Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 2

Strana 38 z 84 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 61 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Laura Pi 13 august 2010 - 20:39

Ďakujem, Matej, za krásny príspevok.Tak pekne to by som nevedela nikomu napísať.Pomohlo mi Tvoje vyjadrenie.Ešte raz ďakujem.Rodičia sú odcestovaní.Som u nich sama.Uvidím,čo bude keď prídu,keď sa budú musieť riešiť určité veci.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Pi 13 august 2010 - 21:00

podobne ako popisuje Matej to je aj u nas. Nikdy sme neboli s rodinou na dovolenke, hlavne preto, lebo sme si ju nemohli dovolit, pochadzam z chudobnejsich vrstiev. No teraz sa chystam s kamaratmi na Malorku, 19-31. augusta. Nieco som si usetril, tak chcem si to uzit, aspon raz za zivot ist niekam. Relapsu sa vobec neobavam, to skor rodicia, ja sa bojim jedine cesty lietadlom, kedze som este nikdy neletel...Troska mam obavy z toho, ako budem vyzerat v plavkach, lebo tiez sa nerad takto vyzliekam...plus mam brucho teraz...ale s kratkymi nohavicami nemam problem, rovnako ako chodit bez ponoziek v lete. Kedysi som bol taky ponozkovy typ, ked som bol v puberte, no to uz pominulo Smile
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Laura Pi 13 august 2010 - 22:04

Ja aj napriek niektorým nezhodám s rodičmi,som pri mori bola vždy len s nimi.Naposledy pred šiestimi rokmi v Egypte.Už ani oni nechodia k moru.Ja by som hneď išla,len nemám začo a ani s kým.Ja mám rada more,lebo rada plávam.Tebe Tomas prajem príjemnú dovolenku.Lietadla sa nemusíš báť.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Igor So 14 august 2010 - 9:49

Ja tiež pochádzam zo skromných pomerov, u nás v rodine tiež nebola tradícia chodiť k moru. Prvýkrát som bol pri mori pred 6 rokmi, keď som vyhral zájazd do Egypta pre dve osoby od CK Kartago tours. Prvý krát som letel lietadlom, bol som tam zo sestrou. Potom dlho nič, ale tento rok som si usporil nejaké peniaze a išiel som s otcom do Grécka, bývali sme v skromnom hotely ďaleko od mora, kde boli najmä Poliaci, Češi a Slováci, v ponuke boli aj drahšie hotely, ale to už bolo nad naše finančné možnosti, a keby sme chceli ísť všetci štyria, tak nám to finančne nevychádza, ale mamka ísť aj tak nechcela a sestra nemá dovolenku a keď ju má tak ide k priateľovi. Ja som však mal určité obavy ako to psychicky zvládnem, relaps v cudzom svete, keď dobre neovládate ani angličtinu nieje žiadna sranda, a ešte neviem na akej úrovni je grécke zdravotníctvo. Túžil som však ísť k moru, moji bratranci od malička pravidelne každý rok chodili k moru. Lietadla som sa vôbec nebál, bol to skôr pozitívny adrenalín najmä pri štarte lietadla.
Igor
Igor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 147
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 28.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  popoluska So 14 august 2010 - 19:59

Ahoj Robo.Pisal si ,ze si dostal diplomy v tabore pre telesne postihnutych.Mna by zaujimalo,ze v akych disciplinach?Srdecne blahozelam,som rada,ze si taky aktivny. dancing
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo So 14 august 2010 - 20:37

Ahoj Popoluška, ahojte kamaráti. Získal som 3. miesto v atletike-hod oštepom, 2. miesto v atletike-hod diskom, 1. miesto v atletike-hod plnou loptou, 1. miesto v atletike-hod kolkou, 1. miesto v atletike-vrh guľou, 1. miesto v osmičke, 1. miesto v slalome a trocha niečo iné, 1. miesto v hudobných hádankách. A ja som si myslel, že som športové "drevo". Aj tam v tábore mi povedali, že si málo verím a orkem toho mám aj nízke sebavedomie, proste sa podceňujem a niekedy aj zbytočne stresujem a to je ten môj "kameň" úroazu. 23. augusta pôjdem na 1 týžde´do Turčianských Teplíc, pôjde aj kamarát Martin a jeho mama a aj mamina kamoška. Už teraz sa na kúpeľne mestečko veľmi teším, určite bude zábava. A všetci športovci sme dostali aj knihu o desiatej zimnej paralympijskej hry Vancouver 2010. Je tam aj zrakovo postihnutá Heňa Farkašová, ktorá zíškala zlaté a striebornú medailu. Spomínam ju preto, lebo chodila do už aj mojej bývalej školy. Dnes som bol na športových hrách v Rudňanoch, ale nič som tam nevyhral, dokonca ani v tombole... tiež to bolo pre TPM.Takže asi tak... Maj sa Popoluška, majte sa krásne, Robo. pig jumping jumping2 bounce sunny Basketball albino flower elephant study
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný So 14 august 2010 - 20:51

parada, Robo, ja som pri sportovych dnoch na gymnaziu v hode granatom hadzal snad este horsie ako ti, co boli o 5 rokov mladsi...slabe rucicky som mal...a cely som bol taky...kym som neochorel a nezacal brat lieky, som mal 70kg pri vyske 191cm...to bolo este na vyske...a na strednej som mal tak 66kg...o nejaky centimeter dva asi menej...som mohol zjest hocico a nepribral som...teraz mam uz koncatiny take masivnejsie, obalene mäskom trosku, ale svaly kde nic, tu nic, takze by pre mna zostala isto len cena utechy laughing
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym Ne 15 august 2010 - 11:46

ja mam zas vtipnu "historku". mam celiakiu-nemozem jest nic kde su stopy psenice, jacmena, razu a ovsu-bezlepkova dieta. v dosledku jej neliecenia som bol pred piatimi rokmi strasne chudy, pretoze sa moc nevstrebavali ziviny a vazil som pri vyske 175cm len 50 kil. it is perfect a ked som prisiel k doktorke, napisala mi do karty, ze mam muskulatorny typ postavy. dancing
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym Ne 15 august 2010 - 11:51

este chcem povedat, ze mam akusi velku chut chatovat (četovať). neviem odkial sa to u mna berie, ale je to tak. Shocked
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Ne 15 august 2010 - 17:40

ja sa posledne tyzdne naopak davam na ICQ do neviditelneho rezimu, kde ma vidia len dvaja ludia...a na facebooku akosi nezapinam chat Cool
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym Ne 15 august 2010 - 17:44

icq nezapinam a na facebooku ani nie som dancing
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Po 16 august 2010 - 19:10

Videli ste nasu Miss Universe? Nie? Tak si pustite toto video: https://www.youtube.com/watch?v=sif_8u2yD8k&
zas raz sa mame za co na finale hanbit!
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Strana 38 z 84 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 61 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore