhodlanie. Teraz som s "mojou študentkou" v kontakte a posielam jej aspoň materiály na učenie. Inak cez deň si dám po zobudení sprchu, raňajky potom prebrázdim internet. Semtam niečo navarím, upracem alebo si čítam a pozerám tv.
Lenže počas všetkých činností mi je psychicky veľmi zle- mám slabé halucinácie, paranoju, strach takmer zo všetkého, derealizáciu a bizardné myšlienky a predstavy. Lekári uvažujú o začínajúcej psychóze. Preto pôjdem aj na diagnostiku do Veľkého Zálužia. Som z toho nervózna.
Mám na vás otázku? Uvedomovali ste si to, že vám psychóza začína? U mňa je to tak, že plne si uvedomujem, že to nie je realita ale len výtvory mojej mysle. Ďakujem za odpovede
Držte sa všetci Laughing
Moncici
Moncici
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 19.07.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava/Žilina

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Zeldox, trittico, seroxat, fluoxetin

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 St 11 október 2017 - 10:52

Ahojte všetci, môžem napísať už o cca. 11. ako sa mám dnes.

Dnes sa nachádzam v depresívnej fáze, ktorá prerastá až do pasivity. Vôbec nič sa mi nechce v poslednom čase robiť. Napr. včera som prezúval pneumatiky za zimné s veľkou, ale pochlapil som sa s vypätím všetkých svojich síl. Na nič sa neteším, som taký ako zvädnutá kvetina. laughing To sa mi hodí, možno o nejaký ten mesiac pôjdem na posudkovú komisiu a je výhodou, keď budem v zlom stave. Čím horšie mi bude tak tým lepšie.

Dnešok bude pomerne ťažký vzhľadom k tomu, že nemám naplánované aktivity. Tak budem hniť za nb prípadne pozriem niečo v TV, a to bude všetko. Nohy neslúžia, po futbale nezvládajú ani menšiu záťaž. Zajtra snáď bude lepšie.

moncici: som si neuvedomoval, keďže bolo to pre mňa niečo nové. dnes tiež by som si uvedomil, keby sa niečo dialo. Tiež by som chápal, že nie je to reálne...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Veroni St 11 október 2017 - 16:57

Ahoj Moncici tieto veci sa ti dejú po prvý krát?Sa to stupňuje?co bolo ako prvé?Veľa vecí som si aj ja uvedomovala...a pritom som presvedčená že v aprili som mala psychózu i keď mi ju nikto nepotvrdil...Stále som.sa ale vedela odkontrolovat aj ked bol silný pocit ze ma jeden clovek sleduje very sad3 ale stále som.si pokladala racionálne otázky preco by to robil laughing ale ten pocit bol neopisatelny mala som aj velikaske myslenie a bola som neodolatelna Laughing ...no nakoniec som.skocila so silnou depersonalizaciou...potom akoby nič a sup v lete mania ale to bolo uplne niečo iné co.som do vtedy zazivala...
Ked budem mať cas pohrabem na nete a najdem ti jednu studiu kdeexzistuje isté promile pacientov ktorí akoby nikdy úplne nestratili v psychózach kontakt z realitov ale uh si nepamätám co vsetko sa tam popisalo.
Inak niekdy si tak hovorim ze mozno je.lepsie byt úplne odbrzdeny ,pretoze nieco podobne som.zazivala ako ty o.to viac som bola vydesena pretože urcite veci som.si uvedomovala ze nie su ready...Preto mi aj dr povedala ze nie som psychoticka scared2
Uvidíme detto pojdem do nemocnice ako ty...

Matej ahoj
Velmi dlho ti chcem napisat ohladom cervene v tvári mam to aj ja je to neprijemne a bars kde sa mi spravia flaky je to horúce a potom rychlo zmiznu,mne hned dr po edala ze je to "tvarova neuroza" neviem preco ti dr neveril...


Co su bizardne myslienky?mozno ich mam aj ja len neviem o tom Razz

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Moncici St 11 október 2017 - 17:24

Veroni....tieto veci sa mi deju uz vyse roka, ale neboli take intenzivne ako teraz. Mala som aj dobré týždne. Keď som bola prwd rokom v nemocnici tak mi psychozu nepotvrdili. Lenze teraz citim ze je to ovela horsie. A presne to ako ty hovoris- vzdy sa nejako uisťujem, davam si otazky preco by ma niekto sledoval a podobne. Len je to strasny pocit, ked to clovek preziva. Mam to medzi ludmi- doma paranoju nemam. Potom tie halucinacie su tiez zvlastne- tiez si ich plne uvedomujem.( napr. vidim nejake vrecia s odpadom a namuesto nich sa mi vyjavi v hlave ze je to nejaky clovek)- ale ked sa pozriemdruhykrat uz to nemam. No bizardne myslienky su u mna rozne- napr. Sustredim sa na nejaku vec- vidim rozbitu flasu na zemi a uz ma k tomu napadaju rozne scenare- preco sa rozbila, co ak si niekto ublizil.....a velmi narocne su pre mna predstavy= v mysli sa mi vybavuju obrazy rozne( strasidla, ludia a neprijemne sceny)
Cize takto nejak som na tom.Sad
Robili ti niekedy nejake psychologicke testy? A ze je to derealizacia usudili z tvojho rozpravania?
Moncici
Moncici
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 19.07.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava/Žilina

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Zeldox, trittico, seroxat, fluoxetin

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Veroni St 11 október 2017 - 19:39

Aj ja mam predstavy ale.len pred spankom rychle mi idú obrazy s priserami lebkami niektore maji vypulene oci a tocia sa im je to v mojej hlave a len pred spankom to mavam...akoby.sa mysel utrhla...ignorujem to.nic sa iné s tym neda...nerobili mi nic ved preto chcem ist aj do nemocky len nechcem na uzavreté Mad
Bo urcite budem mat paniku very sad2 no a hlavne som alergik aj nalieky to ked budu na mne skúšať uvidia tie vyvalene oci a strach v nich...
Aj pri narkóze naposledy ked ma operovali mi davali profilaxiu very unhappy
Takze tak ci tak.budem v panike...
Stretnime sa obe v Pk ved aj ja sa chystam len neviem kam este



_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan Št 12 október 2017 - 9:32

ahoj,

prikladam sem jeden clanok ktori moze napomoct,

http://www.pluska.sk/plus-7-dni/archiv/vsimli-sme-si/telekinetik-tomas-valacsay-nehram-boha-vsetko-je-hlave.html

je to len o schopnostiach a treningu,

hlavna tema telepatia a telekinetika,clovek s tima to schopnostami nepatri medzi dusevne chorich,sam o sebe si myslim ze schizofrenia sa da vyliecit aj takimto treningom ci filozofickou uvahou,chce to snad len asi trening a vela citania,

prikladam dalsie clanky o jednoduchom treningu telepatie,je to celkom zaujimave,

https://anitram.wordpress.com/2011/03/08/ako-trenovat-telepatiu/

http://vsetkoomaggii.blog.cz/1106/trening-telepatia

treba si uvedomit a ujasnit fakt ze crozvinutejsi clovek ma v sebe ja bytosti tak aj ludi vo svojom zivote v z ktorima udrzuje kontakt,

je to asi snad uz nejaku dobu co som bol dlhdie doma a nebol vonku,poviem vam ze tie bytosti prevladali nad realom, a viedlo to k psychozam,
skusim si zobrat nejake ponaucenie o tichto stranok snad sa mne a okoliu okolo mna ulavi

este poznacim ze ducha chapat ako neviditelnu bytost alebo ako bytost zo schopnostami
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Moncici Št 12 október 2017 - 10:27

Veroni....presne ako pises je to take utrhnutie mysle. Ja to tiez mavam pred spankom. Akurat v horsich dnoch aj cez den. Vcera som cely den prespala skoro a vecer som si dala nove antipsychotikum- oblbnuta som po nom riadne. Ale som si povedala ze vydrzim, lebo nikdy som nemala 1 antipsychotikum viac ako 3 tyzdne..zvacsa som vydrzala max. tyzden.
Derealizaciu pocitujes stale? A mas aj uzkosti z toho zrejme ze? Byvas cez den s niekym ci si sama?
Drzim palce
Moncici
Moncici
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 19.07.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava/Žilina

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Zeldox, trittico, seroxat, fluoxetin

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan Št 12 október 2017 - 10:31

este chcem dodat ake problemi ma alebo ako chore je moje okolie najme v okoli mojho pribytku,

okolie sa mi javy uz dlhsiu chvilu ako nespokojne miestami otravne ako keby spolu somnou chceli vyriesit tento problem:

problem,ktori sa snad vezie uz somnou dlhsiu dobu je zakodovany alebo ukrizovany duch/ovia v podobe nejakej bytosti s ktorou sa neda hybat,cize po lopate povedane nevidim realny svet (ludi,cloveka)len tieto bytosti,a je plny myslienok ktore som ako naznacil ako chore a otravne,spominal som tu telepatiu a telekinetiku,pripada mi ze tieto schopnosti nemame,niekedy som mal stavy ked ma tento svet ovladal,
niekedy tento svet ma dostal pod psychozu s ktorej sa mi tazko podarilo dostat,nekvalitny spanok,pripada mi ze tento svet je do mna zazraty a tim padom vsetci nevidime svet okolo nas,dajme tomu plosne ako mapa ci zemegula,
teraz mi je fajn,mam sa dobre,
tuto poznamku si oznacim do noveho tabletu a pokusime sa ju vyriesit a pocitam ze to potrva nejaku tu dobu,
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 51 z 85 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 68 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore