Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 2

Strana 14 z 84 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 49 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  filipka Št 3 jún 2010 - 19:29

ahojka1 a co vas viedlo k prestahovaniu sa?
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Igor Št 3 jún 2010 - 22:00

Ahojka1, dobrá rada, nezdôveruj sa v dedine susedom, že chodíš k psychiatrovi, ľudia na dedine vedia byť veľmi milí, ustretoví ,ale aj veľmi krutí.
Igor
Igor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 147
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 28.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  ahojka1 Pi 4 jún 2010 - 12:51

filipka napísal:ahojka1 a co vas viedlo k prestahovaniu sa?

Ahoj Filipka, no chceli sme domček. Už dávno sme po nom túžili. A v meste sú domy strašne drahé,a aj v meste je v meste. Na dedine je väčší kľud. Môžme chovať sliepky affraid Very Happy . Dúfam, že na to nezmením názor, že bude všetko ok.
ahojka1
ahojka1
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 25
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 03.06.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  ahojka1 Pi 4 jún 2010 - 12:52

Ahoj Igor, dik za radu. My sa sťahovujeme do dediny kde vôbec nikoho nepoznáme. Tak sme to chceli, tak dúfam, že sa ani tak skoro s nikým nedáme do reči. Z jednej strany sú starí susedia a z druhej nikto iba pole. Ta dúfam, že to bude dobré.
ahojka1
ahojka1
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 25
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 03.06.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Laura Pi 4 jún 2010 - 18:19

v prvom rade, gratulujem Robovi k maturite.No a čo sa týka Anky,myslím si,že správanie jej muža može súvisieť s manickou fázou F25.Predsa je to známe,že sem patrí často aj striedanie sexuálnych partnerov.Súhlasím aj s vami ostatnými,že To sa može stať aj zdravému človeku.To je jasné.Ak sa ani časom u Ankynho muža iné príznaky neobjavia,neviem,či sa vobec dá dotiahnuť psychiatrovi a či to ten bude brať ako atak, na ktorý treba brať lieky.Aj psychiatri sú teraz už dosť tolerantnejší než bývali.Žiaľ robia to aj zdraví chlapi,sem tam aj ženy,no je totálne nezodovedné nájsť si frajerku,keď mám dve malé deti a legálne s ňou chcieť žiť.Momentálne mám k SeroQuelu naordinovaný Spitomin,zobrala som len jednu tabletku,dúfam,že ma to trochu zbrzdí.Anka,ak by sa Tvojmu mužovi vrátil atak choroby,časom by sa k nevere pridali aj iné príznaky,nový vzťah by mu pravdepodobne nevyšiel a potom bude psychiatra musieť vyhľadať sám.Ak začne manická fáza jej otvorené príznaky nenechajú na seba dlho čakať.Viem o čom to je aj teraz som mierne manická,no moj vek a iné okolnosti mi našťastie zatiaľ nedovolia robiť nejaké riskantné akcie s mužmi.Neviem,ako prišiel, Anka, Tvoj muž na to,že Jeho diagnóza je uzavretý prípad.To predsa nevie v mladom veku nikto.Píšu,že tretina ľudí má len jeden atak,no už sme sa to na fóre bavili o tom,že tretina je asi prehnané číslo.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo Pi 4 jún 2010 - 20:59

Milá Laura, diki ti za blahoželanie, maj sa dobre, Robo. affraid flower geek jocolor study king albino cheers pig pig
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  filipka So 5 jún 2010 - 16:54

Laura, jedna tabletka Spitominu je nanic, musi sa brat pravidelne a v predpisanej davke. Ale vobec to nie je urcene na maniu, ale na uzkost, tak neviem, preco ti ho lekarka dala.. Question
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný So 5 jún 2010 - 21:58

Mila Laura, vsetko najlepsie k meninam zelam Smile
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo So 5 jún 2010 - 22:09

Ahojte kamaráti, ahoj Laura. Aj ja sa pripájam k blahoželaniu a prajem ti všetko najlepšie k tvojim meninám. Ja mám meniny v pondelok a v ten istý deň má narodeniny moja sestra a jedna moja kamarátka. Už teraz sa teším na oslavu mojích menín a sestrinych narodenín. Bude to oslava aj s mojou úspešnou maturitou. Niektorí ľudia mi už blahoželali včera, niektorí dnes a niektorí mi zablahoželajú zajtra. Neviete náhodou, že ako sa má Eška? Dlho sa totiž neozvala. Tebe Tomáš držím palce, aby ti to knižné vydavateľstvo aj s tvojími básničkami tú zbierku básní vydalo. Milý Matej, bol by som rád, ak by si mi napísal, že ako sa ti darí s chudnutjím a ako sa máš? Pozdravujem Hviezdičku, Ahojku 1, Lauru, Tomáša, Mateja, Filipku, Lapaja aj Ešku... Majte sa krásne, Robo. pig flower study king farao scratch jumping2 jumping farao bom
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Laura Ne 6 jún 2010 - 16:42

Ďakujem Robovi a Tomasovi za gratulácie.Spitominu beriem poobede a večer po 5mg už tretí deň a zdá sa,že mi zaberá.Viem,že tam píšu,že treba brať vyššie dávky,no veď uvidím.Ja som písala,že mám mániu,lebo aj po 20tich rokoch choroby,nie som psychiater,no pravda je taká,že úzkosť som cítila veľkú a tá sa pomaly vytráca.Bola som ako keby agitovaná z tej úzkosti,čo som mala zo všetkého,okolo mňa.Spitomin súčastne aj tlmí,aspoň mňa,tak nemyslím,že by to bol zle zvolený liek.Aspoň zatial.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  ahojka1 Ne 6 jún 2010 - 18:56

Ľudia ani si neviete predstaviť aká som znudená. V tej hlúpej bytovke sa nedá nič robiť. Len sedím, a sedím, raz na stoličke, raz na valende a furt dookola. Zajtra by sa nám už mali ozvať kupcovia nášho bytu a mali by sme ísť podpísať kúpno predajnú zmluvu. Len ešte potom budeme týžden čakať kým nám dojdu peniaze na účet a potom ešte dalšie dva týždne kým nám dajú peniaze v hotovosti, ta super. Ešte sa to všetko fajne na tiahne. Asi ma tu vystrie dovtedy. Ešte to potrvá asi 3 týždne. Ach, normálne z toho chytám depku. Včera mi už bolo tak všelijako, bola som nervozna, nepokojná. Dúfam, že to vzládnem, že neskončím v nemocnici keď bude treba najviac robiť v dome. Držte prsty.
ahojka1
ahojka1
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 25
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 03.06.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  hviezdička Ne 6 jún 2010 - 21:15

Ahojte všetci. Robko, blahoželám z celého srdca k maturite, všetko bude dobré, neboj. Niektorí podnikatelia hľadajú práveže ľudí na ID, pretože na nich dostanú dotáciu, dokonca aj väčšiu, ak založia chránenú dielňu pre viacerých ľudí na ID. Taktiež blahoželám Laure k meninám a chcem sa Ťa Laura opýtať, či si sa pýtala na ten Depakine Chrono... ak áno, určite Ti o ňom nepovedala doktorka nič pozitívne, ja si myslím, že je to zbytočný liek, keďže ho nikto z fóra neužíva. Ja som stále bez práce, čo nezvládam, ale snáď mi pánbožko pomôže. Ešteže mám takého obetavého, pracovitého, šikovného a milujúceho partnera. Inak by už bolo po mne. Držte sa a píšte. Ahojte.
hviezdička
hviezdička
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 39
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 06.12.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 14 z 84 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 49 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore