Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 9 z 86 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 47 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Št 10 december 2015 - 9:26

Tak už som si to vyzistil, dnes nás čaká 65. zello! Stále som úplne nevymyslel ako to spravíme na Štedrý deň. Či teda pred obedom keď je pomerne kľud, alebo deň skorej.

Teším sa na vás večer, a idem zas pracovať... bude toho asi viac.

Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Št 10 december 2015 - 11:58

ahojte, mna dnes zmohli asi nejake ucinky liekov,alebo co.Vecer som si dala davku leponexu a trittica.Vzdy sa mi toci hlava, mam silne zavraty, kd si dam leponex,ale vzdy som sa rano zobudila v pohode.Dnes ale to je nieco strasne.Od rana len zvraciam, mam zavraty a trochu sa mi hmlilo pred ocami.Volala som lekarke a vraj to vyzera na neziaduci ucinok lieku.Tak teraz len tak polihujem a zajtra idem k nej, ze co ako
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Št 10 december 2015 - 17:39

Ahojte,
pre dnešok to nebolo nič moc, hlavne čo sa týka únavy. Ráno som išiel na krv tak, aby som stihol aj načas do práce. Nenaspal som toho veľa, tak som tak trochu u sestričky zaspával. V škôlke som dostal takú ťažšiu úlohu na asi tri hodiny a mal som vcelku toho fakt dosť. Doma som odpočíval a na pol hodinku som si aj zdriemol. Porobil som "akožep." a relaxoval. Toť všetko. Nič moc deň, ale za 2 by som mu možno dal...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Št 10 december 2015 - 19:51

Ahoj Tuto,
na polhodinku si zdriemnut? To si si aj oddychol? Shocked Ja po pol hodinke oddychovania este len zatvaram oci (a asi preto spim niekolko hodin, ze Cool ).

* * *

Ahojte,
u mna dnes fajn, nahravam dalsi GP, a kedze je desivo priserny, rozhodla som sa video 4-krat zrychlit a nahravat obkecy k tomu. A o kolko je to efektivnejsie! Very Happy Zajtra idem k psychiatricke, ktovie, co mi povie na ten vymenny listok o zvazovani PPP. Nic mi nie je indifferent A tak. Do Vianoc este dve terapie, znie to uzasne, a potom... sakra... vsak ja este nemam nakupene darceky Shocked Shocked Shocked To mi to skoro doslo scared2 No, a medzitym budem nakupovat Very Happy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Št 10 december 2015 - 20:20

Ahoj Meretseger,
niekedy stačí malé zdriemnutie a je človek je fit a únava je preč. Dnes to takto nefungovalo. Celý deň som bol oťapený, driemanie nepomohlo. Musím sa dobre vyspať... Shocked
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Št 10 december 2015 - 20:24

Ja mam oskusane slofika do max 20-30 minút fakt pomôže. Ale viac minút už rozospi a som rozbitejsi...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Št 10 december 2015 - 22:17

Ahojte priatelia, velmi sa ospravedlnujem, ze som tak neslusne vypadal zo zella,ale prestalo mi to fungovat, a uz som nemala nervy na opatovne odinstalovanie a instalovanie,ale velmi som na vas myslela.Ja mam nanovo za sebou rozhovor s manzelom, som znechutena, zlomena a nechce sa mi popravde ani zit, samozrejme ostante kludny, nic by som si ani neurobila, nie pred sviatkami a nie ked mam deti,ale jednoducho uz asi nevladzem, som na dne so silami...tak len dufam, ze pocas spanku sa mi telo i dusa zregeneruju a zajtra budem mat na vsetko iny nahlad...dufam, ze zello prebehlo inak v poriadku.mam vas rada
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Pi 11 december 2015 - 8:06

Už potrebujem fakt víkend. Utekám do tej roboty a už teraz sa teším, keď sa Vám ozvem s tým, že hurá na víkend. Držme si palce. Veľa šťastia všetkým, priatelia. very sad2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 9 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Pi 11 december 2015 - 16:39

Ahoj helena25, Zelláci
aj ja sa omlúvam, že som po hodine odišiel, ale práve bola debata v najlepšom... Dúfam, že nabudúce Ti to už nebude tak "haprovať".

..............

Ahoj Matej, aj ja som sa tešil na to, že piatok začína voľno. Po obede som to aj využil na driemanie a bolo mi dobre. Vlastne som až pred chvíľou vstal.

..............

Ahojte,
po takej náročnejšej práci včera prišiel pre mňa oddychovejší deň. Skôr to bolo také podaj-podrž-pusti. Obvykle by mi to dosť vadilo, ale teraz som to uvítal, aby si svalstvo oddýchlo. Inak celkom Ok, som dosť nevyspatý, tento prac. týždeň som tých osem hodín "nedal" ani raz. Plánujem to túto sobotu a nedeľu zmeniť a do vôle sa vyspať. Som rád, že zase tu je vííííkend! Prajem vám aby ste si ho užili.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 9 Funny-happy-weekend-cartoon-quote
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Pi 11 december 2015 - 18:14

Ahojte,
bola som dnes u psychiatricky s vymennym listkom o zvazovani PPP, no ani sa jej to nedotklo. Samozrejme, ze mi nic nie je, to zas len moj vseobecny panikari. Coz samozrejme neznamena, ze nebudem mat problemy s jedlom i nadalej, bo si stale neviem vybrat, ci chcem fakt pribrat, alebo radsej ostat takto hezky stihla. Ocividne pripad pre psychologa Rolling Eyes
Takze okrem tohto sibnutia mi je fajn, nic moc nove. Nahrala som gameplay, ktory liezol na nervy i mne, ale co neurobit pre potechu divakov Twisted Evil

P.S.: Helen, i vy ostatni, drzte sa.
community together
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Pi 11 december 2015 - 20:28

Ahojte,
dnes som vytvoril online udalosť. Je to beseda o schizofrenii, spomínal som na zellu. Na tomto odkaze to odštartuje stredu 16.12.

https://www.youtube.com/watch?v=y05XaefWg98

Majte sa pekne, dnes už nejak nevládzem... potrebujem sa nakrájať.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Pi 11 december 2015 - 20:43

ahojte, chcem sa vam pochvalit svojim blogom, ktorý už mám v prevádzke asi rok a mám v nom až 3 príspevky :)Je to kvôli tomu, že vsetky svoje poviedky, prozy a uvahy si dokladne odkladam a neukazujem verejnosti a na blog som pridala len veci, ktore somm povazovala za potrebne zdielat..takl ak chcete mozete sa trosku s mojimi zivotnymi názormi a postrehmi oboznámiť, snad tým nikoho nepohoršim...tak ak chcete

http://hudacekova.blog.sme.sk/

inak sa v mojom živote vela toho nezmenilo,ale citim sa lepsie, pokojnejsie..tak sa drzte, mám vas rada:)
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 9 z 86 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 47 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore