Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 2

Strana 35 z 84 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 59 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Laura Ne 25 júl 2010 - 13:22

Filipka,je ťažké nájsť takú chápavú lekárku.Mne tieto veci vysvetlujú moji blízki a aj keď som v mnohom s našimi nesúhlasila,tiež mi pomohli vysvetliť pár paranojí.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  popoluska Ne 25 júl 2010 - 14:50

Avsak niekedy sa mozu tieto paranoidne myslienky tak vystupnovat a rozvinut,ze moze byt potom uz neskoro chodit za psychiatrom.To musi asi kazdy clovek zvazit sam,nakolko ho obtazuju,a ako ich vie spracovat.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Laura Ne 25 júl 2010 - 15:10

Ale veď ano Popoluška,treba ísť za psychiatrom,keď treba.Ja tu len nikomu neprajem,aby bol toľko krát v nemocnici ako ja a stále mu pridávali lieky.Neviem prečo tak lobuješ za lekárov,tvoje niektoré zážitky sa mi zdajú nereálne.Ak si lekárka,alebo niečo podobné,tak sa k tomu priznaj.Ja som už pochopila,že bez psychiatrov by to bolo s nami mnohými nepredstaviteľné.Viem,že sa chytíš teraz mojho zdravotného stavu,ale je mi to jedno.Určite mám dlhšie skúsenosti s chorobou ako Ty,a hlavne reálne.Psychiater bez snahy pacienta aj tak nikdy nezvíťazí nad pacientovou diagnózou.Aj tie Tvoje zážitky s pracovným miestom. Exclamation Myslím,že reálne sú tie Tomasove.Chcela by som vedieť kde je taká chránená dielňa na Slovensku,ako si spomínala,čo tam prijíma ID pacientov. Exclamation Question
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Igor Ne 25 júl 2010 - 15:35

Ahoj Laura, ja môžem povedať, že mám chápavú lekárku a som s ňou spokojný. Nezvyšuje mi dávky liekov vždy, keď sa mi vrátia paranoje a ja sa jej s tým zdôverím, ona má dlhoročnú prax a vie kedy treba zvýšiť dávkovanie liekov a kedy nie. Možno narážaš nato, keď som dočasne bral 600mg KETILEPT, ale vtedy mi už hrozila hospitalizácia. Ani nenavštevujem lekárku skôr ako som objednaný, stalo sa tak len dva razy a vtedy som bol aj hospitalizovaný, takže objektívne to bolo nevyhnutné.
Igor
Igor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 147
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 28.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  popoluska Ne 25 júl 2010 - 15:39

Nejdem sa chytat tvojho zdravotneho stavu,ani do teba rypat Laura ,len pisem vlastne skusenosti.Som obycajny clovek,ktory na sebe dlho a tvrdo pracuje,lebo tak ma to naucil zivot s touto chorobou. A chranene dielne su napriklad aj v BA.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Laura Ne 25 júl 2010 - 16:05

Ja sa zas nejdem ospravedlňovať,lebo v poslednej dobe sa mi stalo s viac ľuďmi,že som sa ich dotkla a potom som sa ospravedlňovala.Ale ja mám tiež tvrdý život a otec mi povedal,že sa ospravedlňovať nemusím.Viem,že keď by si aj robila v zdravotníctve nemožeš tu súčastne napísať,že máš psychické problémy a presne,čo robíš.V téme chudnutie,si konečne teraz napísala pravdu.Beriem to tak,že chceš pomocť aj nám,o tom zas nepochybujem.Viem,že sú chránené dieĺne aj v BA,no konkrétne tá dieľňa,čo si spomínala,neviem,či existuje.Ako možem robiť trebars v krajčírskej dielni,alebo dielni s pásovou výrobou,keď mám ešte aj krivú chrbticu a spomínané zdravotné ťažkosti.Naštvalo ma keď si tu niekto vyleje srdce na dlaň a iný mu tu bude písať veci,čo nie sú pravda.Ako,že si bola nešťastná, keď pri Ziprexe si mala 167cm a 67kg.Ale kašli na to.Je to moj problém,že sa tu moc zverujem.Predsa sem má prístup hocikto,kto nebude nikoho urážať a Ty si tu nikoho pokiaĺ viem neurazila.A taktiež si nemyslím,že svoje zdravotné ťažkosti si vymýšľaš.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Laura Ne 25 júl 2010 - 16:08

Igor,prepáč,ja som Teba vobec nemyslela.Tiež beriem Ketilept.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  popoluska Po 26 júl 2010 - 19:05

Laura,na vysvetlenie,toto budu chranane dielne pre deti zrakovo postihnute-tyflopedikov,telesne postihnutych-somatopedikov,sluchovo postihnutych-surdopedikov a tazko vychovatelnych-etopedikov.Budu sa tam ucit rucne prace-vysivat,strikovat,tkat na stroji a podobne-v ramci svojho postihnutia.Konecne sa nasli peniazky,aj pre takto postihnute deti.Velmi dlho trvalo,kym sa tento projekt zrealizoval.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Igor Ut 27 júl 2010 - 8:30

Tomáš, tak aké skúsenosti máš zo Seroquelom?
Igor
Igor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 147
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 28.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Ut 27 júl 2010 - 8:40

ahoj Igor, momentalne este uzivam Serdolect, mam este na tri dni, uz som to chcel dobrat...koncom tyzdna sa ale podelim so svojimi Seroquel skusenostami, som fakt zvedavy, ci budem ochrapany z neho...dufam, ze nepriberiem zase... Shocked
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný So 31 júl 2010 - 9:49

akosi tu mame pusto...dnes si idem dat prvu tabletku seroquelu vecer, tak zajtra dam vediet, ci som spal zabity cely den Very Happy
ako sa mam, hm, vyborne, v utorok som si doniesol z brlohu novu PC hru, na ktoru som cakal roky, vola sa Starcraft 2, pred malou chvilou som ju presiel, 10 z 10tich si zasluzi...to cakanie stalo za to it is perfect
mimochodom, bol som v pondelok este v kine na Inception, fakt dost dobry film, hra tam leonardo di caprio...po sklamani zo Shutter Island ma tento film potesil...asi najlepsi, co som videl tento rok...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 35 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Laura So 31 júl 2010 - 18:50

Ahoj Tomas,som rada,že sa máš fajn a že prežívaš bežné radosti z filmu a z PC hry.Ja si tiež moc nesťažujem.Nejako to tu stíchlo.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 35 z 84 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 59 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore