Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 2

Strana 20 z 84 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 52 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  popoluska Pi 25 jún 2010 - 11:31

Ja sa priznam,ze v Boha neverim,nakolko som sa u mnohych katolickych knazoch presvedcila o tom,ze maju deti,su pedofily a ziju bohemskym zivotom.Ale verim v premenu energie.Ale veriacich neodsudzujem,kazdy ma pravo rozhodnut sa,len som sa stretla s tym faktom,ze vacsina chorych su extremne veriaci. winking
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo Pi 25 jún 2010 - 11:37

Ahojte kamaráti. Aj ja verím v Boha aj chodím do kostola, väčšinou v nedeľu, ale na rozdiel od Mateja som nikdy neminištroval a ani neminištrujem. Často sa mi stáva, že na prikázaný sviatok do kostola nejdem, lebo predtým som chodil do školy, trebalo sa mi učiť a nebol čas ísť do kostola. Do kostola chodím rád, ale fanatik nie som! Majte sa krásne, Robo. pig jumping cheers Basketball jumping2 flower study king albino lol
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  ahojka1 Pi 25 jún 2010 - 12:47

ahojte aj ja verím v Boha, ale v kostole som už nebola pár rokov. Neznášam to tam. Nedokážem sa pozerať na tých kňazov, na tých ľudí... S Bohom sa rozprávam ako s kamarátom, mám jednu obľúbenú modlitbu k Panne Márii, ktorú sa modlim a to mi pomáha.
ahojka1
ahojka1
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 25
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 03.06.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Pi 25 jún 2010 - 13:27

Ja som neveriaci Tomas Smile
inak, minuly tyzden u nas boli dve jehovistky, medzi dverami...len by to rozpravalo tie ich sektacke dristy (mimochodom bratranec je jehovista, presiel na ich vieru, kedze sa zenil s jehovistkou)...nanutili nam knizku, edicia strazna veza, hehe...boli tu minuly piatok, maju prist dnes zase, tak ich pekne vyprevadim :DDD
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo Pi 25 jún 2010 - 14:03

Tomáš. Pripomenul si mi moju prvú triednu učiteľku na strednej odbornej škole. Je totiž jehovistka. Raz mama od nej zobrala časopis. Nie strážnu vežu, ale časopis Prebuďte sa. Najprv ho ani nechcela zobrať, dlho váhala a nakoniec ho vzala, ale len preto, že je to moja, dnes už vtedajšia učiteľka. Vydala sa, odišla bývať zo Spišskej Novej Vsi do Košíc-Šace,kde aj učí angličtinu na základnej škole. Dala mi aj svadobné oznámenie a mama sa jej pýtala, že to svadbu budete mať na radnici? Ona nepovedala nič, len mi dala to oznámko a povedala, že jej môžme prísť zablahoželať. Mama otvorila obálku a tam bolo napísané, že svadbu budú mať v sále Kráľovstva jehovových svedkov. Mama tomu dlhšie ani neverila, myslela si, že jehovisti majú svadby na radnici a že potom sa nejako pomodlia "po svojom". Spýtala sa teda môjho uja, že či je ten sobáš platný a on jej povedal, že áno, že je to štátom uznávaná náboženská organizácia. Odvtedy už aj mama verí, že aj oni sa môžu zosobášiť vo svojej sále. Nakoniec, alebo našťastie sme jej k svadbe neprišli zablahoželať a urobili sme podľa mňa dobre, lebo ináč by som od tých jehovistov nemal pokoj. Ja do ich sály nevrkočím, ani keby mi dali aj 35 000 €, čo vraj robia,aby mali nových členov. Nepáči sa mi na nich a som zhrozený z toho, že nepríjimajú transfúziu krvi. A aj to chodenie z domu do domu mi pripadá šibnuté. Ale to už je ich vec. Majte sa krásne, Robo. pig jumping2 bounce jumping cheers flower study king albino sunny
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  popoluska So 26 jún 2010 - 12:42

Denisa,mimochodom bola si uz u toho psychiatra,alebo stale vyckavas?
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný So 26 jún 2010 - 18:46

caute...prave som prisiel z vyletu s kamaratmi do Bojnic...bolo prijemne, pozreli sme si zoo, kde sme sa motali tri hodiny, chceli sme ist aj do zamku, no maju tam akurat nejaku akciu tento tyzden, pinokiovske dni ci co, pred nami tak 200 ludi, tak sa nam nechcelo tam cakat, sli sme domov. No aj tak tento den hodnotim pozitivne Smile
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  popoluska So 26 jún 2010 - 19:08

Ahoj Tomas.V Bojnickom zamku som bola tiez -je to najromantickejsi zamok na Slovensku,a bola tam vtedy svatba,tak sa mi usiel aj kolacik.Aj ZOO som navstivila,ake maju teraz nove zvierata?
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný So 26 jún 2010 - 19:19

popoluska, ja som bol popravde zvedavy na ten zamok skor, no ta sme sa nedostali...no nevadi, bol som tam raz ako dieta a raz ako tinedzer, vtedy zo skoly...dnes tam bolo fakt plno, ohromne dlhe rady, ale maju nejake slavnosti tam zase...co sa tyka zoo, neviem, ta som bol tiez uz tusim druhy raz, no fakt netusim, ci alebo ake nove zvierata tam maju...u nas v Seredi je teraz od piatku do nedele jarmok, ako kazdy rok tam absolutne nic nemaju, len vcera vystupili Maxim Turbulenc, no hrali minumum vlastnych piesni...byvaly spoluziak z gympla zase vystupoval v taekwon-do bloku...Davali vcera aj tortu zdarma, mali taku obrovsku, snad ako moja izba velku, tak sa tam tolko ludi tlacilo, 10-15 minut sa cakalo na jeden maly kusok torty...neviem pochopit takych ludi... Smile

inak uz druhy den uvazujem, ze by som siel 11.8-15.8. na sachovy turnaj do Novych Zamkov, no musel by som za tych 6 tyzdnov, co chyba do jeho zaciatku, nastudovat si zase otvorenia a potrenovat trochu na jednom najlepsom, hoc jemne platenom internetovom serveri (playchess.com). Uz som totiz 7 rokov nehral sutazne, tak som vysiel z cviku, posledne som ako 16 rocny dostal pohar pre najlepsieho juniora v regionalnom turnaji...a vtedy niekedy som aj prestal hravat...tak, uvidime, ci nakoniec pojdem, zatial si netrufam, uz som vela veci pozabudal, plus neviem, ci vydrzim v dva dni, co budu po dve kola v ten den, lebo to by znamenalo teoreticky az 10 hodin za sachovnicou v taky den...budem musiet natrenovat kondicku a nervy asi Smile
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  popoluska So 26 jún 2010 - 19:24

No podla mna je to poriadna zataz,aby si si neuskodil,este to poriadne zvaz Rolling Eyes
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica So 26 jún 2010 - 19:33

ahojte, mala som rozpisany dlhy prispevok ale prisla mama a kedze je taka "sikovna" s pocitacom, zrusila mi celu mozillu namiesto jednej karty. uz sa mi nechce to iste pisat.

len matejovi odpoviem, neviem ci ti uz niekto odpovedal, ale to skorsie nastupenie do skoly po preruseni studia podla mna mozne je, aspon u nas sa to myslim da.. tak ako mozes aj prerusit uprostred semestra ak je to z vaznych dovodov. zavolaj si na studijne alebo chod rovno za dekanom, ten to musi povolit (aspon u nas je to tak)

dlho aom sem nepisala, mala som toho dost v skole. teraz mam uz konecne volno. tak robim NIC , asi tak isto ako po cely ten rok co som bola doma Very Happy
ale mam novy prirastok, vzala som este jednu fenku z utulku k tej mojej, aby nam bolo veselsie. tak sa chystam chodit s nimi do lesa, aj jedneho ovciaka budem asi davat dokopy..
inac sa mam dost... chaosne. na jednej strane citim brutalnu osamelost, izolaciu, beznadej...na druhej strane coraz vacsi odpor k ludom, nie tak k jednotlivcom ako k stadovej spolocnosti, hnus.. uvedomujem si bezvychodiskovost situacie, ze pravdepodobne nestretnem nikoho s kym si budem rozumiet, koho sa nebudem bat a budem schopna mat s dotycnym normalny vztah... pri tom viem, ze keby sa take nieco udialo snazila by som sa utiect.
psychopatov je dost, len zatial som nestretla takeho s ktorym by sme boli kompatibilni.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo So 26 jún 2010 - 20:44

Ahojte kamaráti. Minule som bol s mamou na guľáš partii na Tepličke nad Hornádom. Boli sme tam preto, aby som videl, ako žijú zdravotne a hlavne telesne postihnutí ľudia v mojom meste. Bolo tam veľa vozíčkárov, až som spolu s mamou mal z nich zmiešané pocity. Strávili sme tam jedno sobotné popoludnie. Páčilo sa mi tam, bolo tam dobre a tak som sa prihlásil do slovenského zväzu zdravotne postihnutých, vypísal som prihlášku a poštou mi príde, alebo mi ju dá jedna mamina známa..Skamarátil som sa tam z jednym chlapcom-vozičkárom-ja ich za to vôbec neodsudzujem, tiež teraz zmaturoval a je z môjho mesta. Najbližia akcia zo zväzu zp bude v obci Rudňany, kde budú športové hry a pôjdem tam aj s mamou. Martin, ten môj nový kamarát sa ma minule spýtal, že či by som nechcel ísť s ním do Ráztočna do tábora, kde budú hľadať športové talenty.Ja som mu povedal, že áno. Pôjde tam on, jeho mama a ja. Platí sa 30€. Bude to od 2. do 11. augusta 2010. Držte mi tam palce, aby mi tam bolo príjemne. SZZP robí aj koncom augusta, konkrétne od 23. augusta výlet do kúpeľného mestečka Turčianske Teplice na jeden týždeň,platí sa 100 € kde si môže človek dobre oddýchnuť. Samozrejme, že aj tam pôjdem a pôjde tam aj jedna mamina známa a Martin s rodičmi. Dúfam, že mi tam nepríde psychicky zle a že oba výlety-samozrejme s užívaním liekov prežijem v pohode a v zdraví. Zväz robí aj 2-krát ročne zájazd do Chorvátska, kam by som chcel na budúci rok ísť. Majte sa krásne,Robo. pig jumping cheers sunny albino farao king scratch flower
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 20 z 84 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 52 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore