Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 2

Strana 27 z 84 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 55 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Po 5 júl 2010 - 17:49

ahoj hviezdicka, gratulujem! dancing a zelam vsetko dobre...
ten strach mam aj ja, ze sa nieco po.erie ked sa citim dobre. ale to ma viac ludi, aj zdravi, tak je to asi normalne... snaz sa vela o tom nepremyslat.. a proste si uzivaj to co teraz mas. aj tak, zivot je taky ze raz je lepsie, raz horsie. ale viac ako vonkajsie udalosti, je dolezite to, co je v nas, a ako sa k tym roznym zivotnym situaciam postavime. drzim ti palce, aby toho dobreho bolo viac ako toho menej dobreho cat
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný Po 5 júl 2010 - 19:05

hviezdicka, gratulujem k praci...ja som bol v bojniciach minulu sobotu, boli sme v zoo, do zamku sme nesli, lebo tam bola akurat nejaka akcia a snad 200 ludi cakalo pred nami :/
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo Po 5 júl 2010 - 20:03

Ahojte kamaráti, ahoj Hviezdička. Aj ja ti blahoželám k nájdenej práci. Aj ja mám ekonomickú školu, ID a ZŤP preukaz. Hviezdička, si zamestnaná v Bratislave, alebo v inom meste? Dúfam, že aj ja raz vo svojom meste-Spišskej Novej Vsi si nájdem prácu. Ahoj, Robo. affraid flower jocolor queen geek rendeer farao albino sunny study
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  hviezdička Po 5 júl 2010 - 21:42

Ďakujem Vám všetkým za gratulácie, ste úžasní. Robko, ja bývam na Kysuciach. V malom okresnom mestečku. Ľudia z nášho mesta chodia za zárobkami do Čiech, ale veľa mladých je aj v Anglicku. Aj ja som tam bola, s priateľom sme si tam zarobili na byt. U nás je veľká nezamestnanosť, je veľmi ťažké nájsť si prácu, aby človek nemusel dochádzať. U mňa bolo to, že som na ID, výhodou. Verím, že aj Ty si nájdeš prácu, ktorá Ťa bude napĺňať, všetkým Vám držím palce, či už v štúdiu, alebo v práci. Je ťažké nájsť si prácu s duševnou chorobou. Ja som mala šťastie na človeka, verím, že s veľkým srdcom, čo mal pochopenie... Keby boli všetci ľudia takí... to by bolo úplne super. A do Bojníc sa určite ešte vrátim, chcem vidieť zámok aj zvnútra a všetko si riadne ešte raz vychutnať. Ľudia tam majú veľa možností a sú oveľa spokojneší, ako u nás na Kysuciach. U nás sú ľudia strhaní a utrápení. Aspoň ja to tak cítim. Ale vravel to aj môj priateľ, ale nevyberieme si, kde sa narodiť. Čo už. Žiť sa musí. Pa
hviezdička
hviezdička
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 39
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 06.12.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym Ut 6 júl 2010 - 14:32

Ahojte. tak dnes som bol na kontrole u pani psychiatricky. bol som dost zufaly, mal som prichystany list v ktorom som ju prosil nech zvazi liecbu Leponexom. opat som sa k nemu upol, ako k zazracnej bobuli (uz ani neviem ake Y/I sa tam pise) nakoniec, ked som tam vosiel, tak ma prikoval zvlastny pocit kapitzulacie, rezignacie, takze som sa na ten list uplne vykaslal, ako keby uz dalsia liecba nemala mat uspech. dokopy som to povedal mozno tri vety a odisiel som s placom. labilny negativista. zas to riesim alkoholom. ako taketo stavy riesite vy?
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Ut 6 júl 2010 - 16:36

lapaj fakt pozor na ten alkohol, aby sa nestalo zvykom ze kazdu neprijemnu situaciu pojdes zapijat.si zarabas na dalsi problem. radsej sa chod poprechadzat alebo co...
ja si tiez pripravujem co poviem psychosovi a nakoniec mu nepoviem z toho nic, alebo takmer nic.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym Ut 6 júl 2010 - 16:53

ale preco nie? povazujes to za zbytocne alebo nemas odvahu, alebo ako?
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  filipka Ut 6 júl 2010 - 17:01

Mne sa tiez stane, ze kopu veci nepoviem. Ja jednoducho zabudnem. Akoby som mala okno.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym Ut 6 júl 2010 - 17:12

mas pravdu slnecnica. musim s tym co najskor seknut. ale ked je to take lakave Evil or Very Mad
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym Ut 6 júl 2010 - 17:12

filipka a ty si uz niekedy pisala doktorke list?
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica Ut 6 júl 2010 - 17:18

aj zabudnem, tiez tak akoby som okno dostala, a tiez niektore veci povedat nemam odvahu.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 27 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  filipka Ut 6 júl 2010 - 17:37

joj, ta dostala odo mna peknych par listov laughing
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 27 z 84 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 55 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore