Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 2

Strana 7 z 84 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 45 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Št 29 apríl 2010 - 16:22

caute...dnes som si spravil radost, kupil som si take male akvarko a don zopar rybiciek...mam ich dokopy sedem, tri zavojnatky, dve teleskopky a dva mecune lyrove...
dufam len, ze mi nepokapu, lebo je to moja uplne prva chovatelska skusenost lol!
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Ut 4 máj 2010 - 0:46

ja chcem na leto dalsieho psika.... ale to musim najprv napisat a odovzdat bakalarku, do 14. maja a este nemam ani prd z nej. a potom statnice affraid No, I cannot accept dnes som cely den prespala... este ze nemam take priserne uzkosti ako minuly rok, aspon zatial nie. ale ked sa kuknem na harmonogram statnic, hned je mi zle. tak sa nan nedivam, no Very Happy

tomas ked ich budes pravidelne v rozumnom mnozstve krmit a menit im vodu nemali by, nastuduj si daco na nete. drzim paluchy Smile my sme mali neonky ale pravidelne koncili v zachode, ehm. pozom sme mali skrecky, ten prvy bol hotovy anjelik a tie po nom hryzli Very Happy potom som doniesla domov bielu mys tej sa moja mama bala a ked ju kusla tak ju vysmarila von oknom, na to ani nechcem mysliet. najlepsi su psici... alebo macicky, myslim ze k tebe by sa hodila skor macka, neuvazoval si? v utulkoch je ich pllllllno..
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Ut 4 máj 2010 - 18:30

vcera mi odisla jedna zavojnatka... Sad ale ostatne sa drzia, dokupil som im kamienky, rastlinky dve...neviem, co sa stalo tej jednej rybke, rano som ju nasiel nehybnu na hladine, fnuk...k macke...mama nechce do bytu nic chlpate, takze mi dovoli maximalne tie rybicky Very Happy
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica St 5 máj 2010 - 1:27

jen mi luto zavojnatky. nevycitaj si to, z obchodov casto odchadzaju uz chore zvierata Sad

no ale su aj bezsrste macky Smile a su uzasne, nadherne tepla pokozka... a tiez bezsrste psiky- nahace, z ktorych existuju aj osrstene variety. macka- plemeno don sphynx, psi: cinsky chocholaty pes, peruansky nahac, tie zozenies aj na slovensku a v CR, potom este mexicky nahac a americky bezsrsty terier. vygugli si, nechce sa mi hladat linky teraz. nahacikovia maju uuuzasne povahy- ak teda mas rad maznave zvieratka. ja mam cinskeho chocholateho a doslova aj na zachod za mnou lezie. robi neuveritelne xichty, proste zlaticko Smile
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Št 6 máj 2010 - 9:34

nuz, ja by som azda aj chcel nejake take zvieratko, no problem je este aj v tom, ze mam choru sestru a ona sa boji psov a maciek Sad
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Št 6 máj 2010 - 10:52

aj steniatok a maciatok? zviera je veeeeeelmi dobry terapeut. ja mam takpovediac canisterapiu 24 hodin denne a fakt to pomaha. a co je sestre ak sa smiem spytat? a ma na strach aj nejaky dovod- ublizilo jej niekedy zviera ci sa proste len boji?
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Št 6 máj 2010 - 18:23

len sa boji, je mentalne retardovana, podla Ravena ma IQ 47...boli problemy pri porode, vies. Mne dnes prisli vysledky iq testov, prijali ma do Mensy, no som sklamany, dosiahol som len IQ 136, co je viac ako 99,2 percenta populacie...Minimum na prijatie bolo IQ 130, co je 98 percentil...Dufal som aspon v 140, co je uz genialita...Asi si po roku test zopakujem, lebo na odpoved na par otazok som prisiel az vecer po teste, pocas dumania nad tym, co mam dobre a co zle...Dnes som si zaplatil clenske, 20e na rok, a certifikat...Viac info na www.mensa.sk , ak by ste mali chut si pozriet nieco o tej organizacii...


Naposledy upravil tomas dňa Št 6 máj 2010 - 21:00, celkom upravené 1 krát.
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Št 6 máj 2010 - 18:59

tomas preco ta serie jedno cislo? to je take dolezite pre teba? narcis Smile iq je fakt len cislo... mna kamoska volala ze sa dame otestovat ale aj keby ma zobrali, neviem naco by som tam sla... nemam chut sa zgrupovat Smile
mozno by sestre zvieratko pomohlo... viem ze canisterapia sa robi pri roznych psychickych problemoch, urcite aj pri mentalnej retardacii. ako kazde stena nie je na CT dobre, to sa robia aj skusky.. ale ja tym chcem povedat len ze chovanie psa prospieva. no ale ak sa boji, mozno to nie je najlepsi napad.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo Št 6 máj 2010 - 19:01

Ahojte kamaráti. Napíšem Vám, ako som pochodil na psychiatrickom vyšetrení. Pred dvoma týždňami som užíval Leponex vo zvýšenej dávke, ktorá ma veľmi uspávala. Doktorka mi dávku Leponex-u znovu znížila na pôvodné dávkovanie, avšak vyskytli sa u mňa opäť moje paranoidné myšlienky so vzťahovačnosťou. Doktorka mi už ani nevedela, že aký liek mi má nasadiť. Urobili mi EKG, kde som mal niečo zvýšené, ale neviem čo. Zmerali mi aj tlak, ktorý bol mierne zvýšený a mal som pulz 125 za nin., čo je vysoký tep. Kvôli tomu mi doktorka nemohla dať jeden nový liek, neviem presne ako sa volá-tak akosi ako Seroquell, že vraj je to veľmi dobrý liek, z ktorého sa nepriberá a dobre pôsobi na psychiku. Moje lieky mi doktorka zmenila nasledovne: Anafranil 75 mg 1 tbl ráno a večer, Leponex 25 mg 2 tbl poobede a dva večer. Predpísala mi liek, ktorý som ešte neužíval. Je to liek Abilify 10 mg 1 tbl ráno. V utorok mi bolo v škole akosi blbo, tak som v stredu navštívil moju psychiatričku. Zase som si myslel, že ma ľudia v škole prezývajú a ohovárajú. Dala mi tri dni volľno na včerajšiu stredu, dnešný štvrtok a zajtrajší piatok. Po víkende už pôjdem do školy, 12. mája 2010 obhajujem môj vlastný projekt o Spišskej knižnici a posledný májový týždeň mám akademický týždeň. 1. júna sú v mojej škole ústne maturity, ktorých sa ale veľmi bojím a aj napriek tomu sa mi vôbec nechce učiť... Aké máte skúsenosti s liekom Abilify? Doktorka si myslí, že by som pri týchto liekoch by som nemal byť ospalý. A nemal by som mať už spomínané paranoidné myšlienky a nemal by som ani veľa pribrať. Teraz mám 73 kg pri výške 173 cm. Takže asi tak... Majte sa krásne, Robo it is perfect affraid flower albino cheers jumping alien jocolor queen sunny
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Št 6 máj 2010 - 19:09

ahoj robo, z abilify sa nepribera (citala som, a tiez ked som to brala tak som nestucnela), ani netlmi, dokonca niekde sa pise ze moze aj povzbudzovat, preto sa berie rano. ved uvidis, je to fajn liek ale tak ako so vsetkymi liekmi- niekomu zabera, niekomu nie. mne robil dobre. len emocnu labilitu mi nedal dokopy, lietali mi nalady- raz hore, raz dole. ale mozno som prikratko brala, neviem.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Št 6 máj 2010 - 21:05

slnecnica, ano, som narcis, a velky laughing
u nas je skratka nejake zvieratko nemozne chovat, jednak ani mama nedovoli, na byt sa vraj nehodi, a sestra sa najpopularnejsich psov a maciek boji...plus mne by sa nechcelo asi chodit ich vencit I disagree
robo, abilify som bral, prakticky som nic nepribral, myslim si o tom, ze je to dobry liek, funguje tak, ze hladinu dopaminu ked je treba zvysi, a ked treba, znizi, takze je taky, selektivny, alebo ako by som to povedal...tiez velmi dobry na paranoidne myslienky...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Št 6 máj 2010 - 21:13

aaa lenivec! a este k tomu narcisticky Very Happy inak za kazdou (alebo za vacsinou) psychickou poruchou je nevyrieseny narcizmus Smile
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 7 z 84 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 45 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore