Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 68 z 85 Previous  1 ... 35 ... 67, 68, 69 ... 76 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  sarah222 Pi 10 november 2017 - 18:43

Ahojte, nechcela som nikoho uraziť mňa osobne sa to dosť dotklo a doteraz nechápem o čo mu išlo vyzerala som pri ňom ako totálny debilko čo hrá divadielko Smile už k nemu určite nepôjdem a asi si budem hľadať pomoc u ineho psychológa lebo tento ma dostane do hrobu.... darmo asi aj takí ľudia existujú čo to nevedia pochopiť, už mám s tým dosť veľkú skúsenosť a stačilo mi, tak sa držte a prajem pekný večer
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan Pi 10 november 2017 - 21:09

kimi2028 napísal:Díky Danka, vyskúšal som si niekoľko cvičení za hodinu. Dosť dobre som sa zabavil plus som si našiel ťažší test z geografie, v ktorom som obstál len na 48%... Je na čom makať....

ahoj kimi vyskusaj tuto apku plus dalsiu:

Svetová geografia
Piknik slovo

moja mama hra od nemoty do nemoty ten piknik,pustilo ju to na max 2000lv dalej jej to dava nahidne levely,co bude dalej neviem,ja som len na 24 lv

Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan Pi 10 november 2017 - 21:41

ako si vas citam,kazdy mame nejake tie "retardery" pred nohami,

co povedat k psychologovy?v base som bol len raz a tiez v civile,ale tam o nic ine neslo len o odborne vysetrenie,neviem si predstavit seba ako by som chodil k psychologovy a riesil seba a zivot okolo mna ci dakoho znameho,mne osobne postaci psychiaticka aj tak sa s nou zhovaram v poslednej dobe o tom co som tu teraz popisal,spociatku to boli temy ohladom psychiky,dnes uz len po zvacsa na 75% o zivote.tolko k psychologovi,

psychicky hodnotím 1-,kkde tich 10% ponehavam uvedomeniu si ze som chorí"na papierí?"je fakt ze sa citim viacmenej nez dobre,ale aj tak po duchovnej stranke mizeria,diky bohu ze som v poslednej dobe presiel na ten materialny a realisticky svet,ten duchovny je len pre joginov ci kapucinou..to uz nieje pre mna,ale aj tak ked zavriem oci,som znechuteni a nasrany,sklamany asi tak sa citim vo vnutry.

posledne dni pracujem na sebe 3-5 hod.denne,odmena je snad ten repertoar,pocit ze to co robim nieje len pre mna,NB vypinam okolo obeda a navecer si ho zapnem na 2-3 hodky,a to kvoli hram ktore sa snazim udrziavat ako to ide,ved to hram uz vyse 5 rokof,spravy,schizoforum,fb,net,

inac vo volnom case teda nic nerobeni sa mi dari,zijem ,zabavam sa,popripadne pracujem na MDaZ,
it is perfect it is perfect it is perfect

v mobile a tablete mam cca 20 apiek,ekonomicky bieda,mohlo by byt aj lepsie a nie vysedavanie doma,zdravy zivotny styl by nabral smerom k pozitivite 3-,psychohygiena tak na 2-.
I disagree I disagree I disagree
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Pi 10 november 2017 - 22:35

Ďakujem, aj teba za návrhy Dušan. Určite vyskúšam zajtra.

Je pomaly 22:30 a zišlo by sa uzavrieť nejako deň. Aktivity veľmi nepomohli, ale musím si vybudovať k ním návyk a som rád, že som dnes niečo robil. Najlepšou časťou dňa bolo fitko, ktoré ma naladilo parádne a napĺňalo príjemnými myšlienkami počas cvičenia.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 So 11 november 2017 - 9:54

No dnešok bude strašný. Nielen, že som sa nevyspal dobre. Vraj minimálne do 1. som bol hore. K tomu dostal som ešte varovanie v podobe ženského hlasu v spánku okolo 5. hodine, ktorý nebol paranoidný, ale dosť ma rozrušil. Pod vplyvom liekov sa zmohol len na Hellou. Ostáva dúfať, že bolo to len z podvedomia, keďže možno je ročné výročie mojej choroby a tak sa ozvalo. Myšlienky sú aj preto pomerne zle. Pokúsim sa ich nejakými aktivitami zahnať.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  sarah222 So 11 november 2017 - 13:52

Ahojte všetci Smile ako sa máte ? Ja v celku ok, len sa mi zrušilo stretko s kamoskami tak neviem ako si vyplnim čas, preložili sme to na inokedy tak kým sa zase stretneme prejde ďalší rok...inak nálada neutralna a myšlienky ok , kimi ty sa drž zachvilu je tu ďalší deň a bude istotne lepšie Smile
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger So 11 november 2017 - 18:35

Ahojte,
dnes sa celkom dá. Bola som aj vonku so psom, teraz ma čaká umytie vlasov a najlepšie i seba samej, aby som na zajtra bola hezká Very Happy Inak som zrušila jednu stránku, čo som mala zakúpenú, lebo ma vychádzala draho, a kúpila som si novú na WordPress.com, kde som platila obdobne, no pochopte to Laughing Ale nie. Menej. Úložný priestor síce nie je najväčší a už som viac než jedno % zaplnila, tak neviem, čo potom, až ho úplne vyčerpám, ale platiť si "unlimited" by ma vyšlo 300 eur, tak že e-e affraid Zo zásielok samozrejme nedošlo nič, lebo je blbý víkend, ale tešíííím na zajtra a uvidíme, ako bude. Dúfam len, že fotografka nemá nejaké zahraničné tendencie písať deň a mesiac obrátene a 12/11 nemyslela ako 11. december Very Happy Porazilo by ma.
Nuž a tak teda, majte sa, držte sa!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 So 11 november 2017 - 18:35

Sarah už teraz je to v pohode. Nálada je dobrá a to divadlo v skoré ráno pripisujem zrejme carnitínu, čo som včera zobral aspoň tak mi to vychádza, že znížil účinnosť liekov... Hlavné je, že je to fajn. Uvidím ešte, aký bude spánok, ale snáď dobrý. Včera som zrobil aj druhú chybu, že nedal som si liek na spanie...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  sarah222 So 11 november 2017 - 20:20

Inak nechcem ti kaziť radosť ale mne napríklad tréner povedal, že ten carnitin je len také malé plus k chudnutiu ...tak aby si nebol sklamany,možno sa mýli ktovie Smile a teším sa že už sa máš ok ,takže zajtra bude ešte lepšie !!! Dobrú noc prajem všetkým Smile
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 So 11 november 2017 - 21:06

v pohode nekazíš mi radosť, keďže brať ho už radšej nebudem laughing plusom bolo, že dodával mi dosť energie, aby som cvičil ako drak. čo už budem musieť cvičiť ako drak bez neho... teší ma hlavne to, že sa zlepšujem aj to ma motivuje. vidno ten rozdiel v sile už po 3 cvičeniach a bude to ešte stúpať. teší ma, že fitko sa ujalo u mňa. uvidím, že ako to bude časom, predsa len mám 1 týždeň za sebou.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Veroni Ne 12 november 2017 - 11:44

Ahojte.citala som vas.spätne.čo som.tu nebola.
Prosím Vas kto mi spraví na úrovni psychologicke vysetrenie dotazniky testy atd?v nemocke mi nestihli nakoľko som zdrhla.inak prepustena s dg f43.1 43.2 No, I cannot accept
s tým by som.aj súhlasila a vlastne toto som mala aj povodne dg ale co bol potom ten manicky august?
Neviem sa prostev tomto pohnut ďalej...
Mam výrazne akcentovane niečo z hranicnej poruch osobnosti to mi bolo uz niekolko krat povedane....
Ale nikdy som ziadnimi testami nepresla.
Tie dg co mam su na psychoterapiu ale skôr ma vytaca psychoterapia.
Každý sere na to co sa stalo ked som mala 9.Uz uz som to v zach ate placu isla povedat.No stopol sa rozhovor. very unhappy
Tak krasnu nedeľu.

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  sarah222 Ne 12 november 2017 - 11:56

Ahojte, ako sa dnes máte? ja klasicky nedeľne, stihla som byť v kostole, uvariť a plánujem ísť na menší nákup, nálada neutrálna môže byť, inak som sa Vám zdôverila v častiach kauzy s mojím príbehom skráteným tak sa tomu teším. držte sa a prajem pekný dnik inak Veroni testy ti urobí klinický psychológ na vyžiadanie od psychiatra, aspoň ja som to tak mala Wink
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 68 z 85 Previous  1 ... 35 ... 67, 68, 69 ... 76 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore