Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 18

Strana 71 z 71 Previous  1 ... 37 ... 69, 70, 71

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Catherin4 Po 16 september 2024 - 0:17

Ahojte, tak co som pisala posledne ze zle spim, ono to suvisi zrejme s tym, ze posledny tyzden som v takej miernej manii. Mam proste dost dobru naladu. Aj teraz je uz po polnoci a ja nemozem zaspat, som plna energie. Dala som si Trazodon aj levandulovy olej, zatial nepomohlo. A to zajtra mam pred sebou dlhu cestu, idem do Nemecka, soferujem, no fasa. Aj som rozmyslala aky je vlastne rozdiel medzi dobrou naladou a maniou, ale uz na to prichadzam, nespavost, kopa energie, kopa myslienok. Nejak sa to stupnuje. Dufam, ze na mna nejde psychoza, ale snad nie, vsak stale beriem aripiprazol 15 mg. Nechapem preco sa tu objavila ta mania a co to znamena. A kedy to prejde. A teda dufam, ze to nespadne do depresie. Inak hlas je stale pritomny, denne, ale ako som spominala uz v ovela mensej miere. Niekedy rozmyslam nad niecim inym, a ten hlas do toho zacne kecat, zase to svoje, ja si ho za chvilu uvedomim, lebo vsak rusi ma pri myslienkach. Boze co to mam za stavy. Ale keby ste ma stretli tak si na mne nic zvlastne nevsimnete.


Naposledy upravil Catherin4 dňa Po 16 september 2024 - 0:20, celkom upravené 1 krát.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 528
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY Po 16 september 2024 - 0:20

Catherin4 napísal:Ahojte, tak co som pisala posledne ze zle spim, ono to suvisi zrejme s tym, ze posledny tyzden som v takej miernej manii. Mam proste dost dobru naladu. Aj teraz je uz po polnoci a ja nemozem zaspat, som plna energie. Dala som si Trazodon aj levandulovy olej, zatial nepomohlo. A to zajtra mam pred sebou dlhu cestu, idem do Nemecka, soferujem, no fasa. Aj som rozmyslala aky je vlastne rozdiel medzi dobrou naladou a maniou, ale uz na to prichadzam, nespavost, kopa energie, kopa myslienok. Nejak sa to stupnuje. Dufam, ze na mna nejde psychoza, ale snad nie, vsak stale beriem aripiprazol 15 mg. Nechapem preco sa tu objavila ta mania a co to znamena. A kedy to prejde. A teda dufam, ze to nespadne do depresie.

U mňa to začalo asi tak začiatkom februára a skončilo dvojmesačným pobytom na psychiatrii Wink

Vtedy mi menili Haloperidol za Abilify a asi to nesadlo Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 71 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1259
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Catherin4 Po 16 september 2024 - 8:12

Tak ja som spala asi 1,5 hodiny a do 4 som bola hore. A teraz mam to dlhe soferovanie. Ale necitim sa unavena. Hned zajtra idem k mojmu psychiatrovi.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 528
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  relouth Po 16 september 2024 - 12:45

Catherin4 napísal:Ahojte, tak co som pisala posledne ze zle spim, ono to suvisi zrejme s tym, ze posledny tyzden som v takej miernej manii. Mam proste dost dobru naladu. Aj teraz je uz po polnoci a ja nemozem zaspat, som plna energie. Dala som si Trazodon aj levandulovy olej, zatial nepomohlo. A to zajtra mam pred sebou dlhu cestu, idem do Nemecka, soferujem, no fasa. Aj som rozmyslala aky je vlastne rozdiel medzi dobrou naladou a maniou, ale uz na to prichadzam, nespavost, kopa energie, kopa myslienok. Nejak sa to stupnuje. Dufam, ze na mna nejde psychoza, ale snad nie, vsak stale beriem aripiprazol 15 mg. Nechapem preco sa tu objavila ta mania a co to znamena. A kedy to prejde. A teda dufam, ze to nespadne do depresie. Inak hlas je stale pritomny, denne, ale ako som spominala uz v ovela mensej miere. Niekedy rozmyslam nad niecim inym, a ten hlas do toho zacne kecat, zase to svoje, ja si ho za chvilu uvedomim, lebo vsak rusi ma pri myslienkach. Boze co to mam za stavy. Ale keby ste ma stretli tak si na mne nic zvlastne nevsimnete.
To vypada na prichod psychozy.
Uz len to, ze mas stale hlasove halucinacie znamena, ze tie lieky nezaberaju dostatocne.
Na tvojom mieste – ak nemas v velmi blizkej dobe stretnutie so svojim dokotorom – by som zvysil na 1 a pol tabletky, t.j. 15+7,5mg denne
Ok, teraz citam,ze ides k psychiatrovi, tak to vyriesi on.
relouth
relouth
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 211
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: progressive
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Catherin4 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 71 z 71 Previous  1 ... 37 ... 69, 70, 71

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore