Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 2

Strana 8 z 84 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 46 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Pi 7 máj 2010 - 11:55

aj ja si myslim, ze to bude tym...vcera sa na mna mamca nahnevala trosku, ked dosli tie vysledky testov, vecer ma hnala na vysku, ona si este stale mysli, ze som schopny sa ucit...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Pi 7 máj 2010 - 12:13

a nie si? co ti na uceni resp na studiu sposobuje najvacsie problemy?
a inak- nemrzi ta ze nemas vysku? nie je ta mensa kvoli tomu? ako dokaz sam sebe ze nie si hlupy?
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Pi 7 máj 2010 - 15:47

nie, nedokazem si zapamatavat nove veci akosi...obcas ma to skrie, no sem tam si tak so zaujmom pozeram vsemozne studijne odbory v naivnej myslienke, ze by som ich niekedy, ak sa mi polepsi, mohol vystudovat...no nevrazam do toho velke nadeje...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Pi 7 máj 2010 - 16:01

preeesne ten isty problem (s pamatou) mam aj ja. a tiez ini ludia s diagnozou ktorych poznam. a teraz: je to efekt choroby alebo liecby? viem ze prestat brat lieky je riskantne a nechystam sa na to, ale ja odkedy som sa zacala liecit (tj od 2. rocnika na vs) mam pocit ze mam progresivnu demenciu. raz som sa ucila na pisomku z britskej literatury, dookola som citala prednasky a nic som si nevedela zapamatat, bolo to akoby som to zakazdym citala prvy raz, dostala som D a to tiez tusim az na druhy pokus. s filozofiou to bolo take iste, citala som jak somar, druhi by mali za ten cas nastudovane aspon 3x tolko a ja som aj tak vedela z toho prd, na skuske som si vybrala temu ktoru som chcela (sice neviem ci som to vedela najlepsie zo vsetkych tem) a dostala som B, co sice nie je katastrofa ale na tu skusku som sa ucila asi tyzden, co mi bolo tak zle a musela som sa premahat a na liekoch do hlavy tlacit texty... s lexikologiou to bolo tak isto, 3 dni som sa ucila, vyryvala si to do mozgu a na skuske som este aj po anglicky zabudla, koktala som jak nejaky idiot a dostala som C..... pamat v prdeli Sad a teraz statnice ma cakaju, netusim ako sa to naucim. ale... ked mam pravdu povedat je mi jedno ci ich spravim alebo nie, ak nie- aspon dokazem rodicom ze som debil, konecne mi to uveria...a potom pojdem asi na urad prace ale s maturitou z gymnazia si tak mozem rit vytret co sa pracovnych ponuk tyka... tak ja neviem Sad
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Pi 7 máj 2010 - 17:50

slnecnica, to das, inak ja som tiez studoval anglictinu najprv, no tom som ti uz tusim pisal, v trnave...spolu so slovencinou...mama mi vravi, ze to tam mam ist dokoncit, no ja sa na to ani zdaleka necitim...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  filipka Pi 7 máj 2010 - 17:55

Ja som skolu skoncila tiez na liekoch. Dokonca s vyznamenanim, ale nebolo to jednoduche.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Pi 7 máj 2010 - 18:42

mam kamosov ktorym sa podarilo skolu dokoncit, kamoska sa chysta na doktorandske... no je to tazke aspon pre mna z hladiska tej pamate, aj ked teraz to nie je take hrozne ako ked som brala zeldox, to som si nevedela nic zapamatat. alebo mozno to bolo aj momentalnym psychickym stavom, ja uz neviem co si mam o tom mysliet. to ako ked niekto berie elektrosoky, kazdy s kym som sa o tom rozpravala mi povedal ze po sokoch mal problemy s pamatou a doktori hovoria ze to je len kratkodobe a ze pacienti maju problemy s pamatou kvoli chorobe a praveze sokmi sa to zlepsi, no neviem. kamoska povedala (ale ona brala tych sokov dost) ze jej sa zda, ze prave soky jej najviac poskodili pamat. jeden kamarat zas, soky sice nebral ale ma schizofreniu a je na zyprexe, ma- aspon to o sebe tvrdi- velmi dobru pamat. asi je to u kazdeho individualne.

tomas a keby si sa pokusil tu skolu dokoncit, ved nic tym nestratis, ci? ked sa teda nebudes zle citit. nepoznam ale tvoj stav, to je pravda...
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Pi 7 máj 2010 - 20:18

tak, doma mam papiere, a namatkom vyberiem nieco z nich: vyrazna negativna symptomatika, poruchy koncentracie pozornosti, myslenie s autistickymi prvkami, prazdne, šroubované...rozvoj postprocesualneho defektu osobnosti, intelektove vykony deteriorovane...nejak tak...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Pi 7 máj 2010 - 20:24

ty mas papiere? mne to nedali To the wall
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný So 8 máj 2010 - 9:50

tak, mam teraz doma kartu, bo chodim na vysetrenia, mam tam vsetky prepustacie spravy z nemocnic, tak, kto by nenahliadol? Smile
inak uz mam zase o jednu rybku menej, teleskopke jednej tak ohnedlo akoby brusko, uz vcera sa akosi drzala len na dne, na kamienkoch a pod rastlinkou...dnes som ju nasiel na hladine, hore bruchom...a dalsia teleskopka akosi odmieta jest, tiez je nejaka cudna....och, bol to napad, chovat rybky Sad
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Igor So 8 máj 2010 - 11:54

Tomas, to sa tak trochu prieči s tým, že máš IQ 136 a v papieroch máš napísaný postupný defekt osobnosti, to znamená, že aj IQ by malo výrazne klesnúť. Podľa mňa ale máš nato, aby si výšku skončil, aj študenti z nižším IQ výšku spravili. Na jednej strane chceš ísť do mensy a na druhej máš pocit, že výšku nezvládneš. Ja mám síce len maturitu a niekoľko kurzov, ale bolo obdobie keď som nad vysokou školou uvažoval, ale to by som musel ísť hneď po maturite, keď som mal ešte vedomosti a zručnosti učenia sa. Ale celé to pokazilo šikanovanie na základnej škole a učňovke, na základke som do 6. ročníka končil z vyznamenaním, potom nastalo intenzívne šikanovanie, kvôli čomu sa mi prospech zhoršil a tak som išiel na učňovku, kde boli žiaci, ktorí mali na základke ešte horší prospech ako ja, tam ma tiež šikanovali, ale cez to všetko som sa dopracoval k výučnému listu, a podal prihlášku na nadstavbové maturitné štúdium, tam ma už nikto nešikanoval, ale dlho som sa z toho nevedel spamätať. Bol som rád, že som zmaturoval a výška išla bokom, tiež som už bol chorý, nastal u mňa postupný defekt osobnosti...
Igor
Igor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 147
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 28.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo So 8 máj 2010 - 18:40

Ahojte kamaráti. Pozeráte niekedy prvé noviny na JOJ-ke? Ak áno, tak Vám niečo prezradím. Moje sesternica Mgr. art Klaudia Guzová tam bola rosničkou v počasí a teraz je redaktorkov prvých novín na JOJ-ke. Sestra dnes šla s manželom do Popradu na 50-ku v rodine a ich deti-moji synovci dnes budú spať u náš.Takže o dnešný večer už mám postarané... Boli sme sa dne pozrieť na letiskuo v mojom meste-Spišskej Novej vsi, lebo bol letecký deň. Majte sa krásne, Robo. cheers sunny farao king albino flower heart afro jumping2 pig
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 8 z 84 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 46 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore